Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Наліт на статевих органах у дівчаток - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Наліт на статевих органах у дівчаток Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   AНВ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 04 April 2020 - 18:35

Доброго дня! Дівчинці 5 рочків. Білий сиркоподібний наліт на статевих губках (не зверху, а видно, коли їх розкрити, всередині). При підмиванні не можу його зняти - знімала за допомогою ватки після підмивання. Але знову з являється. Що з цим робити? Може в когось схожа є проблема....

Повідомлення відредаговано AНВ: 04 April 2020 - 18:38

• Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 37

Відправлено 06 April 2020 - 10:57

За описом схоже на молочницю, хоча в такому віці це доволі рідкісно. Вам треба до дитячого гінеколога, або хоча б з педіатром по телефону проконсультуватися, так як карантин. Можна попробувати ромашкою попідмивати + часта зміна білизни, але швидше за все у вас таки щось грибкове, то треба специфічне лікування, просто ромашка навряд чи допоможе. Зверніть увагу чи не чухає і розкажіть про симптоми лікарю. Якщо не можете додзвонитися, є безкоштовний додаток (взагалі платний, але зараз під час карантину безкоштовний), де можна проконсультуватися онлайн 24 години на добу.
Прихований текст

Повідомлення відредаговано TetianaK: 06 April 2020 - 10:58

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 38

Відправлено 06 April 2020 - 11:22

AНВ, наскільки мені відомо, це - смегма, від недостатньо ретельного підмивання. Ми,мами боїмося докладати надмірних зусиль, підмиваючи доню. В мене зі старшою кілька разів таке бувало. Доня скаржилася на дискомфорт. Оглядала, бачила наліт і почервоніння. Наліт прибирала ватним тампоном, почервоніння акуратно змащувала кремом Боро Плюс. На ранок почервонінь не було.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 April 2020 - 14:54

Перегляд повідомленняTetianaK (06 April 2020 - 10:57) писав:

За описом схоже на молочницю, хоча в такому віці це доволі рідкісно. Вам треба до дитячого гінеколога, або хоча б з педіатром по телефону проконсультуватися, так як карантин. Можна попробувати ромашкою попідмивати + часта зміна білизни, але швидше за все у вас таки щось грибкове, то треба специфічне лікування, просто ромашка навряд чи допоможе. Зверніть увагу чи не чухає і розкажіть про симптоми лікарю. Якщо не можете додзвонитися, є безкоштовний додаток (взагалі платний, але зараз під час карантину безкоштовний), де можна проконсультуватися онлайн 24 години на добу.

Той наліт і не викликає свербіж і взагалі дитину не турбує - мене тільки він турбує....

• Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 37

Відправлено 06 April 2020 - 18:47

Перегляд повідомленняAНВ (06 April 2020 - 14:54) писав:

Той наліт і не викликає свербіж і взагалі дитину не турбує - мене тільки він турбує....

Тоді певно достатньо буде слідувати порадам Martlet))

Повідомлення відредаговано TetianaK: 06 April 2020 - 18:47

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 April 2020 - 10:56

Перегляд повідомленняMartlet (06 April 2020 - 11:22) писав:

AНВ, наскільки мені відомо, це - смегма, від недостатньо ретельного підмивання. Ми,мами боїмося докладати надмірних зусиль, підмиваючи доню. В мене зі старшою кілька разів таке бувало. Доня скаржилася на дискомфорт. Оглядала, бачила наліт і почервоніння. Наліт прибирала ватним тампоном, почервоніння акуратно змащувала кремом Боро Плюс. На ранок почервонінь не було.

Дякую. Цікавилася відносно смегми у дівчаток - прочитала, що вона відіграє захисну роль і коли є її надлишок, то треба знімати.

Недавно були на Орлика в проф. Наконечного, бо мали проблеми з урологією - лікар оглянув - і звернув увагу, що на статевих органах горбик і чи я знаю про це. Тоді було не до розпитувань, бо лікували полієнефрит. А зараз - ніде й не поїду до гінеколога, бо карантин. Може хтось знає, що таке міг зауважити лікар? Дякую.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 43

Відправлено 13 April 2020 - 09:40

AНВ, стосовно отаких виділень і нальоту. Крім гігієни перегляньте харчування. Солодке і мучне лише сприятиме розвитку бактерій. я свого часу малу дієтою позбавляла отаких виділень і почервонінь.
А стосовно горбика- не панікуйте, зачекайте кінця карантину і тоді розберетеся. Аби було щось серйозне-лікар відразу б сказав, а якщо це якісь фізіологічні особливості, то страху в тому немає.

My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 07 June 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн