Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поради консультанта з грудного вигодовування-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Поради консультанта з грудного вигодовування-2 консультує River Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 16 August 2011 - 16:39

River, скажіть, будь ласка, чи можна відлучати дитину в період адаптації до садочка. Хотілось би до 1 вересня відлучити і зараз ми звикаємо до садочка. Як бути?
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   River 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 August 2011 - 17:31

Перегляд повідомленняyasinka (2.8.2011, 20:10) писав:

Доброго дня, River! Будь ласка, поможіть розібратися з ситуацією. Моя доця народилася з вагою 3500 г. Фізіологічної втрати ваги не знаю - при виписці не важили, показники написали зі стелі (моя помилка, але тут вже нічого не вдієш). Відчутного приливу молока не було, не сціджувалася. Під кінець 3-го дня, коли підгузники були сухі півдня і дитина заходилася від плачу, почали трохи підгодовувати зі шприца. Підгодовували десь 3 дні (4-6 добу : від 1 до 3 шприців по 20 мл на добу). Після відмови від підгодовування робила тест на мокрі пеленки - виходило не менше 12, але каки десь до кінця 3-го тижня були пінисті гірчичного кольору, зараз просто рідкі.
Цей місяць дитина висить цілий день на циці, денного сну як такого не має (трохи посмокче, тоді або придрімає, або розглядається по сторонам, тоді знову трохи посмокче і так по колу), нічні годування присутні (рази 3), соски не використовуємо. Показувала прикладання консультанту з ГВ - наче все ОК.

Сьогодні (1 міс. і 2 дні) важилися - 3800 г і підросла на 2 см. Педіатр наполягає на підгодовуванні, боїться, щоб ваги не почала втрачати, хоче робити контрольне зважування. Я дуже цього не хочу, але мене турбує ця невідомість : чи достатньо набрала дитина, відсутність денного сну хоча б 1-годинного протягом останнього тижня, і ввечері груди практично пусті, а дитина заходиться від плачу (посмокче і нервуючись відкидається вбік).

Порадьте, будь ласка, як вийти з цієї ситуації. Чи варто починати підгодовування ? Чи може така мала прибавка саме через манеру смоктання ? Хоча я намагаюся міняти груди не частіше, ніж через 2 год., може 30 хв.смоктання все ж нема і до заднього молока не добирається ?

Як у вас зараз справи? Як вага? Якщо набирає хоча б 125г на тиждень і пісяє 12 раз, тоді все добре з кількістю молока. зважування раз на тждень більш-менш покаже картину, а контролюні зважування е дуже показові, бо дитина не їсть кожного разу однакову кількість грудного молока. Груди можете міняти і після 2 годин, тобто витримувати по 2,5-3 год., дивіться по грудях. Просто, чим довше "чургує" грудь, тим менше молока, а чим частіше міняти, тим краще стимулюються груди і більше молока утворюється. Довгі періоди чергування рекомендуються жінкам з надмірною кількістю молока, щоб його стало трошки менше.
Ви зі Львова? Якому консультанту ви показували прикладання? Що він ще вам порадив?

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленнятетянка2003 (2.8.2011, 20:25) писав:

River ,Прошу Вашої поради.До тижня часу мушу відлучити свою малечу від груді по роботі ,малечі 1 рук 6 міс.Я так розумію що потрібно забирати поступово денне годування а потім нічне.Чи можна одного дня давати три рази грудь а на другий ні разу.І як бути з нічним годуванням.Томущо молоко чи воду в бутилочці я б не хотіла вночі давати.Наперед вдячна за пораду!

Я так розумію, я запізнилась з порадами...Як ви вийшли з ситуації? Як ночі?

Користувач подумав і додав через 6 хв.:

Перегляд повідомленняnatali_l (6.8.2011, 11:50) писав:

Доброго дня,!ми на ГВ вже майже 9місяців,я і надалі навіть би і не припускала думки щоб відлучити від грудей(молочка більш ніж достатньо),але так склались обставини,що мені потрібна операція(((і ось нам якимось чином треба істи не цицю...,як мені правильно поступити?починати відлучати,а як?(в мене є часу близько місяця + - )допоможіть,будь ласка порадою.
і ще питання:після операціі(це операція на щитовидці)я певний час буду приймати гормони,то продовжити ГВ в цей час ніяк не можливо???просто я шукаю якийсь вихід із цієі ситуаціі,бо і молоко є і я хочу годувати,але так склалось,що операцію потрібно робити чим скоріше...,то Ви як вважаєте можливо якимось чином продовжити ГВ?Дякую

Думаю такі питання (як бути з ГВ після операції) вам треба задавати лікуючому лікарю. Якщо треба вже операцію, то нічого не поробиш, але дитина ще маленька і потребує не тільки грудного молока, а й смоктання. Ви побачите по дитині,чи почне він смоктати палець чи кутик ковдри чи щось інше, а може й не буде потребувати. Якщо лікар дозволить годувати разом з лікам - це прекрасно, якщо ні, то можливо після періоду прийому ЛЗ (до речі, скільки часу ви будете приймати гормони?) зможете відновити ГВ. Поки не зможете прикладати дитину, треба буде зціджувати груди хоча б 3 рази на день, для підтримки лактації.

Користувач подумав і додав через 9 хв.:

Перегляд повідомленняDIKIKI (6.8.2011, 13:23) писав:

У мене схожа ситуація з natali_l, тільки, надіюсь, не буде операції (у мене поперекова грижа). Та щоб вилікувати її потрібно приймати медикаменти, не сумісні з ГВ. А годування для мене є ДУЖЕ важливим. Лікування може тривати 2-4 тижні. Тільки от часу для початку лікування у мене декілька днів, бо з кожним днем стає гірше. Я настроєна сціджувати молоко весь час лікування. Запастись молоком наперед не вийде, бо нема такої великої кількості молока і боюсь, щоб не виникло гіперлактації. Дитина буде їсти суміші +прикорм. А потім я хочу, щоб вона далі їла цицю! І як мені за тих декілька днів перевести дитину на суміші? Засипає донечка в мене тільки з груддю і з пляшки пити не хоче... Допоможіть порадою!

Я так розумію, ви вже почали лікування? Стосовно перевчання дитини на суміш нічим і так би вам не помогла - практики такої не маю і кожна дитина інша, мама найкраще знає на що і як зреагує дитина. Якщо не виходить з пляшки, можна пробувати з ложки, з горнятка.

Користувач подумав і додав через 11 хв.:

Перегляд повідомленняnatali_l (6.8.2011, 15:02) писав:

Ви пишете,що донечка буде істи суміш,а до скількох місяців потрібно годувати сумішю?хіба не можна годувати прикормом і адаптованим молоком?

Адаптоване молоко - ви напевно і маєте на увазі адаптовану молочну суміш? Ваша дитина вже їсть дорослу їжу в такому обємі, що зможе харчуватись тільки нею? Якщо ні, то потрібна буде суміш або заготовлене грудне молоко.

Користувач подумав і додав через 13 хв.:

Перегляд повідомленняkxenja (6.8.2011, 21:17) писав:

River,і я до Вас за порадою!Сьогодні вночі почала боліти права грудь(особливо,коли піднімаю руку,то дуже тягне) і піднялася температура до 38,2.Цілий день роблю компреси з капусти,і стараюся доці частіше давати її.Температуру збивала парацетамолом.Звраз ввечері грудь вже майже не болюча,хоча є чуть затвердіння і знову пвднімається температура.Що порадите?

Я сподіваюсь, вже все позаду? В таких випадках (болить грудь, температура, затвердіння) головне - часто прикладати дитину і бажано так, щоб підборіддя дитини було направлене в сторону проблемної ділянки, поки дитина смокче ви масуєте ту ділянку до соска.

Користувач подумав і додав через 21 хв.:

Перегляд повідомленняОсіння симфонія (8.8.2011, 4:09) писав:

Доброго дня. Маю таке питання. сьогодні була на хрестинах в племінниці. в мами мало молока (з її слів, хоча реально швидше мало бажання до ГВ, але то інше питання) і їй консультант-лактолог порадив їсти голландський сир з дорожчих. я завжди думала, що це з розряду "хімізованих" продуктів. також порадили куряче мясо.
дитина на ЗВ.
мама молочне їсти не може, каже що "не лізе". крім того в дитини пішла висипка щоразу після годування грудьми (наскільки розумію - алергія на щось)
що можна порадити з продуктів харчування мамі і що не можна?
не хочеться нав'язуватися, але дитину жаль.. Старшу доню там взагалі з перших днів перевели на ШВ + прикорм з 1го місяця по пораді педіатра... а тут хоч якийсь % є що буде довше ЗВ, мовчу вже про ГВ.

Краще було б, якби та мама сама питалась, а так ваша праця може бути даремною...Що я би порадила: якщо в дитини є реакція на продукти, то спочатку забрати з раціону все підозріле і сумнівне, коли висипка зійде мама може знову щось пробувати, але по 1 новому продукту на добу і в невеликій кількості і спостерігати за реакцією в дитини протягом доби. Якщо реакції нема, то можна і далі їсти,Якщо реакція буде, то визначиться алерген і його уникати якийсь час (через пару тижнів знову пробувати можна, алергії може вже і не бути, таке буває). Стосовно дорогого сиру - сумніваюсь, що це найкраще, що можна порадити годуючій мамі. Молочне не мусить бути в раціоні, особливо якщо "не лізе", кальцій наприклад можна брати з кунжуту (взагалі кунжутна олія дуже корисна). Так само і з іншими елементами - можна підшукати інші джерела вітамінів і мікроелементів. Кефір вона пє?

Користувач подумав і додав через 23 хв.:

Перегляд повідомленняТетяна13 (9.8.2011, 14:25) писав:

River , доброго дня. Потрібна ваша порада. Моєму синочку скори рочок, а від грудей він майже відмовився. Вже близько двох місяців він повноцінно бере груди тільки на ніч, а вдень якщо сумарно набереться пів години..., то добре, а може і взагалі не брати, хоча я пропоную постійно - до і після годування, коли плаче, коли пити хоче. А він може взяти два рази потягнути і все. Молоко в мене залишилось тільки в одній груді. Що мені робити? Може вже відлучати повністю?

Ви ще не відлучили? Розкажіть детальніше про організацію ГВ: як давно така поведінка, що відбулось в цей період в житті дитини (якісь стреси?), чи були пляшка, пустушка, як часто смоктав груди до відмови, як ви організували пригодовування?

Користувач подумав і додав через 25 хв.:

Перегляд повідомленняNatasichka.te.ua (13.8.2011, 11:24) писав:

Доброго дня....Потрібна ваша порада! почали боліти груди особливо ліва...піднімається температура до 38! Думаю шо молоко застоюється.....але цідити не хочу ... бо молоко ж то прибувати буде...а ми в ночі не їмо часто максимум 2 рази! вдень на потребу...тобто досить...оскільки спатки ми не дуже любимо. Нам півтора місяця! Що робити з грудьми???

Як ваші груди сьогодні? груди почали боліти вранці? Поки болять груди і є температура, то треба прикладати частіше, і вночі будити дитину, хай хоч пів хвилини посмокче, а вдень як тільки можете часто.
My Signature
Гаряча лінія підтримки ГВ: 096 68 288 40, 063 28 100 45
Працює щодня з 9.00 до 21.00

Зображення
Зображення
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осіння симфонія 

• Дівчина з мітлою
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2011 - 17:58

River, та яке... харчується так як звично... молочне взагалі не вживає... я наразі дала їй всю інформацію, яку знайшла у нас на форумі і на молочних ріках, щоб читала... Коментарів крім дякую не було, але знаю, що купила ще банку суміші...
так що картина зрозуміла..

А от взагалі (питаю вже наперед для себе) тверді сири - вони як? Дають більше користі чи більше щкоди (через вміст консервантів і хімії) чи 50 на 50?
My Signature
Всі жінки - ангели, але коли їм ламають крила, вони пересідають на мітлу.
P.S. А моя мітла - завше зі мною. ;)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2011 - 17:58

Перегляд повідомленняMilana Y (15.8.2011, 18:56) писав:

Мені дуже потрібна ваша допомога. Дитині півтора місяці, народилася 3,450 за місяць важила 3,900. Весь цей час ми на ЗГ, в роддомі почали давати суміш (казали що ненаїдається, тому кричить). Добралася нарешті до інтернету, начиталася і вирішили з чоловіком не догодовувати, в суботу все пройшло нормально, хоча трошки плакала. Вчора кричала страшно, заспокоїти не могли ніяк( пару раз потягне, і викручується кричить,кидається знов на грудь).Вчора зважили, а вона зовсім нічого не набрала за два тижні, стало страшно і я їй дала суміш.
Спить 6 годин в ночі, і неважливо чим нагодована наніч.
Ми дуже хочимо перейти на повне ГВ, але незнаю як краще зробити щоб донечка не мучилася. Молочка їй явно невистарчає, з двох грудей немає навіть 100 мл, годую коли попросить (спочатку груди, а коли починає псіхувати то даю суміш).

Як у вас справи зараз? Дзвонили до Наталі? Як з догодовуванням? Як вага?

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняЕлла (16.8.2011, 17:39) писав:

River, скажіть, будь ласка, чи можна відлучати дитину в період адаптації до садочка. Хотілось би до 1 вересня відлучити і зараз ми звикаємо до садочка. Як бути?

Не бажано, бо цей період дуже важкий для дитини і хоча б ввечері з мамою і ГВ дитина буде почувати себе спокійно і впевнено, буде знати, що вдома все як завжди. Почекайте пару місяців (ну хоча б 2-3) з відлученням, хай дитина звикнеться з садочком.

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняОсіння симфонія (19.8.2011, 18:58) писав:

River, та яке... харчується так як звично... молочне взагалі не вживає... я наразі дала їй всю інформацію, яку знайшла у нас на форумі і на молочних ріках, щоб читала... Коментарів крім дякую не було, але знаю, що купила ще банку суміші...
так що картина зрозуміла..

А от взагалі (питаю вже наперед для себе) тверді сири - вони як? Дають більше користі чи більше щкоди (через вміст консервантів і хімії) чи 50 на 50?

Наскільки я знаю, в домашньому сирі набагато більше користі. Думаю дійсно 50 на 50 тверді сири. Хіба як свій домашній твердий сир зробити з домашнього то буде сама користь:) В кефірі багато і кальцію і взагалі корисний, причому чим менша жирність, тим корисніший (мені так один лікар розказував, не знаю наскільки правда)
My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Шпилька 

• МОДЕРАТОР У ВІДПУСТЦІ
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2011 - 18:47

River, порадьте будь ласка ліки при зубному болю, сумісні з ГВ. Доця їсть груди на денний, на нічний і вночі. Треба дотерпіти до понеділка,а я уже на стіни лізу...
My Signature
Зображення
Не існує жодних проблем з вільним часом, лише з пріоритетами...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DIKIKI 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2011 - 19:47

Цитата

Я так розумію, ви вже почали лікування? Стосовно перевчання дитини на суміш нічим і так би вам не помогла - практики такої не маю і кожна дитина інша, мама найкраще знає на що і як зреагує дитина. Якщо не виходить з пляшки, можна пробувати з ложки, з горнятка.

Доброго вечора! Лікування почала вчора. Відлучила дитину раптово. Дитина їсть на ніч, раз вночі, зранку суміш, а вдень - прикорм. Ніби наїдається. Порції десь по 200 грам. Слава Богу, не капризує і їсть з пляшечки (до того пляшка була в якості іграшки).
Я зціджую груди десь 3 рази в день і раз прийшлось цієї ночі. ГВ хочу зберегти. Тривалість лікування на разі становить 10днів (ТТТ, щоб не прийшлось збільшити) + 5 днів - період напіввиведення таблеток з плазми крові.
Які ще рекомендації можете дати, щоб зберегти лактацію і уникнути лактостазу?
My Signature
Зображення
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Страшенно сумую за Малечою. Коли я вже до вас повернусь?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yasinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 August 2011 - 20:26

[quote name='River' date='19.8.2011, 17:31' post='939360']
Як у вас зараз справи? Як вага? Якщо набирає хоча б 125г на тиждень і пісяє 12 раз, тоді все добре з кількістю молока.
Ви зі Львова? Якому консультанту ви показували прикладання? Що він ще вам порадив?

River, дякую за поради. Після місячного зважування повторювала тест на мокрі пеленки (виходило не менше 12), але за 2 тижні ми набрали аж 50 г :dance2:, дитина вдень практично не спала, постійно плакала і тут я злякалася. В результаті, почали догодовувати з ложечки (200 мл впродовж дня) + після годування доціджую груди (за день виходить десь 60 мл) і також догодовую. Стало трохи краще, зявилися періоди коли дитина грається, розглядається, спить до години часу. За неповний 3-ій тиждень набрали 150 г.
Я з Тернополя, прикладання показувала "для перестраховки" ще в 3 тижні, бо мене непокоїли пінисті випорожнення.
Консультант
Прихований текст

За недобір, зійшлися на тому, що дитина не виїдає заднє молоко. Спробувати 1) груди міняти рідше 2) робити невеличкі перерви між годуваннями, щоб збільшити відчуття голоду в дитини.

Скажіть ще, будь ласка,чи може на результати тесту на мокрі пеленки впливати те, що пила чи їла мама сечогінного (напр., березовий сік, кавун)? зараз я не можу зрозуміти : достатньо в мене молока (до введення докорму було 12 пеленок) чи ні (дитина постійно просить груди, трохи посмокче, дратується, кидає і після неї я часом ні краплі не можу зцідити) 8_8 ?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 August 2011 - 18:40

Перегляд повідомленняCoH9I (19.8.2011, 19:47) писав:

River, порадьте будь ласка ліки при зубному болю, сумісні з ГВ. Доця їсть груди на денний, на нічний і вночі. Треба дотерпіти до понеділка,а я уже на стіни лізу...

Можна парацетамол та ібупроіен. Решта не знаю, хіба дивитись треба конкретний ЛЗ.

Користувач подумав і додав через 14 хв.:

Перегляд повідомленняDIKIKI (19.8.2011, 20:47) писав:

Доброго вечора! Лікування почала вчора. Відлучила дитину раптово. Дитина їсть на ніч, раз вночі, зранку суміш, а вдень - прикорм. Ніби наїдається. Порції десь по 200 грам. Слава Богу, не капризує і їсть з пляшечки (до того пляшка була в якості іграшки).
Я зціджую груди десь 3 рази в день і раз прийшлось цієї ночі. ГВ хочу зберегти. Тривалість лікування на разі становить 10днів (ТТТ, щоб не прийшлось збільшити) + 5 днів - період напіввиведення таблеток з плазми крові.
Які ще рекомендації можете дати, щоб зберегти лактацію і уникнути лактостазу?

Дуже тішусь, що у вас все добре виходить:) Стосовно лактостазу, слідкуйте, як груди набирають, може треба буде частіше підціджувати. Взагалі, бажано стільки раз зціджувати, скільки дитина прикладалась. Нічні зціджування дуже стимулюють лактаццію, тому якщо молока трохи багато, то вночі не зціджуйте (з 9 вечора до 9 ранку), якщо навпаки бачите, що стає менше, то зціджуйте хоч раз протягом ночі. Ефективніше зціджувати 5 хв. одну, тоді 5 хв. іншу, тоді знову 5 першу, тоді знову 5 другу. Про зціджування можна почитати
Прихований текст

Користувач подумав і додав через 39 хв.:
yasinka, стосовно маминого пиття - сумніваюсь, бо молоко робиться з крові і лімфи, а не з вмісту шлунку. Якщо дитина багато пісяє, значить має з чого. Але також важливий загальний стан дитини, тому добре, що ви звернули увагу, що дитина весь час плаче, неспокійна. З чергуванням грудей - справа непроста: з одного боку - чим частіше міняєш, тим більше стимулюються груди і більше молока виробляється, з іншого боку - чим рідше міняти груди, тим більше заднього жирного молока отримає дитина. Я би радила протягом дня 2-3 годування зробити таким чином, щоб по 5 хв. дитина була біля правої, тоді лівої, тоді знову правої і знову лівої груді. Всі решта годування чергувати рідше, але не занадто рідко. Як давно ви вже рідко міняєте груди? Який ефект ви пимітили? Мені здається, якщо ви догодовуєте сумішшю, то заднє молоко не настільки важливо, а при частіших чергуваннях грудей ви б стимулювали лактацію і за пару днів молока було б більше, тоді можна вже і чергувати рідше. Разом з тим носити дитину побільше на руках, побільше контакту шкіра до шкіри, спати разом вдень і вночі, прикладати обовязково на сон, під час сну і зразу після сну, вночі кілька раз, особливо з 3 до 8 ранку. Заваріть собі чай з кмину, анісу, фенхелю (по 1 ч.л.) і пийте по трошки перед годуванням його теплим (заваріть в термос і використовйте як заварку), пити такий чай протягом тижня.
Прихований текст

Прихований текст

Прихований текст

My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната Д 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 20 August 2011 - 20:28

Мені дуже потрібна ваша допомога. В мене сховані соски. Я начиталась що такі кормлять. Але в мене ще й прищики якісь, і вони постійно. Може чимось мазати?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2011 - 07:48

Перегляд повідомленняНата Д (20.8.2011, 21:28) писав:

Мені дуже потрібна ваша допомога. В мене сховані соски. Я начиталась що такі кормлять. Але в мене ще й прищики якісь, і вони постійно. Може чимось мазати?

При правильному прикладанні немає значення форма сосків. Про прикладання почитайте
Прихований текст
(походіть по зсилочках, на цьому сайті багато корисної інформації) А стосовно прищиків я вам заочно не поможу - попитайте в свого гінеколога що це може бути. Це можуть бути залози Монтгомері (на ареолі), вони виглядаюсь майже як прищики, нічого з ними робити не треба. Але спитайте в лікаря.
My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kxenja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2011 - 10:09

River,так в нас вже все добре.Робила так,як ви написали :give_rose:
My Signature
Спойлер
Не бійся робити те, що ще не вмієш.... Пам"ятай, ковчег побудував початківець-любитель, професіонали збудували Титанік...
(Дэйв Бері)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galicia 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 August 2011 - 13:38

River, вибачаюсь, але мене чоловік і поради зі сторони дістали (чи є в тому правда?) - малюк гамцяє добре, кожні 3 години, не бачу скарг, туалет в нормі - а мені в один голос вони говорять що потрібно ще й після кожного годування досціджувати щоб було молока більше,
бо як ні - воно пропаде..(( як на мене - маячня - груди якраз встигають набрати молочко і не набухають/не болять...для чого сціджуватись тоді?? розсудіть...
My Signature
Зображення

До мене тільки на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 August 2011 - 16:01

Перегляд повідомленняGalicia (22.8.2011, 14:38) писав:

River, вибачаюсь, але мене чоловік і поради зі сторони дістали (чи є в тому правда?) - малюк гамцяє добре, кожні 3 години, не бачу скарг, туалет в нормі - а мені в один голос вони говорять що потрібно ще й після кожного годування досціджувати щоб було молока більше,
бо як ні - воно пропаде..(( як на мене - маячня - груди якраз встигають набрати молочко і не набухають/не болять...для чого сціджуватись тоді?? розсудіть...

Зціджувати рекомендували колись для підтримки лактації при годуваннях по годинах (кожні 3 год. і вночі 6-год. перерва). Тепер, Слава Богу, медицина дойшла до висновку, що найкраще для дитини і для лактації є годування на вимогу вдень і вночі. Тоді зціджувати нічого не треба і молока буде вироблятись рівно стільки, скільки потрібно дитині. Але ви прикладаєте кожні 3 години? Між тим дитина весь час спить чи що робить? Для такого віку це дуже мало, треба прикладати кожну годину-1,5, не рідше (вночі кожні 2-3год.). На сон, під час сну, після сну, на кожен крик, на кожне відкриття рота і висовування язика.
My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galicia 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 August 2011 - 16:54

River, кожні 3 години (він якраз так і встає) - гамає 2 рази за 2 години і знову на 3 години спить)))в нас він 400 грам за 7 днів після виписки набрав - то ми вдома не дуже точною вагою поміряли (електронною дорослою з ним і без нього) - прикладаю по вимозі одразу ж! кажу - нарікань наразі жодних.. тобто зціджування недоречне?... бо я чую що після годування груди порожніють а потім коли він спить - набирають - відчутно дуже...))
My Signature
Зображення

До мене тільки на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 August 2011 - 21:03

River,а я знову до вас за порадою.Сьогодні були в поліклініці.Нас міряли і важили.Так от,виявилось що за місяць ми не набрали жодного грама.Народилися 2800,виписували 2560,а сьогодні наважили 2700.Може не доїдає?Годую,коли попросить,буває,що висить на циці цілу годину.Як наїсться - спить 2 - 3 год.Какає раз на 3-5 днів.Не бачу,щоб її щось турбувало - дитина спокійна,як не спить,то роздивляється навкруг,щось собі гукає.Молочка теж ніби достатньо - хоч груди м"які,але мушу ставити прокладки,бо протікає.Що можете порадити?
My Signature
Спойлер
Не бійся робити те, що ще не вмієш.... Пам"ятай, ковчег побудував початківець-любитель, професіонали збудували Титанік...
(Дэйв Бері)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонюся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2011 - 12:57

Доброго дня ! Потребую вашої поради.
Маю запалення суглоба і для лікування призначили препарати не сумісні з ГВ (гідрокортизон і Долобене). На моє прохання замінити на щось інше сказали що сумісного з ГВ лікування нема. Або відлучати або не лікувати. Скажіть будь ласка чи великий ризик для дитини на ГВ від таких препаратів?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2011 - 20:50

Перегляд повідомленняGalicia (22.8.2011, 17:54) писав:

River, кожні 3 години (він якраз так і встає) - гамає 2 рази за 2 години і знову на 3 години спить)))в нас він 400 грам за 7 днів після виписки набрав - то ми вдома не дуже точною вагою поміряли (електронною дорослою з ним і без нього) - прикладаю по вимозі одразу ж! кажу - нарікань наразі жодних.. тобто зціджування недоречне?... бо я чую що після годування груди порожніють а потім коли він спить - набирають - відчутно дуже...))

груди то набирають, але поки-що у вас є не встановлена лактація, може бути надлишок молока. рано чи пізно груди можуть перестати так багато набирати. Перші місяць-півтора активно розростаються нервові закінчення в молочних залозах, які чутливі до пролактину і чим більше їх розростеться, тим більше можете бути впевнені в потрібній кількості молока на любому етапі ГВ. Тому вкрай важливо перші місяці годувати часто. Часто - мається на увазі хоча би кожні 1,5-2 год., не рідше 2 годин протягом дня. Якщо дитина довго спить, можете прикладати через сон, дитина може смоктати не прокидаючись.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняkxenja (22.8.2011, 22:03) писав:

River,а я знову до вас за порадою.Сьогодні були в поліклініці.Нас міряли і важили.Так от,виявилось що за місяць ми не набрали жодного грама.Народилися 2800,виписували 2560,а сьогодні наважили 2700.Може не доїдає?Годую,коли попросить,буває,що висить на циці цілу годину.Як наїсться - спить 2 - 3 год.Какає раз на 3-5 днів.Не бачу,щоб її щось турбувало - дитина спокійна,як не спить,то роздивляється навкруг,щось собі гукає.Молочка теж ніби достатньо - хоч груди м"які,але мушу ставити прокладки,бо протікає.Що можете порадити?

Важко щось сказати заочно. Ви маєте можливість викликати консультанта? Де ви зараз знаходитесь? Скільки раз на добу дитина пісяє?

Користувач подумав і додав через 7 хв.:

Перегляд повідомленняСонюся (23.8.2011, 13:57) писав:

Доброго дня ! Потребую вашої поради.
Маю запалення суглоба і для лікування призначили препарати не сумісні з ГВ (гідрокортизон і Долобене). На моє прохання замінити на щось інше сказали що сумісного з ГВ лікування нема. Або відлучати або не лікувати. Скажіть будь ласка чи великий ризик для дитини на ГВ від таких препаратів?

Гідрокортизон є сумісним з ГВ повністю, почитайте самі на
Суворе попередження від модератора Осіння симфонія
Прихований текст
(шукайте по назві Hydrocortisone) Долобене, на жаль не знайшла.

Повідомлення відредаговано Осіння симфонія: 23 August 2011 - 21:05

My Signature

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Карлсон 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2011 - 20:59

Давно я не був у цій темці. Сьогодні вирішив зайти і подякувати шановній River за те, що позбавила мене причин до неї заглядати:)
Ваші поради нам дійсно допомогли, за що всі троє дуже вдячні:).

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2011 - 21:08

Ми в Херсоні.сьогодні нас поклали в лікарню бо ще крім малої маси є жовтушка.Роблять контрольні зважування,то поки що виходить що мала зїдає 30гр.будуть ще робити рiзні обстеження.і я думаю,що напевне запрошу конс.з ГВ.
My Signature
Спойлер
(Дэйв Бері)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lacomka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 August 2011 - 12:43

River, доброго дня! я до вас за порадою. Наш синочок уже досить великий, але лактація так толком і не наладилась. Таке враження, що він постійно хоче їсти. Родились ми з вагою 2900 і виписались з такою же. За перший місяць набрали 750 г, за другий 850 г. За останні десять днів усього 200 г....пісяє і какає він добре, животик ттт не турбує. Годування для мене вже суцільна мука. Він починає їсти, смокче переднє молочко хвилин 5-7, а потім починає кричати і плакати..не розумію чому, і молочко здається в грудях є (коли я нажимаю на неї прискає), я йому знов грудь в рот він раз потяне, кидає і знову плаче. так його я мордую 30 хвилин і потім даю другу грудь (годую двома по 30хв, починаю з останньої) і з другою таке саме, заспокоюється, 5-7 хв тяне і знов крики. Я вже і чаї пила, і фенхель, і кріп, і душ, і народні засоби, і апілак і стискувала груди під час годування, але толку мало...він ніби і розвивається нормально, але страшно плаксивий, кричить цілий день, хоче під грудь.Годую весь час з роддому по вимозі і вночі спить зі мною і їсть коли хоче. Що ви мені порадите? чому він так кричить під час годування? там мало молока? і як все-таки мені ще можна збільшити його кількість?
вибачте, що так багато написала, але сили вже нема. дякую наперед!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 47 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

Вчора, 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка