Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поради консультанта з грудного вигодовування-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Поради консультанта з грудного вигодовування-2 консультує River Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   River 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 August 2011 - 14:48

Перегляд повідомленняkxenja (23.8.2011, 22:08) писав:

Ми в Херсоні.сьогодні нас поклали в лікарню бо ще крім малої маси є жовтушка.Роблять контрольні зважування,то поки що виходить що мала зїдає 30гр.будуть ще робити рiзні обстеження.і я думаю,що напевне запрошу конс.з ГВ.

Почитайте
Прихований текст
особливо спробуйте
Прихований текст

І бажано покличте консультанта, хай подивиться на ваше прикладання.

Користувач подумав і додав через 9 хв.:

Перегляд повідомленняlacomka (25.8.2011, 13:43) писав:

River, доброго дня! я до вас за порадою. Наш синочок уже досить великий, але лактація так толком і не наладилась. Таке враження, що він постійно хоче їсти. Родились ми з вагою 2900 і виписались з такою же. За перший місяць набрали 750 г, за другий 850 г. За останні десять днів усього 200 г....пісяє і какає він добре, животик ттт не турбує. Годування для мене вже суцільна мука. Він починає їсти, смокче переднє молочко хвилин 5-7, а потім починає кричати і плакати..не розумію чому, і молочко здається в грудях є (коли я нажимаю на неї прискає), я йому знов грудь в рот він раз потяне, кидає і знову плаче. так його я мордую 30 хвилин і потім даю другу грудь (годую двома по 30хв, починаю з останньої) і з другою таке саме, заспокоюється, 5-7 хв тяне і знов крики. Я вже і чаї пила, і фенхель, і кріп, і душ, і народні засоби, і апілак і стискувала груди під час годування, але толку мало...він ніби і розвивається нормально, але страшно плаксивий, кричить цілий день, хоче під грудь.Годую весь час з роддому по вимозі і вночі спить зі мною і їсть коли хоче. Що ви мені порадите? чому він так кричить під час годування? там мало молока? і як все-таки мені ще можна збільшити його кількість?
вибачте, що так багато написала, але сили вже нема. дякую наперед!

Пляшки, пустушки нема? Стосовно ваги
Прихований текст
ви йдете в межах норми (нормою є все, що між червоними лініями), але ближче до нижньої лінії. Але ви так йдете з народження, не думаю, що це свідчить про проблеми обовязково, тим більше що пісяє багато. Така поведінка біля грудей може бути повязана з тим, що у вас раніше молоко текло напором (було таке?), тепер того напору вже нема і дитині треба самій працювати, щоб отримати своє молочко, і працювати не легко, я вам скажу. Дитина вже звикла до "халяви", що відкриєш рот і молоко саме тече і такою поведінкою вимагає повернення того напору. Але цього вже не буде і той період протесту усите якось пережити, скоро дитина звикне і буде смоктати спокійно. Крім того, можливо ще й лактаційна криза (знову ж, за пару днів має пройти), тому не занепадайте духом, все минає і це мине:) Що вам зараз пораджу - прикладати часто, але не наполягати, якщо дитина не хоче. Відслідковувати, коли дитина сонна (на сон, після сну, під час сну) і тоді обовязково прикладати. До речі, вночі смокче спокійно? Перед годуванням розслабитись, заспокоїтись, випити чогось теплого і налаштуватись позитивно.
My Signature
Гаряча лінія підтримки ГВ: 096 68 288 40, 063 28 100 45
Працює щодня з 9.00 до 21.00

Зображення
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Н@дійка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 August 2011 - 15:10

River,доброго дня!І я до вас з таким питанням.В мене щось під груддю почало боліти але ніяких затвердінь немає, температури екмає, що це можебути???
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lacomka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 August 2011 - 19:51

Перегляд повідомленняRiver (26.8.2011, 14:48) писав:

Почитайте
Прихований текст
особливо спробуйте
Прихований текст

І бажано покличте консультанта, хай подивиться на ваше прикладання.

Користувач подумав і додав через 9 хв.:

Пляшки, пустушки нема? Стосовно ваги
Прихований текст
ви йдете в межах норми (нормою є все, що між червоними лініями), але ближче до нижньої лінії. Але ви так йдете з народження, не думаю, що це свідчить про проблеми обовязково, тим більше що пісяє багато. Така поведінка біля грудей може бути повязана з тим, що у вас раніше молоко текло напором (було таке?), тепер того напору вже нема і дитині треба самій працювати, щоб отримати своє молочко, і працювати не легко, я вам скажу. Дитина вже звикла до "халяви", що відкриєш рот і молоко саме тече і такою поведінкою вимагає повернення того напору. Але цього вже не буде і той період протесту усите якось пережити, скоро дитина звикне і буде смоктати спокійно. Крім того, можливо ще й лактаційна криза (знову ж, за пару днів має пройти), тому не занепадайте духом, все минає і це мине:) Що вам зараз пораджу - прикладати часто, але не наполягати, якщо дитина не хоче. Відслідковувати, коли дитина сонна (на сон, після сну, під час сну) і тоді обовязково прикладати. До речі, вночі смокче спокійно? Перед годуванням розслабитись, заспокоїтись, випити чогось теплого і налаштуватись позитивно.

River, дякую за відповідь! пустушку і бутилки не даю, але він і не бере. подивимся, як воно буде далі...скажіть ще будь-ласка чи є в Івано-Франківську консультант по ГВ координати якого ви могли б мені дати?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2011 - 07:30

Перегляд повідомленняMaliPysik (26.8.2011, 16:10) писав:

River,доброго дня!І я до вас з таким питанням.В мене щось під груддю почало боліти але ніяких затвердінь немає, температури екмає, що це можебути???

Лактостаз може бути десь всередині і затвердіння ви не знайдете. Робити - те саме: часте прикладання до проблемної груді так, щоб підборіддя дитини було в сторону проблемного місця (якщо в низу груді, то напевно в позі "колиска" якраз найзручніше, чи валетом лежачи). Поки дитина смокче ви масуєте те місце в напрямку до соска. Між годуваннями - листок капусти з холодильника.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняlacomka (26.8.2011, 20:51) писав:

River, дякую за відповідь! пустушку і бутилки не даю, але він і не бере. подивимся, як воно буде далі...скажіть ще будь-ласка чи є в Івано-Франківську консультант по ГВ координати якого ви могли б мені дати?

На жаль про консультантів в вашому місті нічого не чула, напевно ще немає.
My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kxenja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 August 2011 - 10:02

Я так і роблю ,коли годую.але ще сціджую і догодовую грам 30-40.за цих 5 днів поправилися на 120гр.і жовтушка помало проходить.дякую за поради!
My Signature
Спойлер
Не бійся робити те, що ще не вмієш.... Пам"ятай, ковчег побудував початківець-любитель, професіонали збудували Титанік...
(Дэйв Бері)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milana Y 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 August 2011 - 22:39

[quote name='River' date='19.8.2011, 18:58' post='939378']
Як у вас справи зараз? Дзвонили до Наталі? Як з догодовуванням? Як вага?

Так дзвонила,але вона була не у Львові, і я маю ще їй задзвонити. Ми її зараз догодовуємо більше, бо вона ще мала і запори (я так розумію голодні),почала какати нормально і вага пішла за два тижні догнали 500гр, стала спокійніша. Почала годувати вночі два рази. Планую найлижчими днями запросити Наталю, бо маю проблеми з прикладанням (зїжджає на сосок і прикусує) тріщин немає, просто болить.
My Signature
Дозволено не більше 2х лінієчок
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Романівна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 September 2011 - 10:28

моїй доні два місяці, виключно на ГВ. і сьогодні в мене відновилася менструація. як це вплине на кількість молока?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 September 2011 - 14:50

Перегляд повідомленняРоманівна (2.9.2011, 11:28) писав:

моїй доні два місяці, виключно на ГВ. і сьогодні в мене відновилася менструація. як це вплине на кількість молока?

Не має впливати. Прикладайте дитину почастіше і все буде добре.
My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   potjka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 02 September 2011 - 18:27

Нам скоро 1 рочок, ми вже майже все їмо, цицю тільки вночі. Вже десь 3 міс годую лише одною цицьою, в другій немає вже молочка. І тут я почала помічати що ця неактивна циця стала така маленька а та яеою годую велика оскільки молоко ще прибуває, навіть тоді коли малий за ніч висмокче все молоко різниця у розмірі помітна. Що робити щоб груди були одного розміру?
Дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчоля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2011 - 17:47

River, доброго дня. Я вирішила відлучати малого від ГВ (нам 1.7 років). Хотіла робити це поступово, але позавчора відчула біль в правій груді, хоч вона не була ні тверда, ні черврна, ні припухша. Піднялась досить висока температура. Звернулась до лікаря, порадив пити "Бромкрептин", бо ще маю багато молока. З грудьми сьогодні легше, температури нема, масажую і сціджую молоко. Таблетки пити я почала і хочу запитати, чи треба перед їх прийомом й надалі сціджуватись?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksen*ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2011 - 21:37

River, дуже вдячна Вам за поради, вже раніше я питала Вас про можливість прийому одного препарата для лікування щитовидної залози...(еутирокс назва препарату, тироксин здається його міжнародна назва) і ви відповіли, що він абсолютно сумісний з ГВ. сьогодні була в ендокринолога, наразі лікування таки не призначив, досі пила за його ж порадою йодомарин, виявилося, що не допомагає, за 5 місяців суттєво збільшилася щитовидна залоза. лікар повязала це з лактацією... і призначила... я просто в шоці.... відлучити дитину... і тоді лікуватися...
може підкажете, чи це правда, що лактація може так впливати... я знаю, що Ви не раз вже відповідали, що не лікар, але може десь про таке чули? може хтось у вас із таким консультувався?
я просто АБСОЛЮТНО не маю бажання відлучати дитину, попри те що їй минуло 9 місяців. мала намір годувати якнайдовше....
а тут таке... не знаю, що робити...

Повідомлення відредаговано Ksen*ka: 05 September 2011 - 21:39

• 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2011 - 09:05

Перегляд повідомленняpotjka (2.9.2011, 19:27) писав:

Нам скоро 1 рочок, ми вже майже все їмо, цицю тільки вночі. Вже десь 3 міс годую лише одною цицьою, в другій немає вже молочка. І тут я почала помічати що ця неактивна циця стала така маленька а та яеою годую велика оскільки молоко ще прибуває, навіть тоді коли малий за ніч висмокче все молоко різниця у розмірі помітна. Що робити щоб груди були одного розміру?
Дякую.

Як у вас зараз справи? Вдається коригувати кількість молока в грудях?

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняКравчоля (5.9.2011, 18:47) писав:

River, доброго дня. Я вирішила відлучати малого від ГВ (нам 1.7 років). Хотіла робити це поступово, але позавчора відчула біль в правій груді, хоч вона не була ні тверда, ні черврна, ні припухша. Піднялась досить висока температура. Звернулась до лікаря, порадив пити "Бромкрептин", бо ще маю багато молока. З грудьми сьогодні легше, температури нема, масажую і сціджую молоко. Таблетки пити я почала і хочу запитати, чи треба перед їх прийомом й надалі сціджуватись?

Як часто ви годували дитину до того, як вирішили відлучати? Поступово - означає дуже помалу зменшувати кількість прикладань. Якщо виникли проблеми з грудьми, значить все відбувалось занадто швидко. Бромкрептин приймати не раджу. Краще все ж не спішити і зробити справді поступове відлучення - і для дитини і для вас буде менш травматично.

Користувач подумав і додав через 13 хв.:

Перегляд повідомленняKsen*ka (5.9.2011, 22:37) писав:

River, дуже вдячна Вам за поради, вже раніше я питала Вас про можливість прийому одного препарата для лікування щитовидної залози...(еутирокс назва препарату, тироксин здається його міжнародна назва) і ви відповіли, що він абсолютно сумісний з ГВ. сьогодні була в ендокринолога, наразі лікування таки не призначив, досі пила за його ж порадою йодомарин, виявилося, що не допомагає, за 5 місяців суттєво збільшилася щитовидна залоза. лікар повязала це з лактацією... і призначила... я просто в шоці.... відлучити дитину... і тоді лікуватися...
може підкажете, чи це правда, що лактація може так впливати... я знаю, що Ви не раз вже відповідали, що не лікар, але може десь про таке чули? може хтось у вас із таким консультувався?
я просто АБСОЛЮТНО не маю бажання відлучати дитину, попри те що їй минуло 9 місяців. мала намір годувати якнайдовше....
а тут таке... не знаю, що робити...

Я би радила сходити до іншого ендокринолога, на всякий випадок. Як показує практика, в кожного лікаря своя думка на ту ж саму тему, варто в проконсультуватись в різних спеціалістів в випадку серйозних питань. Наприклад, знайшла
Прихований текст
по вашому питанні. Найлегше сказати "відлучайте і лікуйтесь". Ендокринолог лікує тільки вас і він не думає, що буде з дитиною і як вплине на неї різке відлучення, про це ви мусите думати самі і зважити всі сторони запропонованого лікування. Моя думка - годувати і лікуватись. Невже це неможливо (на думку лікаря)?
My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчоля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2011 - 13:39

River, я дуже часто годувала - 10 разів, може й більше, і мабуть таки зашвидко пішов процес відлучення: за місяць скоротила до 3 разів + годування під час сну. "Бромкрептин" вже п"ю 3-й день, бо маю потребу цього місяця відлучити.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galicia 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 September 2011 - 20:12

годування й далі болюче, годую лежачи так як звикла наразі..купила накладки, малий смокче з ними, але молоко не повністю висмоктується і сьогодні перший день застій був молочка, то знову приклала до соска без накладки і ніби розсмоктав...ні креми, ні олії не допомагають... є варіант що чутливість ще зменшиться..???
My Signature
Зображення

До мене тільки на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanjushka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 September 2011 - 22:43

River, добрий вечір!

Ми ще як в березні відлучилися. А молоко в груді, якою годувала (так склалося, що годувала одною) до сих пір є. Інколи підтікає кілька крапель ні з того, ні з сього, що футболка мокра. Чи це нормально? Коли воно повністю зникне?

Додам, що ніякого відчуття прибуття молока нема, ніяких затвердінь, дискомфорту, при натисканні сама можу витиснути заледве дві-три краплі. Тобто, його мало зовсім, але є.
My Signature
Зображення

Продаю нервову систему, б/у. Заводиться з півоберту...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2011 - 07:36

Перегляд повідомленняGalicia (11.9.2011, 21:12) писав:

годування й далі болюче, годую лежачи так як звикла наразі..купила накладки, малий смокче з ними, але молоко не повністю висмоктується і сьогодні перший день застій був молочка, то знову приклала до соска без накладки і ніби розсмоктав...ні креми, ні олії не допомагають... є варіант що чутливість ще зменшиться..???

Соски болять, якщо дитина неправильно захоплює груди (і накладка це тільки усугубляє до речі). Тому вихід тільки 1: вчитись правильно прикладати.
Прихований текст
про прикладання. Але найкраще - це вживу навчитись від людини, яка це добре вміє (подзвоніть Наталі 067-857-52-92, вона консультант з ГВ і могла б приїхати)

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняtanjushka (11.9.2011, 23:43) писав:

River, добрий вечір!

Ми ще як в березні відлучилися. А молоко в груді, якою годувала (так склалося, що годувала одною) до сих пір є. Інколи підтікає кілька крапель ні з того, ні з сього, що футболка мокра. Чи це нормально? Коли воно повністю зникне?

Додам, що ніякого відчуття прибуття молока нема, ніяких затвердінь, дискомфорту, при натисканні сама можу витиснути заледве дві-три краплі. Тобто, його мало зовсім, але є.

Це нормально. Молоко в грудях може бути і рік і два - дуже індивідуально. Головне, щоб не було з цим проблем (нагрубань, затвердінь). Зціджувати не пробуйте, бо можете таким способом збільшити кількість молока.
My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тетяна13 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 September 2011 - 09:26

Перегляд повідомленняRiver (19.8.2011, 18:31) писав:

Ви ще не відлучили? Розкажіть детальніше про організацію ГВ: як давно така поведінка, що відбулось в цей період в житті дитини (якісь стреси?), чи були пляшка, пустушка, як часто смоктав груди до відмови, як ви організували пригодовування?

Доброго дня, River. Я ще не відлучила і не знаю, як бути. Така поведінка вже, десь, місяця 3-4, стресом можна назвати наш переїзд на село на літо, але я аж ніяк не думаю, що це з цим пов'язано. Ну, а детальніше : цілий день груди не бере, коли пробую дати, то в кращому випадку два рази потягне і все, в гіршому може, ще вкусити і втікає. А коли приходить вечір заснути без грудей не може, закатує істерику, в ночі може брати (коли погано спить), а може не брати і перед пробудженням може взяти на хвилин 5. Молоко в мене залишилось тільки в одній груді. Жодних пляшечок, пустишок не використовувала. Пригодовування організовувала, ніби нормально. З 6 місяців, "як книжка пише", груди пропонувала після кожного годування. Спочатку брав, поки порції були маленькі, а тепер взагалі не бере, хіба коли пити хоче, то "цмокне" 2-3 рази. Пробувала давати груди перед годуванням, коли він голодний, то може взяти буквально на 2-3 хвилини. Що робити не знаю. Як такої потреби дитина не відчуває в ГВ, але як приходить ніч, тоді завал... Що нам порадите?

Повідомлення відредаговано Тетяна13: 12 September 2011 - 09:36

My Signature
Зображення

Тепер я знаю якого кольору очі в щастя
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 September 2011 - 19:39

ситуація в мене така
малий дуже погано брав груди(з самого народження)
потім налагодилось. набирав 1,300(1-йміс),потім по 500г
з 3,5міс почалось щось незрозуміле
їсть погано.макс.3-40хв. потім кидає,крутиться,плаче,не хоче
слідкую,щоб виїдав заднє. нормально виїдає хіба ввечері перед сном
перестав какати(тиждень,два..)
ставлю трубочку - нічого
клізма - тверді,ковбаски(сорі за подробиці)
їм бурячок,кабачок,м"яско,сир і т.д....
п"ю чай з тмином,взагалі багато п"ю рідини
пройшли курс нормазе. ніби почав какати. але знову перестав=(
суєтний,постійно плаче...
толком вдень не спить.вночі все ок(ттт)
в загальному - весела здорова дитина
почала вводити клітковину(кабачок)
але що робити з тим заднім молочком?
досвід з малою старшою малою - 2р.1міс. на ГВ
а тут...повне нерозуміння=(
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Iryna@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2011 - 08:22

Доброго дня! Читаючи темку розумію що все ж таки можна годувати грудьми під час вагітності. Я незнаю як правильно поступити, я вагітна і хочу відлучити свого від грудей, але це величезна проблема для нас, бо коли не даю циці це жахливий крик і він дуже мучиться, заснути ніяк не може. Які мої дії?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюська Н 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2011 - 11:57

River, синочку вже 2 рочки, ще досі годую, на сьогодні встала, права грудь напухла, поутворювались досить великі затвердіння,і знесилена дуже, молока вже немає багато, що це може бути і що мені робити ,допоможіть будь ласка, під час годування болить, і як масажую сильно болить...

Повідомлення відредаговано Наталюська Н: 14 September 2011 - 12:01

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка