Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поради католицького катехита - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 37 Сторінок +
  • « Перша
  • 35
  • 36
  • 37
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Поради католицького катехита Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Мартин 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 August 2017 - 21:51

Упс, знову злетіла підписка на тему, як наслідок провтикав питання :)

Inna_Nazarenko, думаю, що можна тих самих хресних. Мені взагалі такі випадки не зустрічались, але в церковному праві якихось застережень не знайшов...

Можна також тільки одного, відповідно до ККСЦ Кан. 684 – § 1. Відповідно до найдавнішого звичаю Церков, той, хто має бути охрещеним, повинен мати принаймні одного хресного батька.

Хресний тато для хлопчика і хресна мама для дівчинки - це, очевидно щось з розряду забобонів - стать хресного батька, у випадку, якщо він (вона) один (одна) не регламентується жодними документами.

Один з хресних батьків обов'язково має бути католиком, відповідно до ККСЦ Кан. 685 – § 3. З виправданої причини можна допустити вірного якоїсь східної некатолицької Церкви до завдання хресного батька, але завжди разом із хресним католиком.

* ККСЦ - Кодекс Канонів Східних Церков
My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inna_Nazarenko 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 August 2017 - 14:40

Мартин, дякую за відповідь. І ще мене цікавить, чи можна подружжю бути хресними батьками одній дитині, чи потрібно запрошувати лише когось одного із "подружжя №1" (чоловіка або дружину) і, відповідно, когось іншого з "подружжя №2"?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2017 - 15:42

Inna_Nazarenko, можна, наскільки мені відомо, немає жодних законних перешкод, які би унеможливлювали подружжю бути хресними батьками однієї дитини.
My Signature
Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, і Бог перебуває в ньому. (1 Ів. 4:16)
There are two ways to live: you can live as if nothing is a miracle; you can live as if everything is a miracle. (Albert Einstein)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 December 2017 - 16:59

Порадьте, будь ласка, додаток Святого Письма із перекладом Хоменка. Всюди знаходжу лише Огієнка...
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 December 2017 - 17:12

VikiToriya, це запросто.

Ставите додаток Якушева
Прихований текст

потім підключаєте модуль Хоменка
Прихований текст

My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   You Life 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2018 - 00:00

Маю таке запитання: у моєї свекрухи померла мама, і свекруха говорить, що вона молитися молиться за душу, а до церкви за упокій душі не подає на служби записок, пожертв ніяких не подає, що то не можна, особливо до 9, 40 днів та до року, так їй сказав священник. Я сумніваюся, в правдивості її слів..
My Signature
Зображення

Нехай стане неможливе можливим. Нехай стане ближче все, що далеко. І нехай все те, що здається, так складно, вирішується красиво і легко.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 July 2018 - 11:52

You Life, перепрошую, знову злетіла підписка на тему, а я зараз на форумі практично не буваю, тому Вашого питання не бачив раніше...

Не думаю, що священик насправді міг таке сказати. Навпаки, на дев'ятини, сороковини чи річниці люди часто замовляють окрему Службу за померлих, чи принаймні, подають інтенції та пожертви на загальні Служби. Звісно, це не є обов'язково, але це є традицією нашої віри...
My Signature
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IGORA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2018 - 15:57

що Ви знаєте про харизматів,хто вони такі?Яка їхня віра?Бачу що дуже легко затягутю дітей типу таборів,зібрань, вивчення гри на гітарі
My Signature
Зображення

Мати...Вона вкладає в молитву огонь своєї могутньої любові,краплини крові свого серця,свої гарячі сльози,цілу,як є,себе...
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2018 - 16:31

IGORA, знаю хіба, що вони є і знаю, що те, чим вони займаються, є не зле. Про це свідчить хоча б той факт, що чимало церковних єрархів підтримують їх діяльність.
В мережі є чимало матеріалів про католицький харизматичних рух і впевнений, Вам не складе труднощів їх віднайти.

Ось хоча б доповідь РУХ «ХАРИЗМАТИЧНА ВІДНОВА У СВЯТОМУ ДУСІ» У ЛОНІ КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ
Прихований текст

або промова Блаженнішого Святослава на зустрічі з українськими харизматами
Прихований текст

My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 30 July 2018 - 19:42

В мене ось таке запитання чи може хресна мама дитини брати за хресну своїй дитині маму своєї хрещениці? Наприклад я взяла за хресну своїй дитині Пані Х ,чи та Пані Х може взяти мене за хресну своїй дитині? Бо мені яросно доказують, що один в одного неможна бути хресними)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2018 - 20:04

Санджана, чим вони мотивують своє "не можна"? Нехай вкажуть, де саме ця заборона прописана.
Вимоги до хресних батьків викладено в Кодексі Канонів та процитовані в цій темі мало не щодві сторінки.
Вірити в забобони -- гріх, а їх поширювати та змушувати вірити інших -- стократ важчий! Так їм і передайте.
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Козюлька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2018 - 21:10

чим вони мотивують своє "не можна"?
У нас в селі бабці, в такій ситуації кажуть, що хрест неможна віддавати або не міняйтесь хрестами.

Чомусь так і думала, що це видумки і забобони.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2018 - 21:24

, очевидно, кожна бабця в селі мудріша за Папу Римського, а Кодекс Канонів - то бздури монахів.
Забобони - страшна річ. А найгірше, що більшість з них пов’язані з початком життя і його закінченням, тобто з хрестинами і похоронами...

І та, давайте не будемо флудити. Це консультаційна, а не балачкова тема.
Дякую!
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 37 Сторінок +
  • « Перша
  • 35
  • 36
  • 37
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

Сьогодні, 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка