Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Потрібна позика в банку. Де краще? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Потрібна позика в банку. Де краще? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Жасмін Алладінова  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 December 2013 - 20:48

Терміново потрібна позика до 5000 грн. В якому банку краще взяти? Хто має діло з банками - просвітіть мене темну.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   (:Хрюшка:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 December 2013 - 22:12

Жасмін Алладінова , я незнаю, де дійсно краще, але кредитка в Приватбанку взагалі 5000 грн дає на картку. І там якось є до 50 днів з того часу як зняв гроші - щоб їх покласти назад без відсотків.
My Signature
Боже, коли я втрачаю надію, допоможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя
кращі, ніж мої мрії...

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   niki9787 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 17 December 2013 - 23:10

(:Хрюшка:), додам що є комісія 5% при знятті і переказі(крім оплати).. я теж нею користуюсь часто..
My Signature
Зображення
«Лиш той пізнав блаженство, хто в серці пристрасть мав. А хто уник шаленства, життя той згайнував...»

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наніка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2013 - 09:22

Можете звернути увагу на Правекс-банк, там споживчі кредити під 33% річних, це готівкою, не кредитна картка. Повертати щомісяця однаковими сумами в касу (ануїтетний графік), термін на Ваш вибір.
Найпростіше взяти кредитку у Дельта банку, Приваті, Альфа банку, але уважно читайте і питайте про наявність щомісячних комісій, про комісії за поповнення карток, за зняття готівки. Взагалі кредитні картки зазвичай мають більший %, але ними можливо розраховуватися в торгових точках без втрати комісії (без %), є термін до 55 днів, коли відсотки за користування кредитом не нараховуються, можна поповнювати і одразу ж зняти кошти (якщо дужеее треба :))) ).

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roman_Romashka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2013 - 13:26

5000 це не така вже вже й велика сума.
Якщо зв'язуватись з банками, то врахуйте, що за зняття комісія, за поповнення комісія. І так дальше. 20% набігає спокійно. Ще й бувають різні сюрпризи. Нариклад ви повернули гроші, а потім виявилось що гроші дійшли через день. Ви собі спокійно живете, вважаючи що розрахувались, а тут бац і борг. Це дальше не поодинока історія. Особливо цим славиться Приматбанка.
My Signature
Татко зі слінгом.
Ми не користуємось: памперсами, послугами педіатрів, олійками, присипками, докормами, сосками, ходунками, бігунками, при цьому Владиславчик не хворіє, росте щасливим на радість татові і мамі :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweetangel 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2013 - 13:30

я б не радила ні приват ні дельта банк, мала справу з приватом, то потім на мене ще й штрафні санкції почепили, і з дитячої гроші зняли, і так їм заплатила, то ледве переплату вернула назад ходила до них як по свячену воду. а в дельті мама брала, то віддала набагато більше ніж планувалось
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kuzia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 December 2013 - 20:56

Я скажу трохи на захист Привату: якщо правильно користуватися їх кредиткою - то там все нормально. Просто потрібно розумітися на цьому - там дійсно 55 днів пільгового кредитування, але 55 днів то якщо ви взяли 1 числа місяця, а якщо напр. 10 чи 18 чи 22 то відповідно менше днів залишилось. Вам потрібно покласти кошти до 25 числа наступного місяця за місяцем в якому було взято кошти. Якщо кредиткою розраховуватися в магазинах (по безготівці) комісій взагалі немає. А за зняття готівки - 4%. Ну і звичайно поповнювати їх карту дуже просто, їх терміналів стоїть повно і не потрібно ходити саме в банк для поповнення. Плюс потрібно зважати на додаткові послуги які вам пропонує підключити менеджер у банку (страхівка, регулярний платіж і т.д), бо якщо ви забудете що у вас 10 грн в міс знімає за страхування з кредитки - то тоді дійсно можуть бути штрафні санкції за прострочений кредит, але це якщо ви забудете що у вас таке підключено. Тому зважайте, що підключати і чи взагалі потрібно.
Також до 31.12 є акція в Альфа-Банку на кредит гоівкою, але там потрібна довідка про доходи. І в них на сайті є калькулятор, де можна одразу порахувати скільки ви переплатите, якщо візьмете кредит.
Знаю що Платинум і ОТП і Дельта - то дуже дорогі банки по кредитуванню. Вони ніби пишуть що дешево, але якщо порахувати річні % і місячні комісії - то там дуже круто виходить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   промінь сонця 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 20 December 2013 - 11:08

дівчатка,а ще є таке наприклад у дельта чи у приват,якщо береш гроші,то маєш певну кількість днів щоб повернути ту суму без процентів?
і так карточка лишається вже у вас?якщо ти нею більше не користуєшся процентів не тягне?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marichka1990  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2014 - 16:28

Доброго дня! Чи відомо вам, чи видають зараз споживчі кредити на суму приблизно 100 000 грн?
Бо, чула по ТВ, що наче зараз кредит взяти нереально.
My Signature
Найщасливіша на землі...
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ГолубкаТетяна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 19 October 2014 - 15:04

Каруселька, я б вам порадила краще самим обійти банкові установи і щоб консультанти вам ретельно все описали і прорахували.а потім ви собі обирете.
Нехай вам покажуть які договори складаются,які відсотки в разі повного погашення,чи навпаки прострочки і т.д...
My Signature
Зображення
Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка