Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: А ви ревниві? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 21 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

А ви ревниві? що таке ревність Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Klipsa 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 March 2010 - 10:29

Цитата: “Ревность очень полезна. Она встряхивает задремавшие чувства, дает волнующую тему для разговора. В конце концов, она напоминает мужчине и женщине, что они нужны друг другу. Ревновать без повода здорово“. Чи погоджуєтеся ви, чи ні? Чому?

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
Я ніколи не була ревнивою, але напевно десь рік часу, як я стала ну просто ревнива :36_15_34: з причиною чи без, я не знаю як мені з нею справитись, як на мене ревність це не впевненість в собі ........але невпевнена чи я в собі та навряд.......не знаю що зі мною сталось, і не знаю як з цим боротись, як на мене я стала занадто залежною від стосунків, занадто залежною від свого партнера..............як ви боритесь з ревністю???
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ангел мрій 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 March 2010 - 11:05

Коли хтось ревную значить любить, значить людина не байдужа серцю. Ревновати без причин на мою думку трохи безглуздо (влаштовувати скандали і т.д.)
Гуляючи зустріти давнього знайомого(знайому) перекинутись слова, а після слухати нотації?
Я не люблю коли до мого коханого хтось пристає, якщо з його знайомих, то трохи вже задивляюсь і він бачить що міні це не подобається, і так само навпаки. Тим даєм знати один одному, що ревнуєм. І це нормально, бо ми один одному не байдужі! :36_15_34:
My Signature
Всіх, хто зрадив - прощаю! Усім, хто пішов - бажаю щасливої ​​дороги! А тих, хто залишився поруч зі мною - ціную, люблю та поважаю!!!
У землі тільки небо, у ночі лише сни, у кохання є крила, а у мене є ти...Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2010 - 11:10

Ревнощі :36_15_34:
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mila.it 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2010 - 11:49

Коли я була на роботі, то чоловіка не ревневула, він навіть розстроювався що я не ревную, а тепер я як з катушок злетіла, сама усвідомлюю що дурниці роблю, а втриматися не можу :girl_angel:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KatrysuK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2010 - 12:10

Я теж, коли працювала, відпочиавла часто з колективом, все було супер, і мені було не до ревнощів, хоча чоловіка я свого люблю і вважаю його класним))) :girl_angel:
Однак, тільки я почала сидіти вдома, все змінилось я ревную його страшенно!!! На роботі в його відділі одні дівчата і жінки і я собі накручую всяку фігню, хоча йому моралі не читаю, не говорю йому це, а навпаки слухаю уважно, що він розказує і роблю вигляд, що ставлюсь до його співробітниць з повагою.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люлюка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2010 - 12:17

Я про себе можу сказати що ревнива, але стримую емоції і стараюсь мислити тверезо, якщо чоловік твій це ще не значить що він тобі належить і все! Начебто якщо він поспілкується з протилежною статтю то це зрада, ні! Чи не можна потанцювати, думаю що якщо людина схоче зрадити то зрадить навіть в мене перед носом і я знати не буду, врешті-решт якщо я не знаю то це не означає що щось було то нема чого себе накручувати! В мене чоловік часто в роз'їздах і якби я думки скеровувала внапрямку: " а якщо він мені зраджує" то вдуріла б на голову, а воно мені треба? Ні! Висновок: я про випадки зради не знаю, не чула, значить нічого не має, значить просто варто довіряти йому! Він же теж не знає як я тут дотримуюсь вірності, але вірить і довіряє! А, взагалі, я зустрічала багато таких випадків, що жінки надмірною ревністю підштовхували чоловіків до зради, адже коли тобі постійно на мозги капати що ти мені, напевно зрадив та й зрадив, то колись рано чи пізно чоловік не витримає цих ревнощів і....щоб не за дурно пиляли. Тому любі жіночки, стримуйте перший порив ревнощів, старайтесь не накручувати думки не в ту сторону і спробуйте на ситуацію подивитись зі сторони іншим поглядом чужим і побачите вам стане смішно що з такої дурниці ви завелись.
My Signature
Зображення

нехай весь світ зачекає поки Я його перевертаю!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2010 - 09:27

У мене є одна версія.Поділіться своїми думками з цього приводу.Думаю ревність походить від сім'ї,від батьків.У мене батьки не мали ревності один до одного(хоч дуже любили один одного) і у нас з братом таких почуттів нема(я маю на увазі ревнісь).А от у мого чоловіка тато дуже ревнивий і чоловік ,і його сестра теж ревниві.Можливо тут є якийсь зв'язок?Як ви думаєте?
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LudaM 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2010 - 10:58

liya, Ваш допис змусив мене подивитись на цю проблему з іншої сторони. В мене точнісінько так само. Сама по собі я не ревнива, може занадто самовпевнена, але якщо є кохання, то люди будуть разом так чи інакше, а ревнощі просто вбивають стосунки. Бо якщо ти кожного дня чуєш одне і те саме, то сущий кошмар, переконалася на своєму досвіді. Чоловік у мене дуже ревнивий і не дозволяє мені ні з кимось заговорити, ні подивитись, а якщо щось не по його закатує такі істерики, що огого. А якщо задзвонить мій мобільник взагалі кидається як навіжений.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2010 - 11:04

останнім часом помічаю що іноді ревную свого чоловіка - особливо до минулого життя! але розумію що це безглуздо! короче, борюся з цим!
My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2010 - 11:08

Я взагалі не ревнива , і чоловік теж ,бо як кажуть що забагато -то не здорово ,у моєх співробітниці чоловік такий ревнивий -контроль кожен крок як їхати у відрядження то ціла проблема !але якось живуть каже що звикла !
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2010 - 11:10

не можу сказати про себе, що ревнива, але... іноді як нахлине, що тільки тримайся. Хоча сама потерпаю від ревнощів дружини свого батькя, до його минулого, дітей
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2010 - 14:12

Я ревнива, хоча чоловік мені ніколи ще приводу не давав... Стараюся ніколи не показувати своєї ревності, бо вважаю, що це позорно :36_15_34: . Але побороти не можу, занадто сильно люблю його.
А чоловік мене ніколи не ревнує :cray:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2010 - 14:13

Я ооооооооооооооочень.....и я это не скрываю...пытаюсь постоянно контролировать свои эмоции
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Klipsa 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2010 - 15:48

Ой дівчата не знаю, я пробую боротись з своєю ревністю(правда я не влаштовую сцени ревності, перевожу все на жарти, а в середині всьо аж перевертається), але щось воно фігово в мене виходить, от я собі думаю, що моя ревність спровокована тим, що мій хлопець перестав мене ревнувати, бо говорить "що повністю мені довіряє і знає що я його на завжди" я б мала такому по суті тішитись, а я не можу зразу дурні думки в голову лізуть на кшталт, о шось то (я знаю що то дурість, але нічого з собою зробити не можу) :smile:

Як з таким боротись? :smile:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кукуся@@@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2010 - 14:07

Я - ревнива!І я це визнаю...
Та і чоловік мій також ревнусік... :15_2_129:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galk@ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2010 - 14:33

О , ми з чоловіком обоє дуже ривниві , правда я завжди це показую , а він ні ))))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лільчик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2010 - 15:54

Дівчата, мені ревність коштувала червоного диплому. Мій керівник був одружений двічі, і його друга дружина колишня його аспірантка викладала разом з ним. Ну в мене з ним були погані стосунки, ми не знайшли були спільної мови і чесно кажучи я його боялася. В результаті в мене все 5 і на захисті він мене порекомендував на 4. І за диплом в мене 4. Я розплакалася, мені було дуже обідно. А вже на випускному, мені одна людина сказала, що його дружина до мене приревнувала і це він так їй доказував свою любов. Не можу пригадати чи ще колинебудь в житті зі мною обходилися так несправедливо... Я думаю що вона судить по-собі, раз вона відбила чоловіка в законної дружини, то всі такі...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2010 - 22:27

Розумію,як твоя половинка реально щось "витворяє" на твоїх очах,то нерозумно на це нереагувати(то значить нема почуттів).Може хтось скаже,що я нерозумна,але я довіряю чоловіку повністю.Хоча він знає,що зради нізащо не пробачу(щоб нічого собі не надумував)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любов 5 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 April 2010 - 13:16

я також дуже рівнива.хочу на роботу. там нема часу забивати голову всякими дурницями.але це мені ще не світить ближчих 2 роки
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Та що танцює з вітром 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 17 April 2010 - 22:22

я не ревную свого нареченого. просто дуже сильно йому довіряю. знаю, що якось на нього поклала око його співробітниця і в той самий час працівниця з іншої фірми, з якою вони співпрацювали. але ж в нього є я. і цим все сказано. він жодного разу не дав мені приводу засумніватися в його почуттях і в його чесності. а те, що він подобається іншим - в деякій мірі мене тішить :acute:

зрештою, я теж не даю приводу для ревнощів. тож у нас з цим все нормально. хоча здорові ревнощі - не є чимсь поганим, як на мене. головне, щоб це не переходило певні рамки.
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 21 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

Сьогодні, 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →