Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: вороги в робочому колективі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

вороги в робочому колективі поможіть порадою Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Брюнеточка  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 February 2012 - 14:45

nelllya, ваша шефиня просто вам заздрить. В моєї подруги керівник-жінка, і на роботу в свій відділ вона обирає тих, хто на її думку гірший в чомусь за неї. Мою подружку влаштували на роботи не через її кастинг, так та спочатку спихала на неї всю роботу, а потім просто шукала приводу доколупатись, от таке от чудо. при тому, що ефективність її підроділу давала певні привілеї, а вона сама своєю гординею гальмувала весь процес...
моя вам порада, з нею поговорити на пряму, а якщо у вас є куди йти працювати, то можна і в жорсткішій формі виловити своє бачення ситуації...
в чомусь має бути причина її різкої зміни, ви подумайте, коли саме і через що вона могла образитись (можливо ви не звернули уваги). А вона заміжня? Може проблема в реінощах до якогось мужчини?Чи можливо її зацепило чи може хтось сказав, що ви щось робили краще за неї...ІМХО
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ladyz 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 February 2012 - 18:22

Брюнеточка скоро ваша кума побачить як солодко коли родиться маленька дитина і ше хтось кусає з боку.
вона зрозуміє .може. шо була не права. а може такі люди не міняються7
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Брюнеточка  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2012 - 09:31

Перегляд повідомленняladyz (09 February 2012 - 18:22) писав:

Брюнеточка скоро ваша кума побачить як солодко коли родиться маленька дитина і ше хтось кусає з боку.
вона зрозуміє .може. шо була не права. а може такі люди не міняються7

Певно, що не міняються. Вона зараз на лікарняному, то всі раді. І вже готують шампанське до її вихожу в декрет.

Повідомлення відредаговано Брюнеточка : 10 February 2012 - 09:32

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ostap 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2012 - 10:47

Жіночі інтриги на роботі мають подібну природу. Це конкурентна боротьба в будь-яких проявах - як професійних, так і в моральних. Треба передбачати ходи інтриганки наперед і діяти в своїх інтересах. Важливо визначити причину . В різних випадках це різні причини. Коліжанка хоче зайняти ваше місце і різними способами це досягає. Начальниця бачить ваш авторитет перед співробітниками і хоче такого ж. Ви виглядаєте краще за начальницю - теж привід для інтриг..за вами приїхали на автомобілі.. у вас симпатична сумочка чи класна помада.........і т.д.
як діяти ? в кожному випадку по різному - гасити вогонь в точці його горіння...
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліліанна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2012 - 11:16

Теж знайома тема. Коли прийшла на роботу до банку, то зiткнулась з негативом, який виражався в бажаннi пiдставити чи просто принизити. Спочатку нiчого не розумiла, але потiм менi пояснили, що тут э, так би мовити, "королева", яка спить з директором, маэ купу привiлеїв, хамить всiм пiдряд, не приховуэ, що вона "на особливому рахунку", а навпаки пiдкреслюэ це. Всi її не чiпали, терпiли її виходки i навть називали королевою банку!!! Хоча роботи як такої вона не робила, а приходила в банк десь пiд обiд. А коли я прийшла, то вона злякалась конкуренцiї - подумала, що шеф зробить замiну. Плюс до того, я не дозволяла собi грубити, нiкого не боялася i не визнавала її за королеву. Додайте сюди ще те, що чоловiк привозив i забирав на крутiй машинi.... З часом, частина працiвникiв не побоялась стати на мiй бiк i тим самим попасти в немилiсть до курв... ой, вибачте!.. королеви. Але менi це все вже було не цiкаво - я звiльнилась за власним бажанням i зайнялася власним бiзнесом. З даної ситуацiї винесла головне - впевненiсть в собi, яка менi потiм дуже знадобилась.
My Signature
Не требе бути правильною, треба бути справжньою.

.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2012 - 11:17

Працювати у жіночому колективі дуже важко хоча все залежить від жінок . Як на мене роботу не можна брати коліжанок ,родічів ,кумів бо це вже не робота а одні обіди і докори бо тиж коліжанка і маеш робити поблажки .Зараз у мене колектив де більшість чоловіків з жінками стосунки нормальні ,нікому нічого не розказую ні про сімейне життя , нічого особистого,менше знають менше будуть тебе обговорбвати і лізти з порадами і твое життя .
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2012 - 11:17

Працювати у жіночому колективі дуже важко хоча все залежить від жінок . Як на мене роботу не можна брати коліжанок ,родічів ,кумів бо це вже не робота а одні обіди і докори бо тиж коліжанка і маеш робити поблажки .Зараз у мене колектив де більшість чоловіків з жінками стосунки нормальні ,нікому нічого не розказую ні про сімейне життя , нічого особистого,менше знають менше будуть тебе обговорбвати і лізти з порадами і твое життя .
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Максимальна Надія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2012 - 11:56

і думаю що варто відстоювати свою позицію,працею і добрим ставленням до людей.а підлість і зло заздрісників-колег ігнорувати.
My Signature
Зображення

Якось каже мати сину:
- Я молюсь за Україну,
Щоб народ щасливим був,
Про негоди позабув,
Із домівок, хат усіх,
Хай луна дитячий сміх

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Versavia 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 March 2012 - 17:09

Як на мене роботу не можна брати коліжанок ,родічів ,кумів бо це вже не робота а одні обіди і докори бо тиж коліжанка і маеш робити поблажки .Зараз у мене колектив де більшість чоловіків з жінками стосунки нормальні ,нікому нічого не розказую ні про сімейне життя , нічого особистого,менше знають менше будуть тебе обговорбвати і лізти з порадами і твое життя . Головне не підаватись на інтриги та провокації друзів на роботі нема.Бажаю усім уникати від спроб співробітників нашкодити штригнути палку між шпиці колеса карєрного зросту

Повідомлення відредаговано Versavia: 01 March 2012 - 17:25

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2012 - 19:51

А що робити, коли ти працюєш в одному колективі з чоловіком та свекрухою? Ми з чоловіком та чоловіками в одному кабінеті, а всі решта жінки в другому. Так от, коли я ще працювала, то все було добреь ніби, а як одружилися з чоловіком і після того, як пішла в декрет, то дівчата (та, що пішла на моє місце та внучка шефової) розказали який бруд на мене свекруха виливає. Це не те, що обідно, для мене це просто жах. Вона на мене наговорювала, типу як їй не повезло з невісткою, розказувала про наші сварки з чоловіком, які вона підслуховувала та просто в них влазила... Найгірше те, що вона там давно працює і звичайно, що має авторитет, а я там працювала 9 місяців, то ясно що її послухають. Тепер дуже незручно на роботу повертатися. Чоловік того всього не чув (а може й чув), бо він як працює, то нічого навкруги не чує, бо працює під музику.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Schwarze Rose 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2012 - 21:21

orionka , та справа в тім, чи вони їй повірять чи тобі, і як ти себе поведеш, коли вийдеш на роботу. І ще питання - чого вони тобі то розказували? Щоб на реакцію глянути?
My Signature
Спойлер

І ось, коли ми майме там, де холодно і сніг, і зовсім близько наша самота,
Бажання сильні, як любов, поможуть нам дійти і буде вся та наша висота.

І все буде добре для кожного з нас, і все буде добре, настане наш час.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2012 - 21:59

Вийшло, що розказали "між іншим". І розказала людина, якій моя свекруха не дуже подобається, точніше те лицемір"я не подобається, а ще одна підтвердила. Може й так, вийду на роботу, то побачать... хоча, що побачать? Я ж співробітникам про проблеми в сім"ї не розказую, а вона виносить сміття з хати... Реакція на почуте в мене була спокійна, я те все в собі переварила. Тій людині не показала, що я засмучена чи зла... на всякий випадок.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nelllya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2012 - 22:15

orionka, ви занадто драматизуєте, бо поки ви вернетесь із декрету на роботу, то про ті плітки всі забудуть (їх замінять новіші)))

А в чому можу вам поспівчувати, то вимушеній співпраці з внучкою шефа, бо нема гіршого, як оті "непрікосаємі"
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2012 - 22:36

nelllya, ой, не забудуть ((( бо свекруха завжди розказує про все, що твориться в її сім"ї та сім"ях її дітей. В них на роботі так прийнято: шефова зі своєю дочкою розповідають про своє життя і свої сім"ї, а моя свекруха тримає марку. З внучкою шефової я дружу, але їй не довіряю якихось своїх секретів. Маю надію, що свекрушині одкровення не вплинуть на ставлення співробітників до мене. А виходити на роботу планую вже з осені.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nelllya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2012 - 22:41

А ви скажіть це своїй свекрусі (ну. про її пльотки не згадуйте), а просто що на роботі про вашу сімю так багато вже знають. що вам аж страшно на роботу виходити - хоч бери і другу роботу шукай. Хай вона вам порадить як себе поводити
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2012 - 00:02

nelllya, хороша думка, але мій чоловік регулярно зі мною свариться про те, що свекрушина родина, яка живе біля Червонограда, звідки я родом, знає багато про нашу сім"ю та наші проблеми. Зрозуміти, що то не я а його мама, він не може, бо вона його настроює, що то я говорю своїм подружкам, а вони доносять його родині. Реально, абсурд повний ))) І про розмови на роботі вони думають аналогічно, бо свекруха вперто "не пам"ятає", про що меле язиком. Про це все я вже неодноразово говорила з чоловіком, але він не вірить мені, каже, що я видумую, і що ті люди видумують, але не можуть різні люди, які практично не спілкуються між собою, а тим більше про мене і мою сім"ю, однаково видумувати... Короче, дурна, тяжка і смішна в мене ситуація.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kuripochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 April 2016 - 09:32

Жіночий колектив то дуже заплутана і складна схема. А жінки начальниці досить ревнісно відносяться до свого робочого місця. Читаю, і розумію, однозначно працювати по кумівству не варто. Це факт.
Розкажу свою історію, про лицемірство і пліткарство.
Завагітніла я несподівано, неплановано, бо неодружена...В колективі це знали, бо за весілля я не виставляла. А пузик ріс. Начальниця моя жінка немолода, їй от от на пенсію. В робочих питаннях особливо не вникає, вміло делегує повноваження мені. На всі наради не бере. Але така вже я хороша, така вже розумна, а зп не піднімають...Наближався час декрету. Шеф дозволив мені працювати стільки, скільки я зможу. Тож доходжувала я до 36 тижня. Коли стало геть важко ходити і висиджувати 8 годин, я попросила начальницю ходити на півдня. То вона поставила мені вибір: або йти зовсім, або 8 годин. Я відходила 36тиждень на півдня. Коли приходила наступного дня, всі мої вкладки в інтернеті були позакривані, зі всіх сторінок питало пароль. Тобто хтось шастав у моїй переписці. Так, сидіти в соцмережах не можна. Але...сидять всі, поки не закритий доступ.
Моя люба керівниця прочитала переписку з контактів. Я не дуже приємно писала, бо це мені боліло таке ставлення. Йди зроби, порахуй, напиши, склади..а сама включає однокласники і коментує вголос всі новини. Важко зосередитися. І понесла по світу новину яка я нехороша, що таке про неї пишу. Зауважую, не кажу, а пишу. А вона хороша, бо вивела мене на чисту воду.
Я пішла в декрет, народила доню, зараз я самомама. Проте не раз чула від інших колег, як та збирається влаштувати мені веселі дні, коли я вийду з декрету. Я хочу там працювати, мені подобається моя робота. Але як складуться стосунки з начальницею побоююся. Бо і далі бачить мене на вулиці, заклядає на малу, сюсюскає, а я то знаю. Аж хочеться сказати їй "зніміть ту посмішку, я ж знаю ваше ставлення". Планую вийти з декрету не в 3 роки доні а значно раніше.
Як себе вести, як не впасти лицем в той бруд, як мати терпіння бути вище, ніж її плітки...
Плюс на моєму місці дівчинина, яка подружкою стала для керівниці...
My Signature
Найкраща картина-маленькі оченята, що дивляться в твої очі, найкращий запах ховається у складках дитячої шийки, найкращий звук - сопіння маленького носика поряд))

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка