Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поради консультанта з грудного вигодовування-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 47 Сторінок +
  • « Перша
  • 45
  • 46
  • 47
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Поради консультанта з грудного вигодовування-2 консультує River Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Повітруля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 May 2016 - 23:06

Не знаю як бути...треба вийти на роботу, на повний робочий день, а доця їсть цицю по запросу на протязі дня. Їй 1,1рік. Буває що лишаю на 4год, без циці дньом не засинає, плаче, я приїжджаю з переповненими грудьми, вона їсть і відразу засинає.
Але на роботу треба, фінансова пітримка, як вона буде без циці, і як я зможу працювати повний роб.день з повними грудями молока?
Підкажіть рекоиендації, які методи змен.молока і скорішого її звикання дньом без циці?!
Серце крається...

Повідомлення відредаговано Повітруля: 12 May 2016 - 23:07

My Signature
Я вірю в чудеса :-) Життя прекрасне і непередбачуване ;-)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   River 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 May 2016 - 10:14

Перегляд повідомленняSakyra (08 May 2016 - 18:09) писав:

River, доброго дня! Хочу вашої поради. Дитина почала відмовлятися від грудей, вже десь тиждень так боремося. Два-три рази потягне і починає викручуватися стогнати,кректати, а потім починає сильно кричати, щоб заспокоїти треба деякий час носити по хаті, потім знову все по колу. Молоко в грудях є, раніше такого не було, могла по 40 хв.їсти і все було добре, за перший місяць поправилася на 1,2 кг. Трохи краще смокче вночі коли сонна, але теж не довго, посмокче 5 хв і засинає, потім через год.знову так і дальше спить, інколи може спати і по 3-4 год.і в такий період неможливо запхати їй груди просто не бере. Я вже не знаю що робити, пісяє ніби багато, не рахувала, але мамперс завжди повний...боюся щоб з таким годуванням мені молоко не пропало.

Використовуєте пляшку, дурник, накладки? Перед початком такої поведінки щось змінилось в житті дитини - мамині відлучки, переїзд, шумні місця, багато гостей вдома, нова людина в догляді, хвороба дитини (до речі, в першу чергу треба відкинути проблеми зі здоровям дитини, особливо ті, які заважають смоктати - насмарк, отит). У вас може спочатку молоко текло сильним напором, а останнім часом той напор пропав?

Перегляд повідомленняKrav4yk (10 May 2016 - 13:55) писав:

Доброго дня!!!! :AllSmail (155):
Дуже потрібна порада....маємо другого синочка 1 траваня народилися!!!
З грудю минулого разу було маса проблем і зарез...правда другого разу все швидше...груди м'які, молоко прибуває відчуваю, але права грудь, туга, сосок якийсь трохи більший, він дуже важко його захвачує....а як захватить то може ссати і по 40 хв, саме іі тягне, псіхує, вивертається, то три рази прикладаю бо відпускає, і як о так посмокче, втомиться присне, то через 5-10 хв прокидається і знову шалено шукає груди...мушу давати іншу, ліву- нормальну грудь, він посмокче її 10-15 хв, і міцно засинає!!!!
...у мене висновок, що в правій груді дуже мало молока, він не наїдається!
Так було і минулого разу за першим сином, та грудь і менша, тугіша, але старший хоч ссав іі то вистачало на тих дві -три години ...а зарез я в паніці що робити???? Він ще такий маленький а молока в тій не вистача????
Порадьте розрадьте!!!!

Тут важко шось заочно порадити, треба бачити вашу ситуацію. Раджу викликати консультанта з ГВ, хай подивиться, бо дійсно всі ми несиметричні і бувають і такі випадки. що одна молочна залозща менш розвинена, ніж інша. Тому треба очну консультацію, щоб бачити, чи є проблеми в організації ГВ , чи фізіологічні.
Тел. консультантів у Львові:
Тетяна Яремко - 097-486-88-35
Наталя Колівошко - 067-857-52-92
Олена Перкін 067 675 75 04, 093 92 93 724, 050 91 41 912
Тетяна Скобало - 067-729-32-34
Світлана Седінкіна - 067-649-84-92
Або телефонуйте на гарячу лінію ГВ (в мене в підписі є телефони)

Перегляд повідомленняПовітруля (12 May 2016 - 23:06) писав:

Не знаю як бути...треба вийти на роботу, на повний робочий день, а доця їсть цицю по запросу на протязі дня. Їй 1,1рік. Буває що лишаю на 4год, без циці дньом не засинає, плаче, я приїжджаю з переповненими грудьми, вона їсть і відразу засинає.
Але на роботу треба, фінансова пітримка, як вона буде без циці, і як я зможу працювати повний роб.день з повними грудями молока?
Підкажіть рекоиендації, які методи змен.молока і скорішого її звикання дньом без циці?!
Серце крається...

Можливо було б простіше зціджувати молоко на роботі (здається, ви маєте таке право за законом) і приносити додому, щоб наступного дня те молоко давати дитині протягом дня, але не з пляшки, а чашки. І вам з грудьми проблем не буде і дитині вашого молока ще дуже треба. Але ГВ це звісно не тільки їжа, а головне - контакт мами і дитини і в любому випадку дитина буде надолужувати вечірніми смоктаннями, може частішими прокиданнями вночі. Щодо звикання дитини без циці - тут дуже важлива ваша впевненість і спокій і дуууже важливо, щоб людина, яка залишається з дитиною була впевнена в тому, що зможе вкласти дитину без мами, щоб та людина була спокійною і той спокій передасться дитині. Ну а конкретно нічого не пораджу, всі діти різні і ви як мама краще знаєте свою дитину і що на неї краще подіє. 1,1рік це ще так рано, щоб залишатись на цілий день без мами, що навіть не уявляю. А може є можливість хоча б неповного роб. дня?
My Signature
Гаряча лінія підтримки ГВ: 096 68 288 40, 063 28 100 45
Працює щодня з 9.00 до 21.00

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sakyra 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 16 May 2016 - 10:16

Перегляд повідомленняRiver сказав:

Використовуєте пляшку, дурник, накладки? Перед початком такої поведінки щось змінилось в житті дитини - мамині відлучки, переїзд, шумні місця, багато гостей вдома, нова людина в догляді, хвороба дитини (до речі, в першу чергу треба відкинути проблеми зі здоровям дитини, особливо ті, які заважають смоктати - насмарк, отит). У вас може спочатку молоко текло сильним напором, а останнім часом той напор пропав?

Дякую, вам за відповідь...Та от власне що нічого такого не було, ніяких змін...правда ми вже звернулися до лікарів,дійсно є деякі проблеми в здоров'ї дитини, неврологічного характеру, є трохи ущільнення судин головного мозку, от тепер думаю можливо це і впливає на поведінку дитини біля грудей? Що скажете? Даємо зараз заспокійливу мікстуру, то ніби трохи краще почала смоктати груди, але всеодно ще інколи кричить після смоктання, тому переважно догодовую вже коли сонна або дрімає. Сподіваюся що скоро це минеться...
My Signature
Зображення

Життя пройде , немов вода , i вiдцвiте , немов вишнева гiлка...
В життi одна помилка - не бiда... Бiда , коли усе життя - помилка.

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 May 2016 - 15:04

Перегляд повідомленняSakyra (16 May 2016 - 10:16) писав:

Дякую, вам за відповідь...Та от власне що нічого такого не було, ніяких змін...правда ми вже звернулися до лікарів,дійсно є деякі проблеми в здоров'ї дитини, неврологічного характеру, є трохи ущільнення судин головного мозку, от тепер думаю можливо це і впливає на поведінку дитини біля грудей? Що скажете? Даємо зараз заспокійливу мікстуру, то ніби трохи краще почала смоктати груди, але всеодно ще інколи кричить після смоктання, тому переважно догодовую вже коли сонна або дрімає. Сподіваюся що скоро це минеться...

Але раніше такої поведінки біля грудей не було? Як лікарі це пояснюють? Мені здається, якщо б був звязок між ущільненням судин і ГВ, то ви б одразу побачили таку поведінку. Не хочу сумніватись в компетентності лікаря, але я б звернулась до ще одного для додаткової консультації. Догодовуєте сумішшю? Можливо, в цьому немає потреби, це теж рекомендація лікаря?
My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 May 2016 - 20:49

Привіт. Нам 1,2. Останній місяць їсть лише на обідній сон і на ніч,і то посмокче хвилину і засинає. А от вже двічі коли на ніч даю,відчуваю біль,при потягуванні. Ну відчуваю так ніби вона так дуже сильно тягне і це приносить біль. Підкажіть що то таке і чи можна/ треба з тим шось робити
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамина хитрунка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2016 - 07:55

Доброго дня. Моя менша донечка (10міс) позавчора ввечері (пройшло вже півтори доби) коли лягали спати вкусила мене за грудь, я забрала цицю з рота, розсердилась на неї і поклала засинати самій в своє ліжечко. Вона там лежала плакала, я сиділа поруч, тоді все ж забрала, спробувала ще раз дати цицю, вона знову вкусила. Я знову забрала і заколихала її на руках. Вночі дитина просиналась як звичайно, але цицю не брала ні сонна ні "свідома".... до цих пір дитя боїться напевно, не знаю... ніби відкриває рот, а тоді різко розвертається і починає дико плакати. Тепер мені вже дико болять груди... На ніч робила компреси із відбитого листя капусти і трохи зціджувала.
Що робити?? і з дитиною?? і з грудьми?? це вже все?? не візьме ??
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лисичка:))) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 June 2016 - 15:21

Добрий день потрібна Ваша допомога! Нам сьогодні 2 тижні. Перші 2 дні ми не їли зовсім весь час спали, ввечері медперсонал роддому наполіг на годуванні сумішшю і ми годували з пляшечки, приїхали додому і знову годували сумішшю, бо малий категорично не хотів брати груди ( у мене "немає" сосків, плоскі груди, хоча першого малого я годувала грудьми до 2 років, зараз йому 7). 4 дні ми повністю на грудному годуванні, а сьогодні 3 день малий не какав, чи це нормально чи ввести прикорм?

Можливо маєте якісь контакти консультантів у Стрию?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Діанчик 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 June 2016 - 14:09

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка чи можливо в 3 місяці перейти повністю на грудне вигодовування? в 34 тижні вагітності я потрапила в пологовий із загрозою передчасних пологів. З капельницями та лежанням там дотягли ми до 37 тижнів коли і народилась дитина (кесарів розтин, бо плацента була на рубцю від попередніх родів). З малою я була через день після операції - годувалися тільки груддю, хоча "прибуття молочка" я не відчула можна сказати і досі))) хоча знаю що це таке з першою дитиною. я помітила, що донечка не какала більше півтора доби - перед випискою нас важили і вона втратила більше як 200 гр накричали - казали що голодна і треба догодовувати, бо це дуже багато. Я почала з ложечки сумішшю догодовувати. Додому прийшли я знову тільки груцдь але донечка не злазила від циці((( тільки і висіла на груді. через тиждень я помітила що памперс майже сухий і вона якась маленька - поважили - втратила ще 200 грам. Тобто народилась 3300 а в 2 тижні важила 2900. Почала догодовувати сумішшю кожне кормління - дитина стала спокійніша вже й по 2 год спати. І так досі (нам вже 3 місяці) як я вже казала "прибуття молока" я так і не відчула, після обіду груди вже пусті відчуваю - мала вередує. на змішаному донечка дуже добре набирає вагу (кожен місяць 1-1,5 кг. Але тепер пройшло 2 тижні четвертого місяця (за 2 тижні 500 гр) Боюсь перегодувати, чи це не забагато? Дуже хочу годувати тільки груддю
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2016 - 12:17

Перегляд повідомленняТолянка (17 May 2016 - 20:49) писав:

Привіт. Нам 1,2. Останній місяць їсть лише на обідній сон і на ніч,і то посмокче хвилину і засинає. А от вже двічі коли на ніч даю,відчуваю біль,при потягуванні. Ну відчуваю так ніби вона так дуже сильно тягне і це приносить біль. Підкажіть що то таке і чи можна/ треба з тим шось робити

Як у вас зараз справи? Те, що ви описували, схоже на інволюцію, дитина рідко смокче і молока стає менше. Хоча міг бути і початок лактостазу (знову ж через рідкі годування), може не бути затвердіння, а тільки такий біль, ніби синяк.

Перегляд повідомленняМамина хитрунка (20 May 2016 - 07:55) писав:

Доброго дня. Моя менша донечка (10міс) позавчора ввечері (пройшло вже півтори доби) коли лягали спати вкусила мене за грудь, я забрала цицю з рота, розсердилась на неї і поклала засинати самій в своє ліжечко. Вона там лежала плакала, я сиділа поруч, тоді все ж забрала, спробувала ще раз дати цицю, вона знову вкусила. Я знову забрала і заколихала її на руках. Вночі дитина просиналась як звичайно, але цицю не брала ні сонна ні "свідома".... до цих пір дитя боїться напевно, не знаю... ніби відкриває рот, а тоді різко розвертається і починає дико плакати. Тепер мені вже дико болять груди... На ніч робила компреси із відбитого листя капусти і трохи зціджувала.
Що робити?? і з дитиною?? і з грудьми?? це вже все?? не візьме ??

Як у вас справи? Чим все закінчилось? В питанях виховних (а це саме такий момент) важко щось порадити, бо всі діти різні і по-різному реагують на певні моменти. Вам, як мамі, краще знати, що саме буде краще для вашої дитини, тому прислухайтесь до себе і до дитини. Думаю, відмова від грудей після кусання-сваріння не мала б бути довгою. Як у вас зараз?

Перегляд повідомленняЛисичка:))) (22 June 2016 - 15:21) писав:

Добрий день потрібна Ваша допомога! Нам сьогодні 2 тижні. Перші 2 дні ми не їли зовсім весь час спали, ввечері медперсонал роддому наполіг на годуванні сумішшю і ми годували з пляшечки, приїхали додому і знову годували сумішшю, бо малий категорично не хотів брати груди ( у мене "немає" сосків, плоскі груди, хоча першого малого я годувала грудьми до 2 років, зараз йому 7). 4 дні ми повністю на грудному годуванні, а сьогодні 3 день малий не какав, чи це нормально чи ввести прикорм?

Можливо маєте якісь контакти консультантів у Стрию?

Вибачте, що так пізно відписую, як у вас зараз справи? Щодо консультантів в Стрию не знаю, але зі Львова хтось міг би приїхати, думаю, треба питатись. Консультанти у Львові:
Світлана Седінкіна - 067-649-84-92
Тетяна Скобало - 067-729-32-34
Наталя Колівошко - 067-857-52-92
Олена Перкін - 067-675-75-04, 093-92-93-724,
Тетяна Криницька-Яремків 067-959-35-16
спеціалісти Львівського обласного центру підтримки грудного вигодовування та лактації:
Ольга Любомирівна Шлемкевич - 067-787-97-92
Людмила Жук - 067-972-00-00
Щодо какання - на виключному ГВ дитина може не какати до 7-10 днів, але при умові, що її це не турбує. У вашій ситуації дійсно вартує викликати консультанта (якщо ще не викликали) і подивитись на прикладання.

Перегляд повідомленняДіанчик (23 June 2016 - 14:09) писав:

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка чи можливо в 3 місяці перейти повністю на грудне вигодовування? в 34 тижні вагітності я потрапила в пологовий із загрозою передчасних пологів. З капельницями та лежанням там дотягли ми до 37 тижнів коли і народилась дитина (кесарів розтин, бо плацента була на рубцю від попередніх родів). З малою я була через день після операції - годувалися тільки груддю, хоча "прибуття молочка" я не відчула можна сказати і досі))) хоча знаю що це таке з першою дитиною. я помітила, що донечка не какала більше півтора доби - перед випискою нас важили і вона втратила більше як 200 гр накричали - казали що голодна і треба догодовувати, бо це дуже багато. Я почала з ложечки сумішшю догодовувати. Додому прийшли я знову тільки груцдь але донечка не злазила від циці((( тільки і висіла на груді. через тиждень я помітила що памперс майже сухий і вона якась маленька - поважили - втратила ще 200 грам. Тобто народилась 3300 а в 2 тижні важила 2900. Почала догодовувати сумішшю кожне кормління - дитина стала спокійніша вже й по 2 год спати. І так досі (нам вже 3 місяці) як я вже казала "прибуття молока" я так і не відчула, після обіду груди вже пусті відчуваю - мала вередує. на змішаному донечка дуже добре набирає вагу (кожен місяць 1-1,5 кг. Але тепер пройшло 2 тижні четвертого місяця (за 2 тижні 500 гр) Боюсь перегодувати, чи це не забагато? Дуже хочу годувати тільки груддю

Ви молодець, що так стараєтесь годувати грудьми! Коли дитина погано набирає вагу, то й дійсно треба догодовувати і паралельно шукати причину такого поганого набору. Можливо справа в прикладанні, яке поправивши можна побачити різку зміну (дитина буде більше висмоктувати молока, більше стимулювати груди і на наступне годування буде ще більше молока). На повністю грудне годування перейти можна, звісно 100% не гарантую, бо всяке буває, та й терпінням треба запастись, але до 6 місяців після закінчення годування можна знову відновити лактацію, то ви ж у простішій ситуації? Контакти консультантів я дала в попередньому дописі (якщо ви зі Львова)
My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2016 - 20:21

River, болей нема,але молока дійсно дуже мало бо донечка їсть двічі на день і дуже мало. Так щоб тягнула чую 1 хвилинку і все
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   skazhenabdzhilka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2016 - 08:49

Всім привіт! Потрібна допомога! Порадьте, будь ласка, консультанта з ГВ в Івано-Франківську з можливістю виклику додому.
Донечці 2 тижні, ніяк не можу правильно прикласти до грудей. Груди великі ще й з пласкими сосками, тріщини, кров, годую зі сльозами і рушником між зубами. Словом, самі страждання.
Допоможіть!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алетейя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2016 - 11:05

skazhenabdzhilka, знаю одного сертифікованого консультанта...
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2016 - 17:21

Перегляд повідомленняАлетейя (14 August 2016 - 11:05) писав:

skazhenabdzhilka, знаю одного сертифікованого консультанта...

Дякую! Телефонувала, наразі номер поза зоною, ще спробую пізніше набрати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алетейя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2016 - 20:07

skazhenabdzhilka, знайшла ще електронку
Прихований текст

Якщо б часом вона так і не вийшла на зв'язок-напишіть, я могла б до вас приїхати...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2016 - 22:44

Перегляд повідомленняАлетейя (14 August 2016 - 20:07) писав:

Якщо б часом вона так і не вийшла на зв'язок-напишіть, я могла б до вас приїхати...

Добре. Дуже дякую!
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2016 - 22:44

Перегляд повідомленняАлетейя (14 August 2016 - 20:07) писав:

Добре. Дуже дякую!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksan_a 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 January 2017 - 00:12

Доброго дня!
Мій синочок народився передчасно і тому зараз не зі мною. Молоко я сціджую молоковідсосом кожні 3 год в день і нічна перерва 6 годин. Оскільки соски в мене плоскі,то молоковідсмоктувач дуже сильно їх натягує. Вони постійно печуть і поколюють. Роблю повітрянні ванни і мажу Пулераном. Але щось не допомагає...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zefirka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 January 2017 - 19:52

Доброго вечора! Дівчатка, стикнулись з такою проблемою. За місяць доня набрала лиш 350гр. Ми на ГВ. Педіатр порадила докормлювати сумішшю після грудей. Чоловік кричить, щоб я не мучила дитину і кормила сумішшю. А я якось не особливо того хочу. Хочу витянути на ГВ ну хоча б до пів року. Дитина виїдає циці повністю, вони м"які. Застою наче не має.. Як можна підняти кількість і якість молока? Вдень доня весь час на груді висить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жіночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 February 2017 - 11:46

Доброго дня! Нам сьогодні 2 тижні і маємо проблемку, не вистачає молока на 1 годування. Весь день і ніч ГВ, але ввечері даю грам 30-60 суміші, бо шукає, плаче, а груди пусті. За 3 год вже далі даю груди і так знов до вечора. Старшого годувала до 1,5, 6 місяців лише ГВ, а тут не знаю що робити. Хочу лише ГВ, порадьте щось, будь ласка.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 47 Сторінок +
  • « Перша
  • 45
  • 46
  • 47
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка