Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Розділ допомоги - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

Розділ допомоги: Ваша Панель керування

Панель керування є Вашим власним центром контролю і настройки форуму. Тут Ви зможете вибрати зовнішній вигляд сторінок форуму, вказати додаткові відомості про себе, керувати особистими повідомленнями і багато іншого.

Персональні повідомлення

В цьому розділі Ви можете додати або змінити свої контактні дані і вказати додаткову інформацію про себе. Додаткову інформацію вказувати не обов'язково.

Правка підпису

Мається на увазі підпис аналогічний тому, яким закінчуються Ваші звичні повідомлення. Вказаний підпис автоматично додаватиметься у кінець Ваших повідомлень. Ви можете використовувати в ній код HTML, якщо це дозволено адміністратором форуму.

Зображення

Невелика картинка, яка розташована в повідомленнях поряд з ім'ям автора. Для себе Ви можете обрати відповідне зображення з колекції зображень форуму, а можете вказати URL потрібного зображення або завантажити і використати власний графічний файл. Також можна вказати необхідну ширину і висоту зображення.

Адрес електронної пошти (E-mail)

Пункт Не показувати в повідомленнях адресу моєї електронної пошти не дозволяє іншим учасникам посилати Вам повідомлення по E-mail.
Пункт Пересилати мені усі повідомлення адміністратора форума дозволяє адміністратору інформувати Вас по E-mail про важливі нововведення і оновлення.
Пункт Пересилати мені копії відповідей на мої повідомлення у форумах говорить сам за себе.

Настройки

В цьому розділі Ви можете вибрати Ваш часовий пояс, включити або вимкнути відображення підписів учасників, їх зображень і використаної в повідомленнях графіки.
Також тут можна вибрати показ повідомлення про нові особисті повідомлення, яке з'являється у вигляді спливаючого вікна, коли Ви входите у форум.

Скіни і мови

Тут можна переглянути і вибрати відповідну тему оформлення.

Зміна адреси E-mail

Якщо Ви змінили свою адресу електронної пошти, тут потрібно виправити стару інформацію на відповідну дійсності. Можливо, Вам також знадобиться зробити підтвердження про зміну адреси. Якщо адміністратор форуму вимагає такого підтвердження, в процесі зміни адреси про це буде обов'язково сказано.

Зміна паролю

Тут можна змінити Ваш старий пароль на новий. Зверніть увагу на те, що для зміни пароля Вам потрібно обов'язково знати Ваш старий пароль.

Підписка

Цей розділ призначений для керування підпискою на теми і форуми. Більш детально про це говориться в параграфі Повідомлення про нові відповіді.

Перекладач онлайн