Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малята 2013 - 11 сезон - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 98 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Малята 2013 - 11 сезон Оцінка: -----

Користувач поза мережею   *Zirochka* 

• Завсідник
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 April 2016 - 14:04

ОксанкаБ, бо вже така велика дівка, а ще в памперсі)))і вона. Тепер говорить що доросла і спить без пампіка)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанкаБ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 April 2016 - 14:20

*Zirochka*, не парся ти таким, вона ще маленька) А так мучиш і її і себе, але тобі видніше)
В мене багато знайомих дітки яких після 3 років стали спати без памперса, а в подружки в італії мала в липні буде 3 роки і вона обше з горщиком не дружить і то мені дивно що вона з 10 місяців в садку і вихователі тим не паряться їхні оділи пампіка і спокій, а подружка після садку каже не може її навчити, то чекає літа щоб бабусі віддати на україну на перевиховання)

*Zirochka*, ти ж знаєш як я парилась за той горшок (бо всі казали що вона вже має все знати і вміти) і її мучила, але поки не бамкнув її час, то були марні мої старання)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Еміліяна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 14:29

ОксанкаБ, вставлю 5 копійок)))ми також в Італії ходим в садочок,але наші няні стараються привчити дітей до горщика.Висаджують їх пісяти і не один раз.Коли доця почала відмовлятись від памперса і я попросила частіше питати ,чи вона хоче пі-пі,то мені пішли на зустріч.Якщо була "аварія"в штанішки,то міняли без всяких притензій.Правда,були дуже здивовані що ми в 1.11 без памперса)))І на сьогоднішній день з 16 дітей,тільки 2 без памперса і 2 лише на сон одягають(прочитала вивіску в туалеті в садочку))Вони стараються привчити до туалету, але не роблять трагедії якщо дитина в 3 роки у памперсі....
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Verochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 05 April 2016 - 14:35

ОксанкаБ, ну хоч ми і ходимо в простий державний український садок, але в нас діти памперсові є, і вихователі міняють їм ті памперси. Вони навпаки сварились на мам, які не привчивши до горщика віддали дитину в садок з ціллю - там навчать. Як мама просить висаджувати частіше - ок, але перевчати не беруться... в нас зараз 23 дитини ходить з 30, та вихователька і так бідна, де їй там до горщика ще когось вчити...
А я як забираю малу, то вдеяких тумбочках тупо пачки з пампіками бачу.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 14:42

Еміліяна, то молодці ваші няні, що помагають привчити до памперса, але бач не всі такі) І хоч подружка хвалить той садік, каже що один з кращих...
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Еміліяна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 14:57

ОксанкаБ, Та тут кожен садік і школа живе своїм життям....тбт немає загальних правил(ну крім безпеки і гігієни)..немає загальної шкільної програми.Кожна школа має свою програму,години роботи,кількість вчителів...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 19:56

мама Анюти, я теж думаю, що краще хай спить в підгузку, ніж кілька разів за ніч переодягати, ще й якщо то кожної ночі повторюється

ОксанкаБ, я свою з 1 року періодично пробувала привчати до горщика, і все було повз, 2-3 дні поперевдягала і вертала назад, і лиш після 2.7 пішло розуміння в неї, хоч ще досі може забути і покакати в трусики,а не на горщик
В нашому садочку досить толерантно ставляться до того що дитина в підгузку, навтіь в такому віці як моя дитина
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 20:09

До речі питала я за прививки в садок (бо в нас тої останньої не має-каплів) то казали що не страшно, так що то в кожному садку свої закони)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bogdana 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2016 - 20:41

Як я вже чекаю того моменту як Златка піде в садочок. Я вже просто не витримую з нею. Їй катастрофічно не вистачає дитячого колективу. Вона хоче гратися з дітками, але не має з ким. То ходить нудить весь час, капиизує,хникає. Захар цілий день в садочку, і як приходить додому, то вже й гратися не хоче. Він просить трошки мультики подивитися. А Злата постійно до нього чіплятися. І в результаті, починають сваритися і битися. В нас в травні будуть формуватися групи в садочку, але ходити діти починають в вересні. То ми будемо якось просити завідуючу, щоб в травні почати ходити. Бо за літо в мене точно дах поїде з нею дома. Ще якби в нас в місті були якісь розвиваючи центри, то можна було б туди водити. А то взагалі нічого немає для розвитку дітей.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2016 - 06:25

ОксанкаБ, в садку то так, головне, щоб поліклініка видала справку, що дитина може відвідувати садочок без тієї прививки. Колись пам"ятаю Інні моїй не хотіли видавати, поки прививку не зробила (але то не каплі були а АКДС).

Повідомлення відредаговано ulaska: 06 April 2016 - 07:03

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2016 - 13:01

Дівчатка, я до вас за допомогою,може щось знаєте.какашки у дитини темно зеленого кольору,не геть все,як покакає,а друга половина.вибачте за уточнення.з маленькоі у неї запори.як здали аналіз,казали-нічого страшного,легкий дисбактеріоз,просто подавати лактобактеріі,та я не давала нічого.думаю,чи може шкодити молоко.я його позбавляють:з холодильника беру молоко + кип'ятку і даю.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2016 - 13:52

юлічка манюня, привіт! а дитині скільки місяців? може ще замала для молока?

ulaska, ааа, ну тоді понятно, можуть в поліклініці повимахуватись(

Bogdana, то йдіть десь гуляти) В мене сьогодні ще Вероніка дома, то думала з ними двома здурію, пішли на вулицю, парк, там вони мали де розгулятись)

І ще таки знову моя красуня підмочила репутацію вночі...Я її зранку питаю, хто в ліжечко попісяв, а вона так серйозно каже- Мама то Сергійко попісяв)))
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Verochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2016 - 14:35

юлічка манюня, діткам до трьох років молоко давати не можна, воно не засвоюється просто. А з трьох то кипятити треба... може дійсно від нього.
В нас теж таке буває, що частина какуль зелена, але я якось не помічала від чого то....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2016 - 14:47

юлічка манюня, ну, від молока дизбактеріоз може бути в будь якому віці (а зелені какашки схожі на той самий дизбактеріоз). Хоча не думаю, що через те, що розводите. Я розводила з 1 року і розводжу досі. Тут багато факторів, які можуть впливати: молоко домашнє чи магазинне, якщо домашнє, то в його складі може бути будь-що, бо хто зна, що та корова їла. Та й якщо це дійсьно дизбактеріоз, то він може бути не від чогось а просто від нехватки тих бактерій. Порадьтеся з лікарем. Хто зна, яких там бактерій по аналізах вашій дитині не вистачало (лакто чи біфідо). Від цього залежить раціон майбутній. У нас була нехватка біфідо-бактерій, то я давала кожен день біфідо-йогурт з живими бактеріями.

Повідомлення відредаговано ulaska: 06 April 2016 - 14:51

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2016 - 14:48

Та їй через місяць 3 роки.Я знаю,що в маленьких таке буває,а тут..
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2016 - 15:00

юлічка манюня, а чому не давали тих бактерій що прописали? В моєї в 6 міс були проблеми з какашками то прописали Ентерожерміну, ми її пропили і забулися за ті проблеми)
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2016 - 16:13

Дякую вам.не давала,бо думала,що з часом саме налагодиться.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2016 - 18:43

ОксанкаБ, ще треба щоб був парк поблизу ((( Від нас до найближчого парку йти десь годину. А якщо йти зі Златою і ще й Енея в колясці везти, то і взагалі біля двох годин. І то той "парк" важко парком назвати. Трохи ближче є дитячий майданчик, але в спеку там бути нереально. Він на відкитому сонці, жодного деревця поруч немає. Туди раніше 17-18 год йти неможливо. От сьогодні ще й ніби сильної спеки не було, а вже на гірці з'їхати дитина не могла, та гірка дуже гаряча.
В нас в місті немає нічого для розвитку дітей. Ну є танці, ну але всього три колективи на ціле місто. Спортшколи, можна сказати що і немає. Раніше була, але те приміщення продали, а нове вже 5 рік не можуть добудувати. То є якісь типу секції, на базах шкіл. Але воно дуже вже примітивне. Тільки от рік тому з'явилась художня гімнастика. І то тренери з Рівного приїжджають, і займаються на базі школи. В мене Яна там займається. Але для того щоб мати нормальний рівень в тій гімнастиці, то ще 2 рази в тиждень мусить їхати в Рівне в там займатися. Басейну в нас жодного в місті немає. То я от зараз вожу Злату і Енея кожного тижня в Рівне, і там з ними займається тренер. І це ще добре, що от я маю можливість возити дітей в те Рівне, і вони хоч там мають того розвитку. Але ж по не усі можуть так їздити. Доречі, Злата була на занятті в басейні всього 2 рази, але я вже бачу результат. Вона вже не боїться води. Не боїться коли її занурюють під воду, робить спроби сама плисти.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2016 - 07:08

Bogdana, класно, а у нас нема де з тренером в басейні займатися, хоча я дуже б хотіла, щоб хоч діти навчилися плавати. Я плавати не вмію, чоловік Інну вчити не хоче а Аню тим більше. Може на наступний рік на море поїдемо, то тоді вмовлю його, тай там легше навчитися. Бо цього літа у нас інші фінансові планиі море нам не світить точно.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2016 - 07:29

ulaska, а нас в місті теж немає де займатися, через те і вожу в Рівне (40км від нас). В принципі, я спочатку мала возити тільки Енея на плавання для немовлят. З нами тренер займається індивідуально. І вона запропонувала щоб я ще й Златку брала. То зараз вона займається з двома дітками. Спочатку 20-25хв з Енеєм, і 30-35 хв зі Златою. Мені дуже шкода що Захар не займається. Ну але мені їздити з трьома дітьми то дуже напряжно. Думаю поговорити з тренером, що може буду їздити 2 рази на тиждень. Один раз буду брати Злату, а другий раз Захара.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 98 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Verochka 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка