Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Сухий кашель - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Сухий кашель методи лікування, препарати Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Dzvinochok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 October 2013 - 08:18

В нас теж проблеми з сухим кашлем. Відколи почав ходити в садок з болячок не вилазить. Всі віруси наші. Зараз хворіє вже 3 раз за 2 місяці. Більше тижня вдома. Я так розумію, що ларинготрахеїт. Мучиться сухим кашлем. Цілу ніч, особливо під ранок та зранку. Доходить до рвоти. Цього разу лікували простпаном, потім ереспал. Результату - нуль. Взагалі перепробували за цей весь час ереспал, проспан, пектолван, лангес, амбробене. Таке враження, що це все звичайна вода з цукром. Результату практично не має. Сьогодні маємо йти до лікарки. Не знаю що ще пропише. Сил моїх більше не має. Молоко з медом і маслом або з боржомі тимчасово дає полегшення і все. Ще даю сік з чорної ріпи з медом. Не бачу результату.

Повідомлення відредаговано Dzvinochok: 23 October 2013 - 08:20

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2013 - 08:48

Цитата

лангес, амбробене

Ці ліки при сухому кашлю пити не варто. Вони ще більше провокують кашель.

My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2013 - 09:37

Перегляд повідомленняНічлава (23 October 2013 - 08:48) писав:

Ці ліки при сухому кашлю пити не варто. Вони ще більше провокують кашель.

Цього разу їх не призначали, пили ми їх минулі рази при більш вологому кашлі.Щоб допомогло я би не сказала. Довго мучились. Сьогодні буду питатись в лікарки що робити далі. Хочу ще звернутись до педіатра з чорнобильської(нам порадили), бо ті болячки просто замучили. Може знайдуть причини тих частих хворіб і кашлю затяжного.Боюсь, щоб ті кашлі не перейшли в бронхіти або і щось гірше. Бо кожного разу хворіємо важче і лікуємось довше, ніж попередні рази.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2013 - 14:13

Dzvinochok, проспан нам жодного разу не допомагав, ериспал помагав при сухому кашлі, перші 2-3 рази, зараз нуль. Лангес і Амбробене при вологому кашлі нам допомагали. Сік з чорної ріпи з медом нам призначала педіатр при вологому кашлі. А мід казала коли є сухий кашель не давати, бо ще більше подразнює.
Була я вчора в Чорнобильській лікарні в педіатра-імунолога. І як результат, сказав набиратись терпіння і чекати пока та адаптація в садку пройде, чарівних ліків щоб не хворіли немає. Порадив Ісміжен, щоб хворіли легше без ускладнень і не так часто
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амелія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2013 - 15:13

дівчатка а з боржомі???з яким розрахунком???дякую..

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alabama 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2013 - 15:18

Dzvinochok, а не пробували УВЧ? Нам при затяжному кашлі допомагало і не один раз. Аби хто мав час в поліклініку возити на цю процедуру.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Весна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 October 2013 - 15:12

Ой, і ми цю ніч майже не спали, дитина (2,9 р)кашляла, ледь не задихалась. Давала все на купу-алтейку, пектолван, фарингосепт смоктати, біля 4 ранку синочок заснув і гарно спав. А прокинувся-знову цей сухий "гавкаючий" кашель, температура 37,5.Викликала педіатра-призначила далі давати пектолван Ц, по півтаблетки неофіліну та но-шпи на ніч і антибіотик клавамітин. І мазати груди розтираном, робити інгаляції, якщо температура буде в нормі.
Сподіваюсь,що допоможе, замучили вже ті болячки...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   knyagunya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 October 2013 - 16:19

дівчата, в мене мала раніше дуже часто хворіла..... останні 2 міс здорова...не знаю як там далі буде, але маю підозру на рахунок того що нам допомогло.
після того як моя дитина останній раз підлікувалась (кашель+соплі), я купила ірландський мох і запарювала його на молоці, на склянку такого молочка 1 ч/л меду (на смак получається дуже навіть смачненьке), і кожну годину по столовій ложці..... так тиждень часу..... паралельно 3 рази на день капельки Імунал... що саме допомогло не знаю...... але судячи з того що такий хворобливий період ми здорові, то явно не просто так ) тьфу-тьфу-тьфу
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2013 - 10:37

Дякую, дівчатка за поради. Не могла раніше відписати, бо малий шнур клавіатури перегриз :wacko3: .
В нас такі справи: були в лікарки. Прослухала. В легенях та бронхах з"явились хрипи. Кашель поганий. Призначила антибіотик Сумамед + Амбробене в розчині приймати + Тавегіл проти алергії на ніч+ бактерії Лаціум. Так як кашель не зовсім сухий, а "на грані" переходу в мокрий. Зараз закінчили антибіотик (приймали 3 дні). Ситуація значно краща. Були знову в лікарки. Каже ще Амбробене пару днів і все на огляд. Подивимось як далі буде. Зараз кашель мокрий і не часто.
УВЧ робили тільки на ніс. В разі чого буду проситися. Бо на соплі нам відразу почало допомагати. Водити малого буду я, як минуий раз.
Хочемо також показати малого педіатру-імунологу з Чорнобильської, здати аналіз на глисти, бо саме вони можуть бути причиною частих бронхітів та кашлю.
Амеліядаю приблизно 2\3 молока і 1\3 боржомі + ще трішки меду для смаку. П"є сильно теплим.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2013 - 12:58

В нас рідко буває сухий кашель,та коли є то даю Ереспал сироп.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   (((Леська)))  

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2013 - 14:53

Дооброго дня дівчата, хочу у вас поради, незнаю куди краще написати: моїй донечці майже 3,5 роки, внеї кашель сильний сухий, температури немає, дньом коли спить дуже кашляє таким протяжним грубим кашлем, почались також соплі. 4 місяці назад нам дали бронхіальну астму ми дихали вентоліном і пульмікортом раніше. Зараз цей кашель не зхожий на алергічний тому незнаю як краще лікувати і чим саме. Може у когось із Вас траплялися такі ситуації порадьте, бо до лікаря незнаю якого звернутись, я консультуюсь у різних лікарів і все вони кажуть різне.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2014 - 11:46

Перегляд повідомлення(((Леська))) (07 December 2013 - 14:53) писав:

Дооброго дня дівчата, хочу у вас поради, незнаю куди краще написати: моїй донечці майже 3,5 роки, внеї кашель сильний сухий, температури немає, дньом коли спить дуже кашляє таким протяжним грубим кашлем, почались також соплі. 4 місяці назад нам дали бронхіальну астму ми дихали вентоліном і пульмікортом раніше. Зараз цей кашель не зхожий на алергічний тому незнаю як краще лікувати і чим саме. Може у когось із Вас траплялися такі ситуації порадьте, бо до лікаря незнаю якого звернутись, я консультуюсь у різних лікарів і все вони кажуть різне.

в нас щось схоже -2 тижня кашляэмо -все перепробували-аж тепер сказали що схоже на коклюш...шо робити й давати вже незнаэмо...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ANGELINA G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2014 - 12:29

В нас також болячки почалися в садку з 2,5 років.Хвороба починається насмарком,переходить в кашель сухий,гавкаючий,особливо в ночі.Діагноз поставили бронхіт з обструкцією з алергічним компонентом,температури як правило також нема.Загострення відбувається в осінньо-зимовий період.Консультуємся в одного лікаря,рятуємся ношпа,аерофілін,бронхолітин,лазолван,ніяких запахів,вологе прибирання та відмова від будь якого солодкого та цитрусових. Результат дає таке лікування,поки знов не йдем в садок,зробили перерву до квітня,і пємо курс бронхомуналу 3 міс.Надіємся,що переборимо ту хворобу.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2014 - 12:33

І у нас були кашлі майже 3 тижні, вдень майже не кашляли, а вночі ротики не закривались (перші 3-4 ночі я не спала зовсім), перепробувала все і нуль результату, лікарка сказала що то тепер такий вірус з паракоклюшними симптомами, я тиждень лікувала, а потім перестала і кашель сам пройшов
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kvitka_Margaritka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 October 2014 - 19:13

І нас замучивсухий кашель. Температури нема, дитина активна, але кашель не дає спокою. Пили Бронхолітин, Ереспал та Аскоріл, ефекту ноль. Зараз даю молоко з Боржомі, чула про такий народний метод. І купила Гербіон исланський мох. Хочу поставити гірчичники на ніч. :36_17_1:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2014 - 12:10

В малого був дуже сильний сухий кашель. Ну просто кожну хвилину дитина "гавкала". Спершу купили ісландський мох від гербіону, два дні пропили, але ефекту нуль. Кашель так і був сухий. Тоді купили Стоптусин Фіто на основі екстракту чебрецю. За дів години кашель став не такий сильний, а на другий день малий почав кашляти волого.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dacishinka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2014 - 10:21

Ой, і у нас такі ж проблеми. Дитині 4 роки і в осінньо-зимовий період починається цей сухий нічний кашель . і так вже 3роки підряд. Давали і Пектолван Ц, Гербіон, Евкабал, бронхолітин, Мукалтін, та ще багато чого і інгаляціі робили і з боржомі і з сильними ліками, результату нуль. Закінчується все уколами-антибіотик, але ща місяць знову те саме. Сил вже нема, не знаю що й робити, дитина мучиться вночі. Здавали на алергію, нічого нема, але чому ж так кашляє? Вже думаю дати протикашльові(Синекод) не знаю чи допоможе. До речі, кашель від мікстур ставав вологим, але за декілька днів знову сухий.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олюник 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2014 - 11:24

Перегляд повідомленняdacishinka (10 November 2014 - 10:21) писав:

Ой, і у нас такі ж проблеми. Дитині 4 роки і в осінньо-зимовий період починається цей сухий нічний кашель . і так вже 3роки підряд. Давали і Пектолван Ц, Гербіон, Евкабал, бронхолітин, Мукалтін, та ще багато чого і інгаляціі робили і з боржомі і з сильними ліками, результату нуль. Закінчується все уколами-антибіотик, але ща місяць знову те саме. Сил вже нема, не знаю що й робити, дитина мучиться вночі. Здавали на алергію, нічого нема, але чому ж так кашляє? Вже думаю дати протикашльові(Синекод) не знаю чи допоможе. До речі, кашель від мікстур ставав вологим, але за декілька днів знову сухий.

А може у вас сухе повітря в квартирі, і дитина не має чим дихати, попробуйте його трохи зволожити. Якщо аналізи в нормі, то сухість повітря цілком може бути причиною для кашлю.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алуся 777 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 June 2015 - 00:42

Дівчата ,а що то за інгаляції з боржомі ? При якому кашлі і в якій пропорції треба робити ? Дитині - 2,6 можна ?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KvitkaMaka001 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 October 2019 - 08:44

Ми інгаляції рідко робимо, тільки за показаннями. Від сухого кашлю даю доньці сироп Апіколд на основі меду і чебрецю. Він якраз пом'якшує кашель і полегшує відходження мокроти.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 22 October 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн