Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Друга вища - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Друга вища хто задумувався? Оцінка: -----

Опитування: присвятимо до дня вчителя? ;) (247 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Ваше ставлення до другої освіти?

1. А я вже маю дві освіти :) (64 голосів [26.78%])

Відсоток голосів: 26.78%

2. Я навчаюся і паралельно оволодіваю ще однією спеціальністю (7 голосів [2.93%])

Відсоток голосів: 2.93%

3. Хотілося б отримати ще одну вищу освіту (99 голосів [41.42%])

Відсоток голосів: 41.42%

4. Хотілося б отримати ще одну професійну освіту (19 голосів [7.95%])

Відсоток голосів: 7.95%

5. Я активно працюю над отриманням ще однієї спеціальності (17 голосів [7.11%])

Відсоток голосів: 7.11%

6. Нєтушки, мені й однієї досить! (20 голосів [8.37%])

Відсоток голосів: 8.37%

7. Кому та освіта зараз потрібна? (13 голосів [5.44%])

Відсоток голосів: 5.44%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 05 October 2008 - 18:49

Подумалося, що декретна відпустка гарний час для саморозвитку, для того щоб втілити мрії, дізнатися щось нове і отримати підтвердження знань та умінь у вигляді диплому.

Якщо я була б в Україні, то мабуть втілила свою мрію і таки пішла в медицину. Але залишається лише мріяти.

Розкажіть як у вас, як ставитеся до другої вищої, чи хотіли б отримати, чи вважаєте, що в декреті нереально?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matysya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 October 2008 - 19:15

Звичайно, що хотілося б отримати ще одну вищу освіту, але з малечею думаю як цю закінчити.
My Signature
Спойлер

Очі блищать, на обличчі постійні посмішки, дзвінкий сміх, розмови цілими днями і ночами безперервно. Це наше щастя. Давай його нікому не віддамо :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олюся 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 October 2008 - 19:33

Я вважаю що друга вища освіта потрібна тим хто не опреділився в житті, або потрібна вужча спеціалізація тої чи іншої професії. Наприклад юриспруденція допоміжна практично у всіх спеціальностях. Хоча кожен має право на освіту (і не одну!). Я маю одну вищу освіту і зараз не бачу для себе перспективи у здобутті ще однієї. Хоча мій чоловік має дві вищі. Але другу він здобував, бо кардинально поміняв рід занять. І для кар"єрного росту йому вона була необхідна.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2008 - 21:34

Моя думка подібна до думки Олюсі.
Друга освіта потрібна тоді, коли людині не подобається її перша, це стосується тих, кого в свій час батьки "запхали" в ВУЗ, керуючись при цьому своїми інтересами і баченням перспектив чада. А чадо виросло і його потягнуло в зовсім інше русло.
Другий варіант - коли освіти взаєиопов"язані і це допоможе у роботі.
Третій варіант - коли людина досягла вершини омріяної кар"єри (або недалека від цього), має жагу до навчання, хоче себе всамодосконалити і пізнати щось нове. Тут кількість освіт необмежена.
Не поважаю коли здобувають другу вищу бо це "круто" :cool:
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2008 - 21:48

Мені дуже подобається освіта, яку я здобула, але реалізуватись по спеціальності немає шансів. Я хотіла би отримати другу вишку. Але немає бажання ще 5 років ходити на пари. Тому поки не збираюсь йти на такий крок. Хоча, хотілось би піти на журналістику...
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2008 - 21:55

Капітошка,
як варіант післядипломну не розглядали?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 03:51

В мене 2 вищі освіти. Друга освіта була дещо повязана з основною спеціальністю, плюс загальне розширення першої спеціальності. Зараз я в основному займаюся основною спеціальністю і планую в подальношому ще продовжити навчання в більш вузькій спеціалізації, але для цього спочатку треба досвіду набратися більше, бо без досвіду на таке, як я хочу навачння, не беруть.
А взагалі то я підтримую освіту - її ніколи не може бути забагато. Краще, щоб вона була в одній галузі чи напрямку. І для цього не завжди обовязково йти ще на 5 років за парту. Можна отримати різні свого роду сертифікати чи ліцензії. Наприклад, якщо ви бухгалтер, то можете здати на СРА чи CFA і так далі...

Вчімося, бо ми цього варті :cool:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 07:52

А моя думка подібна до думки Олюсі і Настюші. Я колись також думав отримати другу вищу освіту - хотів на практичну психологію. Але з часом зрозумів, що мені це не потрібно. Бо якщо тобі подобається той фах, що ти здобув, то вже в цій галузі мусиш бути фахівцем. А навіть якщо не дотягуєш, то затой час що ти здобуватимеш другу оствіту, якщто точно захочеш удосконалюватись, то точно будеш обізнаним фахівцем своєї справи. Так, згоден, що якщо це потрібно як додаток до професії, тоді вибору немає, але тоді друга вища робить вас ще сильнішем, але все одно в першій професії.
Інша справа, що людина кардинально міняє свої погляди на життя і роботу, тоді вже можна й вчитися, але заочно. Бо для чого ходити на пари, якщо всі базові предмети ви вивчали, а для вивчення спецпредметів вистачить і одного курсу навчання.
Капітошко, ви вже маєте одну вищу, тож базові предмети ви вже вивчали. А якщо дійсно хочете стати журналістом, то для вас зараз є один основний і інший допоміжний предмети. Перший - це жанри журналістики. 2 - стилістика, можливо ще тремі - журналістська майстерність. Все інше, як от Закони україни про ЗМІ, істрія української журналістики... і т.п. вам вивчати нідочого.
Звичайно, найкраще би було для вас короткотривала школа журналістики при якомусь сильному виданні. У Львові таких шкіл немає, у Києві не знаю. А от на заході - це найпоширеніша практика підготовки хороших журналістів. Чому? Та тому, що туди йдуть люди, які вже мають вищу освіту: юристи, психологи, культорологи, програмісти, математики, політологи... та інші, яких навчають збирати інформацію, аналізувати її і викладати у вигляді матеріалу, сюжету. Такі журналісти стають професіоналами в своїй галузі. У нас же журналістика, як така дуже слабенька. Бо понабирають баранів на навчання, втовкмачують їм загальні предмети, а на спеціалізовані залишається зовсім мало часу. Тай тоді, на 4-5 курсі всі виїжджають на уже сформованому авторитеті, не відвідують пар... Та й чого там гріха таїти. викладачі зараз не ті. Якщо здебільшого вони не мають стажу роботи у ЗМІ, а тільки кілька місяців практики, але після аспірантури йдуть нас вчити. А як вчтити? Прочитавши перед тим 1-книжку і переказавши її. Та я й сам це можу! На жаль, з викладачами є проблема, бо дійсно хороші талановиті, багаті на досвід роботи в періодичних виданнях, радіо, телебаченні, викладачі вимирають, виїжджають.
Перепрошую, захопився. Наболіле!
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 08:00

Щасливий татусь, проблема з викладанням і викладачами - це проблема не тільки журналістики. Мабуть, таке у різних галузях. Принаймні, в юриспруденції не краще. Викладачі, які мають хоч якесь уявлення про практику - рідкість. І теж часто теорія і практика - різні речі.
А щодо другої освіти я задумуюсь. Бо для роботи у тій сфері, яку я обрала, економічна освіта буде завсім не зайвою. Але поки-що лише мрії. І звичайно, я обираю заочну освіту. Тим більше, що при здобутті другої вищої освіти не потрібно учитися усі п"ять років.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Miro 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 October 2008 - 08:43

У мене вже дві освіти, я вчилася на гуманітарному і економічному одночасно. Я вважаю, що вчитися з малечею не важко, якщо дійсно є бажання, а важко довірити свою дитину іншій людині, бо на пари дитину не візьмеш :cool: . В першу чергу треба задатися питанням чи потрібна та друга освіта.. Потрібно зважити всі "за" і "проти", і прийняти правильне рішення. Я наприклад після навчання одночасно на двох факультетах, пішла на дві роботи, теж одночасно. І така була вже змучена від того всього, що скакала від радості, як завагітніла, хоч дитину ми не планували...І тоді я думала, навіщо мені вся ця дурня, я вже працювати мабуть і не буду... А тепер оглядаючись на той досвід, що вже маю, я зрозуміла, що потрібно шукати щось своє, розпочинати власну справу, і ті дві освіти мені дуже знадобляться у моїх планах на майбутнє. :cool:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 09:47

У меня образования два, но первое не высшее - мед. колледж, работа не то,чтоб не нравилась, но я поняла, что медицину на столько не ценят,что надо получать другое образование. Причем сначала все ж хотела продолжать и учиться на реабилитолога, но вовремя поняла, это так же никому не надо и пошла на менеджмент. Хотя пока училась не понимала как я смогу бросить медицину, близка она мне. Получила диплом магистра по менеджменту ВЭД и притулить некуда, в декретах сижу. А после того как отсижу 5 лет дома вообще не вспомню ни первого, ни второго образования.
Муж мой этой зимой заканчивает второе высшее, но с его образованием все просто. Он закончил с компьютерной направленностью, доработался до начальника и решил, что начальнику нужен диплом менеджера организаций. Я ему сама сказала,чтоб учился пока я дома с сыном сижу, но второго сына мы тогда не учли, поэтому просто не знаю как я буду с двумя пока он работает и учится.
гра з вогнем, врядли б ты смогла реализовать мечту т.к. медицинский - это только стационар, ни заочного, ни второго высшего там быть не может. А 6 лет стационара + 2 года интернатуры думаю ты б не пошла уже.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 11:29

У моєї двоюрідної сестри така ж ситуація, як у Сеструлька. Вона закінчила заочно Торгівельно-економічний університет, бо їй усі казали, що її перша освіта (вона учитель) непрестижна, зарплата невелика. Але вона все одно працює за своєю першою спеціальністю, працює у коледжі, їй подобається. Навіть стала заучем.
А друга освіта тільки те й дала, що вона може викладати крім української мови і літератури, ще й економіку.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 11:55

Здобуваю другу вищу за спеціальністю викладач, вчитись маю тільки рік, бо вона перегукується з моєю попередньою, такою зараз престижною(перекладач), але за якою я не можу знайти роботи... :cool: Із задоволенням займалась би і тим, і іншим, тільки би роботодавці надали таку можливість...
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krizia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 12:14

в мене дві освіти, бо була можливість здобувати їх паралельно,але працюю за основною спеціальністю, а друга освіта,яку вважаю додатковою(викладач), поки не пригодилась, бо не було можливості попрацювати в цій галузі.Коли закінчила основне навчання, дуже хотіла ще здобути післядипломну юридичну освіту, бо бракує цих знань в роботі,але якось не вийшло :unknown:,а тепер вже взагалі залінива стала до навчання.Мені здається,що під час декретної відпустки,було б нелегко здобувати ще одну освіту,оскільки довелось би вибирати або виховання дитини,або нормально вчитись, щоб були якісь результати від тої науки,які б пригодились в майбутньому... :crazy:
My Signature
Головне це СІМ'Я. . . Адже кар'єра не чекає вдома, слава не втре сльози, і свобода не обійме вночі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 12:38

мамаПашіЖені, да мне тоже нравится работать, там откуда ушла в декрет. медицина мне вообще близка, а работа не однообразная: кроме того,что постоянно отдыхающие санатория лечатся на мне еще неотложная помощь с врачем(днем в будни) и без врача в выходные и ночи и это интересно, ответственно и не скучно. Но я чувствую себя там на месте пока молодая, а потом лучше иметь что-то более престижное, доходное и меньше отвлекающее маму из дома от семьи.
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 13:25

Сеструлька, я б пішла, але реально оцінюю свої шанси поступити. тому більше уваги звертала на мед коледж. ходила дізнавалася про документи все таке. але поїхала за кордон.

власне час мене не лякає. 2, 3, 7 років не оглянешся як злетять, але втраченого часу не повернути :(

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 06 October 2008 - 14:07

Я хотіла вступити, подала документи у приватний інститут, але того року у них не було достатнього набору. А потім якось заглохло. І хотілося б , та вже часу не дуже вистачає, а може й бажання

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 18:53

Сеструлька, в мене точно така сама ситуація. Перша - мед.коледж -фельдшер. Друга - менеджмент(зараз на 5 курсі). Медицина мені близька,але в мене немає родичів медиків,тому мати пристойну роботу мені не світить. Щоб отримати хорошу роботу лікаря без родичів-медиків, треба вкласти не одну тисячу ує в конверт для головного лікаря. А кожен раз чути в свою сторону що ти другий сорт,бо не лікар набридло,хоча коли працювала то в деяких ситуаціях знала більше ніж мій напарник лікар. Тож я й вирішила кидати все це діло,і йти в економіку. В мене по роботі тут перспективи хороші.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 20:49

Мені завжди подобалось вчитися, і я б хотіла здобути другу вищу освіту. Це б було щось кардинально протилежне юриспруденції. Хочеться себе спробувати в іншій галузі, тільки де зараз знайти на це час?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2008 - 22:58

гра з вогнем, Щасливий татусь!!!
Дякую за поради. Буду думати в цьому напрямку.
Зараз по-трохи займаюсь самовдосконаленням у різних галузях.
Від філології до Веб дизайну. :D
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка