Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Робота за кордоном - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Робота за кордоном Як знайти роботу закордоном, плюси/мінуси, досвід, запитання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   zmoju_vse 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 November 2015 - 12:19

Усім привіт! Шукала схожу тему на форумі - не знайшла.
Реальність така - ціни/комунальні/ ростуть вгору щомісяця, а з/п стоїть на місці. Зараз доні 2,3 рочки, власного житла не маємо,жмвемо на орендованій квартирі. В садочок підемо з 3-ох рочків, тож до 2-ох рочків я була в декреті, а зараз на роботу вийшла я, так як чоловік залишився без роботи, а мене з*явилася змога вийти на роботу... Але зарплати вистачає хіба на найнеобхідніше, хоча вона у мене не сама маленька, після комунальних та харчів залишається хіба на одяг та інше для дитини по мінімуму, вже про себе мовчу.. Навіть якщо після того, як зможемо працювати обоє, не думаю, що ситуація зміниться кардинально...
Часто задумуємося про те, що потрібно їхати "на заробітки", але як це здійснити на практиці, коли близьких знайомих, які б могли знайти роботу немає, інтернет і всі стовпи пістрять оголошеннями "про роботу закордоном", але теж якось страшно, чи не є ті всі фірми-посередниками просто шахраями...
Хто працював/працює закордоном, поділіться, будь-ласка досвідом!

Повідомлення відредаговано okksanka: 02 November 2015 - 12:20

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gladness 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 November 2015 - 14:37

Моя подруга на початку цього року працювала у Польщі у теплицях, в яких вирощують квіти. Теплиці знаходятся, як вона каже, в "глухому селі". Невеличке село, в якому навіть магазину нема. Умови проживання були дуже добрі - 3-х кімнатна квартира на шестьох. В квартирі свіжий ремонт, нові меблі, вся необхідна побутова техніка, ТВ і інтернет. За проживання вони не сплачували. Оплата праці 7 зл./год. 10-11 год./день. Працювати було їй дуже важко, вона до такої праці не звикла (місцева жителька, працювала раніше головним бухгалтером), дуже боліла спина. Пробула вона там 4 місяца, отруїлась на роботі якимись речовина, що додають у почву до квітів. Почалася страшна алергична реакція, вона каже, що чуть не вмерла там. Більше їхати не збирається. Все що вона заробила, витратила на ліки. Вот така історія.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка-Зеленка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 November 2015 - 22:13

А в мене родичка вже 2 роки бере літом відпустку і їде до Польщі на полуницю. За місяць-півтора непогано заробляє, каже що працювати важко, але воно того варте. Теж платять по 7 злотих за годину коли ще нема збору урожаю, а коли вже збирають то від виробітку.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 November 2015 - 00:41

Я була на полуниці. Важко було, але задумуюся про наступне літо. Знайомий знайшов роботу через посередника - все ок. Ще одного киданули. Тобто, тут вже як пощастить. В ідеалі найкраще їхати з тими, хто вже був і хто може взяти зі собою до господаря, або на своє місце
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Etna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2015 - 12:09

Ми з чоловіком їздимо до Польщі. Поки немає діток, то їздимо разом, що є великим плюсом. Чоловік працює дуже багато і важко, в день і нічні зміни, деколи по 30год без перерв (ну там хіба на обід, перекур). Я на прибиранні, рік назад здобула вищу освіту, але з тою зарплатою, що на даний час мені світить тут, то вирішила їхати. Українців дуже багато, зарплати вищі ніж в нас, але не є аж такі високі, тому краще розглядати Зх.Європу, і шукати роботу там. Дорожчі документи, вищий ризик, але і зарплати в євро)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ;)малявка;) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2015 - 20:37

А мене цікавить робота в Америці?хтось був там на заробітках? В мене зараз там однокласник, але робота в нього чоловіча(перевізник)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка