Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Позаматкова вагітність - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Позаматкова вагітність які причини? Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Мурся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 26 June 2017 - 17:20

Перегляд повідомленняVitamina83 (26 June 2017 - 14:31) писав:

всім привіт! В Суботу пeрeжила опeрацію з приводу ПВ. Трубу вирізали, на фоні знижeного оваріального рeзeрву, мабуть мамою вжe нe стану.. підтримки дома нeма, ніби цe тільки моя проблeма! Напишіть хтось, кому нe всeрівно!!! :cray:

Маю знайому якій теж були вирізали одну трубу. Десь через півтора року вона завагітніла і вже має здорового хлопчика. Не опускайте руки! Моліться і все у Вас буде добре!!! А рідні... кожен має свій характер і "мухи в носі".Мене наприклад мої друзі завжди більше підтримують ніж родичі чи чоловік...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   remeny 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 June 2017 - 22:37

Vitamina83,тримайтеся і все буде добре. І для підбадьорення історія з хепіендом. колись лежала в одній палаті з молодентькою дівчиною, дві зв,третя вагітність позаматкова - купа крапельниць і видалення труби. Вона так переживала, і плакала. Нещодавно, я згадала про неї, знайшла в соцмережах - в неї вже ТРОЄ! синів, з них двоє близнюків. Звичайно, я не знаю яким був її шлях до діток після тієї операції, але щиро радію за неї) і у вас також все буде гаразд!

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Morganа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 June 2017 - 10:25

Vitamina83, привіт,якщо вам вирізали одну трубу то це не означає що ви не станете мамою,все ще по переду відпочиньте наберіться сил і пробуйте ще )))і все буде добре головне не здавайтеся!

My Signature
Спойлер

Життя - це далеко не яке-небудь майно, яке треба від когось захищати. Це великий дар, який потрібно обов'язково розділити з близькими тобі людьми

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vitamina83 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 June 2017 - 17:45

Перегляд повідомленняКравчучка (26 June 2017 - 15:50) писав:

Привіт. Шкода що так сталося, але не опусткайте руки. У Вас все вийде. Наведу приклад, у моєї знайомої вирізали також одну трубу. Вона не могла завагітніти більше десяти років, зрозуміло що вони з чоловіком не предохранялися. І одноо разу заболів живіт, поїхала на узі і ............ народила хлопчика, а через півтора року народила дівчинку. Так що вірте і у вас все получиться. Зі свого досвіду скажу, що у мене перша вагітність завмерла, потім 4 викидні. І нарешті я народила дівчинку, назвали Ксенія (бо народилася 6 лютого на свято Ксенії Петербурської). Отакі справи.

Дякую Вам і всім , хто підтримав. Лікар після опeраціі сказав,що спайок нeма і чому так вийшло - нeвідомо!!! Такщо ніхто нe застрахований від поганого ,алe і всі мають шанс на хорошe! Залишається вірити!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Танюшечка1501 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 29 May 2020 - 09:42

Перегляд повідомленняЛіда (24 July 2009 - 11:21) писав:

Привіт! В кінці 2003 року я зіткнулася теж з такою проблемою - позаматкова вагітність. Тоді я ще була мала і зелена і якось на це не дуже серйозно реагувала. Термін вже був великий і почалася кровотеча тож мені вирізали праву трубу. Після операції сказали щоб я не вагітніла 1 рік. Виписали противозаплідні таблетки (якісь малогормональні, вже не памятаю). Я таблетки попила десь до пів року, а потім вирішили з чоловіком просто бути обережними, щоб собі тими таблетками нічого не зрушити в організмі на гормональному фоні.
Через рік захотілося дитинки, але нічого в нас не получалося. Ми здали аналізи на торч-інфекції і виявили якусь інфекцію, яку потрібно було лікувати. Пройшли ми два курси лікування - знов нічого, неполучається. :cray:
Почали ми звертатися до різних лікарів, питати різні думки з того приводу. В мені вони нічого не бачили, всі казали, що все добре, старайтеся. Чоловік теж здавав аналізи, і теж все було добре......але чомусь я не вагітніла. В 2006 році я звернулася до ще одної лікарки і вона мені сказала що можливо в мене є спайки після операції, і потрібно їх розсмоктати. Десь 10 днів я ходила до неї на спеціальні ванночки....
Але оночасно з тим мені порадили зїздити до оного діда який лікує руками...Ми приїхали до нього, він пощупав мені живіт і сказав зразу що в мене немає правої труби і що я завагітнію, а не вагітнію із-за того що я народилася з гулькою біля матки і вона мені мішає. Каже "ще раз приїдеш, розмасажуєм і завагітнієш!" ............ :)
І справді, я ще раз приїхала, а на наступний місяць ридала від щастя бо тест показав що я ВАГІТНА!!!!
так що незнаю хто мені в цьому допоміг, чи лікарі, чи дідуля, чи просто така моя доля, прийшов той час і Бог мені дав дитинку! а зразу після того як перестала годувати груддю свою першу дитинку - завагітніла вдруге!!!
так що не втрачайте віри і шукайте всі способи щоб позаматкова вагітність не стала останньою і не повторювалася!!!! :db:

Привіт. Можна контакти діда, де він приймаєє?

• Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 09 July 20 )

• З днем народження
    Yaroslavna 
    - Вік: 46

Реклама

Перекладач онлайн