Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: малята 2014-23 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 97 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

малята 2014-23 Осінь — єдина пора року, яка вчить. Elchin Safarli Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 05 September 2016 - 14:12

У Нью-Йорку є така пора, коли ти відчуваєш подих осені задовго до того, як впав перший лист. Повітря стало прозорим, літо залишилося позаду, і одного разу вночі вперше за довгий час тобі хочеться накритися теплою ковдрою. «Секс і місто | Sex and the City» Зображення Зображення Зображення
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

• 97 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Тему закрито

Інші відповіді в цій темі

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 15:12

Все ми тут!!! :girl_flag_of_truce: :AllSmail (155):

ось і почалася осінь 2016... у нас сьогодні за вікном справжня осінь зранку сонечко...а на вечір захмарилося...і дощик поморосив...і таке повітря... :child_ 09: :hi:

Дмитрик приснув...а вже потрібно одягатися і йти за Ромчком.

ох, цей мій Дмитро :wacko3: :wacko3: ... як я його відівчу від рук. :fool: :fool: :hang1: :hang1:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 September 2016 - 16:10

Krav4yk, Гарна цитата! Мій улюблений "S&C"))) :girl_tender:

Всіх вітаю з новою, осінньою темкою! Я авку теж змінила вже, щоб темі бути)))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Ksywa@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 16:33

Krav4yk, ой класні слова!!!Мій любимий серіал!!!!В мене аж ностальгія!!!!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 16:54

@Ksywa@, Oksano4ka23, та будь ласочка "бабонькі" :give_heart: приходьте ще....і я його люблю!!!! :AllSmail (155): :AllSmail (155): :AllSmail (155):

прогулялися ми трошки під дощиком...забрали Романа ( обпісявся в садочку :girl_cray: ) ну добре що хоч не о какався :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MarinKa25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 September 2016 - 17:31

Яка гарна темка :girl_tender:
Я так люблю осінь)))
Всім гарного настрою)))
Моя Анютка спить, а Марта в мультиках трішки... за цілий день аж тепер трохи дала подивитись...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама двох Скарбенят 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 17:55

Привіт всім вітаю в новій темці,теплої осіні всім і затишноїї.
Ми ще вдома в середу лвкарша сказала прийти як будуть аналізи мазка тоді дасть довідку в садочок,малмй очузався тепер я мучуся зі шлунком другий день зле. Правда у малого алергія на щось і має соплі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Адель007 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 19:21

Привітик,матусі)
Ми сьогодні картоплю збирали,правда трохи під дощем.
НАТАШКА,дякую за пчихи,але трохи згодом. )) ти така гарна,животик такий акуратний.
ДИКА М'ЯТА,шкода вас,лікуйтеся)

MarinKa25, мій теж в мультиках))))
ПАНІ ОЛЯ,все забуваю сказати,ми теж в садок йдемо 21вересня)))) бідолашка,токсикоз-вркдне діло.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tynchuk 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 20:11

Привіт дівчата! В нас теж дощик. Їздили сьогодні з малим у Львів до уролога, все у нас добре, то вже з тим буду спокійна.
Марінка, ти кажеш за цілий день включила трошки, а я сиджу і думаю,що той день такий короткий, що і не встигаєш всього зробити. Я зараз буду сідати готуватись до уроків. Але ви б знали як мені ліньки..))) Ще й зараз мама лягла в лікарню, то я сама на господарстві, мусимо якось собі давати ради, трохи дідо буде з Максимом, коли в мене уроки, трохи тато, ще пізніше напевно свекруха приїде. Бо то ж ще два рази на день їхати Софійку в садок везти і забирати. От такі у нас справи.
Ще дівчата скажіть мені, які ви мульти хлопцям включаєте, бо я не витримую, моєму треба що 2 хв новий переключати, хіба сам в кімнаті то дивиться які є, але як надоїдає лізе до ноутбука виключає його і закриває, або щось клацати починає. А як Софійка є, то її пхає, щоб переключала, бо сказати не вміє. Я вже про те його бууу (машини) і укр, і англ, і на рос. включаю.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 20:50

Привiт!
Ми добре. Плакала, але заспокоiли, була до 12. Татко забрав, все iла. Так що будемо звикати. Завтра щоправда доведеться тягти ii в Полтаву, на роботу з обiду, але що зробиш.чоловiку треба завтра бути, баби ''вiдшлангувалися''.

Я ще не вiдчуваю осенi. Дуже жарко. Сьогоднi 31. Ми ще щовечора ходим купатися на рiчку.
:-)

Наташка дуже гарнюнiй животик.
:-)
Iванка - бажаемо легко перенести операцiю :-)

Весняна квiточка звiсно, кожнiй дитинi свое. Але, я поьачила, що спiшити з англiйською не треба. Я займалася з донею з кiлькох м iсяцiв, але на етапi активного становлення мови, вона не хотiла чути англiйську, просила читати украiнською, категорично. Проте, тепер, сама вимагае, як це називаеться, як це, вже поеднуе слова, й сама iх вживае. Тому я зараз бачу, що це було правильне рiшення, дати можливiсть сформуватися ядру рiдноï мови. Звiсно тут купа думок, коли починати активно вчити мову. Я просто розказую наш досвiд.

Панi Ольга, не сумуй, це просто початок такий важкий, плюс непланованiсть. Але, насправдi, це ж так чудово!!! Я так сумую за вагiтним часом :-)
Знаю, я егоïстка, свiдомо вiдмовляючись вiд ще дiток, але ж ти права - Бог часто смiеться над нашими планами :-) тому щось планувати...на все його воля :-)

Дика м'ята донечцi, цьом, й хай скоренько одужуе.!!! Тримайтеся.

, що за напасть на вас. Не хворiйте. То ваш садок поки почекае, поки пересопливите.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама двох Скарбенят 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 20:55

Tynchuk,мій дивиться тільки фіксики які мені в печонках сидять вже давно,Може ще 5 хв. баранчика шона подивитися.

romoksana,дякую сподіваюся вже очухаємся.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 21:29

Tynchuk, Мій любить дивитись свинку Пепу, а ще відео про справжню техніку. Шукаю на ютюбі відео де працюють трактори в полі, чи на будівництві.
А такі мультики, то теж швидко набридають.

Зараз обмежила час дуже. Він і раніше не дивився багато. А зараз взагалі раз чи два на тиждень включаю.

Вподобав мій хлопець лабіринт. Роздрукувала йому, зліпила моркву, на фініші поклала, і він проводив зайчика (з кіндера) по лабіринту до моркви. Дуже сподобалось і зайняло на деякий час. Потім пішли в хід всі інші звірі)))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   весняна квіточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 21:32

romoksana, о, тут ти права про укр книжечки, моя любить коли просто кажу англійською слово якесь і показую картинку у книжці, але речення почитати не дає)) приносить тільки укр книжки, дуже смішно з боку виглядає, коли з купки витягує всі англійські і відставляє окремо, дозволяє брати тільки з правильної укр купки)))
Але заняття сьогодні сподобалось доці, вчителька казала, щоб ми ходили, сьогодні була тема про зоопарк, вчили тваринок, малювали жирафу

Oksano4ka23, теж недавно ліпила моврку і зайця для лабіринта))) кіндера немаєм жодного, я вже кажу чоловіку , що будем купляти, доці серединку, а татові шоколадку))) але чоловік мій не любить кіндера....
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 21:35

Tynchuk, Згадала ще це мультик інколи дивимся Leo the Inquisitive Truck. Але ви його напевно знаєте.

весняна квіточка, Ми вже познайомились з кіндером) Але весь не даємо, йому головне іграшка, а шоколаду трошки тільки даю. Та й не часто там гарні іграшки, більше якась фігня попадається.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дика М'ята 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 22:14

Якщо той дорогий кіндер, то там гарна іграшка, а в дешевому то точно фігня..
Пані Ольга, тримайся, якби не токсикоз, то я б і ще родила дітей.. Шуткую.. Але якщо чесно, то це жахливо.. Хоча найлегше мені було третього разу, а найгірше- перший, рвала навіть від думки про їжу..
Наташка, ти зовсім інша цього разу! Чекаємо Узд, цікаво хто там.
Кравчук, аааааааа! Така гарна темка, ностальгія за тими часами і цим серіалом. Хоча треба сказати Захарові, щоб скачав його на планшет, може десь вечорами вийде подивитися.
Весняна Квіточка, а як доня з мовою? Вже трохи прогрес є? Бо моя всеодно ще не дуже балакуча, багато свого. Хочу йти до лікарів, чоловік свариться, щоб не чіпала дитину, що ще розговориться.. А ви до яких саме лікарів ходили?
Тунчик, ну, трохи у вас напряжно, але мусите втягнутися. Я до лікаря з малим теж хочу піти, щоб точно знати що далі робити.
Ромоксана, Мар'янка розумничка, швидко привикне до садочка

А ми сьогодні ще ходили з Дем'янком записуватися на танці, була презентація, мені сподобалося, а він якось і не дуже зрозумів того всього. Я щось розстроілася, незнаю чи то йому ще заскоро, чи з часом привикне. Чоловік каже, що обов'язково водити, втягнеться і буде більш дисциплінований.. Маю час ще до середи, подумаю.. Хоча колись чоловік теж займався бальними кілька років, то скажу вам чесно, що це плюс на все життя. Як ми з ним витанцьовуємо на всяких забавах ммммм.. Всі люди дивляться. Я то так собі танцор, але в руках бальника відчуваєш себе профі ггг

А Юстинці вже значно краще, кашель набагато менший. Антибіотики творять чудеса.. Хоча бачу, що дає збій КШТ, і бактерії пє, але всеодно не є добре.. Ну нічого, виберемося.
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga-mama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 September 2016 - 22:20

Ми сьогодні на розвивайку ходили перший раз, думала буде гірше :)). Але Яринка на фізкультурі все гарно робила, на музиці щось танцювала, єдине нам важко всидіти на місці коли треба посидіти, полухати :) Хоче весь час бути в русі, але звикнемо :).

Щось багато прихворівших, одужуйте швиденько :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 September 2016 - 22:39

Ще про кіндери напишу. Купив якось свекор для Ростіка кіндер, такий, що з двох половинок складається. В одній печиво було дрібненьке і шоколад, в іншій іграшка. Таке те печиво з шоколадом було не добре і пахло не гарно, що я його викинула. А іграшка - неакуратний літачок з найдешевшої пластмаси, теж скоро відправився у смітник. А коштує біля 30 грн., можна було маленьку машинку-модельку купити наприклад. Пуста трата грошей(

О це дивилась Ревізор, показували як "вирощують" печінку для фуа-гра. Я й не думала, що таким жахливим способом. Нам колись в універі розповідали, що гусей якоюсь хімією пічкають, а тут такі знущання. Брр... До речі в деяких європейських країнах фуа-гра заборонена.

Повідомлення відредаговано Oksano4ka23: 05 September 2016 - 22:39

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   весняна квіточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2016 - 07:49

Дика М'ята, добре, що Юстинка видужує! А з мовою стало краще, якщо раніше нічого зовсім не говорила, то зараз прості речення на 4-5 слів, звісно є свої слова, всі дієслова зазвичай як інфінітиви, але то треба більше практики і навчиться правильно. Я ходила до Куксенка невропатолога, сказав до 3 років це норма, логопед теж так казала, просто просила подивитись 3 місяці у садочку, якщо будуть пару нових слів чи кращі речення, то тоді все у нормі, розговориться
Olga-mama, то ви молодці, не закидайте розвивайку, трошки буде їй цікавіше, бо мамина фантазія теж не безмежна для забавок)
Oksano4ka23, дивилась я колись то й випуск про фуагру теж здивувалась, напевно у Львові то не справжня, або якась така "домашня", бо не дуже мені смакує, я пробувала у Франції, там було смачно, або то просто додалась атмосфера відпустки)))

Надворі у нас сильний туман, чоловік попросився доцю сам завести у садочок... переживаю тут, але добре, бо то ж вертатись ще треба було б, а так вже щось бігаю по дому - прибираю, складаю, ще б поснідати і зовсім буде добре))))
Не знаю як ви, але я не скучаю у класичному розумінні, але не можу без доці вдома знайти собі місце, все робі придумую якесь заняття, щоб швидше до 16 пройшов час
Завтра я на свою англійську, сподіваюсь викладачка підійде, бо якраз у тому і є сенс
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2016 - 08:45

Ранок добрий мамуні -красуні!!

У нас осінь!!! похмуро, прохолодно!!

Ох, дівчата, сижу і думку гадаю...щось мій Ромця і вчора ввечері кашлянув, але вночі не кашляв, а вранці знову був кашлянув...дала йому лісобак ( бо думаю що то знову наше горло) і пішов в садок!!!! ..от сижу і думаю може не потрібно було його вести? зарез вихователі подумають що я його хворого віддала в садок!!!!! :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: що робити в таких ситуаціях...коли якесь покашлювання...чи носик забитий?? що?? вести ? чи ні??

Дика М'ята, ох і я люблю потанцювати!!!!! вальс, польку....але з кумом :crazy: і татом :give_heart: , бо чоловік мій може тільки "медляк" :greeting: і так руками і ногами помахати .. :greeting:

Я щось не фанат ранього вивчення мови...може не хочу сама, і через те так, але скоріш вважаю що для іноземних буде час.

А от на вечір ходити в якусь "розвивайку" хочу записати....в нас вибір обмежений тільки один заклад, але потрібно вибрати на що буде ходити!

І хочу ще справку взяти в басейн в неділю "останній заплив" туди якраз пускають маленьких. але як ми туди будемо ходити коли з тим горлом весь час...незнаю.

Olga-mama, а то у вас така розвивайка що і танці там і зарядка??

весняна квіточка, я чогось у певнена що все у вас буде з тою мовою норм...вона у тебе молодець!!

А за фуагру я теж таке знаю....ми з мужом якось всі серії "орел і решка " переживилися, там теж гарно розказують!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 September 2016 - 08:51

Доброго ранку! І в нас якась погода незрозуміла. то сонце, то хмарно)

Їдемо сьогодні ще до лора в Хм. Щоб глянув. Бо в мене не свекруха, а доктор Комаровський, вже діагнозів наставила))) Якщо ніс забитий, то це 100% поліпи))) а як лікування любить назначати, різні нетрадиційні методи, то взагалі. Короче не ту професію вона собі вибрала)

Пишете за розвивайки, то в нас одна, але для маленьких діток, до садочку. Басейну немає, хоча я водила якби був. Ростіку подобається вода, як були в Береговому, то не можна було забрати з басейну.
А так ще є різні гуртки, танці, спортивні секції. Але вони для більш старших, десь в 4 можна починати водити.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 97 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (3)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 February 19 )

Перекладач онлайн