Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Фенобарбітал - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Фенобарбітал хто щось знає за цей препарат? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Діточки-Квіточки 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 04 February 2010 - 14:31

Оксанаа,
як заспокійливе його точно приймати не можна. Мова навіть не йде про побічні дії під час приймання препарату, найстрашніше починається, коли ви його надумаєте відміняти...
Прошу Вас порадьтесь ще з іншими лікарями, це не чувано приймати такі ліки як заспокійливе :fool:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 February 2010 - 14:49

Перегляд повідомленняolunchik (4.2.2010, 15:31) писав:

Оксанаа,
як заспокійливе його точно приймати не можна. Мова навіть не йде про побічні дії під час приймання препарату, найстрашніше починається, коли ви його надумаєте відміняти...
Прошу Вас порадьтесь ще з іншими лікарями, це не чувано приймати такі ліки як заспокійливе :smile:

ми його не приймаєм, нам виписували в 2 міс., коли лежали в лікарні, доречі його там всі дити приймали, нам так і казали - це заспокійливе, давали безплатно в порошечках. Потім ще деякі проффессори радили, але я прочитавше всі відгуки відмовилася і не шкодую. Краще вже депакін або ін. АЭП чим фенобарбітал, І то коли є велика необхідність.

My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 February 2010 - 18:58

Оксанаа,
депакін - це оптимальний варіант. Просто мені він мені не підійшов. До нього і звикання немає і всякої какі-бякі менше

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля200 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 February 2010 - 22:25

olunchik, я перепрошую, але чи можна дізнатись у Вас, чому саме приймаєте цей препарат??? Я маю на увазі те, що у Вас є якийсь діагноз???
Якщо не хочете, чи не можете - не відповідайте...

My Signature
Зображення Зображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 February 2010 - 00:12

Ляля200,
звичайно можу відповісти. 17 років тому у мене почались судомні приступи довжиною приблизно по 1 секунді. Потім вони почали прогресувати - довжиною по тій же 1 секунді, але більш інтенсивніші. Офіційний і, на мою думку, найбільш вірний діагноз - судомний синдром з частими генералізованими припадками.
Я перепробувала багато препаратів, але не один не підійшов, окрім Фенобарбіталу. Але якщо комусь радити якісь протисудомні препарати, Фенобарбітал порадила б в останню чергу. Але мій організм (ттт) сприйняв його добре і він мені допоміг

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 February 2010 - 08:01

Перегляд повідомленняolunchik (5.2.2010, 1:12) писав:

Ляля200,
. Але якщо комусь радити якісь протисудомні препарати, Фенобарбітал порадила б в останню чергу.

Я це саме намагаюся тут пояснити, особливо маленьким діткам

My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NatalkaPo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 October 2011 - 20:20

Це тільки в нас фенобарбітал продається так вільно, ще й діткам приписують, тоді як за кордоном він заборонений і виписують його тільки тваринам (собакам, котам.)

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 October 2011 - 20:33

Перегляд повідомленняNatalkaPo (14.10.2011, 21:20) писав:

Це тільки в нас фенобарбітал продається так вільно, ще й діткам приписують, тоді як за кордоном він заборонений і виписують його тільки тваринам (собакам, котам.)

у нас фенобарбітал продається зовсім не вільно. Його можна придбати тільки по розовому рецепту. А щоб отримати такий рецепт треба стільки інстанцій оббігати :wub:
А за кордоном він дійсно вже багато років заборонений. Це тільки наша медицина може додуматись рекомендувати такий препарат... та щей маленьким дітям :rofl:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NatalkaPo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 October 2011 - 21:34

Перегляд повідомленняДіточки-Квіточки (14.10.2011, 21:33) писав:

у нас фенобарбітал продається зовсім не вільно. Його можна придбати тільки по розовому рецепту. А щоб отримати такий рецепт треба стільки інстанцій оббігати :angel:
А за кордоном він дійсно вже багато років заборонений. Це тільки наша медицина може додуматись рекомендувати такий препарат... та щей маленьким дітям :15_5_3v:

Навіть вже й так!? Ніби ще й недавно моя мама купляла в аптеці без...Моя мама на нього присіла, тільки десь розхвилюється, зразу фенобарбітал капає. А вже капає - коли треба і не треба, навіть батько каже: "ти вже як наркоманка, тільки що, і до каплів біжиш."
Трохи неудобно питати, а що то за розовий рецепт, чому розовий?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Романівна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 October 2011 - 22:00

NatalkaPo, може то барбовал? фенобарбітал ніби в порошковій формі випускають і продають лише за рецептом

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   малінка-калінка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 October 2011 - 22:21

От і я стикнулась з Фенобарбіталом.Попала зараз з малим у лікарню з вірускою,малого капали,кололи,а він у мене і так надто збуджений,так тепер взагалі жах,спить мало,плаче,перестрашений.От лікар почав мені навязувати той фенобарбітал,я не хотіла давати,але все ж прийшлось дати 2 рази,бо ніяк не могла малого вкласти і сама виснажилась.Так....малий заспокоївся,трохи спав,більше не даю,а лікар далі навязує,навіть додому дав пару пакетиків,я йому кажу що даю малому,а сама не даю.Вирішила подавати Дормікінд і Магне В6.
Тепер розумію,чому коли лежали у лікарні то всі дітки мирно сплять весь час,ні вдень ні вночі не кричать,а мамаші їхні довольні гуляють самі по коридорах.

My Signature
Зображення[/url][/spoiler]
Зображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 October 2011 - 22:22

Перегляд повідомленняNatalkaPo (14.10.2011, 22:34) писав:

Навіть вже й так!? Ніби ще й недавно моя мама купляла в аптеці без...Моя мама на нього присіла, тільки десь розхвилюється, зразу фенобарбітал капає. А вже капає - коли треба і не треба, навіть батько каже: "ти вже як наркоманка, тільки що, і до каплів біжиш."
Трохи неудобно питати, а що то за розовий рецепт, чому розовий?

На розовому рецепті виписуються ті препарати, до яких є звикання організму. Існують ще червоні рецепти. На них виписуються наркотичні препарати...

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленнямалінка-калінка (14.10.2011, 23:21) писав:

От і я стикнулась з Фенобарбіталом.Попала зараз з малим у лікарню з вірускою,малого капали,кололи,а він у мене і так надто збуджений,так тепер взагалі жах,спить мало,плаче,перестрашений.От лікар почав мені навязувати той фенобарбітал,я не хотіла давати,але все ж прийшлось дати 2 рази,бо ніяк не могла малого вкласти і сама виснажилась.Так....малий заспокоївся,трохи спав,більше не даю,а лікар далі навязує,навіть додому дав пару пакетиків,я йому кажу що даю малому,а сама не даю.Вирішила подавати Дормікінд і Магне В6.
Тепер розумію,чому коли лежали у лікарні то всі дітки мирно сплять весь час,ні вдень ні вночі не кричать,а мамаші їхні довольні гуляють самі по коридорах.

Ви правильно зробили, що замінили фенобарбітал більш гуманними препаратами. Якщо можна знехтувати таким "добрим" порадам лікарів, то так і треба робити. Здоров"я вам! :give_rose:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alibi 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 November 2011 - 21:24

в нас був тремор ручок і ніжок з народження, на Орлика лікарка нам його виписала, але в малесенькій дозі, сказала давати 2 тижні, я давала 10 днів, тремор пройшов , після прийому цих порошків дитина десь тиждень була трохи збудлива, але то пройшло

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pretty girl 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2011 - 15:57

Не знаю як діткам таке можна виписувати....нам теж виписували...я не давала.!!!!!!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   it4uk 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 16 December 2011 - 20:42

RoksanaVW, у мого синочка в 3.5 місяці проявився ністагм.Хотіла запитати у якого лікаря ви лікувалися, і як ваш синочок зараз?Дякую

• Back To Top

Користувач поза мережею   kolybeljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2012 - 23:24

Не всі мають фінансові можливості для купляння Депакіну от і виписують фонобарбітал.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zozyljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 August 2012 - 13:31

В місяць лежали в лікарні з жовтушкою, від щоденних аналізів, крапельниць і того інкубатора малий став дуже неспокійний, майже не спав, то нам теж лікарка виписала той фенобарбітал. Оскільки я не знала. що то за чудо-порошок, то давала малому, та на щастя тільки 3 дні, бо він його зовсім не заспокоював, а навпаки. Тому я плюнула та й викинула ті пакетики. Тепер прочитавши ваші дописи, зрозуміла, як добре я зробила

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2012 - 15:44

Перегляд повідомленняДіточки-Квіточки (04 February 2010 - 18:58) писав:

Оксанаа,
депакін - це оптимальний варіант. Просто мені він мені не підійшов. До нього і звикання немає і всякої какі-бякі менше

депакін -це заспокійливе чи протиепілептичний препарат ?.Хто приймав ?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irida 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 December 2012 - 10:55

Багато інформаціі написано в темі, вставлю і я своі 5 копійок.

Фенобарбітал - в першу чергу протисудомний препарат, і в цій якості його ефективність не піддається сумніву у всьому світі, причому. Також призначається при виникненні визначених проблем з цнс. Може назначатися і немовлятам. Звичайно, строго дотримуватись дозувань ( для маленьких дітей дози розраховуються виходячи з маси тіла). На рахунок того, чи потрібно пити під час судом - обов'язково судоми потрібно гасити протисудомними препаратами, вони наносять невідновну шкоду клітинам мозку ( якщо тільки це не фібрильні судоми, а на еег побачено епіактивність).
На рахунок того, що багато побічних ефектів - візьміть інструкцію до любого препарату, не кажучи вже про якісь серйозні лікі, які є обліковими, як фенобарбітал, і почитайте.
Так, фенобарбітал має невеликий ефект відміни (якщо правильно розрахована доза), седативний ефект. Але це не страшно порівняно з тими недугами, які він покликаний лікувати. . З часом якщо дозу не змінювати, дитина звикає до такоі дози і значимого ефекту препарат вже не чинить. Якщо назначають при судомах, а ефекту нема, потрібно міняти на інший протисудомний препарат.
Тепер щодо застосування за кордоном, зокрема 100% можу говорити тільки про Європу. В найкращій серцевій клініці Німеччини особисто моій 5-ти місячній дитині виписували фенобарбітал на тривалий термін. Правда при цьому на перших етапах прийому був обов'язковий контроль крові на рівень фенобарбіталу три рази на тиждень (дивились чи препарат не накопичується, чи правильно підібрана доза). Я зі свого боку слідкувала, чи дитина не стала занадто сонна, млява і т.д. Тобто при правильно підібраній дозі, препарат не мусить давати чітко вираженного седативного ефекту. Давали препарат і іншим дітям в клініці, допускається його тривалий прийом, знов ж таки за показами і під контролем лікаря.
Тут також обговорювались ноотропи. Ось вони використовуються тільки в деяких краінах СНД. За кордоном іх не використовують і вони вважаюються ліками з недоведенною ефективністю - Моє посилання. І до речі, ноотропи, здатні викликати судоми.

Якщо, на жаль, у вашоі дитини виявили проблеми з цнс, епіактивність (а не просто дитина погано спить), шукайте грамотних неврологів, краще декількох, не жартуйте зі здоров'ям своєі дитини, і нехай дописи таких самих користовачів форума як і ви не стануть для вас останньою інстанцією в прийнятті рішень.

Здоров'я вам і вашим дітям!

• Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 October 2013 - 15:40

нам його теж казали пити ,але як почитала побiчнi дii ,то дуже злякалась й не давала.

Повідомлення відредаговано уляночка моя: 10 October 2013 - 15:42

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 09 December 19 )

Перекладач онлайн