Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Квіти вчителям: дарувати? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Квіти вчителям: дарувати? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 27 August 2016 - 07:05

А ви даруєте квіти вчителям? Коли і навіщо?
Взагалі, як ви вважаєте, потрібним є "квіткове життя" чи совок?
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Беллатриса Лестрейндж 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 27 August 2016 - 07:50

Особисто я проти всіляких подарунків: і квітів, і цукерок, і конвертів, і загалом всіляких вітань типу 8Березня і т.д.

У мене приватна практика і подібного і близько нема (тим більше, що не люблю квіткових віників).

Працюю ща принципом оплати, а у школі вчитель має працювати за принципом зп))
Та й совкові то традиціі отих вітань, як на мене.

Але є велике АЛЕ: моя дитина знає, що всі будуть з букетами і отими жахливими білими бантами)))))) ( про банти окрема тема).

Тому сказала, щоб я працювала на роботі по- своєму, а вона піде з бантами і букетами, бо так роблять ВСІ. На жаль, поки ще вона моіх аргуметів про стадний принцип не розуміє(

Тому буде невеличкий букет, бо так хоче дитина)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мить до мрії 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 08:42

Старша перейшла в нову школу, вчителька просила не нести букети, а якщо хто хоче то тільки квіти в горшках, бо клас повністю пустий. Можливо куплю не дорогу, красиву рослину.
My Signature
– Як довести дівчину до безумства? – Дати їй купу грошей і зачинити всі магазини!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 27 August 2016 - 10:57

Я вам як вчитель скажу, що набагато приємніше, коли дитина щиро привітає словами або саморобною листівкою чи квіткою з домашньої клумби, ніж чимось, купленим батьками. Чесно скажу, моя дитина несла квіти тільки на 1 вересня 1 класу, бо всім сказали бути з квітами. Я була в шоці, коли дитина обідилася, що ми нічого не купили вчительці на День народження, бо майже кожен щось дарував. Я взагалі не розумію, яке відношення має ДН до учнів... Мені було б навіть соромно приймати подарунок у цей день. Пам"ятаю, як одного разу діти роздрукували на кольоровому принтері для мене привітання. Мені було дуже приїмно і воно в мене досі зберігається і я згадую тих дітей.
Особливо образливо чути "думки" батьків, типу "вони ж зарплату отримують". Повірте, жоден вчитель не збагатів від букета квітів, чашки,блокнотика, ручки, шоколадки чи ще якоїсь дурнички, яку зазвичай дарують на День учителя і 8 березня (за виключенням тих рідкісних випадків, коли якась нагла тітонька замовить учням на випускний золото, чи якусь техніку, бо і такі бувають кадри у нашій професії). Тому, краще не треба, якщо це має бути не щиро і з меркантильними думками.На жаль, куповані букети без таких думок дарувати нереально, бо коштують вони зараз дуже дорого і воно того не варте.
Висновок: якщо вдома ростуть гарні квіточки і ви хочете підняти настрій учителю, то ніхто не забороняє цього робити, але можна привітати щирими словами, віршиком, листівкою, малюнком, чимось, що дитина зробила власноруч. Це запам"ятається набагато довше і справить краще враження, ніж куповані букети квітів чи солодощі.

Повідомлення відредаговано ulaska: 27 August 2016 - 11:01

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 10
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 11:13

Ех, якби то всі так думали...
І про домашні квіти, і про листівки.
На жаль, то швидше виняток, ніж правило.

Подивившись на заведенціі у нашій гімназіі, я розумію, що з листівки будуть ржати місяць)
Тому я і писала про ЗП. Бо сама вчитель, і так завжди і кажу батькам що вони платять мені гроші за навчання, тому будь-які подарунки вважаю абсурдом.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 11:37

Перегляд повідомленняБеллатриса Лестрейндж сказав:

Подивившись на заведенціі у нашій гімназіі, я розумію, що з листівки будуть ржати місяць)
Тому я і писала про ЗП. Бо сама вчитель, і так завжди і кажу батькам що вони платять мені гроші за навчання, тому будь-які подарунки вважаю абсурдом.

От це тому, що деякі багатенькі батьки самі "вводять такі традиції", думаючи, що це на щось впливає. Ну, гімназії і круті школи це окрема тема, бо там навчаються восновному діти батьків з товстим гаманцем, які самі привчають вчителів до дорогих подарунків і вважають це способом "випендритися" і показати свій достаток. А бідніші сім"ї не хочуть здаватися гіршими і тягнуться до них. Я рада, що працюю в звичайній школі, де вчаться діти батьків із середнім і низьким достатком. З такими завжди легше, бо вони якісь людяніші. Я б не хотіла відчувати провину перед дитиною якогось мажора, бо її батьки мені подарували щось дороге.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 11:43

Потім напишу, як нам живеться в гімназіі))
Будемо бачити по складу класу, авось повезе, і більшість батьків будуть адекватні, так, як було в садку, який є частиною гімназіі ( на мажорну меншість уваги просто ніхто не звертав).

Про подарунки теж розкажу, може, вдасться обійтися без золота, плазми і т.д.)

Вчителька має бути хороша і поміркована. Принаймні, усі зміни, рекомендовані МОН, застосовуватиме.
Будемо сподіватися і на лояльність щодо подарунків.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Forevermirakle 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 12:41

Моя дитина завжди носить букетики і на Перше Вересня і Останній Дзвінок.
Зазвичай,роблю букети сама,помародерствувавши на квітниках своєї бабусі і в мами.
Виходять чарівні букетики,ще кращі за куплені.В травні,наприклад,приготувала оберемок конвалій (купила на базарчику в бабусь),перев'язавши їх зеленою стрічкою,просто,недорого і зі смаком,вчителька,навіть з ним до фотографії стала,лишивши всі троянди і хризантеми в стороні...приємно.
І,взагалі,нам з вчителькою пощастило,вона дуже свариться і не признає подарунків,каже,що буде рада квіточці з грядки,бо вже ж дуже сильно їх любить.

1 Вересня теж домовились з однією з бабусь-базарниць,вона нам зріже 5-7 декоративних соняшників зі свого садка,вони надзвичайно красиві,думаю,вони більше втішать вчительку,ніж куплений "наворочений" букет,завернутий в целофан чи клейонку.
І,чесно,мені якійсь бабусі,не шкода пару гривень за квіти підкинути,а от квітниковим магазинам,що деруть в три шкури,а самі квіти на наступний день "вуха опускають"-шкода-така от я вредіна.

А минулого року,на рівні всього міста,не тільки нашої школи,а й усіх, школярів всіх класів просили не купувати букети,а натомість,гроші,які витратили б на них,кинути в скриньку,що стояла при вході в школу на потреби воїнів АТО.Навіть відповідне оголошення в газеті друкували,і на сайті вивісили.Вийшло так:і скринька майже пуста була,і багато хто з вчитилів без квітки лишились...якось неприємно було.
Ми скромний букетик всерівно мали,і в скриньку пару гривень кинули...але склалось не дуже приємне враження після свята...якось так....як змогла так і пояснила.

Повідомлення відредаговано Смарагдовий метелик: 27 August 2016 - 12:41

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 13:03

Перегляд повідомленняСмарагдовий метелик сказав:

1 Вересня теж домовились з однією з бабусь-базарниць,вона нам зріже 5-7 декоративних соняшників зі свого садка,вони надзвичайно красиві,думаю,вони більше втішать вчительку,ніж куплений "наворочений" букет,завернутий в целофан чи клейонку.
І,чесно,мені якійсь бабусі,не шкода пару гривень за квіти підкинути,а от квітниковим магазинам,що деруть в три шкури,а самі квіти на наступний день "вуха опускають"-шкода-така от я вредіна

Це гарна ідейка. Треба буде і собі перед 1 на базарчик збігати, де бабусі вирощені квіточки продають.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kuripochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 16:05

Моя зірка ще маленька, але цьогоріч маю першокласницю племінничку. Їм відразу наказали не нести букетів, а лише кільки гривень на лікування батька когось з учнів, учасника АТО...досить гарна ідея, не зважаючи, що це справді "наворочена гімназія"...
Недавно у фб прочитала, як пара наречених в запрошення на весілля вказала: не дарувати їм букетів, а книгу...Таким чином молода сімя матиме відразу гарну бібліотеку. Думаю така практика згодилася б і в школі, де ж іще книгами цікавитися...Уявляєте, пані вчительки, якби вам учні принесли книгу? мені здається було б більше позитиву. Та й діток це змусило б задуматися, яку книгу подарувати вчительці, вони б між собою обговорювали хто і яку нестиме, хоч кругозір розширили б в такий спосіб...
My Signature
Найкраща картина-маленькі оченята, що дивляться в твої очі, найкращий запах ховається у складках дитячої шийки, найкращий звук - сопіння маленького носика поряд))

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 16:18

Перегляд повідомленняKuripochka сказав:

Уявляєте, пані вчительки, якби вам учні принесли книгу? мені здається було б більше позитиву.

Це точно) Але якщо тільки спробувати натякнути про це учням, то почнуться розмови, що вчителька вимагає, щоб подарували книгу :)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 19:22

оо які ви гарні вчителі :give_heart: наша вчителька на день вчителя минулого року заказала собі аишиту скатертину а на ДН каструлі(залізіні) ціна їх від 600грн а в першому класі вона заказала на ДН бокали із чеського кришталю) отак! І то звичайна школа. При тому що до неї ходять діти на репетиторство за яке вона бере кошти. Знаю що батьки коли день народження в дитини діти роздають солодощі дітям і ще дають подарки вчительці)) а вчителька тут до чого непойму) ну вибачте за слово є в нас такі "дуполизи" що і на 1 вересня несуть їй подарки і на останній дзвоник) от на останній дзвоник їй поприносили подарки що вона немала як всі нести то одна бабця їй помагала до маршрутки нести. Тож хтось вчить дітей а хтось хоче подарків. Але потім батьки в кінці року ставлять їй притензії бо оцінки їм неподобаються а вона потім жаліється я така її послухала а сама думаю ну ти ж знаєш нашо ти береш подарки от тепер і викручуйся. Ми квіти несли лише на 1 дзвінок в 1 класі івсе. Гроші здаю наподарки від класу але від себе нічого їй недарила і незбираюся. Зла на те все бо через ті подарки у вчительки любімчики нелюбимчики)) от ті діти вже дава роки сидять на перших партах і вона їм підказує як бачить що є помилки а моя сидить як не на 3 то на 4 парті а то і дальше. Розумію що у всьому винні батьки бо пхають але і вчителька неправа. Але як кажуть що маємо те маємо.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   solomoshka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 19:44

Санжана нічого собі вчителька. Що то за замовлення???в честь чого. Я в ауті...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2016 - 19:59

solomoshka,ага отакі от внас захцянки у вчительки)) а ще подарунок на 8 березня тоже дарують тільки от я забула що саме було. От як кажуть люди що вчителькою початкових класів вигідно бути)) ну я не в образу всім вчителям я лиш от за таких як наша
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dolynka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 August 2016 - 20:08

І я вчителька. І школярика маю. У нас з квітами проблем нема, бо майже всі живуть у приватних будинках і мають клумбочки. Айстри, чорнобривці, калина і т. д. Мої дітки (де я кл. керівник) кожного року дарують вазон(один на клас). А у сина класний керівник мужчина! Даруємо цукерки від класу. А про такі дорожезні замовлення...я в шоці.Наш директор би звільнив за таке. Не судіть про всіх вчителів за такими персонажами, пліз:))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasolomka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 August 2016 - 17:15

Наш директор би звільнив за таке. Не судіть про всіх вчителів за такими персонажами, пліз:))
Точно сказано, все від директора залежить! хабарників гнати треба звідусіль, прикро, що чесним вчителям доводиться розгрібати такі негативні враження...Батьки вважають, що вчителі тільки й ждуть подарунків. Насправді ж вчителям повага потрібна. На жаль, зараз до вчителів ставляться як до лузерів, що вимагають подарунків за оцінки і т.п. Колись вважалося нормальним подарувати квіти вчительці на 1 вересня, на 8 Березня (якщо вона жінка), на випуск. А зараз навіть прийняти квіти у дитини вважається майже моветоном.Типу, дивися, яка нагла, зарплату отримує ще й віника хоче(((
я теж вчителька, малий в цьому році йде до другого класу, купимо квіти і подаруємо :36_3_11:

[/quote]
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2016 - 21:35

Ми теж на 1 вересня майже завжди даруємо невеличкий букетик . Тому що я так хочу , я поважаю класного керівника і як людину і як професіонала і в такий не величкий спосіб хочу це виразити . А совковим я вважаю оте " бажання чесати всіх під один гребінець" так не робіть, ці свята не святкуйте, ...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зеленоока 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2016 - 09:49

Малечі до школи ще пару років, то свіжого досвіду не маю. А от власного... Практично завжди ходила з квітами. Мені це подобалось. Це приємно йти з букетиком, дарувати його, коли він ще декілька днів стоїть в класі, і цих квітів багато-багато, і ще декілька днів цей запах свята. Але дуже неприємно, коли вчителі перебирають квітами. Троянди, орхідейки - додому; жоржинки, інші домашні - у смітник.
Тому я ЗА квіти, але за маленькі скромні букетики.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2016 - 10:13

Моя доня тільки наступного року піде до школи, тому теж поділюся своїм досвідом. На перше вересня завжди йшла з квітами до школи і не з одним букетом, а три-чотири. Це були квіти з нашого квітника - майори, жоржини, айстри, весною - піони, гладіолуси. Дарувала їх улюбленим вчителям ( вчитель англ мови, зарубіжної літератури, трудового навчання - це ті вчителі яких я й досі з теплом згадую, такі вони добрі справедливі людяні до нас учнів були) , і не завжди класній керівничці. Не бачу нічого поганого у квітах які даруються від душі.
Санджана, а як це вчителька собі замовила подарунок? Певно таки її питали що вона хоче, тобто самі батьки і навчили що будуть дарувати. Ну хіба зовсім нахаба, яка сама вимагає, то на таке є управа, було б бажання.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2016 - 11:10

Вчора ходили до школи забирати підручники, то мами, які були, вже обговорювали, скільки скилатися грошей, щоб купити квіти вчительці і адміністрації школи. Вчительці я ще розумію, але адміністрацію школи ми що зобов'язані вітати на кожне свято? Того року нам хтось із вищих "чинів" школи заявив, що ми - єдиний 1-й клас (у нас їх 5), що не привітав адміністрацію школи з 1 вересня. То вже потім ми на всі свята здавали гроші на букети адміністрації (завучам, директорові ще комусь там). Як на мене, це перебор. Сьогодні будуть батьківські збори, будемо вирішувати щось.
Вважаю, вчителями треба ставати за покликом серця, а квіти і подарунки - лише як бонус: подарували - дякую, ні - нічого страшного.
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

mandarinkamk світлина

mandarinkamk  Доброго вечора. підскажіть будь ласка чи обов'язково вказувати в заяві про шлюб, те що була розлучена. Але змінила всі документи після розлучення?

18 Sep 2018 21:10

Показати коментарі (1)

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн