Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Розділ допомоги - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Розділ допомоги: Файли Cookies і їх використання

Використання Cookies не обов'язкове, але настійно рекомендується. Cookies використовуються для автоматичного входу у форум з Вашого комп'ютера (не вимагаючи кожного разу введення пароля) і відстежування нових для Вас повідомлень.

Також їх використання дозволяє обійтися без передачі даних запиту на сервер у цих довгих URL, які Ви могли спостерігати в адресному рядку браузера на інших форумах і сайтах. Використання Cookies можна включити в Панелі управління (вверху всіх сторінок форуму завжди є посилання) в розділі Настройка. Настійно рекомендуємо зробити це!

Видалення встановлених Cookies

Ви можете видалити встановлені Cookies як тільки побажаєте, якщо скористаєтеся посиланням, розташованим внизу головної сторінки форуму (сторінка, яка завантажується відразу після того, як виконаний вхід). У разі виникнення проблем їх завжди можна видалити вручну.

Видалення Cookies в Internet Explorer для Windows

• Закрийте всі відкриті вікна Internet Explorer
  • Натисніть кнопку Пуск
  • Виберіть Пошук натисніть на Файли і папки
  • У формі, що з'явилася, для пошуку введіть доменне ім'я форуму в полі Слово або фраза у файлі. (Якщо форум знаходиться за адресою https://www.Ваш_форум.if.ua/index.php, то потрібно ввести Ваш_форум.if.ua без лапок)
  • В полі Пошук в знайдіть C:Documents and SettingsВаше_ ім'я_коритсувачаCookies (для Windows 2000/XP) або введіть C:WindowsCookies (для Windows 9x/Me) і натисніть Знайти
  • Після закінчення пошуку виберіть знайдені файли (натисніть на усіх назвах, утримуючи Ctrl+A) і видаліть їх.

Видалення Cookies в Internet Explorer для Macintosh

• В активному вікні Internet Explorer виберіть в меню пункт Правка (Edit) і потім Параметри (Preferences)
  • У вікні, що відкрилося, оберіть пункт Cookies в розділі Отримані файли (Receiving Files).
  • Коли відкриється список, знайдіть в ньому доменне ім'я форуму #@:

Всі встановлені форумом Cookies тепер видалені. В деяких випадках потрібне повне перезавантаження комп'ютера для того, щоб зміни набули чинності.

Перекладач онлайн