Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ранній прикорм - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ранній прикорм Тема для прихильників введення прикорму діткам віком до 5 місяців Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 January 2013 - 17:50

Маємо теми, де обговорюється введення прикорму для діток за сучасними нормами ВООЗ.

Тут тема з загальними реомендаціями.
Тут обговорення сучасних методів введення прикорму.

Проте, частина матусь вважають за доцільне скористатися досвідом своїх мам чи подруг і ввести пригодовування раніше. Спілкування у загальній темі призводить до виникнення непотрібних конфліктів і офф-топів. Пропоную тут ділитися своїм досвідом по ранньому введенню пригодовування (раннім вважатимемо прикорм, який дають дитині до того, як їй виповниться 5 місяців).
Велике прохання не розпалювати пустих суперечок. Маєте бажання поділитись власним досвідом, вважаєте його цінним - прошу дуже.
Однак прошу усіх пам'ятати, що поради у цій темі - це лише особистий досвід окремих матусь, не підкріплений жодними дослідженнями, і вже точно це не рекомендації до дій. Вам і тільки вам відповідати за свої дії стосовно дитини загалом і її годуваня зокрема. Проте, кожен досвід має право на існування, а кожна матуся має право озвучити свій досвід. Власне для цього і створюється дана тема.
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 7
  • Back To Top

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2013 - 16:27

пояснюю ситуацію яка у нас с самого початку: як у більшості діток у нас були кольки і страшенні запори( ми були з народження на змішаному вигодовуванні). Різні лікарі понавиписували донечці море ліків, як іне приносили результату! Коли наша педіатр повернулась з відпустки, нам було вже 2,5 місяці,!
вона жахнулась , коли почула про стільки ліків за такий період, і сказала відмнити усе, а ввести печене яблучко, НЕ ЯК ПРИКОРМ, а як сорбент, так як яблучко печене втягує в себе все шкідливе з кишечника! за місяць ми вже з"їдали ціле яблучко! як ми їли яблучко 1 тиждень, припинились повністю запори і проблеми з животиком!
я була категорично проти прикорму до 6 місяців! але..... з 3 місяців ми повністю перейшли на штучне, Нутрілон Комфорт, і дитині 4 місяці , а вона їсть що 2,5 години! ми дійшли висновку , що Гутрілон для неї замалокалорійний! я розказала про це педіатру, і з цих міркувань ( вважаючи що це все таки рано!!! але пішовши на це) ми почали вводити прикорм ! почали з кашки! ось вже з понеділка ми наніч їмо кашку! тьфу-тьфу все добре! далі ми говорили про зупку! а тут уже в мене більше питань як до вас так і до педіатра????
давайте будемо обговорювати, радитись!
My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lomani 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 January 2013 - 16:50

Наш педіатр порадив до 5-го місяця довати лише потрошки бананчик і яблочко, а там овочеві пюре, а потім вже каші. Синочок спробував банан-дуже сподобалось.яблочко ще не давала. Знайомі порадили ще роботи навар на вівсянці - на півлітри молока 2 столових ложки вівсяних пластівців, варити 15 хв. процідити і дати малюку. Кажуть, що досить поживно, корисно і проблем з животиком немає.Але це,напевно, для тих діток, які на штучному вигодувуванні і приймають коровяче молоко.
  • -1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kati-lok  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2013 - 17:19

Меншій доні я почала давати прикорм не з метою нагодувати, а щоб була інша їжа і вона змогла покакати, бо з 3міс. вона некакала самостійно і я щоразу робила клізму, подумавши що то неділо, десь в 4міс. почала потрошки давати яблучко, відвари потрошки і все нормалізувалось. В старшої ця проблема якось за дві неділі минула десь в цей же період, тому ми почали прикорм в 6міс. Треба дивитись по обставинах.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksi@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2013 - 23:56

Як бачу по коментарях ми почали прикорм найшвидше з 3місяців. Зважилась на це через недобір у вазі. поганий апетит, закрепи так як ми на штучному вигодовуванні. Почали ми печеного яблучка печена морква бананчик і тепер розмочене печенько марію. Зараз нам 4.5 місяці і плануєм надалі знайомство з овочами.
  • -2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2013 - 09:04

Ми також почали прикорм в з місяці,це було печене яблучко,а далі в 4 ввели першу дитячу кашку хіпп.
My Signature
Зображення
  • -1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   rgim777 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 March 2013 - 09:46

Я так бачу, що ми почали прикорм найшвидше (хоча я в цьому і не сумнівалась) - в 2тиждні почали їсти яблучко, яке шкрабали ложечкою. Прикорм ввели за неофіційною порадою педіатра, оскільки мали проблеми з животиком. І знаєте - допомогло. Дитинку перестав боліти животик, і какати почали без проблем.
  • -3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Каська-маська-к@т 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2013 - 14:24

Перегляд повідомленняoksi@ (10 March 2013 - 23:56) писав:

Як бачу по коментарях ми почали прикорм найшвидше з 3місяців. Зважилась на це через недобір у вазі. поганий апетит, закрепи так як ми на штучному вигодовуванні. Почали ми печеного яблучка печена морква бананчик і тепер розмочене печенько марію. Зараз нам 4.5 місяці і плануєм надалі знайомство з овочами.

я звісно перепрошую, не коментую про ранній прикорм (на то ця тема і є), просто поясніть мені яку користь в 3 місяці несе печиво Марія (хай навіть розмочене) для дитячого організму, який страдав від закрепів. саме печиво Марія здатне закріпити і то сильно. його не рекомендовано давати діткам, які мають проблему з зкарепами
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2013 - 15:03

ну от , нам пройшло 6 місяців, і про введення раннього прикорму я не жілію! зараз ми їмо бананчик( 2 тижні) та яблучко( яке нормалізувало нам травлення), кашки рисову, гречану та кукурудзяну, і за тиждень до 6 місяців ми почали овочі - їмо цвітну капусту і в процесі броколі! дитина у нас зацікавлена і все нове пробує з задоволенням! все індивідуально залежить від дитини а не від написаних норм .
kati-lok , ну от бачите, якраз ви поступили по ситуації!
My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksi@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2013 - 20:03

Печенько я ввела після того як налагодився стілець, просто вона вмене часто відмовляється від суміші, потрібно чимось замінювати, а печенько гарно смакує.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2013 - 10:04

Перегляд повідомленняoksi@ (11 March 2013 - 20:03) писав:

Печенько я ввела після того як налагодився стілець, просто вона вмене часто відмовляється від суміші, потрібно чимось замінювати, а печенько гарно смакує.

все одно не розумію. навіть після налагодження стільця печиво Марія не потрібна дітям в 3 місяці. ви склад читали? є ж каші, які є альтернативою суміші (хоча суміш таки має бути як повноцінне харчування до року точно, а до пів рокіу - мінімум) і якщо вже заміняти продукти - то на альтернативні і взаємозамінні. суміш містить потрібні для росту і розвитку компоненти та вітаміни. а що з цього є в печиві Марія? дітям багато чого смакує (не все воно корисне) , та це не означає, що ним потрібно заміняти годування. от замакує маляті цукерка з халвою, то ви хамінете нею обід, бо овочі і м"ясо не всім дітям смакують? не подумайте я не хочу вас критикувати. я просто хочу зрозуміти елементарні речі які ви якось перекрутили. Імхо
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olesinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2013 - 10:25

Ми почали їсти яблучко в 4,5 місяці, але напевно такими мікродозами. Причина введення, дуже часто їв, щогодини, педіатр сказала що напевно ненаїдається молоком моїм, тому так часто їсть. Порадила потрошки привчати до їди, щоб з 5 місяців вже по-трошки догодовувати, в 5,5 місяців вже їли картопельку і кабачок, з 6 місяців їли кашки.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leramal 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 13 March 2013 - 12:06

Перегляд повідомленняOlesinka (13 March 2013 - 10:25) писав:

Ми почали їсти яблучко в 4,5 місяці, але напевно такими мікродозами. Причина введення, дуже часто їв, щогодини, педіатр сказала що напевно ненаїдається молоком моїм, тому так часто їсть. Порадила потрошки привчати до їди, щоб з 5 місяців вже по-трошки догодовувати, в 5,5 місяців вже їли картопельку і кабачок, з 6 місяців їли кашки.

в нас така сама схема вийшла, малюк великий, добре набрав вагу і десь з 4.5 перестав наїдатися молоком визначила це по тому , що смоктав цілу ніч груди. Ближче до 5 місяців почала давати яблучко, причому "баночки" нам не сподобались, даю терте на тертці.
Зараз нам 5 і 3 тижні, їмо яблучко трошки і зупу -пюре - картопля, морква, капуста з оливковою олією-йому подобається. З 6 міс планую дати кашу.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   -=Ava=- 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 March 2013 - 20:37

Взагалі то печіво Марія, то не дитяча їжа. Його рекомендовано після 3-х років! Для малюків має бути спеціалізована їжа. Я не проти раннього прикорма. Хоча мої дітки дуже пізнього прикорму та на ГВ.
Але ж це має бути здорове харчевання... Таке малятко...
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galicia 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2013 - 20:55

rgim777, що означає в 2 тижні??? вибачте,але я не можу читати цю темку - але про такий факт чую вперше

[ex]Я у першому пості чітко написала, для чого створюється ця тема. Тобто вона уже точно не для повідомлень користувачів про те, що вони її читати не можуть[/ex]

Повідомлення відредаговано Lara!: 02 April 2013 - 09:56

My Signature
Зображення

До мене тільки на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olesinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2013 - 08:48

Galicia, ви й не читайте цютемку:) вона для тих хто почав рано догодовувати. Тут мами розказують про причини які їх спонукали до цього. Дітки бувають різні, хтось росте і розвивається за звичною схемою, а комусь потрібно і скорше ввести прикорм. Замітьте, що педіатрія сучасна вважає шкідливим прикорм до 4 місяців, а з 4-6 просто треба бути обережним щоб не викликати алергічних реакцій і правильно підбирати продукти, ну і звичайно у цьому має бути потреба.

Якщо б мій синочок нормально наїдався молочком то ми б не починали прикорм скоріше, але якщо дитина не може нормально спати і гратись бо голодна, то варто задуматись чи це йде їй на користь.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natasha 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2013 - 09:41

Ми також почали ранній прикорм,бо груди їсти відмовився,а зцідженого молока не вистарчало,догодовували сумішами з першого дня.В 4 міс.ми попробували яблучко,поступово картоплю,моркву ,гречану,рисову (безмолочні) кашки. В 6 міс.ми вже їли мяско,овочі. Лікарі нічого не були проти,дитина сприймала продукти добре,ми починали з чайної ложки, а до кінця тижня вже нормальну порцію їли,(наприклад овочів.) Ми є досить активною навіть гіперактивною дитиною,тому ми їли багато і кашками не наїдались.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2013 - 11:37

та ніхто не обговорює ранній прикорм з 4 місяців! Тема на то і створена. Просто про прикорм в 4 місяці можна зрозуміти (я про ненаїдання, голодну дитину). Але і мені в голові не вкладається Яблуко 2ТИЖНЕВІЙ дитині! та ще й з метою щоб уникнути коліків чи налагодити травлення? самі ж розумієте що в дитии в 2 тижні своїх хороших бактерій ше не вистачає для травлення. тому їх оримують 1) з маминого молока хто на ГВ 2) з адаоптованиї кисломолочних сумішей для ШВ і + додаткові бактерії (Симбітер, біогая, лянекс, лактовіт і купа інших). Адже ті бактерії і сприяють покращенню процесу травлення. а як яблуко (кисле середовище) може їх замінити чи виконати "роботу" бакерій чи посприяти їх розмноженню у 2 тижні? Ось це цікавить. а ніхто не критикує - форум для того і є, щоб ділитись інформацією і досвідом. от і цікаво почути логічне пояснення (тим більше була фраза "педіатр неофіціно порадила") :36_15_49:

Повідомлення відредаговано Каська-маська-к@т: 14 March 2013 - 13:17

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galicia 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2013 - 13:13

Каська-маська-к@т, от вірно!
годуйте хоч з ...місяця але почути логічне пояснення мами хочу
My Signature
Зображення

До мене тільки на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2013 - 13:28

В 2 тижні яблуко.... Не думаю що є якесь логічне і обгрунтоване пояснення надранньому введенню продуктів Раніше радили в 2-3 міс(а не 2 тижні) давати морквяний чи яблучний сік (розведений)по декілька крапель- . Дуже багато перечитала рекомендацій і методик догодовування діток першого року життя(знаю що деякі педіатри схиляються до старої схеми введення прикормів і не радять діткам особливо на ШГ чекати 5-6 міс але що 2 тижневу дитину годувати чимось інакшим ніж грудним молоком чи адаптованою сумішу -ніде не зустрічала

Повідомлення відредаговано Njaka: 14 March 2013 - 13:34

• 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина