Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: яких жінок не беруть заміж? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

яких жінок не беруть заміж? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Смугастий Равлик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 06 August 2009 - 21:34

Не знаю, вийшла заміж у 28, чи була з тих, яких заміж не кличуть - можливо, але жалкую, що не дочекалася своєї долі. Піддалась, можливо, на те, про що цитувала Антік у першому пості, на те, що вже пора, батьки і родичі діставали, а ще здалося, що дуже кохала ту людину. Десь моя друга половинка є, але не хочу форсувати події і видивлятися її в кожному зустрічному, всьому свій час.
А те, що чоловіки здебільшого обирають інакших жінок в дружини - це факт, вони наділені не розумом, а справді життєвою мудрістю, яку не вичитаєш ні в яких книжках, з нею народжуються. Згадую одну історію, не пам"ятаю - хто і коли розповів її, в одному селищі жив дуже красивий хлопець, багато дівчат за ним бігало і мріяло вийти за нього заміж, а він одружився на найнепримітнішій сірій мишці, і на запитання, чому саме вона, він відповів: а вона так приємно пахне і пече такі смачні млинці!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 August 2009 - 22:08

А мені здається, що немає таких жінок, яких не беруть заміж, є жінки, яким не пощастило зустріти того, хто шукав саме таку як вона. Є жінки, які подобаються більшості чоловіків, а є жінки які не настільки "універсальні", і найти пару їм відтого дуже нелегко, але ж це не привід для такої жінки ламати себе і перестроюватися під якісь шаблони. Чоловіки теж дуже різні бувають, є і такі що шаленіють від незалежних леді, а є такі що мріють про всерозуміючу дружину. І всі ці історії про те, що чоловіки одружуються на "сірих мишках" - лише зайве підтвердження того, що не всі чоловіки мислять шаблонами, а шукають все-таки споріднену душу. Але проблему я бачу в іншому - багато жінок (як в принципі і чоловіків) мають комплекси та неправильні уявлення про протилежну стать, і тому не вміють спілкуватися й справляють негативне враження про себе (наприклад, є в мене подруга яка при чоловіках поводить себе дуже зверхньо, але тільки від того що сама дуже невпевнена в собі)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadya_ryzhyk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 August 2009 - 08:29

Перегляд повідомленнямавпочка (6.8.2009, 22:34) писав:

А те, що чоловіки здебільшого обирають інакших жінок в дружини - це факт, вони наділені не розумом, а справді життєвою мудрістю, яку не вичитаєш ні в яких книжках, з нею народжуються.

А от із тим, що не вичитаєш, - не погоджуся. Так сліпо слідувати порадам глянцевих журналів чи керівництвам типу "як стати ідеальною жінкою" - марна справа. А от коли ти пропустиш певні поради через себе, узгодиш із власним світоглядом, та ще й навчишся не говорити все, що думаєш, зопалу, а часом прикушувати язичка - то все виходить якось само собою. Хоча одна умова все-таки є: чоловік теж має бути хоча б трохи "начитаним", бо якщо мислить далекими від реальності стереотипами, то навряд чи щось вдасться
My Signature
Зображення

Вчитися ніколи не пізно!

А в душі я біла і пухнаста... переважно ;-)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bogun 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2009 - 11:01

Я хоч прожила мало, але стикнулася з багатьма людьми. Висновок такий: все в першу чергу залежить від виховання! Дитину потрібно виховувати в міру! Все не дозволяти, але й все не забороняти. Дозволити гуляти, але пояснитит як ти їй довіряєш, так вона не захоче втратити довіру. Принаймні я знала що є добре, а що зле. І знала, якщо я щось зроблю не так, то мені вже точно не довірятимуть як раніше. Так виробилася "закалка" до оточуючого світу. Головне не боятися чоловіків і тримати їх на певній відстані. Тоді вони більше будуть поважати і цінувти жінок! :clapping:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 August 2009 - 20:13

Перегляд повідомленняNadya_ryzhyk (7.8.2009, 9:29) писав:

А от коли ти пропустиш певні поради через себе, узгодиш із власним світоглядом, та ще й навчишся не говорити все, що думаєш, зопалу, а часом прикушувати язичка - то все виходить якось само собою.

Так оце вміння і називається "життєвою мудрістю", яким, нажаль, в молодості мало хто користується, хоч якби про це не писали усі глянцеві і модні журнали світу.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadya_ryzhyk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2009 - 15:23

Перегляд повідомленняСонячна (7.8.2009, 21:13) писав:

Так оце вміння і називається "життєвою мудрістю", яким, нажаль, в молодості мало хто користується, хоч якби про це не писали усі глянцеві і модні журнали світу.

Сонячна, та я ж не суперечу, тільки кажу, що при бажанні і цього можна навчитися))
My Signature
Зображення

Вчитися ніколи не пізно!

А в душі я біла і пухнаста... переважно ;-)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2009 - 15:36

Не буду дуже філософствувати (хоч дуже то люблю :D ), але з моїх подруг і знайомих дівчат (жінок) не одружені ті, які вішаються самі на шию кавалерам, або ті що дуже високої про себе думки і сильно перебірливі, всі хто між цими двома крайнощами - замужні і живуть досить таки непогано в шлюбі. Найдивніше для мене є те, що самі найнесимпатичніші вийшли заміж набагато швидше і вдаліше (чоловіки симпатичні, не бідні, дуже галантно ухажують), а красуням чомусь так не везе.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2009 - 15:51

Перегляд повідомленняЛіньтяйка (10.8.2009, 16:36) писав:

Найдивніше для мене є те, що самі найнесимпатичніші вийшли заміж набагато швидше і вдаліше (чоловіки симпатичні, не бідні, дуже галантно ухажують), а красуням чомусь так не везе.

До речі вже дуже давно помічаю, такий факт, несимпатичні дівчата з гарними чоловіками, це мене також завжди дивувало :dance2:
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аріка Ікара 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2009 - 11:15

Як на мою думку,заміж беруть всіх. Просто потрібно себе вірно повести, вчасно сказати, гарно піднести, знати собі ціну :) . Навіть гулящі жінки виходять заміж, причому дуже вдало і з них виходять прекрасні дружини ( так мені говорив один знайомий, хоча женився на сірій мишці, яка тепер в нього як предмет з меблів ).

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняVeronika_S (10.8.2009, 16:51) писав:

До речі вже дуже давно помічаю такий факт, несимпатичні дівчата з гарними чоловіками, це мене також завжди дивувало

Вже якось так повелося, що в парі хтось один повинен бути менш симпатичніший за партнера. Йдеш по вулиці і бачиш : гарний хлопець, не дуже гарна дівчина і навпаки, гарна дівчина та страшненький хлопець :D . Дуже рідко в парі обоє гарні
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2009 - 17:05

Вважаю це питання трохи дивним. На кожну кастрюлю є своя кришка- так каже постійно моя бабця. Якщо ж ставити таке питання, то потрібно шукати тоді відповідь на інше питаннячко "З якими чоловіками не одружуються?" (чи щось в тому роді...).
Думаю, що на все в житті свій час і немає ніяких певних правил, яких жінок не беруть заміж.

Повідомлення відредаговано Зайка*: 11 August 2009 - 17:12

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2009 - 19:14

Перегляд повідомленняЗайка* (11.8.2009, 18:05) писав:

Вважаю це питання трохи дивним. На кожну кастрюлю є своя кришка- так каже постійно моя бабця.

А моя мама каже "на кожен товар є свій покупець", і дісйно це правда :)
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Смугастий Равлик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 11 August 2009 - 21:50

Можливо, думка трохи упереджена, але в мене викликають недовіру чоловіки, які до 40 ще ні разу не були одружені, значть, там шось не то...
То, може, й чоловіки так про незаміжніх жінок думають? Раз до такого віку ніхто не позарився, то, мабуть, там ні на що дивитися?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2009 - 21:54

беруть всіх ,абсолютно всіх! неберуть тільки тих хто не хоче сам.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Весняна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 August 2009 - 13:51

Погоджуюся з думкою, що беруть всіх! Просто це залежить здебільшого від бажання дівчини вийти заміж, або бажання мати дітей.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 August 2009 - 13:59

Перегляд повідомленняalusik (11.8.2009, 22:54) писав:

беруть всіх ,абсолютно всіх! неберуть тільки тих хто не хоче сам.

А я не погоджуюсь - можливо, беруть всіх, але ж не будеш же ти погоджуватися вийти заміж за першого ліпшого просто тому, що ХОЧЕШ ЗАМІЖ. Як на мене, краще вже все життя самій, ніж все життя з некоханою людиною, і діти теж повинні народжуватися в коханні, а не тому що вже пора заміж.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мацьопка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 October 2009 - 19:23

Перегляд повідомленняVeronika_S (10.8.2009, 15:51) писав:

До речі вже дуже давно помічаю, такий факт, несимпатичні дівчата з гарними чоловіками, це мене також завжди дивувало :15_1_55:

І часто такі чоловіки люблять " загуляти".Мовляв, жінка і так буде вдячна, що така негарна і такого красивого за чоловіка має.

Користувач подумав і додав через 10 хв.:

Перегляд повідомленнямавпочка (11.8.2009, 21:50) писав:

Можливо, думка трохи упереджена, але в мене викликають недовіру чоловіки, які до 40 ще ні разу не були одружені, значть, там шось не то...
То, може, й чоловіки так про незаміжніх жінок думають? Раз до такого віку ніхто не позарився, то, мабуть, там ні на що дивитися?

На сайті ОДНОКЛАСНИКИ є такі жіночки і дівчата, котрі замужем за 45 річними дядьками і сказати їм оте, про що ти написала- розірвали б :D , хоча я з тобою згідна...Мій дід часто казав таку сміховинку:" До 30-нежонатий, до 40 ( якщо) не багатий, то так і помре- дурноватий!" :help: І я з ним згідна, хоча суто 30 чи 40 не беру до уваги, можна і у 35 одружитися і все буде клас...Мій тато одружився у 36 років, але на той час він вже був за тієї сміховинкою "багатий".Сам собі весілля влаштував, за свої гроші, і дівчата за ним гинули капітально: чоловік як з обложки глянцевого журналу, при грошах, при авто...І всякі липнули- і хороші і курви, перепрошую за слово :help: .Але так було...Одна навіть завагітнівши від його друга хотіла заміж за тата вийти, але її вчасно " розкусили" :D , у п"ятницю, перед весіллям.Отож , мій тато на ній не женився, а взяв за дружину мою маму- красиву, скромнуі господарочку... :15_1_55:
My Signature
Життя прекрасне!)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива дружина 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2009 - 12:37

Я теж думаю, що беруть заміж всіх, ПРОСТО НА ВСЕ СВІЙ ЧАС, хтось скоріше зустрічає свого судженого, хтось пізніше, у кожного своя доля, своє життя. Мені зараз 27 років, і на мене вже давно всі тиснуть, що пора виходити заміж, мені сто раз пропонували вийти заміж, але я не хотіла за них виходити, бо не відчувала, що це і є саме моє...багато раз я влюблялась, хотіла одружитись з тою людиною, а потім любов трошки проходила, мені відкривались очі і я думала, яке щастя, що я з ним не одружилась...і тільки зараз я зустріла ту людину, з якою хочу бути все життя, свого коханого, який зробив мене самою щасливішою в світі, і через два місяці ми з ним одружуємось, і ні за що в свому житті я не шкодую, я дуже рада, що не поспішилила і не вийшла заміж раніше, а дочекалась свого судженого !!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2009 - 12:51

Я теж думаю, що беруть заміж всіх, ПРОСТО НА ВСЕ СВІЙ ЧАС, хтось скоріше зустрічає свого судженого, хтось пізніше, у кожного своя доля, своє життя.

ППКС! на все свій час!
My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 13 November 2009 - 14:06

не думаю, що можна категорично заявляти, що тих беруть, а тих ні. насправді, жінка не товар у магазині і сама здатна вирішувати поєднувати свою долю з чоловіком чи ні. насправді, то такий закон природи, що обирає самка :D .
але хіба ж щастя у заміжжі? :D
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   saniaw 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 November 2009 - 14:36

Я вийшла заміж у 26. До цього були кавалери, від яких я тікала, щойно натяки на шлюб починались. А коли познайомилась з своїм майбутнім чоловіком, то уже на 4 побаченні погодилась заміж піти. І він був першим і єдиним, кому я сказала, що кохаю. І не шкодую, що чекала.
Багато знайомих дівчат просто ціллю життя роблять заміжжя, і навіть мені, як жінці, на це дивитись страшно. А як уже чоловікам? Адже більшість з них хочуть домінувати, завойовувати та підкорювати жінок. Тому тут так дівчат багато писали про те, що купа хлопців на них зациклювались, хоча вони не давали приводу. І в мене так було. І поводилась я з ними не кращим чином, за що тепер соромно, бо сама маю сина, і якби якась С... так з ним, то не знаю, що б зробила.
Тому я вважаю, що деякі жінки своїм бажанням та агресією відлякують. А взагалі, зустрічала жінок усіх видів(з першого посту), тому можу сказати, що там дуже правдиво описано. І таким без допомоги психолога самим не справитись.
My Signature
Спойлер
Зображення
Якщо Вам здається, що у мене опустилися руки - ви помиляєтеся. Я нахилилась за битою!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →