Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: МАЛЯТА 2018-1 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 70 Сторінок +
  • « Перша
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

МАЛЯТА 2018-1 Оцінка: -----

Користувач у мережі   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 February 2019 - 18:45

MyBaby, в старшої було до 3,5, в синочка до 3 помало стихало, залежить від дитини... в декого швидше 3-х.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MyBaby 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 February 2019 - 20:42

Сестра сьогодні зробила круглі очі і каже а ти що бактерії не давала??
Вона з роддому давала біогаю і в малого коліків не було! Мав трошки запросили, тиждень-два, але без коліків
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лєська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 February 2019 - 23:02

Нас животик мучив до 2,5 місяців сильно, а потім помаленько з кожним днем ставало краще і краще. Але повністю не пройшов, зараз як дам їсти щось нове то здуває і спазмує животик, вночі буває аж скрикує і так сильно плаче.
Накупила нових пюрешок в торгових центрах вибір звичайно ого-го, бо в нас в райцентрі лише Мілупа і Гербер, і ще деколи можна знайти Хаме. Овочі, фрукти і м`ясо, ніякого поєднання. Буду пробувати давати рибку від Хіпп. Нас (мене) лікарка насварила, щоб давати дитині їсти усе, а то він такі ще більше буде алергік. А чим старший буде тим гірше перевчити. Подавала два дні яблуко-персик-сир, щоки наші вже порозовіли і є дрібні прищики. Зачекаю два-три дні і дам рибу. Поки що дала Ентерожерміну, бо живіт минулу ніч трошки мучив, а на цю шкода синульку.

Повідомлення відредаговано лєська: 10 February 2019 - 23:04

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 09:16

MyBaby, навіть не знаю... В моїх обох були такі грудочки. І в меншого колік майже не було, а старший мав їх по повній програмі прямо із пологового. Я ніякого зв'язку не помітила.
ОксанкаБ, я користуюся цим кремом, мені подобається. Великі площі ним не мащу, бо він дуже жирний, а от губи, заїди на губах - класно допомагає. Для сухих рук мені Топікрем подобається.Мені бебібокс віддали із запізненням, то я в пологовий пурелан купляла від тріщин на сосках. Він дорогущий і як на мене точно такий як і той, що в бебібоксі. Мені допомагали обидва від тріщин. Це просто жир, якщо щось дитині і попаде, то все ж краще, ніж якась хімія.
MyBaby, класика - це три повних місяці, але як пишуть дівчата, на практиці може бути і більше і менше. Щодо бактерій - мій старший пив, не допомогло. Взагалі нам вже в пологовому наприписували чогось, але коліки як мають бути, то будуть, а як не мають, то діти нічого не п'ють і ніяких колік. На жаль, найчастіше це просто треба пережити.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Wokolapo4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 12:42

Привіт)
Дівчата, підкажіть чи хтось вже робив прививку від кору? На разі є американська в державніх поліклініках, але в неті про неї нічо не знайшла..як дітки перенесли?
В приватних закладах вакцин немає..

Ми теж фісаном користуємся, єдиний крем який нам помагає одразу. Судокрем замовляли з польщі, а результату не було ніякого. І багато інших кремів пробувала. Бо коли був маленьким син, дуже випрівало від памперсу..це жах був..рани аж до крові.
Добре шо зараз такого вже немає.

Ох і щоки в малого день червоні а день ні. Я вже це до того що я їм навіть не привязую. Бо я їла завжди ту їжу..а почервоніння зараз почались. Казала лікарка що це такий тип шкіри і переросте, але потім зявився ще дерматит..і тепер я незнаю як розрізнити чи це нормальне почервоніння чи дерматит..але Дермалекс уже не помагає..а інші креми дуже дорогі..чвже на наступний тиждень піду на прийом і питатиму.
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Tila Tekila 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 13:35

Що то за бейбібокси такі?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 14:16

MyBaby, я старшій давала біогаю і не помогла( так що то не факт, шо то від того...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама двох Скарбенят 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 11 February 2019 - 14:23

Wokolapo4ka, Американська то щось нове? Скільки знаю вони є лиш Бельгійські,я доні ще не зробила бо постійно соплі має,і зуби лізуть мучать.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 14:29

Tila Tekila, давали тим хто з 1 верезня народився! Теоретично там мало бути все неохідне для дитини на 5000 грн, але на практиці десь рахували на 2000 і багато чого непотрібного, на мого наприклад всі одяги були малі, ножниці не різали, термомерт показує неправильно( з того що сподобалось то рушничок з кутиком, пеленка і тарахкальце)

Wokolapo4ka, за ті привививки якраз читала відгуки на одному сайті, то казали що на 6-7 день буває реакція, температура+дрібненькі прищики...ну і як завжди то індивідуально.

лєська, забула чи я не питала, а ти не пробувала йому біфівіт сама робити? бо як кажуть молочне може не підходити, а іменно сквашені підійти...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 15:32

Перегляд повідомленняОксанкаБ (11 February 2019 - 14:29) писав:

Tila Tekila, давали тим хто з 1 верезня народився! Теоретично там мало бути все неохідне для дитини на 5000 грн, але на практиці десь рахували на 2000 і багато чого непотрібного, на мого наприклад всі одяги були малі, ножниці не різали, термомерт показує неправильно( з того що сподобалось то рушничок з кутиком, пеленка і тарахкальце)
ти не пробувала йому біфівіт сама робити? бо як кажуть молочне може не підходити, а іменно сквашені підійти...

Мій ніби і немаленький народився 4 кг, але влазив у той комплект, що був більшенький, пару тижнів ми його носили, мені сподобалася якість одягу. В менший комплект теж би вліз, якби ще в пологовому віддали. Мені ще сподобався шампунь, крем, тепла ковдрочка. В підгузки він не вліз, і сама марка мені не дуже. Віддала б комусь, але в кого такі маленькі дітки мають теж такий самий бокс з такими ж підгузками. Ножички, термометр у мене свої були, то я й не пробувала ними користуватися.

Ми вже спробували броколі, як перший прикорм, не дочекались пару днів до 5 місяців. Нормально пішло. Як доведу порцію до вікової норми, введу кабачок. Тепер, коли спробував їсти з ложки, я вже не змогла сьогодні поснідати з ним на руках. Тягнеться до моєї ложки, а коли бачить, що я не йому даю, а собі в рот, то кричить і б'є мене по руці. Такий смішний став. Сам на живіт гарно крутиться. А коли я хочу його так покласти, то підгинає ноги, стає навкарачки і гойдається вперед-назад. Видно, повзати хоче, але ще не зовсім розуміє як то робити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 17:03

TetianaK, мій народився 3,900) а коли твій народився? ми 5 вересня!
А ще як ти його годуєш? бо я щось задумалась, хіба садити собі на коліна чи як? маємо шезлонг, але там він більше лежить чим сидить...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 17:06

А нам дали Ліберо в боксі))) пледик як старий радянський коц) в 56 ми влазимо лише в один чоловічок, 62 розмір якість не важна. Ковдрочка хороша, рушничок теж, а так то більш нічого такого))) всі термометри і ножнички ми вже купили)
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 17:55

ОксанкаБ, Тарас народився 14 вересня. Я розкладаю стільчик для годування, опускаю спинку в нижнє положення, то він ніби напівлежить-напівсидить. Ще повністю не саджу. Правда він тягнеться до ложки нормально сісти, та ремені заважають. Взагалі-то можна і на руках. Головне аби не лежачи.

MyBaby, в нашому боксі в 56 і 62 однакова була якість. Підгузки Хелен Харпер.

Повідомлення відредаговано TetianaK: 11 February 2019 - 17:58

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 18:08

Оксанка Б я сама робила біфівіт і йогурт, в нас животик реагує на всьо молочне. Сирочок тоже пробувала, він їсть гарно йому смакує, хоче ще але вночі маємо концерти. Він плаче аж скрикує, бідний мучиться, животик напружений. То я роздягаю догола і так ношу а потім собі на живіт кладу спати. То трошки легшає.
Здавали ми сьогодні кров з вени на біохімію. Чомусь мені завжди попадаються криворукі медсестри. Проколола шкіру, у вену не попала, тоді давай шукати, дитина плаче, а вона так ніби навмисне так довго шпортала туди сюди. Потім давай пальцями намацувати вену, тоді дотягувати джгут. Малий так сплакався, мультики його трошки відволікли. Правда я себе стримала, скандал не робила, але сказала що так не робиться щей на мацьопкій дитині. Я розумію що по різному буває, в мене вен не видно, щоб взяти кров чи крапельницю підключити то проблема для медсестер. Завжди маю синяки після цього. Але так мучити дитину, якось то неправильно. Якось ж вчать їх як то робити.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 18:34

лєська, бідолашний(((
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама двох Скарбенят 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 11 February 2019 - 21:00

лєська, бідосічка намучили його.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Tila Tekila 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 February 2019 - 22:47

Перегляд повідомленнялєська (11 February 2019 - 18:08) писав:

Оксанка Б я сама робила біфівіт і йогурт, в нас животик реагує на всьо молочне. Сирочок тоже пробувала, він їсть гарно йому смакує, хоче ще але вночі маємо концерти. Він плаче аж скрикує, бідний мучиться, животик напружений. То я роздягаю догола і так ношу а потім собі на живіт кладу спати. То трошки легшає.
Здавали ми сьогодні кров з вени на біохімію. Чомусь мені завжди попадаються криворукі медсестри. Проколола шкіру, у вену не попала, тоді давай шукати, дитина плаче, а вона так ніби навмисне так довго шпортала туди сюди. Потім давай пальцями намацувати вену, тоді дотягувати джгут. Малий так сплакався, мультики його трошки відволікли. Правда я себе стримала, скандал не робила, але сказала що так не робиться щей на мацьопкій дитині. Я розумію що по різному буває, в мене вен не видно, щоб взяти кров чи крапельницю підключити то проблема для медсестер. Завжди маю синяки після цього. Але так мучити дитину, якось то неправильно. Якось ж вчать їх як то робити.
ужас,я би ту лаборантку добре виназивала,якби вона таке зробила ,в мене на таке нерви здають.Я медсестра,і була на практиці в лабораторіях ,то там так діток мучили,поки їм ту кров брали,що я в шоці з того.Я пробувала 2 рази брати кров ,але в дорослих,до діток не наважилась йти.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2019 - 00:28

Та чоловік каже що я завжди маю пригоди з людьми. То я стримуюся тепер. То нова пошта посилку не хотіли віддавати бо було перед закриттям. Я подзвонила на гарячу лінію, вони мені кажуть що посилка у відділені, зранку можу забрати. Прийшла біля 12 туди, а дівчина каже що її ще нема. Я ще раз подзвонила, розказала що не віддають, то за 15 хв моя посилка знайшлася на відділені. Правда я казала щоб дівчину не карали, і так життя не легке.
На Укрпошта тоже не вміють з особистим кабінетом працювати, я їм що вчіться, то ваші проблеми що ви не вмієте. Почали мені розказувати що за таку зарплату ніхто робити не хоче. Але мені посилки відправляти людям, тай не хочеться сваритися. Але й терпіти такий бардак і ставлення за моїж гроші не буду. Тай виходить що я завжди маю якісь конфлікти. Радує одне, що чоловікова сестра така сама, то ж я не одна така. І не люблю сваритися, але як роблять з мене дурну, не потерплю.
Я раніше працювала у банку, ми там таку школу по обслуговуванню проходили, що я знаю як має бути. Тай ми так прагнемо до Європи, але з такими людьми не бачити нам Європи як своїх вух.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2019 - 11:24

лєська, я теж завжди хочу якісно і по чесному)) тому також люблю спокійно але доказати своє )))

Ставили вчора дитині трубочку, газиків було дуже багато.... нічого не допомагає а коліки у нас класичні- цілодобові... вранці знову була трубочка і тепер теплі пеленки.. дитина пукає сама але газиків всерівно занадто багато..
Вчора з 8:00 ранку до 12 ночі дитина спала по 25-30 хв кілька разів а решту нила і плакала... після трубочки 4 години поспали... то капець
My Signature
[spoiler]Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2019 - 14:42

MyBaby, ну дивно кольки переважно мають бути 3 год в день, а тут так мучають... А ти після кожного годування піднімаєш стовпчиком поносити, пока не бекне?
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 70 Сторінок +
  • « Перша
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
2 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

1. TetianaK,
  2. Tila Tekila

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 February 19 )

Перекладач онлайн