Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: вороги в робочому колективі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

вороги в робочому колективі поможіть порадою Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Брюнеточка  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 January 2012 - 14:05

не знайшла подібної теми, якщо погано шукала, перекиньте будь ласка.

давно мене мучило це питання, як бути. Справа в тому, що моя кума та подруга та ще й колега, після того як я вийшла з декрету стала іншою людиною. хоча може вона такою і була, просто я цього не бачила, не помічала. Отже, коли я перейшла до підрозділу, де вона працювала, вона виявила до мене симпатію, подружнічала, та й взагалі - лише гарне відношення. по робочим розкладам - вона моя підлегла. над нами тільки керівник. так ось, я завагітніла, отримувала від неї підтримку, а тоді пішла в декрет, попросила її бути кумою в другій парі, вона не відмовила, а з радістю погодилась. іноді дзвонила, але крім хрестин жодного разу не зайшла в гості. я сама іноді надзвонювала до неї, взнати, що там на роботі...а тут одного прекрасного дня, коли малій було десь 10 місяців, вона вирішила до мене подзвонити, і повідомити, що раз мене немає, то вона пересіла на моє місце (в нас столи поруч і моє місце ближче до вікна). нічого такого я не подумала, ще й кажу - сиди звичайно поки мене немає. (Хоча мені було неприємно, бо вона по суті влізла в мої шафки та перемістила мої речі в інші, і повідомила все ж вже пост фактум про її пересадження)Вона звичайно сподівалась, що я буду сидіти в декреті всі довгі 3 роки, але вийшло так, що через фінансові обставини, прийшлось мені вийти на роботу, коли малій був рік. і вона про це прекрасно знала. Прихожу я на роботу, а вона на моєму місці так і сидить, та ще й такий вираз обличчя... пішла до керівника, а вона йому вже мізки промила, він типу - не чіпай, сиди поки там на вільному. От тут була моя помилка, я погодилась. так продовжувалось майже рік. але протягом цього року було багато наклепів, підставлянь і всього такого. почалась скрита ворожнеча.це все робилось поза очі, і не в усіх випадках мені було змога довести керівництву, що все не так як хтось поденькує... Думка керівництва змінилась в гіршу сторону про мене на фоні цього. Плюс - я себе почувала просто депресивно в усьому негативі. Врешті добилась того, що відсіла просто на іншш (не досить комфортне місце)але подалі від тої двуликої особи.
Недавно, мала пішла в садочок - почались часті лікарняні - і навіть тут вона примудрилась наговорити боссу, що то лікарняні липові, і я просто собі на розваги їх взяла. Мої депресивні настрої відбивались на роботі, і якби не підтримка рідних, чоловіка, то навіть не знаю, що б то було.
Ще тут виявилось, що ця коліжанка вагітна...
Поможіть порадою, як себе з нею вести? Щоб ви робили на моєму місці?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 14:24

, я б на вашому місці нічого не робила, раз ваша "коліжанка" вагітна то мститись їй або воювати з нею у такому стані це великий гріх, все що вам залишається робити - це почекати тих кілька місяців поки вона не піде в декрет, а там пересядете на своє звичне місце, завоюєте заново авторитет у колег та керівництва і коли вона вийде з декрету у вас будуть всі козирі на руках, вона як ваша підлегла вже нічого лихого вам зробити не зможе.

Повідомлення відредаговано Cherika: 16 January 2012 - 14:25

Нагороди:

переглянути всі
  • 9
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 14:30

Дякую, я саме це і роблю зараз. і декрет в принципі не за горами. майже всі колеги чекають цієї події. я іноді думаю, а що робити, якщо керівник впреться з приводу місця...

я підозрюю, що це заздрість в ній грає. в неї чоловік за кордоном часто, у від'їздах, а вона з сином сама тут.
її пакості поширюються на багатьох колег, тому її не дуже люблять, і деякі дивувались як це я з нею дружила.деякі кажуть, що вона дружить, з ким вигідно. ну і мітила певно на моє місце.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 14:43

я щось зразу так і подумала що людина мітила на твоє місце
але декрет звісно її кар"єрні плани поміняє і покаже ху є ху)))
в тебе буде можливість спокійно перед начальством реабілітуватись
а зраз простороби все можливе щоб вона тебе не компрометувала перед керівництвом
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   голубка58 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 January 2012 - 14:48

Дівчата правильно радять, краще її нечіпати, перетерпіти все і дождатись поки вона піде у відпустку,і у вас нерви будуть намісці.

Повідомлення відредаговано голубка58: 16 January 2012 - 14:49

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 14:58

дякую, дівчата.
в мене вже нерви не витримують. а ми теж плануємо, поки безрезультатно...сказується мій стан. іноді так вона достане, що потім на чоловікові зірватись можу...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martin 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 15:05

та ні, розділіть роботу і дім , не зганяйте нічого на чоловікові, а ще на зло своїй колезі приходьте на роботу з перфектним настроєм, з шикарним виглядом, з задоволенням, так ніби нічого і не сталося(включіть ніби ігнор на минулі проблеми) бо в її стані дійсно не треба воювати, а таким чином вона буде сама злитися і без вашої допомоги.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аніта 

• Майстер рукоділля
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 15:06

керівник буде прислуховуватись до того працівника, що виконує найкраще роботу (тут можна зробити собі авторитет ще більший аніж є)
жіночі сторони - чоловіки їх не люблять. і не люблять оці жіночі розборки. тому їм байдуже хто парвий, а хто - не дуже.

ну, і це наука...на роботі не варто дружби водити. товаришувати можна, а так щоб більше - не завжди воно на користь.
і вчись відмовляти. бо ця наглота і пішовши в декрет може всім у вас керувати і далі займатись пліткарством.

як варіант, якщо вона допекла багатьом людям. то можна організувати колективне повідомлення працівників вашому керівнику на цю працівницю (аргументувати не тим, що вона така сяка....
а тим, що ви (ПІБ усіх, хто бажає підписати це повідомлення) бажаєте працювати у відповідній атмосфері та ставленні до колективу.ви проти плікарства та обмивання кісточок за очима.
ви, зі свого боку, гарантуєте дотримання та збереження належної робочої атмосфери у вашому колективу.а також, просите звернути увагу на поведінку такої то такої, на її упереджене ставлення до працівнників та і т.д..)

суті не змінить, а от можливо керівника змусить задуматись.

Повідомлення відредаговано Аніта: 16 January 2012 - 15:40

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галюсінька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 15:11

Можна булоб поступити і по її як вона піде у дикрет, але так буде не правельно, люди-співробітники самі бачуть яка вона є і з часом ваш начальник побачить хто дійсно правий.
У мене теж така ситуація на роботі, вона сіла на моє місце користується моїм робочим столом і компом і ще як я завагітніла мене попросило начальство піти на біржу, а тепер я в прольті, директор сказав або я або вона, а так як їй за 40 залишається вона.
отож з весни іду шукати роботу і нікому не вірю.
І ще одна історія, сусідка вийшла з дикрету на свою державну роботу то до неї придирались поки не почала давати взятку директрисі і так мусить "мастити" або звільнятись.
Пишу вам ці історії в підтримку вам, що буває і гірше а ви будьте собою і усе у вас буде добре.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марішка 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 16 January 2012 - 15:16

І мені здається, що не варто воду у стакані каламутити. Сидить, то хай сидить. Ви собі на робочому місці календарик зробіть і кожен день по приході на роботу - деньок закреслюйте. АА день виходу в декрет червоним обведіть - зробіть для неї свято! І вона і Ви порадієте, що нарешті ця довгоочікувана подія сталася!
Керівництво Вас обов*язково оціне, а авторитет підніметься. Успіхів!
My Signature
Зображення
Час. Він не лікує. Він неначе намотує на рану бинти. Із сторони не видно. Немов би у тебе все добре. І всі так вважажають - бо ж час ЧАС пройшов. І ненажливо, що під бинтами кровить...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амид 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 15:23

Аніта, правду каже. Ваш керівник знає, хто і чого вартий! Розбереться. Головне, коли він чоловік, а хоч би й жінка, не "капати". Таких керівництво точно не поважає. Спробуйте кожного ранку сама собі промовляти і ГОЛОВНЕ вірити у це- я знаю, чого варта, я хороший, відповідальний, старанний.... працівник і т.д. Якщо вірити!!! у сказане - допомагає!
А от стосовно вагітної куми. Мені здається, що ніхто ніж вона сама собі ггірше вже не зробить. З ваши слів, ця жінка "з"їдає" сама себе - усе хороше і погане в собі, а відтак і навколишніх, а найбільше, напевно, рідним перепадає. Це жах просто, коли ти інших людей не долюблюєш, але як страшно, коли себе не жуючи, ковтаєш. Заздрість - найпекельніша мука(
My Signature
“Где носик? Где глазки?... Они сами, что ли не знают???“
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 15:25

дякую за поради. Колективну певно писати не будемо, бо трошки в нас тут обставини такі, будуть боятись босса.
з приводу куми та керівника - в них там щось є, не можу зрозуміти що, але точно не інтим. (думаю послугу вона йоу якусь зробила,чоловік за кордоном має звязки, а керівник з сім'єю частенько їздить відпочивати по Європі, хто зна що там у них )
в нас у відділі працює ще її сестра, так от такак ж сама стала під дією куми. то вже буде доносити, навіть, в декрет.
Знаєте, я не така, щоб здаватись, за чесне ім'я поборюсь чесними методами, але іноді нападає таке, що хочеться просто шукати нову роботу. (і це було б можливо, якби не мій кредит)...

а керівник дійсно не любить цих жіночих розборок.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аніта 

• Майстер рукоділля
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 15:38

, скажу вам, великий козир з чоловіками бути чоловіком.

от щось капає ця падруга....ваша поведінка яка? чоловіка (інтелігентно, без емоцій знизити плечима, трішки махнути головою із виразом "ох, ці жінки..." - шефу це сподобається)
а кума буде себе вести емоційно, пліткарсько - і рано чи пізно це набридне будь-кому.

так що не ведіться на її провокації...

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 15:48

дякую за пораду. Аніта, буду старатись. я вже помітила, що як я в хорошому настрої, і з шефом нормально, то її там аж крутить
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   rgim777 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 16:06

І я б Вам радила не чіпати свою куму і нічого не доводити керівництву. Будете щось доводити - підтвердите її вигадки про себе і точно полетите з роботи. Приходьте на роботу в гарному вигляді і охайно виконуйте свою роботу, з кумою спілкуйтесь лише по робочих питаннях (буде провокувати - посміхніться і йдіть геть, нехай лускає від злості), а якщо хочеться з кимось потеревенити- колектив великий...(тільки ніколи і ні з ким не говоріть про неї - ворог знайдеться завжди). А саме основне показуйте усім своїм виглядом, що її для Вас не існує, і що Вам без неї дуже добре.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Материнка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2012 - 18:11

Я вам дуже співчуваю. В мене теж колись були проблеми з колегою. Навіть з двома, бо друга була її подругою. Дуже важко працювати в таких умовах. Особливо важко зосередитись на процесі роботи. Зараз ваша колега піде у декрет, матимете рік чи два спокою, а далі знову готуйтесь до стану війни.
My Signature
Спойлер

Дім має бути центром світу жінки, але не межею.
Маргарет Тетчер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nelllya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2012 - 23:09

Дівчата, допоможіть розрулити ситуацію. Підпрацьовую у приватника. Це молода жінка мого віку, яка сама мене запросила в помічниці. Спочатку було все дуже добре, але з часом вона якось дивно почала ставитись до мене, тобто цікаву роботу вона бере собі, а мені одна нудота, навіть якщо це входить чи не входить в мої обовязки.
Друге, що мене дратує, це якесь ревниве ставленн чи що. Зрозуміло. що за рік роботи у мене зріс авторите серед співробітників та клієнтів. Так вона мене почала сприймати як конкурентку. Доходить до маразмів: мене не запросили на корпоратив, бо вона забула, свого малого посадила гратись за мій комп (3 рочки)і він понищив документи, а останній прикол: я поїхала на свята в село,а вона терміново розіслала всім документи, які я ще робила під своїм іменем.
Я того не розумію, бо працюю на неї і гроші заробляю для неї. Мала б бути зацікавлена у ефективній роботі, врешті без проблем відмовитись від моїх послуг...
Пробувала поговорити, вона розмови уникає вплоть до того, що я сідаю перед нею і кажу, що за проблема, а вона встає від включеного компа і виходить з офісу, бо кудить спішить.
Якась дурістика не зрозуміла
Можете якось прокоментувати, бо їй-Богу нічого не розумію
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Antosik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2012 - 12:25

, якщо вже ви стільки часу терпіли поведінку вашої так званої подруги, то ліпше трохи ще потерпіти до її декрету. Дуже шкода, що саме таку людину ви вибрали у куми. Звісно, від цього ніхто не застрахований, можна і помилитись в людині. Все одно вона буде відповідати перед Богом за всі свої вчинки. А зараз краще її не чіпати, нехай йде у декрет, а там начальство побачить, хто справді цінний робітник.

nelllya, мені здається, ваша начальниця просто самостверджується за рахунок вас. Напевно ви набагато краще працюєте за неї, але визнати це вона не може, адже ж вона головна, тому і робить різні пакості.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nelllya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2012 - 13:11

'Antosik' дякую за підтримку, але мене дивує той факт, що це її бізнес. І, за логікою, вона б мала бути зацікавленою у моїй ефективності.
Але питання, як мені себе поводити? Є, звичайно, крайній варіант - піти, але хотілобся якось з розумом жити :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksjywenka_88 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2012 - 20:26

Ррзкпжу і я вам про свої робочі відносини з начальством, а то вже рік пройшов, а серце ще й досі болить. Так от я сама з Львівської об, але деякий час жила в районному центрі Рівненської обл. Коли проходила співбесіду по спеціальності все буо добре, вона мене взяла, та через місяць я взнвла що вагітна, але начальниці нічого не казала, сказала тільки одній співробітниці, вона майже такого віку як я, і просила їй щоб нікому не казала, а внеї така риса характеру, що я терпіти не можу, в очі буде так сюскатися, а поза очі вже піде доносити. Ну ясе ніло що вона все донесла, і тут почалася моє солодке життя. Начаьниця на мені відігралася поповній, сказала що я прийшла на роботу за декретом (хоча робота державна, вона мені зі своєї кишені не платила), почала завалювати роботою, що я частенько після роботи залишалася, і по місту треба було добряче побігати. Але все їй було не так, постійно на мене кричала, а до тої що донесла (хоч вона тупа як сибірський валянок, навіть через електронну пошту листа відправити не вміла)завжди робила поблажки (як потім вияснилося то її родичка, а я дурна їй довіряла).О, на тій роботі моїх сліз пішло багато і ніхто не подивився що вагітна, як одного разу запізнилася на пів години на роботу, то зразу донесли начальниці. Ну а та кричить щоб я писала заяву за власним бажанням, але вкінці кінців перевела вона мене на декретне місце, а на моє поставила (не важко здогадатися)оту крису свою родичку!!!! І як перевела то нарешті успокоїлася зразу до мене як до кращої подружки почала щебетати. Як тепер то згадую то плакати хочеться,як та начальниця мені хамила і обіжала, через ті нерви мусіла на збереженні лежати!!! От як би напевно зараз побачила то би плюнула прямо в лице, такі вони всі мені противні. Ну, але їх Бог вже наказав, поперли ту начальницю, пішла на пониження.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка