Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: потрібна консультація - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

потрібна консультація здаю в оренду квартиру Оцінка: -----

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 August 2012 - 19:03

Дівчата допоможіть?....маю поганих сусідів, які постійно хтось на когось капає...йде зима і треба виживати (грошей нехватає) і я хочу двокімнатну квартиру в особняку здати в оренду ...але хочу проконсультуватись (незнаю ні в кого, ніде)тому питаю у вас...?
Як і де сплачувати податок в яких розмірах по мінімалці ?
Що для цього потрібно?
Чи то для цього треба ставати підприємцем чи як фізична особа ?які я маю права ?
До кого звернутись ?
Порадьте щось ,бо сусіди прикрі і ще подадуть в суд ,що я не плачу податків ....а так хочу мати документ на руках ...щоб без претензій було...
Дякуб вам!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 August 2012 - 10:35

[quote name='уляночка моя' timestamp='1345050220' post='1459114']
Дівчата допоможіть?....маю поганих сусідів, які постійно хтось на когось капає...йде зима і треба виживати (грошей нехватає) і я хочу двокімнатну квартиру в особняку здати в оренду ...але хочу проконсультуватись (незнаю ні в кого, ніде)тому питаю у вас...?
Як і де сплачувати податок в яких розмірах по мінімалці ?
Що для цього потрібно?
Чи то для цього треба ставати підприємцем чи як фізична особа ?які я маю права ?
До кого звернутись ?
Порадьте щось ,бо сусіди прикрі і ще подадуть в суд ,що я не плачу податків ....а так хочу мати документ на руках ...щоб без претензій було...
Дякуб вам!!!
[/quote
Дівчата помагайте
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Renesmee 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 August 2012 - 11:31

Перегляд повідомленняуляночка моя (15 August 2012 - 19:03) писав:

А звідки вони будуть знати, що ви здаєте квартиру??? Ви можете просто домовитись з орендодавцями, що вони ваші родичі і все. І чому сусіди мають подавати в суд, хіба що тільки орендодавці будуть кіпішувати днями і ночами, або якісь алкоголіки , наркомани і будуть заважати їм спокійно спати, тоді так...
А якщо хочете вже аж так мати документи, то просто в договорі пишете, що ви здаєте квартиру за 300 грн. відповідно будете платити маленькі проценти! А взагалом ви можете договір скластиз орендодавцем і без податкової, без нотаріуса і без маклера.Він також буде мати юридичну дію у всіх випадках.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Camomile 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 August 2012 - 13:09

Привіт.
Реєструватися підприємцем не потрібно, здаєте як фізична особа, укладаєте відповідний договір. У податковій за місцем знаходження майна (тобто будинку) взанєте рахунок, на який сплачувати податок, строки сплати і т.д.
Але звичайно краще без податкової обійтись.
В мене знайомий - маклер, якщо потрібно, можу дати номер тел.

До речі, я якраз шукаю житло в оренду. Так що можем допомогти одне одному. Напишіть деталі в приват.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 August 2012 - 18:24

До речі, я якраз шукаю житло в оренду. Так що можем допомогти одне одному. Напишіть деталі в приват.
[/quote]
на жаль там невеличка квартира як для одної працюючої людини ...але поки не виясню що і до чого здавати не буду ...не хочу мати купу проблем..
.минулого року здавали без проблем ,але в сусідів великі очі та зависть от і починають обговорювати з адвокатами по ходу своїх справ (бо судяться за метер землі )ще й мене вмішують ,бо я йду як співласник але проти виступати за будь яку сторону , що здаю а не плачу податку...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валерія 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 June 2013 - 18:33

Вибачте, що пишу у чужій темі, просто моє питання дещо близьке до Вашого, і щоб не створювати нову тему, пишу тут.

Я хочу у своєму місті (120-140 тис. народу) винаймати кімнату (одна). Але чула, що саме кімнату, а не квартиру, краще винаймати без ріелтора, а просто по оголошеннях.

Якщо у когось є досвід, поділіться. У мене знайомий так робив, але то хлопець, їм простіше. Хотілось ще від дівчат почути історії :)

P.S. До речі, в мене є знайомий ріелтор, я його просила допомогти знайти мені кімнату - це ж його професія, але він не шукав, і скільки разів я його зустрічала і віталася, він про те так і не згадав.

Чому я хочу винаймати - хочу деякий час пожити одна, бо так легше науковою роботою займатися (ми вдома учотирьох у двокімнатній - брат,я і батьки). А в мене є можливість оплачувати кімнатку, так чому б і ні.

Повідомлення відредаговано Валерія: 06 June 2013 - 18:39

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка