Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малятка 2016 - 4 сезон - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 78 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Малятка 2016 - 4 сезон Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Bogdana 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 11 January 2017 - 21:22

Ласкаво прошу в нову темку!!! Наша табличка маляток під спойлером. Усім приємного спілкування)))
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• 78 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Плакса 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 January 2017 - 21:25

Вітаю всіх в новій темі. Он малята 2015 року вже майже 53 теми настрочили, а ми тільки 4 починаємо :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nesarokko 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 January 2017 - 21:35

Лялічка, так доня плакала,та я її на ручка поносила,хоча мені лікар казала 20-30хв груди недавати.Лікар зеленькою замазала під язичком. Але я чуть від того незомліла,шкода малу було,хоча думаю вона просто злякалася того всього.
у нас як ,випадково,інший лікар побачив,що вуздечка я.коротка,то казав неперейматися,але я відразу побігла до стоматолога.
Хоча,певно як і скрізь,є дві сторони медал і: знайомий хлопчик має 4роки,то ще неговорить-неврологи спирають це на те що погано підрізали в раньому дитинстві вуздечку,то і думай де правда...

О,вітаю всіх у новій темці:-)щоб ми тут були всі здоровенькі і раділи з досягнень наших малюків:-)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bellydancer 

• Зацікавлений
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 January 2017 - 21:39

Вітаю в новій темці!)))Плакса, так вони на рік старші)))
А ми замерзаємо(((цілу ніч не було світла(в нас опалення на електриці)в 11 ранку тільки включили,в хаті всього лиш + 10 було-сиділи нашупкані і закутані,добре,що хоч старшого в садок відправила..це жах якийсь..я взагалі змерзлячка,а тут таке(((Як я вже хочу літа)))Взагалі зими не люблю.
Мій Іллюшка вже пробує сидіти)))Супи так і не їмо,тільки кашу,банан,і яблуко поки давала.Все-таки хочу давати супчики-я стільки овочів для нього літом заготовила(заморозила домашні цвітну капусту,кабачок,гарбуз з села)І як йому те давати,коли він плює?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 January 2017 - 22:30

Bellydancer, ооо повір...Вони б"ють всі рекорди нашої "малечі"!!! ..я такої активної теми не бачила. :greeting:

Bellydancer, ох, як шкода що ви так мерзнули!!! хай більше такого не повториться.
А прикорм...то таке діло...вам тільки 6...зачекайте зробіть перерив...в дітей все міняється...Ви ще маєте час зїсти свої запаси.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   d_vika 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 January 2017 - 22:36

Всім привіт у новій темці!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мая-зая 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 January 2017 - 23:09

Вітаю всіх у новій темці! Були у нас гості на свята, то наговорили мені люди старшого покоління, що раніше з 3 місяців давали діткам жовток з яйця, то трішки сочку якогось. Вообщім я їм доказувала, що тепер все тільки після 6 місяців длокормлюють, а вони не вірять що все так з роками помінялося. Мені і справді цікаво, чи наші всі баби , мами, докормлювали своїх діток так рано?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 January 2017 - 23:22

мая-зая, ой,моя мама і свекруха точно рано починали догодовувати, ще за старшою свекруха мені пропонуваламалу догодовувати з 3 місяців, зараз теж і мама і свекруха вже питають чи не даюприкорм. При чому знають що я не на вік дитини орієнтуюсь а на ї готовність, в Дарини того зараз взагалі нема
Всіх з новою темкою
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 08:37

мая-зая, знаєш, тоді були такі принципи початку прикорму, зараз зовсім інші, а ще через декілька років ще якісь нові будуть. І наші діти будуть дивуватися що ми так починали їм вводити прикорм))) Для мене теперішні норми прикорму теж були диковинкою. В 2004р як народилась моя Яна, ще починали вводити прикорм рано. Ми тоді починали в 1.5 місяці з сочку, тоді жовток, картопелька і т.п. В 4.5місяці в мене дитина вже манку їла. І тоді це була нормальна ситуація. Як в 2011р народився синок, вже все було зовсім по іншому. І для мене то взаагалі було важко перелаштуватися, я ж то малі іншу інформацію про прикорм. Тому, не дивуйся що старші люди радять щось стосовно прикорму.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Чорнюшок 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 January 2017 - 08:44

вітаю всіх в новій темці))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sakyra 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 12 January 2017 - 10:17

З новою темою всіх)))) нехай в ній всі дітки будуть здорові, а нас оточують тільки позитивні емоції!!!!
My Signature
Зображення

Життя пройде , немов вода , i вiдцвiте , немов вишнева гiлка...
В життi одна помилка - не бiда... Бiда , коли усе життя - помилка.

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жива вода  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 10:40

Всіх з новою темкою :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврика  

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 11:08

Вітаннячко у новій темці))), нехай вона буде приємною та позитивною для нас усіх)

Вітаємо Вікторію з даткою!
My Signature
І все на світі треба пережити, і кожен фініш - це по суті - старт, і наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Arizona 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 11:14

Всім привіт в новій темці!
ми синочку підрізали вуздечко в 3 місяці, але для нас то було вже пізно, бо полетіло грудне годування, він взагалі не міг смоктати, завжди сильно плакав і випльовував.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zefirka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 January 2017 - 11:32

Привіт дівчатка! :girl_flag_of_truce: читати вас читаю, а відповісти нема змоги: то доня не дає, то гості вчора цілий день.
Еврика , ну дивись, як вночі наїсться, то може і з цицьою в роті заснути, а може і відвернутись. Гірша ситуація в нас від ранку і до вечора. Рідко коли наїсться і відвернеться. Може заснути біля груді аж на 5-10хв, а далі знову в пошуках грудей. І як щось не подобається, то цицю не випускає, а мотиляє нею в різні боки і скиглить.
Дівчатка, якої фірми ви давали діткам Д3? наш педіатр приписала Віталгон.
А, доречі, згадала за прикорм. Я з трьох місяців вже сьорбала суп з фрікадельками :)) і зараз моя мама теж дивується, що прикорм лише з пів року вводити.
Вітаю всіх у новій темці :11_1_211v:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 11:36

Лялічка, Bogdana, ну я зрозуміла якби в мами молока не хватає, тоді можна прикорм трішки раніше ввести, але ж не з 3 місяців :wacko3: . Я планую дотягнути хоча б до 5. Хоча старший у мене штучник з 1.5 місяця, але він був на суміші до 5.5 місяців, і тільки тоді я дала йому спробувати банан. І саме тоді ми попали в лікарню з гострим отруєнням, але так і не визначили чи то від банана чи то від суміші.

Zefirka, Ааа суп з фрикадельками, ну ти дівчинка раня була. :wacko3: От і будь мудрим з тим прикормом. Хто як хоче так і каже.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 12:23

мая-зая, тоді просто були інші принципи вводу прикорму. Це було прописано в тих нормах МОЗу. В нас тоді в поліклініці навіть табличка висіла що коли вводити. І там був той сік з 1.5місяці, творожок з 4місяців, а м'яско з 6. І тоді ні хто не дивився на те чи вистачає молока в мами. Просто такі були правила. Зараз зовсяім інші правила. Наші батьки дивуються нашими правилам. Ми дивуємось їхнім. А наші діти будуть в шоці від нас)))

Ну і ще, тоді мами раніше виходили на роботу, бо виходу тоді іншого не було. Це зараз хоч якусь допомогу від держави дають, а тоді нічого не було. Як народилась наша Яна, я отримала одноразово 725грн. І це було дійсно одноразово, а не так як зараз, що отримують кожного місяця протягом декількох років. Тоді такого не було. Ну і ще я тоді отримувала 93грн декретних. А пачка памперсів коштувала 145грн. Тому мами змушені були раніше виходити на роботу, ну і відповідно швидше переводити дітей на ШВ.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 12:32

Bogdana, так мені ще казали що у Польщі є в продажі каші від 2 місяців, не суміші, а каші. Бо тут я дивилася то каші продають від 6 місяців, раніше я не находила, щоб давати з 2 місяців(може погано шукала), але суміші є які хоч, а от каши тільки починаються з 6 місяців. Ай, кожна мам вирішує для себе як їй правильно робити і коли вводити прикорм для своєї дитини. Тут вказувати нічого не можна, кожен вирішує для себе.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Verochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 13:15

Привіт дівчатка!
А я все не зберусь перечитати Вас, а тут нова тема)) прямо шанс для мене вклинитись)))
я з тими святкуваннями страшно випала з життя свого) в мене як з Катерини починається так і закінчується навідомо коли))))) Ми ж і Різдво 25 святкуємо))) ну я нарешті вбуваюсь в життя від тих свят))

В нас все класно! Ми почали їсти прикорм. Не просто їсти а лопати за 2 щоки!)))) і від того щоки почали рости))))) наші проблеми з вагою напевно почнуть зникати) Останній і 400 г не набрали, то казала лікарка жовток, мясо давати... але я відтягую і роблю по своєму) 2 місяці мусила я мучитись, завабляти, скакати ледь не на голові, але тепер їмо і пємо все, що даю)) Вже тричі їмо - зранку кашу (варю вже з суботи 50\50 молоко вода. Потім зупки, от цього тижня зелений горошок дала в зупу, то аж тріщить за вухами))) і потім сирок з яблучком))) на черзі в суботу банан)))
Правда через ті морози вдома сидимо, думала сьогодні вивести гуляти, але такий вітер, що самій дихати неможливо... прискакала я на роботу на 2 годинки)

А щодо раннього прикорму, то дійсно колись так було. За мною свекруха лазить по пятам і біситься аж, що я стільки вже всього даю, а сочок з моркви і яблука - ні. втіхаря малій просто яблуко в 6 міс пхала до рота) "Бо ми так робили" і все тут. А з мого кабачка все стібеться. Зате коли тепер моя дитина їсть все (навіть варений шпинат - фефефе(((( ) То вже почала мовчати.

мая-зая, ой, то мені нагадало як моя знайома, якій мама з Італії прислала макарони де пише від 4 міс, дістала при мені ту пачку (малій її було десь 6_ і каже - буду прикормлювати макаронами. Тут ж пише від 4-х місяців можна)))))) ДОбре, що я тоді до неї на каву заскочила))) Так би та дитина перше макарони їла)) А те що написано на пачках... то теоретично можна, якщо є потреба. Але ж це не означає що мусимо їх давати з того віку...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Плакса 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2017 - 13:26

Bogdana, за прикорм це 100%.
Моя баба дядьку з 2 місяці почала давати манку і коров'яче молоко. Але це було вимушено, бо село, вона застудила груди, одну порізали вздовж і поперек, а в другій було ледь-ледь, а дядечко в мене родився майже 5 кг. Ще й сільська робота, не ляжеш цицятись цілодобово як радять консультанти з ГВ теперішні, двоє старших дітей, двоє немічних старих, куди хоч дівайся. Але дядечко мій хлоп такий ого-го, без алергії і болячок з шкт. До речі всього лиш на 8 років за мене старший, то я його і дядьком не називаю :).
Мене мама годувала по ГОСТУ :). Щотри години, нічна перерва з народження шість годин, віддали мене аж на третю добу і то родичка, яка працювала в пологовому зробила грандіозний скандал, бо лікар не дозволяла. Тоді лишень дали, тобто взагалі показали. В пологовому крім суміші давали глюкозку, щоб малишня спала вночі. В моєї мами як прибуло молоко, то температура була 40 не зцідити, немає кому висмоктати, варвари :). Але незважаючи на такі перешкоди до 4 місяців я їла лишень мамине молоко. Правда вночі в ті шість годин поїли водою :). А з 4 місяців була молочна кухня в Луцьку, де із рецептом лікаря, в стерильних умовах готували сирочки, кефірчики, молочко, молочні кашки і віддавали в баночках тих харчів на добу немовляті. Вдома залишалося вчепити до того всього соску і нагодувати. Все було ріденьке звичайно. До речі я на таких харчах спала з 21.00 до 6.00 приблизно з 4 місяців. Зле? Я не думаю. Годувала мама мене грудним молоком до року до речі, на ніч, перед денними снами давала і в шість ранку. Проблем з шкт, алергії немала і надіюся мати не буду. Хворіла як і всі діти.
Брат мій, то ще інша історія. Родився 4800 г і просто не наїдався маминим молоком (так думала мама), верещав цілодобово, мама і в туалет потрапляла з перемінним успіхом :), мовчав коли в колясці возили, я зі школи приходила і давай його по хаті туди-сюди. Мама дала суміш в місяць, то він випивав дві норми за раз і тільки тоді замовкав і спав. Я як сьогодні пам'ятаю, на всіх святах згадую :): випиває свої мілілітри, далі плямкає секунду, тоді хмурить лобика і верещить поки знову не дадуть їсти. За перший місяць він наїв 1,5 кг, то дільнича грозилася подати в органи захисту дітей за недогляд :).

От що я маю робити, спить моє чудо в колисці 20 хв, а далі на руках і то так хороше спить...А попробуй переклади...Ех, діти, діти.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 78 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Bogdana 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 February 19 )

Перекладач онлайн