Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кого обрати "партнером" для партнерських пологів? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кого обрати "партнером" для партнерських пологів? Чому ви плануєте народжувати саме з кимось із близьких і чи розглядали Оцінка: ***** 1 Голосів

Опитування: Хто буде присутній при пологах? (1437 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Кого ви бажаєте бачити в передродовій і/чи родзалі?

1. Чоловіка (1027 голосів [72.68%])

Відсоток голосів: 72.68%

2. Маму (82 голосів [5.80%])

Відсоток голосів: 5.80%

3. Свекруху (4 голосів [0.28%])

Відсоток голосів: 0.28%

4. Сестру (16 голосів [1.13%])

Відсоток голосів: 1.13%

5. Подругу (12 голосів [0.85%])

Відсоток голосів: 0.85%

6. Родича/друга лікаря/медсестру/акушерку (21 голосів [1.49%])

Відсоток голосів: 1.49%

7. Всіх близьких (4 голосів [0.28%])

Відсоток голосів: 0.28%

8. Нікого (173 голосів [12.24%])

Відсоток голосів: 12.24%

9. Не визначилась (28 голосів [1.98%])

Відсоток голосів: 1.98%

10. Той кого я хочу не хоче ;) (38 голосів [2.69%])

Відсоток голосів: 2.69%

11. Інше (8 голосів [0.57%])

Відсоток голосів: 0.57%

Чи хотіли б ви "увіковічити" процес пологів?

1. Так, відео з початку до кінця (67 голосів [4.74%])

Відсоток голосів: 4.74%

2. Так, але лише в ті моменти де я красива і малятко щасливе (248 голосів [17.55%])

Відсоток голосів: 17.55%

3. Лише декілька фото (413 голосів [29.23%])

Відсоток голосів: 29.23%

4. ні (448 голосів [31.71%])

Відсоток голосів: 31.71%

5. Не впевнена (231 голосів [16.35%])

Відсоток голосів: 16.35%

6. Інше (6 голосів [0.42%])

Відсоток голосів: 0.42%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   natalo4ka86 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 January 2011 - 17:53

Останнім часом все більше жінок обирають партнерські пологи, але асоціюються вони фактично з пологами з чоловіком. В мене така ситуація, що чоловік дуже хоче бути присутнім, більше того, навіть фотографувати процес по мірі можливості. Проти фотографій я категорично йому висловилась, а от на рахунок пологів не знаю. Він спокійний, врівноважений, крові не боїться але дуже переживає за нас. Коли я попала в лікарню вночі на 5 місяці, то він після того як я заснула йшов додому пішки через все місто, щоб заспокоїтись. І вдома не зімкнув очей. Думаю що не зможу цілком розслабитися і думати тільки про процес в його присутності, хвилюватимуся як він це сприймає. З іншого боку я завжди бігаю, рухаюся і його стоїцизм може мене нервувати, а я не хочу на нього визвірятися ...

З іншого боку є пари які після партнерських пологів не можуть наладити інтимні стосунки, або просто чоловіки залишають жінок. Я то не вірю що побачене може так вплинути на люблячого чоловіка, нам думаю таке не грозить, але буває всяке.

Справа в тому, що в мене мама лікар, хоч не гінеколог, а педіатр. Я їй повністю довіряю і знаю що буду спокійна за себе і малятко якщо вона буде поруч. З іншого боку думаю мама не зможе бачити як я мучуся, їй простіше буде бути в коридорі чи десь на телефоні про всяк випадок.

Ддя мене сестра не варіант, так як вона панікер ще той і ніколи ще не народжувала. А от подругу її старша сестра буквально спасла. В неї припинилася родова діяльність вже на столі, здається вже навіть дитинки головка пройшла чи то показувалась, точно не скажу, і вона втратила свідомість. Вона розказувала, що побачила своїх дідуся і бабусю, які померли. Вони взяли її за руки і вели до себе... і тут зявилася сестра і буквально силоміць її відтягнула, хоч вона хотіла залишитися. В той момент сестра дійсно з нею говорила, приводила до тями, хоча я розумію що тут величезна роль лікаря і акушерки.
Сестра доречі мама двох дітей, біолог. Хоча думаю останнє не так важливо. Головне щоб поруч була близька людина з якою комфортно і яка не розгубиться ніколи.

А що ви думаєте, чи хтось народжував не з чоловіком? як воно? А може тільки задумуєтеся про це...
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Antosik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 January 2011 - 23:40

Я взагалі проти того, щоб перетворювати пологи на зйомку кіно. Це як - дружина мучиться, а чоловік у цей час бігає з фотоапаратом чи камерою??? Не думаю, що він її цим дуже підтримає...
Я б хотіла на пологах бачити сестру, вона сама нещодавно народжувала, думаю, що зможе допомогти і підтримати. Мама, думаю, буде ще більше переживати ніж я...
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 11 January 2011 - 23:42

у нас є така тема...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksana709 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 12 January 2011 - 00:04

я так хотіла щоб чоловік був зі мною,а він не хотів.мені його бракувало.перемістіть тоді нас
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 12 January 2011 - 00:07

голосування зникне, думаємо

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ПузЗайчик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2011 - 15:40

а я не хочу щоб зі мною хтось був... просто переживаю що мій чоловік втратить свідомість коли я буду родити)...він у мене такий чутливий :smile:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bjanko88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2011 - 15:46

Я зразу хотіла щоб була мама бо чоловік щось недуже хотіів, але вже перед родами я нікого нехотіла бачити окрім чоловіка, на будущі пологи також тільки з ним, щодо камери як на мене це зайве, от фото дитятки перше смоктання циці, солоденький сон, такі мацьоки ніжки от це чудово!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Margaritka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2011 - 15:52

я біля себе хочу бачити тільки чоловіка, тільки його присутність зможе мене заспокоїти. Фото, тільки в післяродовій, на слідуючий день...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2011 - 15:59

natalo4ka86, на партнерські пологи не обов"язково вибирати когось одного, от наприклад моя сусдіка по палаті казала що з нею по черзі були то мама, то чоловік. Ви теж можете покликати обох (головне щоб вони по черзі входили до вас у кімнату бо здається більше одного чоловіка не пускають), а там "в процесі" вирішите хто з них вам буде більше потрібен.
Хоча ІМХО - якщзо чоловік так хоче бути присутнім, вибирайте його, а маму пожалійте.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2011 - 16:19

Перегляд повідомленняnatalo4ka86 (11.1.2011, 17:53) писав:

Останнім часом все більше жінок обирають партнерські пологи, але асоціюються вони фактично з пологами з чоловіком. В мене така ситуація, що чоловік дуже хоче бути присутнім, більше того, навіть фотографувати процес по мірі можливості. Проти фотографій я категорично йому висловилась, а от на рахунок пологів не знаю. Він спокійний, врівноважений, крові не боїться але дуже переживає за нас.

думаю ваш чоловік на даний момент не усвідомлює своєї участі у партнерських пологах! йому в той момент явно буде не до фотозйомки процесу! він повинен бути поряд для підтримки дружини і не моральної - а допомагати в прямому розумінні цього слова! я в свій час не могла контролювати правельного процесу дихання аж поки чоловік не взяв мене за руку і почав команду вдох видох причому роблячи це теж разом зімною! і повірте - що ви не будете в той момент думати що ви не можете перед чоловіком розслабитися бо тоді нічого не можна контролювати! А чоловіки це ж найрідніші люди яким ми довіряємо і навіть більше за батьків. адже під час створення того маленького чуда ми ж озслабляємся перед чоловіками! Маму теж можете брати вона вже знає що таке народження дітей і зможе адекватно реагувати на ситуацію але і чоловіку не слід відмовляти, буде потім ходити з гордою посмішкою тримаючи на руках маленький згорточок і думатиме що то він народжував :smile: :smile: :smile:
І пологи це зовсім не муки! Чого ви маєте мучитися? настроюйте себе на позитив! і все мине щой не оглянитеся! в моєму випадку все сталося за 30хв то я і не памятаю що і як, тепер думаю що 2 раз буде як 1!

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jackass 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2011 - 23:19

яким би панікером не був чоловік у родзалі він буде згуртованіший ніж в будь-якій іншій ситуації...
я дуже боялась, що мій чоловік підніме гвалт, бо як у мене почали відходити води, то я прийшла в кімнату і сказала типу "коханий у мене води відходять потроху збирайся", розвернулась і пішла на кухню попити, коли за хвилини 3 повернулась в кімнату він мене ледь з ніг не збив, летів вже вдягнутий з пакунками для ПБ взуватись)))
але коли я вже народжувала він був "само спокойствие")
тим більше я вас запевняю, що навіть якщо вам дуже захочеться під час родів на щось відволіктись, то вам не вийде))))

ого! хтось обрав свекруху))) сміливо)))
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анічка Кицюня 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 13 January 2011 - 00:15

Є багато історій, коли чоловік будучи поруч з дружиною, і бачачи всі страждання і біль для народження ЙОГО дитини, змінюється після того на краще, любить дружину більше, піклується, допомагає.... Ми з чоловіком вирішили що будемо народжувати лише разом!!!!
  • 4
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2011 - 00:22

Анічка Кицюня,
повністю з вами згідна! більше любові, поваги і розуміння)) і безперечно духовний зв"язок зміцнюється))
а ше потім буде хвалитись синочку чи дочечці "а я мамі помагав тебе народити"))))))) :rofl: ;)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2011 - 11:39

Перегляд повідомленняCherika (12.1.2011, 15:59) писав:

natalo4ka86, на партнерські пологи не обов"язково вибирати когось одного, от наприклад моя сусдіка по палаті казала що з нею по черзі були то мама, то чоловік. Ви теж можете покликати обох (головне щоб вони по черзі входили до вас у кімнату бо здається більше одного чоловіка не пускають), а там "в процесі" вирішите хто з них вам буде більше потрібен.
Хоча ІМХО - якщзо чоловік так хоче бути присутнім, вибирайте його, а маму пожалійте.

Дякую. Цікава думка, я не думала що в нас таке можливо. Довго розповідати як так, але в мене є дуже близькі люди в США з якими я жила довгенько, ми вважаємо один одного "названою сімєю" :angel: Так от, коли братова дружина народжувала (там палата відразу як родзал), то була присутня вся сімейка: її батьки, його батьки і його сестра (остання ще й фоткала ВЕСЬ процес) Як на мене то вже трохи занадто... Я розумію що "туди" :blush: ніхто не заглядав, і роди в неї дуже легко пройшли, але все ж.

Правда мені фотки сподобалися, мене то там небуло, а подивитися цікаво :8_2_101: Доречі народжувала вона в повному "бойовому розкрасі" і навіть з накладними нігтями, а в нас в роддомі кажуть знімати все золото\срібло і ніякого манікюру - чисті короткі нігті. Думаю тут ми крутіше всяких Європ-Аметик :blush:

в мене просто трохи дивний організм - я біль нормально переношу, але "млію"... тобто болю як такого я не відчуваю бо не відчуваю нічого :8_2_101: :rofl: :rofl: ... Я вже мужа попередила, щоб не лякався якшо шо, а кликав якнайшвидше мед. персонал. Або маму з коридору...

Перегляд повідомленняJackass (12.1.2011, 23:19) писав:

яким би панікером не був чоловік у родзалі він буде згуртованіший ніж в будь-якій іншій ситуації...
я дуже боялась, що мій чоловік підніме гвалт, бо як у мене почали відходити води, то я прийшла в кімнату і сказала типу "коханий у мене води відходять потроху збирайся", розвернулась і пішла на кухню попити, коли за хвилини 3 повернулась в кімнату він мене ледь з ніг не збив, летів вже вдягнутий з пакунками для ПБ взуватись)))
але коли я вже народжувала він був "само спокойствие")
тим більше я вас запевняю, що навіть якщо вам дуже захочеться під час родів на щось відволіктись, то вам не вийде))))

ого! хтось обрав свекруху))) сміливо)))

В нас навпаки - панікер я. В тому плані що мушу все контролювати і якщо не можу то дратуюся. Навіть коли лежала на збереженні лікар казала що я ходити не вмію - літаю по коридорах ;) і постійно сміюся. Якщо чоловік буде надто спокійний я буду нервувати... От настроюю себе що пологи це сімейне свято, що треба розслаблятися попри все і думати тільки про дитинку: дуже хочу побачити свого малюка, але ще рано...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ester 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2011 - 12:31

Я обмежусь бажанням щоб чоловік був у передродовій та післяродовій,а самі пологи хай просто послухає під дверима,у нього серце трохи хворе...від побаченого думаю стало б зле йому !!!! і якщо матиму третю дитину то буде саме так ! На самих пологах є і лікар і акушерка,тому в мому випадку я тих пів години побуду без мужа,а в передродовій він мене підтримуватиме !
My Signature
мій квітничок донечок
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   бестия_ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 January 2011 - 12:47

Я спочатку на пологах хотіла бачити чоловіка, але потім подумала і вирішила що від нього в родзалі толку буде мало, а то навіть і навпаки, бо він в мене панікер, а от моя мама допомогу та підтримку мені надала дуже велику, без якої я сама б напевне не справилась, за що я їй безмежно вдячна. Всетаки жінка жінку в такі моменти краще розуміє і допомагає ніж чоловік, це моя думка., а чоловік може прийти з квітами привітати вже після пологів безпосередньо в палату і тоді допомагати поратись з малятком.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2011 - 12:51

Перегляд повідомленняЗа крок до весни (11.1.2011, 23:42) писав:

у нас є така тема...

Вибачте, я дійсно шукала перед тим як створити цю тему... Є про пологи з чоловіком "за" і "проти", https://www.malecha.o...hp?showtopic=21 там багато цікавого (наразі 74 сторінки здається), і я її довго читала. Але про фото-відео чомусь не знайшла... як і про партнерські пологи крім статті ... підкажіть pls

Перегляд повідомленняoksana709 (12.1.2011, 0:04) писав:

я так хотіла щоб чоловік був зі мною,а він не хотів.мені його бракувало.перемістіть тоді нас

То може й на краще якщо ваш чоловік не відчував себе готовим до цього. В тієї подруги про яку я писала вище, що були важкі пологи чоловік теж не хотів бути присутнім. Він її обожнює але сказав, що якщо щось піде не так він повбиває всіх лікарів :diablo: або збожеволіє від того що не може нічим допомогти. Вони ще не знали як все станеться, але вийшло тільки краще, що був не він. Але всеодно після пологів тільки чоловік її мив, обробляв шви (її робили надріз), приносив дитинку вночі, переодягав малу і т.д. Вона навіть казала, що залишить малу тільки на чоловіка, ані мамі ні свекрусі не довірить, бо він краще потурбується про дитятко.

В мене є знайомі, що розлучилися за рік після партнерських пологів: донечку чоловік обожнює, а от до жінки почуття не ті...правда я б назвала ті почуття неправильними і до вагітності-пологів.

Є ще одна тема про пологи з чоловіком,точніше наслідки. зараз не можу знайти, називалася здається "чоловік мене не хоче" чи якось так. Правда я думаю такі випадки це скоріше вийняток...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oks@n@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2011 - 13:12

Мені з чоловіком було дуже добре народжувати - він мені допомагав у всьому, я навіть боялася його випустити в туалет) А коли почалися потуги - він сам захотів залишитися і навіть перерізав пуповину, за що дуже гордий)
Щодо мами, то вона в мене так все близько до серця бере, так переживає, я відразу сказала, що не хочу її в родзалі бачити, вона б мені точно не робила масажі попереку як чоловік. Взагалі відносини мама-дочка дуже сильні, і на мою думку всі переживання передаються одна одній.
Щодо інтимних відноси - вони не змінилися, навіть кращі стали. Це скоріше ще одна вигадка-причина чоловіків, щоб не йти на пологи.
А фото можна зробити 1-2, коли малятко лежить у вас на грудях ну і коли важать, у нас на фото видно донечки вагу. А от сам процес - я б не ризикнула, хоча роди пройшли без ускладнень, я не кричала, не хочеться згадувати перейми і потуги.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2011 - 14:38

natalo4ka86,
ну це вже знаєте на мою думку ідіотизм(я про те, що чоловік в гіршу сторону міняється після партнерських пологів) і означає лише те, що чоловік і до того не зовсім нормально сприймав жінку!
як можна погано відноситись до жінки, яка виносила і народила тобі маленьке чудо...
це маразм!!!!!!!!!!
справжній чоловік навпаки буде на руках носити))))))))))
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ul64uk 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 January 2011 - 14:45

я хотіла бачити в родзалі чоловіка. Так і сталося! А от моє одногрупниця народжувала зі свекрухою, і ні своєї мами, ні чоловіка там бачити не хотіла і вони чекали під пологовим!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →