Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пластикові вікна - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пластикові вікна які кращі? які гірші? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Магдаленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 January 2014 - 18:43

Перегляд повідомленняludkin (10 January 2014 - 17:03) писав:

Магдаленка, дякую що розяснили. Але не розумію тих представників... дали брошуру, постояли біля мене, відповіли на питання, але нічого не сказали, коли я те "вікно" відкривала і закривала з певними зусиллями.

Якщо не секрет а де Ви саме були? Консультантів треба понапрягати, уважно прочитати специфікацію, - нехай пояснять вам все до останьої букви. Запитайте чи ще можливі і які саме можливі додаткові опції у фурнітурі, склопакеті. Не ведіться на вікна заповнені аргоном, вони потребують обслуговування раз рік (по старій памяті пишу) якого в нас ніхто не надає. Продавець зобовязаний видати Вам Чек на авансову суму і на суму проплати, копію замовлення-специфікації (обовязково вимагайте, щоб було вказано що монтаж оплачено і буде здійснюватись цією фірмою) і ще зверніть увагу, що після прийняття вмонтованого вікна ви хочете отримати заповнений гарантійний лист. Це все зберігайте увесь гарантійний термін, як правило років. Дуже часто грішать і кажуть, що чек і є гарантією, але якщо наполягти то виписують і гарантійний лист по якому ви у випадку проблем зможете звернутись чи до продавця. а у випадку відсутності останього то до виробника, координати якого зазначені в гарантійному листі.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ludkin 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 January 2014 - 22:35

Ну на рахунок цього я їх і напрягала. Вони сказали, що дають 2 накладні і все (купівля і монтаж), щоб ніде не загубили. Показала папку де вони зберігають всі накладні. А гарантія буде в паспорті на вікна. Дуже здивувались, що я хочу їхній монтаж і договір. Але сказала, що буває людський фактор і тому звертаються до завершення гарантії.
Фірма... на брошурі пише Епсілон, м. Ковель, Волинь. І брошура мені нічого не дала, просто розріз склопакетів.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 January 2014 - 14:28

Перегляд повідомленняНастюша (02 June 2009 - 11:50) писав:

Ми теж хочемо міняти вікна. Скажіть, у когось є вікна VEKA? Як вони?

У нас. Впринципі задоволена. Ми брали із напиленням. Тільки на одному вікні робітники "зхалтурили" менше піни дали, але то нічого, з чоловіком доробили. Зараз все ок)) Подобається в них те, що мають 3 режими відкриття, дуже зручно.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   О. Наталя 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 30 April 2014 - 12:26

Задоволена послугами від компанії vikoplast.com. Професійно та кваліфіковано підійшли до наших проблем. Тепер затишно, спокійно, стоїть міцно, недує, ще й заощадили у зимку.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   okcana14 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2014 - 21:39

Дівчата і я до Вас приєднуюся. Може хтось стикався з вікнами вікнарьов, цікавлять відгуки. дякую!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RomeoGRR 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 11 July 2014 - 22:03

А про фірму "Світанок" хтось щось чув?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   CatLeon 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 July 2014 - 22:23

Перегляд повідомленняokcana14 (11 July 2014 - 21:39) писав:

Дівчата і я до Вас приєднуюся. Може хтось стикався з вікнами вікнарьов, цікавлять відгуки. дякую!

також шукаємо вікна в будинок, так багато виробників є, важко зробити правильний вибір. Про вікнарьоф відгуки не дуже. Ми думаємо над KBE i WDS, а також перфект пропонують, але незнаю про них нічого.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 August 2014 - 17:16

Перегляд повідомленняokcana14 (11 July 2014 - 21:39) писав:

я вже десь на попереднії сторінках писали що в наших батьків весь будинок обставлений вікнарьоф і вдома в нас теж.зараз балкон будемо від них робити.то ніяких претензій не маю.навпаки.нам подобаються
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка Зміючка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 December 2014 - 19:37

в нас в будинку вікна Вінтера (у них же брали двері (між підвалом та будинком, та з веранди в будинок - ламіновані під дерево - гарні дуже!!! ніби справді деревяні, різні дизайни там є))
вікна брали двокамерні і з якимось напиленням - за те напилення хочу написати - класна штука. з двору вдень вікна ніби віддзеркалюють, не видно, що в будинку робиться, і не пропускають спеку. чоловік робив експеримент - клав градусник біля відкритого вікна (щоб сонячне пропіння потрапляло відкрито) і через напилення. то черз напилення температура піднімалася влітку десь на 5 грАдусів, тоді як через відкрите вікно - на 15-20! Уявіть! то ж, якщо у вас сонячна сторона, обовязково розпитайте про те напилення у виробників.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 March 19 )

• З днем народження
    vishka 
    - Вік: 32

Перекладач онлайн