Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Справжні друзі -хто вони? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Справжні друзі -хто вони? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Подих вогню 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 05 August 2011 - 08:05

Вирішила у вас поцікавитись чи є у вас справжні друзі? Не такі з якими можна випити пива і зїздити на вихідні на шашлики...а такі ,які дійсно себе проявили у якомусь вчинку.
Друг повинен бути один-два,чи з десяток?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DIKIKI 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 08:55

мама91, ця тема для мене є трішки болючою, бо часто задумуюсь над цим питанням і дуже важко на нього відповісти. Після одруження всі "друзі" стали якимись далекими. Найкращим другом для мене зараз є мій чоловік, який дійсно проявив себе у важких ситуаціях, не втік чи відмазався, як могли б зробити багато чоловіків... Також маю подругу, з якою познайомилась тут, на Малечі, правда ще з нею не бачилась, та вона багато чого для мене зробила та дуже підтримує мене. Ще є один друг, який також далеко, який є перевіреним. А чомусь тут, біля мене, справжній друзів нема, тільки чоловік.

My Signature
Зображення
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Страшенно сумую за Малечою. Коли я вже до вас повернусь?
  • Back To Top

Гість_Солодка мрія_*

• Група: Гості

Відправлено 05 August 2011 - 09:07

В моєму житті справжніх не було.Здається що вроді би і знайшла щось справжнє,а потім -бац- і проявляється вся підла людська сутність.І так весь час,одні розчарування.Так що моя думка є така,що найкраща подруга чи друг-це мама.От вона точно не зрадить.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Natally 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 09:10

А мені здається, що справжніх друзів не може бути багато. У мене справжня подруга одна єдина, з якою ми дружимо з п"ятого класу. Ми з нею багато чого пережили разом. Зараз вона хрещена мого синочка. Мабуть, ми стільки років вже дружимо, бо ми з нею такі різні. Як вогонь та вода. Я більш темпераментна, а вона розсудлива, спокійна. А взагалі я вважаю, що справжній друг не той,що пізнається у біді, а той, хто радіє за твої успіхи. Бо часто в житті коли в одного щось гарне відбувається в житті, то іншій людині важко радіти за нього, легше позаздрити. А це вже не дружба(((

• Back To Top

Користувач поза мережею   Рената 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 09:21

Вважаю, що справжніх друзів не буває багато. Для мене друг - це той, хто завжди розуміє і не осуджує, той, хто підтримає і завжди бажає тобі кращого, той, з ким комфортно навіть мовчати, той, хто ніколи не заздритиме і не ставитиметься зверхньо. Я щаслива, що в мене є такі.

• Back To Top

Користувач поза мережею   linka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 09:27

Мені теж здається, що справжніх друзів не може бути багато. Багато - це знайомих. Так справжні друзі, тебе підтримають у будь-якій ситуації. А ще справжні друзі можуть не тільки підтримати й поспівчувати, а щиро порадіти за тебе,за твій достаток, за успіх (бо поспівчувати у важку хвилину можуть всі, а от як тільки ти "вирвешся", щось у тебе буде краще. ніж у інших - відразу з"являються заздрізники, недоброзичливці. А справжні друзі - порадіють з тобою, і залишаться у будь-якій ситуації.
Маю 2 подруги - з одною вже дружимо 16 років (хресні у діток один в одного також) вона живе недалеко, досить часто спілкуємось і "дружимо сім"ями, з іншою знайома трохи менше - 13 років, але вони виїхали 5 років тому в США, але наша дружба не перервалась, ми і надальше спілкуємось завдяки скайп, підтримуємо одна одну, порадимо, порадіємо.
На жаль, з мамою таких дружніх стосунків у мене нема, для мене мама - це мама, але з нею свої проблеми я не можу так обговорити, інколи мені простіше їх обгворити з батьком.
Ну і чоловік - це мій коханий і мій друг, який завжди поярд зі мною, який не кинув мене у важкій ситуації, а повівся достойно, як мужчина.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Romashka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 09:41

Друзі справжні не лише підтримують і співчувають у важких хвилинах,а й по справжньому порадіють за тебе.За все життя справжня подруга у мене одна.З якою ми пережили все.І які б проблеми і не порозуміння в нас би не виникали ми працювали над нашою дружбою.І я дуже нею ціную.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната999 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 10:01

Для мене самими справжніми друзями є батьки і сестричка! Все решта- це так знайомі, яким я б ніколи нічого не довірила і не відкрилась би...

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MissTess 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 August 2011 - 10:25

В друзях потрібно цінити відвертість. Це ті люди, що мене розрадять і очі відкриють на ситуацію, ті з якими комфортно і спокійно. В мене дві справжні подруги. Одно нещодавно поїхала за кордон і це справді сумно - неначе відірвали частину мене. Мені повезло, бо мій найкращий друг став моїм чоловіком. :smile:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Русінька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 August 2011 - 11:09

Не можу сказати що у мене є справжні друзі, є знайомі , з якими комфортно проводити час. Думаю , що дружба має таке важливе значення у дитинстві, ранній юності. Можливо і тому друзі найщиріші це ті, з дитинства. А коли появляється сімя, вона автоматично виходить на перший план. А ще думаю на друзів треба дивитись реально, а не чекати «вірності до гробу», бо таке тільки у фільмах буває, в житті часто треба іти на компроміси і сприймати людей такими , які вони є, з усіма недоліками…

• Back To Top

Користувач поза мережею   FeLiCe 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 11:28

Зараз найкращим другом для мене є чоловік. Всі решта тут і Фр. знайомі. Є одна подруга, однокласниця, яку я дуже люблю, але вона далеко, бачимось рідко.
Був один друг, хороший друг... Але на жаль була змушена вибирати між ним і чоловіком. Вибрала чоловіка, тепер з ним не спілкуюсь...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Jemma 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 11:52

Я з тих людей, у яких мало друзів, але якщо вже є, то справді надійні, на простих знайомих не розпилююсь, а вгазагалі найкращі та найближчі - це чоловік, сестра, мама... рідні одним словом

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама_Тимура  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 12:31

Справжні друзі це ті, хто не лізе з порадами в твою сім*ю, але можуть чесно сказати де ти повівся недобре. І головне - ти робиш висновки, а не обіжаєшся. А ще, вони не ображаються, якщо ти береш за хресних когось іншого. Вони розуміючі, за що їм ВЕЛИКЕ СПАСИБІ! :dance2:

My Signature
Зображення

Є час працювати, і є час кохати. Ніякого іншого часу не залишається.
Коко Шанель
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cutie 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 12:56

Найкращий друг для мене - мама, от хто дійсно ніколи не зрадить!!!!А ще маю двох подруг, з якими дружу 20 та 10 років...Друзі справді перевірені часом, впевнена в них абсолютно. Ще маю двох двоюрідних сестер,які є для мене дуже важливими, з якими я також можу усім поділитися, які ніколи не позаздрять і завжди дадуть потрібні поради, та сестрички нажаль далеко, бачимося рідко...Ще маю дуже хороших знайомих (їх я маю значно більше ніж друзів, але все таки вони лишаються лише дуже-дуже хорошими знайомими та як у нас кажуть "коліжанками"). З чоловіком колись можна було "дружити", говорити на різні теми і радитися, та зараз все змінилося не в кращу сторону...Тому я вдячна своїм рідним та друзям, що вони у мене є і дуже-дуже їх люблю!!!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котейка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 13:05

Справжніх друзів багато не буває, час і обставини відсіюють тих хто є просто знайомими. Маю 2 подруги і одного друга, таких з якими би "пішла у розвідку". Причому одна з них моя кума, ми знайомі з дит садка, не завжди були не розлий вода, але не зраджували одне одного ніколи, допомагали, коли потрібно. І навіть якщо довгий час не спілкуємось то все одно розуміємо і підтримуємо.
На мою думку потрібно керуватися таким принципом - Настоящий друг с тобой когда ты не прав, когда ты прав, каждый будет с тобой.

My Signature
Зображення
Жінки можуть все, от лише деякі соромляться.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ароматна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 13:06

Справжніх друзів, мабуть, не мала. Бо дійсно: коли тобі погано - підтримують всі, хто знає ситуацію, або твій настрій. А коли тобі добре, то щиро порадіти може лише справжній друг... Лише справжній друг не буде заздрити, а намагатиметься радіти щирою і відданою радістю. Колись вважала своїм другом свого чоловіка, але були обставини, які змусили мене інколи остерігатися його. А так, коли ми в хороших та гармонійних відносинах, він хороший і відданий друг. Може вислухати цілу сповідь про те, що наскільки погано бути жінкою, коли маєш критичні дні, завжди підтримує в покупці якоїсь "фігні" (його слова)...
Для мене він друг, коли в нас все добре... Але коли ми "в контрі, то друг найкращий у мене поки син, який завжди подарує посмішку, пожаліє. коли побачить, що сумний, почне сміятися, щоб розсмішити мене...
Подруги відходять. коли з"являється сім"я, бо не всім цікаво слухати про памперси і дитячі какашки... Але хотілося б мати подругу, з якою можна було б провести разом час і просто поговорити...

Повідомлення відредаговано ania123458: 05 August 2011 - 13:09

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gordenka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 13:27

в мене 2 найкращі друга,-моя мама і мій чоловік,-єдині на кого я можу покластись на всі 200%.Колись були подруги,друзі...чесно признатись,то все не те!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Беременулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 14:35

з ними просто.....легко......... можна бути такою як ти є..... не стидатись сліз(коли хочеться плакати), не боятись радіти, заздрорщів!
це люди які 24 години на добу готові прийти до тебе у любій ситуації! і я можу лише гордо сказати. що таких у мене - можна порахувати на пальці 1 руки! але вони є!

My Signature
[url=https://www.malecha.org.ua]Зображення[/url

Почніть дякувати Богу за те, що у вас є, і він дасть вам те, чого вам не вистарчає![/spoiler]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмидА  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 15:57

А в мене є справжня подруга це моя КУМА хресна мама моєї другої дитини.Ми вже дружим 10років вона живе в Івано-Франківську.Вона ніколи мене не підводила і взагалі ми дуже близькі,я люблю її як сестру.
Ну і звичайно мій друг це коханий чоловік який мене ніколи не підводив

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЛяО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2011 - 17:19

Напевно я щасливо , що в мене є справжні подруги, маю трьох подружок між нами було все і ревність , колись і закохувалися в одного хлопця , сварились мирились , могли один до одного довго і не дзвонити і не бачитись Я знаю , що серед ночі подзвоню вони завжди прийдуть на допомогу , і на даний час ой вони витримують мій такий поганий настій. Мої любі подруги я вас дуже всіх люблю я дякую Богу , що ви в мене є , щоб ви всі в мене були здорові, щасливі , :smile: .

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 06 July 20 )

• З днем народження
    yuzik88 
    - Вік: 32

Реклама

Перекладач онлайн