Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Біль внизу живота, у спині та гіпертонус матки - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Біль внизу живота, у спині та гіпертонус матки Оцінка: -----

Користувач поза мережею   лілі1108 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 01 May 2022 - 18:59

На кінці 14 тижня почав боліти низ живота та тягнути. Зробила УЗД діагностували гіпертонус по задній стінці матки. гінеколог назначила прогестерон 200 2 рази в день 10 днів, далі 1 один раз вдень та вібуркол. Минуло 10 днів, болі не припинилися. Зараз у нас починається 16 тиждень, добавилися ще болі у спині (такі як на місячні). Трохи переживаю наскільки це небезпечно. Наша перша вагітність. Напишіть, будь ласка, чи хтось стикався із подібним. Всім добра та миру!

• Back To Top

Користувач поза мережею   akatkova 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 12 May 2022 - 09:25

Я якось сказала своїй лікарці, що іноді тягне внизу живота, вона одразу дуже спокійно відрізала: якщо щось болить - ставте свічки Вібуркол. Мені боліло не так сильно, тому я й забула.
Потім через війну довелося переїхати в інше місто, прийшла туди на консультацію до лікаря і він страшним тоном почав говорити, що матка в дуже великому тонусі, виписав купу всяких ліків. Я почувала себе добре, не повірила і пішла до іншої лікарки, та сказала, що нема ніякого тонусу, все добре.
Через два тижні прийшла на консультацію до цього ж лікаря знову, він полапала живіт і сказав, що вже трохи краща ситуація (так ніби допомогли всі ті ліки, що він приписав, а я не пила). Ще через два тижні прийшла на нову консультацію до цього лікаря, він сказав, що гіпертонус дуже страшний і треба лягати на збереження інакше я прямо сьогодні вже і народжу. Я ледь не піддалась на його залякування, але все ж вирішила проконсультуватися з іншою лікаркою ще раз. Сходила до неї. І вона сказала мені, що розуміє чому цей лікар причепився до мене з цим гіпертонусом, просто я молода, м’язи всі самі по собі тугі, бо це моя перша вагітність, тому лікар думає, що це матка в тонусі, а то просто мій прес))

Після того я повернулася до Києва і до своєї лікарки, в якої стояла на обліку з самого початку. Вона теж підтвердила, що нема ніякого гіпертонусу і навіть якби він був то його не треба лікувати, буває таке і це може навіть бути реакцією на лікаря.

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мама трьох малят світлина

Мама трьох малят  Дівчата, порадьте дитячого невролога та епілептолога у Львові. Дитина має СУДОМИ ВВР головного мозку, лісенцефалія

07 Jun 2022 18:27

Показати коментарі (2)

Ліза Маркович світлина

Ліза Маркович  Напишіть, будь ласка, хто має контакти хорошого дитячого ендокринолога у Львові, який вилікує у дитини(хлопчика) крипторхізм?

25 Feb 2022 17:15

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ДІвчатка, старожили, а загляньте но в щоденники. Маю для вас шалені новини. Цьом!

31 Jan 2022 22:20

Показати коментарі (3)

Foreve світлина

Foreve  Доброго дня. Місяць після кс. Виділення закінчились через три тижні. Спробували статевий акт, рано помастилася кров, ниє живіт. У кого було? Що робили?

17 Dec 2021 15:48

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266 ; https://www.instagram.com/stories/hnatiuk_ivan/2723371720714020239/?utm_medium=share_sheet

07 Dec 2021 18:16

КоКеЕтКа світлина

КоКеЕтКа  Чи є тут діюча група, теревені вагітних?? Не можу знайти…

26 Nov 2021 17:30

Sweet.Donut світлина
лолала світлина

лолала  Хто зіштовхувався із таким заключенням гістології після ЗВ і чи змогли в подальшому народити здорових діток?(буду вдячна за коментарі). Завмерла маткова вагітність малого терміну за типом гідропічного аборту.

04 Aug 2021 16:23

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 27 June 22 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн