Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: співбесіди у Львові або пошук роботи! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

співбесіди у Львові або пошук роботи! Оцінка: -----

Користувач поза мережею   adelina 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 January 2012 - 22:56

Достатньо довго шукаю роботу,ходжу по різних співбесідах,більшість з яких - марна трата часу. Пропоную ділитися досвідом, розповідайте/// :prapor:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Emilia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 January 2012 - 09:57

в мене така сама ситуація.
ніхто не хоче брати без досвіду. або пропонують тупу роботу із смішною ЗП.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 January 2012 - 11:37

Перегляд повідомленняEmilia (31 January 2012 - 09:57) писав:

в мене така сама ситуація.
ніхто не хоче брати без досвіду. або пропонують тупу роботу із смішною ЗП.

без досвіду роботи зараз набирають операторами "Київстару"- рік назад моя сестра без проблем влаштувалася після вузу і зараз у них знову набір. Але повинні враховувати таке: робота по "біжучому графіку" , який ви собі не можете обирати самостійно, принаймні у перші кілька місяців- це і вихідні у будь-який день тижня і нічні зміни (графік формується у компьютерному режимі). З плином часу- ви вже можете приймати участь у "корегуванні" графіку своєї праці. Початкова оплата праці встановлюється на рівні 1500 грн, але за рік добросовісної роботи реально отримати підвищення у 2-2,5 рази ( наразі так є)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кава 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 February 2012 - 23:36

Насправді є дуже багато випадків, коли беруть без досвіду роботи.
Сама брала на роботу і вчорашніх випускників, і студентів останніх курсів.
Головне не втрачайте надії і шукайте. У свій час, пам"ятаю, резюме "пачками" розсилала...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   сяна07 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 February 2012 - 10:27

дівчата а може хтось запропонувати роботу на дому або де її шукати,бо зараз я в декреті а грошей катастрофічно бракує,2дітей чоловік не працює.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marry-monro 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2012 - 10:41

І мене цікавить ця тема!!!! Шалено цікавить!!!Також шукаю роботу, через різні сайти переважно. Пропозиції наче є, а коли глянеш глибше - нічого достойного.Всім друзям та родичам дала настанову, якщо хтось щось чув, що є вакансія - дати мені знати терміново! Знаю, що торговий дім ОЛДІМ на Кульпарківській 93, шукає секретаря-референта, запрошують на співбесіду всіх, хто відішле електронне резюме. Я відмовилась, бо цей район для мене майже недосяжний ))), знала, що ресторан СПЛІТ шукав хостес, а ФЕШН менеджера по персоналу (було дуже терміново і вимоги великі). Пропоную всім зацікавленим дописувати в цій темі все, хто що чув про вільні вакансії.Давайте допоможемо один одному!!! Я мрію потрапити в якусь міжнародну компанію, оскільки моя друга рідна мова - англійська.
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2012 - 11:12

Перегляд повідомленняmarry-monro (23 February 2012 - 10:41) писав:

Знаю, що торговий дім ОЛДІМ на Кульпарківській 93, шукає секретаря-референта, запрошують на співбесіду всіх, хто відішле електронне резюме.

Олдім шукає скоріше не секретаря-референта. а секретаря з обов язками менеджера з продажу. Тому і запрошують усіх і ця вакансія висить давно. багато компаній під посадою "секретаря" висувають поєднані обов язки і реально з\ пл формується з мін. ставки+ процент від продажу ( в вакансіях зазначають розмір зарплати скоріше "бажаний", який може заробити особа,тобто саме мін+% від продаж при пошуку клієнтів)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marry-monro 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2012 - 11:38

Перегляд повідомленняSweet one (23 February 2012 - 11:12) писав:

Олдім шукає скоріше не секретаря-референта. а секретаря з обов язками менеджера з продажу. Тому і запрошують усіх і ця вакансія висить давно. багато компаній під посадою "секретаря" висувають поєднані обов язки і реально з\ пл формується з мін. ставки+ процент від продажу ( в вакансіях зазначають розмір зарплати скоріше "бажаний", який може заробити особа,тобто саме мін+% від продаж при пошуку клієнтів)

Усюди тепер такі хитруни!Знаючи, що людина у безвихідній ситуації, знущаються в різний спосіб.
Але нічого страшного! І гірше бувало!Я вірю в те, що нас теж десь шукають!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vira0602 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2012 - 13:35

Зараз скрізь ідуть скорочення, важко знайи норомальну роботу. В мене чоловік вже 2 місяці шукає. Має великий досвід,але нічого толкового не попадає.
My Signature
Зображення
Плевать я хотела на чёрные полосы жизни... будем их белить!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ollllla 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 February 2012 - 15:27

Перегляд повідомленняSweet one (31 January 2012 - 11:37) писав:

без досвіду роботи зараз набирають операторами "Київстару"- рік назад моя сестра без проблем влаштувалася після вузу і зараз у них знову набір. Але повинні враховувати таке: робота по "біжучому графіку" , який ви собі не можете обирати самостійно, принаймні у перші кілька місяців- це і вихідні у будь-який день тижня і нічні зміни (графік формується у компьютерному режимі). З плином часу- ви вже можете приймати участь у "корегуванні" графіку своєї праці. Початкова оплата праці встановлюється на рівні 1500 грн, але за рік добросовісної роботи реально отримати підвищення у 2-2,5 рази ( наразі так є)

На мою думку без знайомих знайти роботу у Львові просто НЕРЕАЛЬНО.Коли вперше шукала роботу будучи студенткою старших курсів то єдине де можна було влаштуватися це Приват банк чи оператором МТС ,Київстар всі роботи для молоді без сім*ї на мою думку бо вимагали просто каторжної роботи.Ін. що було на ринку або лохотрон або робота з символічною з/п .Стосовно Київстару то там набори операторів кожних півроку.Це була моя перша робота. Пропрацювала там 4 роки.Одразу скажу що робота дуже-дуже важка хоча прикольна,вимагає постійної уваги та концентрації.І якщо зараз туди йти працювати то буде ще важче чим було мені бо там існує ще багато дисціплінарних корпоративних планів та правил.Коли я туди йшла іх ще не було це був ще початок кол-центру усе уводилося згодом (тривалість розмови, оцінка якості дзвінків супервізором чи СОК правила відповіді та ін).В кінці коли працювала увели ще продажі тобто коли вискакує певне повідомлення потрібно абоненту продати послугу.Гон страшний втюхкуєш як тільки можеш! Приколюєшся з бідного абонента тіко б сказав чарівне так усілякому непотребу.ДЛя дівчат головний рецепт був продати чоловікам щось це тупо до них залицятися...а ПЛАН продаж у місяць був 20 % це дуже висока планка!Коли я ще працювала то зі зарплати могли зняти лише за запізнення 150 грн. та тривалість дзвінків це десь 350 грн.Найтепліше місце для простих смертних у Кол-центрі це було обслуговування контрактних абонентів там втрачається прикол праці оператором бо дзвонять адекватніші люди зате кращі зміни в першій половині дня. Туди беруть після вислуги років трохи. Якщо у Вас все пучком іде в роботі то мін. через півроку.А так зміни середньостатистично в оператора припейд просто ЖАХ! всередньому зміни у мене були це 17:00-24:00 чи 19:00-02:00 притому що на пріоритеті день чи ніч у мене все було однаково. Деколи так це задирало що сидів і тупо плакав коли бачив графік ще на один місяць. Стосовно вихідних та свят то потрібно просто йти в поліклініку платити та брати лікарняний щоб не святкувати Різдво чи Паску з абонами

Тепер головне заробітна плата після двох років при високій категорії була 3100-3500 щороку була 13 зарплата. До кризи було ще 2-3 премій в розмірі окладу а потім усе урізали навіть на новий рік нічого не платили.

Ось так після Київстару та ще й під час роботи там намагалася далі шукати роботу самостійно.Думаю такого в житті більше точно робити не буду бо багато де навіть не хотіли брати резюме напр. банках, відмазувалися що у мене не має досвіду роботи хоча у мене був уже значний досвід роботи з людьми високі оцінки під час навчання.Зараз у декретній відпустці а до того працювала у Держустанові одній куди теж було влаштуватися цілий цирк на місце з десяток людей могло б бути більше та резюме більше не приймали.І ніби після здачі екзаменів співбесіди з спецкомісією коли вже потрапили на прийом до головного начальника то усе ТУФТА. Пройшли увесь цей конкурс до кінця тільки 2 людей я та ще 1 дівчинка бо ніби ми двоє найбільше сподобалися начальнику....і нас не узяли, подзвонили і сказали що не беруть, тоді звичайно якщо уже самій не вийшло то пришлось помагати ін. :dance2: А коли працював то бачив уже людей які з тобою у конкурсі були позаду. Ось таке життя! З моїх одногрупників найкраще влаштовані ті хто заледве закінчив ВУЗ по талонах чи ледве на трійки, а у аспірантуру попали навіть такі хто зі всіма разом не здавав ніколи екзаменів усе окремо що навіть ніхто не знав що там у заліковці.

Перегляд повідомленняКава (01 February 2012 - 23:36) писав:

Насправді є дуже багато випадків, коли беруть без досвіду роботи.
Сама брала на роботу і вчорашніх випускників, і студентів останніх курсів.
Головне не втрачайте надії і шукайте. У свій час, пам"ятаю, резюме "пачками" розсилала...

Може б тоді допомогли з покращенням робочого місця?

Повідомлення відредаговано ollllla: 29 February 2012 - 15:23

• 2
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 February 2012 - 16:03

Перегляд повідомленняollllla сказав:

Стосовно Київстару то там набори операторів кожних півроку.Це була моя перша робота. Пропрацювала там 4 роки.Олдразу скажу що робота дуже-дуже важка хоча прикольна,вимагає постійної уваги та концентрації.І якщо зараз туди йти працювати то буде ще важче чим було мені

сестричка там працює вже другий рік- задоволена. Робота важка. Їй простіше- вона незаміжня і діток нема, тому може всеціло віддаватися. Влаштувалася без проблем, активними продажами не займался від самого початку- виключно на консультаційних послугах. Починала із зарплатні в 1500 грн та роботи за автоматизованим графіком, за рік роботи- 3000 грн та вже може впливати на корегування. У відпустку пішла вперше на другому році праці.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nata_Nata 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 March 2012 - 18:51

чоловік шукає роботу з власним авто чи бусом поки нічо незнайшов.....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Меїн 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 March 2012 - 23:54

Перегляд повідомленняSweet one (29 February 2012 - 16:03) писав:

сестричка там працює вже другий рік- задоволена. Робота важка. Їй простіше- вона незаміжня і діток нема, тому може всеціло віддаватися. Влаштувалася без проблем, активними продажами не займался від самого початку- виключно на консультаційних послугах. Починала із зарплатні в 1500 грн та роботи за автоматизованим графіком, за рік роботи- 3000 грн та вже може впливати на корегування. У відпустку пішла вперше на другому році праці.

Це не можливо. На продажах там усі експерти....
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кава 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2012 - 00:09

Перегляд повідомленняollllla (29 February 2012 - 15:27) писав:

....
Може б тоді допомогли з покращенням робочого місця?

Зараз вакансій на постійну роботу нема. Але у нас вимога до освіти - переклад, іноземна філологія.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gabi 7 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2012 - 12:29

Кава, я закінчила англійську філологію. Якщо у Вас є певні пропозиції, могли б мені написати в пп?
My Signature
Коли королева щаслива, в королівстві спокій!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЩАСТЯ ЗНОВУ В МОДІ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2012 - 15:48

і моя сестричка з економічною освітою неможе нічого знайти
My Signature
Зображення
Декрет -теж робота.....тільки начальника доводиться на руках носити:)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ANITKA2012 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2012 - 10:30

Усім привіт!!! Шукаю постійну роботу бухгалтера у Львові (основні теперішні обов'язки: 2 фірми на загальній системі оподаткування і 12 фірм зарплата, заг. кількість працівників 600 осіб)
шукаю роботи у зв'язку з малою з/п.
Якщо у когось є інформація, прошу звертатися в ПП.
Наперед усім дуже вдячна):11_1_211v:
My Signature
Тихо носиком сопе, маму обіймаючи, ось він, поряд лежить, мій шматочок раю!
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Savkiv 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2012 - 16:11

Всім привіт!
І я також в пошуках роботи. На даний час працюю "обліковцем з реєстру бух. даних" в страховій компанії. Відносно освіти: економічна та еколог.Якщо маєте якусь корисну інформацію - чекаю.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LadyD 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2012 - 00:55

я теж в лавах безробітнх( за освітою - економіст. зараз на заочному в Політехніці- менеджмент. працювала помічником бухгатлера на компютерній фірмі. теж залюбки вже пішла працювати, бо не можу вдома всидіти.
  • 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2012 - 21:08

Перегляд повідомленняyura9616 сказав:

Після того, як отримаю Ваші контактні дані, подам заявку на реєстрацію Вас Агентом ПриватБанку та відпишу Вам

Вибачте,а сенс звертатися саме до вас ? Адже агентом Прватбанку елементарно можна зареєструватися через їх офіційний сайт.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка