Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як ви провели свою останню ніч перед одруженням? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як ви провели свою останню ніч перед одруженням? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Маду 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 February 2012 - 15:26

У Америці є традиція проводити холостяцькі вечірки.А як у вас минула остання перед спільним життям ніч?Провели її разом чи окремо? В приготуваннях чи зламані сном?...
Мене,наприклад,у п"ятницю вже ніхто до ніякої роботи не підключав,я мала час виключно для себе. Так як у квартирі був справжній армагедон(як завжди перед весіллям:),моя тітка дала мені ключі від своєї,щоб спокійно можна було виспатись перед таким відповідальним днем! Ага, і ми провели ту ніч разом!:))

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bogdana 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 11 February 2012 - 15:39

Ми провели окремо. Я в себе дома - одна. Всі ввечері розїхались і я залишилась сама в хаті. Так як вже все було прибрано-приготовлено, то цей вечір я присвятила собі одній. А чоловік ночував в себе дома. До них приїхали родичі здалеку і він мусив бути з ними.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Карамелія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 16:04

Цікава тема. Я як в тумані згадую ніч перед одруженям.Спати я не могла,бо нервувала.В першій ночі згадала,що не підготувала слова подяки батькам і гостям,тож в ночі ще складала слова. З чоловіком навіть не говорила,він ночував в себе,а я в себе...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 16:09

Yulka-zozylka, я як в тумані згадую весілля-якби не відео,то б половини не пам"ятала,так хвилювалася!:))

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рінна Shadoi 

• Форумчанин року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:05

Провели, звісно окремо, тому що, одруження разом не жили. Я була втомлена вже від усіх приготувань, хоча ввечері вже все було зроблено завчасно. Почитала на ніч книжку, і заснула навіть раніше звичайного. А прокинулась, як завжди. Дівочу вечірку, проводили кількома днями раніше.
My Signature
ЗображенняСлова - це лише бліді тіні, наших думок і почуттів (с)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мозаїка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:09

Чому тільки в Америці є традиції проводити парубоцькі вечірки чи їхні аналоги жіночих? Згадайте весільні традиції наших предків - дівич-вечори. Їх влаштовували напередодні весілля як символ прощання з вільним життям. Такі молодіжні вечори робили окремо в оселях молодої та молодого. Це був обрядовий акт відокремлення наречених від нежонатої молоді. Дівич-вечір у домі нареченої відзначався особливою ліричністю та супроводжувався різними ритуалами та обрядами: плетіння віночків з барвінку, виття гільця та ін. Але це так, екскурс у минуле нашого народу:)
Пам'ятаю, ми довго вигадували, як проведемо вечір перед весілля, думали про парубоцьку вечірку та дівич-вечір. Але нічого цього не було. Натомість ми весь день провели разом, ввечері сходили разом в ресторан на романтичну вечерю, а пізніше роз'їхалися по своїх домівках, щоб завтра зустрітися знову і ніколи більше не розлучатися. Пам'ятаю, що приїхала додому пізно, то пішли ще з батьками на вулицю прикрашати будинок до весілля. Півночі провели за цим дійством:)А іншу половину ночі не могла заснути, весь час уявляла, як буде завтра.
My Signature
ЗображенняЗображення
[spoiler]

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юрасик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:14

В мене плели долю, і чогось так довго її плели... Одним словом лягла спати десь коло другої ночі, зранку на 10,00 на зачіску. Молодий у вечері викупив сорочку, погостили їх з дружбами і поїхав до себе. Першої шлюбної ночі також не було. "Гості" приїхали. Якраз на самий кінець весілля. Під Многая літа.
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:14

Мозаїка, я тому написала про Америку,що там і зараз це активно святкують,а наші традиції ми ніби й пам"ятаємо але не дотримуємося...
Юрасик, а що таке плели долю? :))

Повідомлення відредаговано Маду: 11 February 2012 - 17:17

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 11 February 2012 - 17:19

Розпис і вінчання( саме весілля ) в мене були в різний час з різницею 2 місяці. Розписувались ми у Львові, зранку мали приїхати наші батьки, тож я десь до 2 години ночі готувала різні смаколики, рідню ж тре чимось частувати. А перед вінчанням (і самою гулянкою) я з дружкою зустрічала своїх одногрупників, потім розводили їх по родичах ночувати. Десь після 12 прийшли додому страшенно хотілось спати, але там тато ходив зі всіма ділився враженнями, це ще десь на годину затяглось, коли нарешті повлягались тітка нам ще різні історії півночі розповідала( ми троє в одній кімнаті ночували), виспатись не вдалось, але вдень весілля я була дуже бодра і життєрадісна, сонливість чомусь не проявлялась. Чоловік був в своїх батьків, за 80 км від нас, казав теж не виспався.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аніта 

• Майстер рукоділля
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:24

банально. жили ми разом, тому спокійно спунькали....без дівішніків і мальчішніків....

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:30

Маду то такий звичай. У вечері перед весіллям(у нас це була пятниця) жінки сідають за стіл, і з барвінку плетуть "долю". Це щось наподобі віночка, тільки її докупи не звязують. Вона є досить товстою і довгою. У долю заплітають цукорки, гроші. Згідно традиції, її плетуть грубою ниткою, щоб не рвалася. Коли сплетуть, вішають на стіну, над молодою парою( мається на увазі те місце, де молоді будуть сидіти під час весілля). Плетуть долю жінки котрі добре живуть зі своїми чоловіками. Ну наша доля рвалася, але живемо добре. Одним словом у забобони не вірю. А традиції вони для того і є щоб їх зберігати. Ну зрешті і само українське весілля без традицій було б не цікавим.
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мозаїка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:32

Маду, справді, дуже шкода, що занепадають традиції. Хоча не у всіх регіонах. Наприклад, я родом з Чернівецької обл., то у нас не використовують цих передвесільних традицій (принаймні, у нашому регіоні). А от в Хмельницькій обл., де я тепер живу, то перед весіллям моїх подруг збиралися дівчата, плели віночки з барвінку. А от в Америці їхні вечірки - це просто привід відірватися перед весіллям, без будь-якого смислового навантаження.

Цитата

Коли сплетуть, вішають на стіну, над молодою парою( мається на увазі те місце, де молоді будуть сидіти під час весілля).

А в нас віночок з барвінку нареченій прикріплюють у зачіску, а нареченому - на піджак.
My Signature
ЗображенняЗображення
[spoiler]

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:36

Перегляд повідомленняМозаїка (11 February 2012 - 17:32) писав:

Маду

А в нас віночок з барвінку нареченій прикріплюють у зачіску, а нареченому - на піджак.

В нас так само. Але віночки то інше.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:38

Мозаїка,О,та я повністю згідна на рахунок американських вечірок! Шкода,що наші звичаї занепали,але мені здається,що тепер почався якийсь сплеск зацікавлення до всього свого.То може, з часом і дівич-вечори ввійдуть знову у традицію.
Юрасик, дякую за пояснення.Я такого не знала. У селі в моєї бабусі у четвер перед весіллям збираються "На вінці" .Плетуть вінок для нареченої,одягають і вона так іде просити на весілля по всьому селі!

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Fleur 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 17:55

Ми теж жили разом,тому провели звичайний вечір і на наст день попрямували в загс)
дівчата мене кликали на дискотеку,стриптиз і т.п,але я відмовилась)не люблю цього)
My Signature
Зображення

Перестати бути посудиною для чужих думок. Не наливати у себе всякої непотрібної всячини. Бути глечиком, у якому тільки чиста джерельна вода

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ейфорія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 18:05

До весілля я жила в одному місті, чоловік - в другому, а святкували в третьому) Тому я ночувала з своїми дружками в готелі, трохи посвяткували в номері, так як я була на п"ятому місяці вагітності, то на дискотеку вирішили не йти) Чоловік з другом приїзджав по щось, але я не виходила, ми в той день так і не бачились.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Samhayne 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 February 2012 - 18:34

В день перед весіллям ми ще з нареченим довозили в ресторан наїдки, напої. До нас додому приходили митися його родичі, бо в нас бойлер, а в них гарячої води не було. Ми прибирали вдома. Лягли спатки спатки разом, а зранку я поїхала до своїх батьків збиратися, а він до своїх. Від сповіді й до весілля перестали кохатися. Ніяких дівочо-парубоцьких вечірок не влаштовували...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martin 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 22:27

в мене не було вечірки перед весіллям,а от в чоловіка була велика гулянка, правда дні до весілля, що ледве на ранок позбиралися додому.
до пізної години щось допомагала, а потім тихенько пішла спатки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   aleksis 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 22:36

вечірку перед весіллям відгуляли десь за тиждень до самого дійства))) так виходило. 1,5 р. до одруження жили разом. Чоловік з іншого міста і тому тиждень перед весіллям поїхав в своє місто доробляти ремонт. відповідно ніч перед весіллям провели окремо. я в бігудях до півночі не могла заснути а в 5 год вже підйом, і він також в весільних клопотах))))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2012 - 22:39

У нас традиція,вечір перед одруженням плетення корони,хлопці плели браму,дівчата віночок.потім викуп корони і так до 2 ночі посиділи,і роз*їхались по окремо ночувати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →