Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Геміпарез - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Геміпарез Допоможіть порадою про цю хворобу Оцінка: -----

Користувач поза мережею   olichka34 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 January 2009 - 12:20

Добрий день! :smile:
В мене росте прекрасний синочок Дмитрик (2.5рочків), але є одна "маленька" проблема в нього геміпарез лівої ножки, лікування проводимо. Можливо хтось стикався з таким і дасть якісь поради, як допомогти дитині. Хлопчик ходить, але часто може впасти, рівногвага погана.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 January 2009 - 17:32

Хотіла написати вам у приват, але не змогла чомусь.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2009 - 13:52

Уже знаю чому - у вас нема 5 повідомлень, отже, ще нема приватної скриньки. Спілкуйтеся активніше з нами :good:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olichka34 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 January 2009 - 15:20

Ви можете щось порадити?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 January 2009 - 16:03

Думаю, те, що я вам могла б порадити, ви через гугл і самі знайшли уже. Тим паче, що я не в Україні зараз. Хіба якісь мазі східні для масажів (якщо є такі) зможу привезти, та і то влітку - не раніше

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvit Lana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 January 2009 - 13:30

Можу порадити натирати ніжку настойкою лаврового листка. Треба подрібнити лавровий листок, залити соняшниковою олією так щоб олія трошки перевищила шар листка і настоювати 14 днів.
Можна також робити компреси з цієї настойки. Ми просто втираємо, одночасно масажую. Втираємо приблизно 12-15 днів щомісяця, потім робим перерву, заодно і нова порція настоюється.
І звичайно, треба робити щодня масаж і вправи. І все буде добре.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvit Lana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2009 - 22:11

Олічка, як Ваш Дмитрик? Яке Вам лікування назначили? Розкажіть, будь-ласка. :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   slovjanka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 July 2011 - 13:27

Моїй донечці в 2 роки також поставили діагноз -правобічний геміпарез. Вже рік боремось, лікуєм,масажі,вправи,різні процедури. На жаль поки що небачу сильного ефекту :(.Доця й надалі не встає на повну стопу. Прошу, хто має дитинку з таким же діагнозом, поділіться досвідом лікування! Лікувались в Куксенка, Козубенка та Свинаренка.... Щиро дякую за будь-яку інформацію.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mira01 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2011 - 14:39

slovjanka, це знову ж таки все досить індивідуально!!!! Зараз порадити, можна те, що і при будь-якій формі ДЦП - інтенсивно масажі, вправи... пробйте, щось нове - іппотерапію, саноторно-курортне лікування (якщо ви на допомозі від держави, то такі путівки дають безкоштовно!). Зараз, напевно, ще зарано робити якісь операції, тому мусите витягувати фізичними процедурами, нехай Вам маленька допомагає, робіть разом. думаю Вам вже показали на Орлика, які вправи виконувати. Зараз, напевне, головне, щоб не було різниці по довжині, а якщо є хоч якийсь результат - боротись до кінця, а вже в крайному випадку робити підсікання!!!
Порадьтесь з іншими лікарями, бажано приватно, але тут також кожен йде по заданому плану і щось міняти при видимих результатах не варто.
Знову жтаки, Ви мама і Вам вирішувати, але з свого досвіду, не зустрічала лікаря, який би вникнув і порадив, як для своєї дитини - це ФАНТАСТИКА!!!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   slovjanka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2011 - 20:01

Перегляд повідомленняMira01 (6.8.2011, 14:39) писав:

slovjanka, це знову ж таки все досить індивідуально!!!! Зараз порадити, можна те, що і при будь-якій формі ДЦП - інтенсивно масажі, вправи... пробйте, щось нове - іппотерапію, саноторно-курортне лікування (якщо ви на допомозі від держави, то такі путівки дають безкоштовно!). Зараз, напевно, ще зарано робити якісь операції, тому мусите витягувати фізичними процедурами, нехай Вам маленька допомагає, робіть разом. думаю Вам вже показали на Орлика, які вправи виконувати. Зараз, напевне, головне, щоб не було різниці по довжині, а якщо є хоч якийсь результат - боротись до кінця, а вже в крайному випадку робити підсікання!!!
Порадьтесь з іншими лікарями, бажано приватно, але тут також кожен йде по заданому плану і щось міняти при видимих результатах не варто.
Знову жтаки, Ви мама і Вам вирішувати, але з свого досвіду, не зустрічала лікаря, який би вникнув і порадив, як для своєї дитини - це ФАНТАСТИКА!!!

Дякую...... і я на жаль не зустрічала....Господи, чому ж так воно є, вони ж теж батьки і дітей мають......:(
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанка234 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2011 - 08:32

В нашого маленького теж правосторонній геміпарез. Синочку зараз 4.5 місяці. Лікуємося 3 місяці. Лікування різне, і медикаменти,але здебільшого фізичні вправи,масажі,озокеріт.Два тижні на місяць з нами працює масажист,потім перерив і так постійно. Знаю,що для таких діток дуже добре ходити в басейн і приймати ванни з різними укріплюючими травами і морською сіллю.Наразі синочок вже немає різниці між ручками,а на днях почав ставати на ножки. Попри свій маленький вік,вже сам сідає в колясці.Результат очевидний ;) Лікарка наша дуже хороша,незнаю може того що моя сусідка... Ще хотіла сказати про масаж,я знаю що не можна дуже часто його таким діткам,бо м'язи потім не хочуть працювати самі.Ми чергуємо два тижні масажу і два тижні легеньку розминочку. Щось я понаписувала багато :) Треба вірити в те,що все буде добре!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанка234 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 January 2012 - 14:57

Доброго дня.Хотыла б поділитись своєю радістю.Сьогодні ми були у лікаря і після числених обстежень,нам сьогодні нарешті зняли діагноз.Нарешті ми здорові!!!!!!!!! Дівчатка,в кого дітки з такими діагнозами,не падайте у відчай,цю хворобу можна перемогти. Удачі Вам,хай Бог Вам допомагає :36_3_11:
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marol@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 January 2012 - 19:21

Перегляд повідомленняОксанка234 (30 January 2012 - 14:57) писав:

Доброго дня.Хотыла б поділитись своєю радістю.Сьогодні ми були у лікаря і після числених обстежень,нам сьогодні нарешті зняли діагноз.Нарешті ми здорові!!!!!!!!! Дівчатка,в кого дітки з такими діагнозами,не падайте у відчай,цю хворобу можна перемогти. Удачі Вам,хай Бог Вам допомагає :36_3_11:

Слава Богу, що ви виздоровіли! Бережіть синочка і не хворійте!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nusi4ka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2012 - 04:19

А в мого синочка також правосторонний гемiпарез ще й гiпотония,нам 11 мiсяцiв,а вiн сам не сiдае,не перевертаеться,сам не ходить.У нас бiльше вражена ручка,вiн ею рухае,тiльки зажата в кулачок в основному. Все з пiдтримкою,ми лiкуемось,в квiтнi поiдемо в Трускавець. Хто там був? у кого е схожа проблема? Хотiла б спитати,коли вашi дiтки почали превертатись,самi сидiть и ходити?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kokosina 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2012 - 23:11

Доброго вечора дівчатка...Сьогодні натрапила на малечуі вчиталася...багато таких як ми діток, а я бачу кругом лише здорових, тільки нас видно...що не такі як усі. У нас хлопчик 1,7міс. ДЦП, лівостороній геміпарез, затримкарозвитку, говорить окремі склади, не ходить, стоїть без підтримки декілька секунд, ліва ручка зажата в кулачок, не працює нею взагалі, тільки коли повзає. На ліву ніжку стає невпевнено, не відчуває опори.

Лікування купа препаратів, не злічити що ми тільки не пили, тонус не знизився, толку мало від них...Збираємося 23квітня перший раз у Трускавець на реабілітацію...дуже покладаю велику надію на дядю Козявкіна...
Лікувалися в Києві в ІПАГІ на Мануїльського 8, голки, парафін, кортексін, октовегін, масажі...Після лікування поповзли самостійно рачки, став жвавим, цікавиться всім, почав виконувати нескладні прохання...киває головою так і ні, покозує ручкою пока...одним словом бачу результати є...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   demi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 April 2012 - 08:53

З якого міста ви?У вас дитя ще маленьке,треба лікувати,просто знайти хорошого лікаря.Правильне лікування це великий шанс на видужання.
У моєї доні теж проблеми.Ми були в Трускавці багато разів.Якщо цікавить щось,пишіть.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 April 2012 - 13:52

Ми мешкаємонедалеко від Києва, містечко Ірпінь.
Маємо такий діагноз з 6 місяців, парвда тоді робили лише масажі і пили нейровітан, цераксон, аспаркам, діакарб, траумель, магне б6....Дитина все робила із запізненям...зуби почали лізти в 7 місяців, сідати самостійно в 9, раніше ліва ручка працювала, хоча б трішечки, намагавсянею притримати іграшку, покрутити шарик, а зараз нею нічого не робить, а коли випрямляє самостійно, то вона стає наче вигнутою, невмілою...таке відчуття що він її не відчуває, а рухи робить неусвідомлено...

Розумію, що дитя маленьке і ми віримо тільки в найкраще, а ще говорять, що дцп це стан,а не хвороба і вона стоїть на місці, і не погіршується, а тільки покращується, або ж без змін..Але на власному синочку бачу погіршення є в руці,ніжку теж завертає при хотьбі за ручки, іноді зовсім відмовляється на ніжки ставати, плаче...думаю йому боляче, а чим допомогти не знаю

Перший раз так далеко зібралися...багато мам хвалять Трускавець і Еліту в Львові...спробуємо...надія є завжди.
Опишіть будь-ласка саме процедури і як їх переносила ваша донечка??? Чи були зміни на краще і яка у вас форма?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   demi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 April 2012 - 15:14

Kokosina,хотіла написати в приват,але не можу.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 April 2012 - 17:23

Перегляд повідомленняdemi (19 April 2012 - 15:14) писав:

Kokosina,хотіла написати в приват,але не можу.

у мене поки його немає, пишіть тут
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nusi4ka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2012 - 23:09

Перегляд повідомленняslovjanka (25 July 2011 - 13:27) писав:

Моїй донечці в 2 роки також поставили діагноз -правобічний геміпарез. Вже рік боремось, лікуєм,масажі,вправи,різні процедури. На жаль поки що небачу сильного ефекту :(.Доця й надалі не встає на повну стопу. Прошу, хто має дитинку з таким же діагнозом, поділіться досвідом лікування! Лікувались в Куксенка, Козубенка та Свинаренка.... Щиро дякую за будь-яку інформацію.

скажіть будь-ласка,як ваша дитинка розвивається взагалі,в розумовому плані також,як розмовляє? моему хлопчику 1,1,також правобічний гемиіпарез. а ще які у вас стопи? у нас плосковальгусні.

Перегляд повідомленняdemi (19 April 2012 - 08:53) писав:

З якого міста ви?У вас дитя ще маленьке,треба лікувати,просто знайти хорошого лікаря.Правильне лікування це великий шанс на видужання.
У моєї доні теж проблеми.Ми були в Трускавці багато разів.Якщо цікавить щось,пишіть.

підкажіть,як довго ви лікувалися у Козявкіна? яких результатів досягли? що вміли?

Повідомлення відредаговано Nusi4ka: 09 May 2012 - 23:02

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина