Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кір, краснуха, паротит - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 23 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кір, краснуха, паротит інформація щодо щеплення від кору, краснухи, паротиту Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 07 September 2008 - 12:56

Дівчатка, хто робив щеплення від кору краснух паротиту - скажіть як ваші дітки реагували.... А я давала всі до року Інфанріксом, слава Богу жодних реакцій не було, а тепер полізли у малої усі зуби зразу і я хочу написати відмову до наступної весни, щоб мала трохи окріпла, а за той час ще зважу всі за і проти....

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamusjaIrynka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 September 2008 - 07:39

Перегляд повідомленняЕмма (7.9.2008, 13:56) писав:

Дівчатка, хто робив щеплення від кору краснух паротиту - скажіть як ваші дітки реагували.... А я давала всі до року Інфанріксом, слава Богу жодних реакцій не було, а тепер полізли у малої усі зуби зразу і я хочу написати відмову до наступної весни, щоб мала трохи окріпла, а за той час ще зважу всі за і проти....

Emmo, ми робили Софійці щеплення від кору, краснухи та паротиту в 1,1. Зубки якраз мали в цей час перерву, щеплення донечка перенесла теж, слава Богу, добре, навіть краще ніж попередні 3 АКДП, які ми теж робили Інфанриксом. Взагалі, наш педіатр казала, що на це щеплення немає здебільшого реакцій.

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 September 2008 - 13:15

Перегляд повідомленняmamusjaIrynka (9.9.2008, 8:39) писав:

. Взагалі, наш педіатр казала, що на це щеплення немає здебільшого реакцій.

Найкращою вакциною від кору,краснухи,свинки є Пріорикс.У нас реакція була -це поставило остаточну точку у питанні "чи робити щеплення"

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   STAR 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 February 2009 - 23:51

я вважаю це важлива прививка, але діткам до року не варто її робити, дуже садиться імунітет. тим більше дитинка постійно з мамою і шансів заразитися відповідною хворобою дуже мало.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 09:47

STAR, так она и делается в год

• Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 09:53

Ми плануємо робити цю прививку Пріоріксом. Але поки що переносимо, бо хворіємо... Напевно, зробимо не швидше, ніж літом. Роблю цю прививку, бо свинка для хлопчика справді страшна, як і краснуха для дівчинки

My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ok_sanka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 11:32

Ми це щеплення зробили аж у 1,5, раніше написала відмову - зубки лізли. Перенесли дуже добре, жодних реакцій. Нам її всі радили робити: і наша лікарка, і медсестра, і знайомі лікарі. Тим більше, що для хлопчика свинка може бути досить небезпечною. Робили в поліклініці бельгійською вакциною. Наша лікарка говорила, що всі дітки, яким робили цією вакциною щеплення, переносили його добре.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 February 2009 - 14:09

поясніть мені таке, хлопція свинкою, а дівчатам краснухою небезпечно хворіти у підлітковому і дорослому віці, в дитинстві переноситься легко і без ускладнень, то чому щеплення робиться в дитинстві, якщо імунітет від щеплення діє 5 років, а потім потрібна ревакцінація що 5 років. то хіба не краще перехворіти ними змалечку, а вакцинацію робити при потребі вже дорослим? чи я щось не правильно розумію?

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 14:18

Сонях, Ви намагаєтесь знайти якусь логіку? Та її просто немає. Краснуха небезпечна для вагітних жінок. Але для того, щоб ймовірність заразитися краснухою для вагітної була меншою, треба прищепити всіх підряд дітей. Коли кір став небезпечною дитячою хворобою? Коли вітрянка стала небезпечною дитячою хворобою? А в дорослому віці ці хвороби зазвичай важче переносяться.

My Signature
Зображення

• Back To Top

Користувач поза мережею   Аліска 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 15:16

Перегляд повідомленняСонях (15.2.2009, 14:09) писав:

поясніть мені таке, хлопція свинкою, а дівчатам краснухою небезпечно хворіти у підлітковому і дорослому віці, в дитинстві переноситься легко і без ускладнень, то чому щеплення робиться в дитинстві, якщо імунітет від щеплення діє 5 років, а потім потрібна ревакцінація що 5 років. то хіба не краще перехворіти ними змалечку, а вакцинацію робити при потребі вже дорослим? чи я щось не правильно розумію?

Я теж так думаю, чому не можна наприклад зробити цю прививку підлітком в тому випадку коли в дитинстві не хворіли, я наприклад перехворіла краснухою в дитинстві це зовсім не страшна хвороба.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 15:16

от я реально зараз стою перед вибором робити-неробити, якщо чисто логічно, то виходить що немає сенсу в такому віці, чи я упускаю якісь важливі моменти?

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 3

Відправлено 15 February 2009 - 15:23

я так розумію однією з причин того, що щеплення роблять у дитячому віці є те охорона здоров"я населення. до чого приводить щеплення від багряниці у дітородному віці всім добре відомо. не можна шеплювати жінок дітородного віку. тому потрібно дбати про імунітет населення і про те, щоб вони не могли захворіти підхопивши? хворобу від нещеплених дітей.

іншою причиною є все-таки важкі ускладнення. діти хворіють частіше, ускладнення серйозні. ймовірність захворіти у дорослому віці нижча.

ну і ще одна річ, часто багряницю плутають з розеолою. не всі у кого є цей діагноз у картці, перехворіли саме багряницею. саме тому часто стверджують про кількоразове перенесення хвороби та легку її форму.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 15:24

але тоді є сенс робити щеплення що 5 років, а хто з дорослого населення останній раз щепився?

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 15:55

З того, що мені казала наша педіатр, сучасна вакцина дає пожиттєвий імунітет, якщо щепитись після року (тому це щеплення і проводять після року), для дітей з групи ризику, котрих до року щеплять треба повторити щеплення в 10 років. дівчинку в підлітковому віці, перед початком статевого життя (бо тоді точно ще не вагітна) можна перевірити імунологічну кртину, якщо виявиться серологічно додатня і рівень протитіл буде вищий ніж 1/20 немає сенсу повторювати щеплення. Після щеплення 2 місяці мін. не можна вагітніти. І ще більшість вакцин базуються на курячому білку, тому дуже обережно треба підходити до вибору вакцини для дітей з алергіями (зрештою, до року яйце вже введено в раціон і алергія на нього вже відома) - нас це дуже цікавило, бо мій тато має тзв. сезонну алергію на курячий білок (весною), але в Ореста алергія не проявилась, і щеплення робили. Зрештою, якщо дитина має сильний імунітет і має більше року, а хтось із знайомих хворіє краснухою, можна піти в гості, щоб дитина перехворіла і матимете спокій на все життя. Бо хвороба грізна для вагітних і людей з послабленим імунітетом, пошкодженим слухом, вадами в розвитку нервової системи і мозку і тих, хто в родині має схильність до ревматичних захворювань - для таких людей навіть неважкий перебіг хвороби може дати на запалення мозку, розладів в ЦНС ізапалення суглобів, іншим - хвороба не грізна, її навіть особливо не лікують (крім згадуваної групи ризику).
Це думка нашої педіатр.

• Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 16:49

Перегляд повідомленняНаталюсик (15.2.2009, 15:55) писав:

З того, що мені казала наша педіатр, сучасна вакцина дає пожиттєвий імунітет, якщо щепитись після року (тому це щеплення і проводять після року),

а мені казали, що пожиттєвого жодна вакцина не дає, тл хто ж правий, я розгубилась.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   STAR 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 17:06

Перегляд повідомленняСеструлька (15.2.2009, 9:47) писав:

STAR, так она и делается в год

нам казали в 3 місяці робити.

• Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 17:08

Сонях, я ще детально не вичитувала про цю вакцину. алеїї роблять з перервовою в 5-6 років. підлітків уже не щеплюють . десь зустрічала ризики ускладнень, вони дійсно серйозні. коли піду за той комп, де шукала, скопіюю. доречі, саме з причин, які написала Наталюсик (високий ризик ускладнень у певних груп населення), намагаються не допустити хвороби, оскільки якщо дитина хворіє, вона стає небезпечною для цих людей.
чому не проводять ревакцинації у підлітковому та дорослому віці? наскільки я зрозуміла не має потреби. у країнах, де вакцинацією охоплені діти, дорослі майже не хворіють (посилання теж на іншому компіку :( ). групи ризику напевно вакцинують.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 17:12

тепер більш-менш зрозуміло, але все-таки щодо імунітету до краснухи. мені робили щеплення відповідно я не хворіла, то тепер перед вагітністю за 6 місяців мені обовязково робити щеплення? до того ж щеплення не виключає на 100 % самої хвороби.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
за нашим календарем щеплень підлітків щеплюють, саме через таку вакцину помер хлопчик рік чи два тому, був великий розголос у пресі

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2009 - 17:47

Сонях, я у схожій ситуації щепленя собі не робила. в аналізі на торч було знейдено антитіла до краснухи.відповідно щеплення й не було потрібно (але як завжди це виявилося після відмови від щеплення, а не до пропозиції щеплення).
можете здати торч і піти до імунолога на консультацію. або навпаки піти на консультацію і тоді здавати необхідні аналізи.

у нас все як не в людей :( тоді всіх підряд щеплювали. десь є тема про це...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 February 2009 - 16:06

Перегляд повідомленняMasik (15.2.2009, 9:53) писав:

Ми плануємо робити цю прививку Пріоріксом. Але поки що переносимо, бо хворіємо... Напевно, зробимо не швидше, ніж літом. Роблю цю прививку, бо свинка для хлопчика справді страшна, як і краснуха для дівчинки

Свинка,як і краснуха має тяжкі наслідки лише у зрілому віці. Тому, відповідно,щеплення відсуває цю ймовірність на старший вік.
У мене брат був щеплений від свинки, як і більшість його однолітків. На жаль,це не вберегло його від захворювання на свинку у 10 річному віці,як і його однокласників,серед яких ширився спалах епідемії.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 23 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 15 December 19 )

• З днем народження
    Nilatanka 
    - Вік: 35

Перекладач онлайн