Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Анемія... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Анемія... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 August 2007 - 14:07

Дівчата, хто зіткнувся з такою проблемою під час вагітності і хто чим рятувався?
Якщо пам*ятаєте зазначайте, будь ласка, рівень гемоглобіну в крові...

Була сьогодні в лікаря - результати невтішні - 96 одиниць і це після курсу пігулочок від яких зуби чорного кольору стають :( - з понеділка сказав приходити на денний стаціонар - колоти Ферум Лек... чи хтось його вживав? і чи правда що від нього на все життя лишаються чорні плями?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 08 August 2007 - 14:20

Перегляд повідомленняLuna (8.8.2007, 15:07) писав:

Дівчата, хто зіткнувся з такою проблемою під час вагітності і хто чим рятувався?

Була сьогодні в лікаря - результати невтішні - 96 одиниць і це після курсу пігулочок від яких зуби чорного кольору стають :( - з понеділка сказав приходити на денний стаціонар - колоти Ферум Лек... чи хтось його вживав? і чи правда що від нього на все життя лишаються чорні плями?

Співчуваю! В мене не було проблем з гемоглобіном, опускався до 113 лише. Тому і підняла його легко гранатами. Може це прозвучить по дурному, але десь читала, що харчуванням цю проблему не вирішити і пігулки теж не сильно допомагають. Що краще всього по-максимому перебувати на свіжому повітрі і вести активний спосіб життя. Так що нічого нового порадити не можу...
А про плями я не знаю... :(
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 August 2007 - 14:52

В мене на останных тижнях був низький гемоглобін 87. Лікар виписав сорбіфер, але від нього живіт в мене болів і я пила Ферум Лек здається, але в сиропі.його і діткам дають і ще пила фолієву кислоту щоб гарно засвоювались. Колись після операції коли гемоглобін був 67 :) (було і таке у мене в житті) пила гінотардиферон, дуже хороші ліки, але не знаю чи можна його вагітним. до пологів змогла підняти лише до 94. Що саме цікаве після пологів усе саме собою нормалізувалося. Я читала що є така річ як анемія вагітних і ліками тут важко зарадити. уколи робити не раджу. нідочого вони вам. спочатку варто спробувати таблетки сиропи дієту, уколи це найостанніше і якщо є така необхідність.
Декілька порад
дієта печінка,яловичина, буряк,гречка, яйця, гранат,сік моркви і яблука свіжий (щоб залізо засвоювалося потрібно вітамін с багато), взагалі їжте побільше фруктів овочів та їжі взагалі :) . знайдіть табличку де вказано з яких продуктів гарно засвоюється залізо, бо в деяких його багато, але воно погано засвоюється. на пийте молока чаю коли приймаєте залізо, вони знижують засвоєння.
гуляйте побільше та не хвилюйтеся все у вас буде гаразд.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 September 2007 - 09:35

Відпишуся про результати мого "лікування"...

Після курсу пігулок "гінотардіферон", що про них багато чула позитивного, зокрема від знайомих лікарів, гемоглобін 96... зогляду на стримке зниження призначили колоти Ферум Лек, зробили 5 уколів - підняли до 105, призначили ще 5 - 106, і от вже майже місяць без жодних преператів - 106 тримається саме по собі, їм те що підіймає рівень заліза - червону ікру і гранати щоденно...

і таке в мене враження складається що нічого на рівень заліза особливо не впливає - організм сам якось корегує його рівень :3_3_21:

щодо плям на попі - такі є, спочатку просто болючі синці, а тепер безболісні плями коричневого кольору, але здається розмір їх потроху зменшується і насиченість кольору також меншає, може допомагає щоденний массаж з олійкою ?!?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lynx 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 September 2007 - 00:48

Є два види анемії - залізодефіцитна і анемія, не пов"язана з рівнем заліза. Лікування має бути відповідним до типу анемії.
  • 0
  • Back To Top

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2007 - 07:02

Luna , рада що у вас вже все краще. Сподіваюся вже скоро будемо вітати вас з народженням малюка. :36_1_66:
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 September 2007 - 17:09

lynx, лікування призначили від обох, що маємо в результаті написала...

Яблучко, дякую, до мене можна на "ти", а малюк вже ТАК штовхається - скаладається враження, що він і сам вже не проти проінспектувати цей недосконалий світ своїми оченятами-рученятами :D в субботу УЗД може нарешті погодиться розповісти хто ж він хлоп чи дівчатко B) доречі чоловік нарешті знайшов час на відвідини курсів, тож все життя вже спрямоване на прийдешні дива :36_1_66:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 September 2007 - 11:41

Були ми сьогодні знов в ЖК і відвідали терапевта для вагітних, жіночка прискіпливо перечитала всю історію і запитала мене, чому ж це я не відвідувала кисневу терапію, якщо вже анемію лікувала ін*єкціями :36_1_66:

отаке цікаве питання, справді чому ж це я не відвідувала :huh: бо ніхто і пари з вуст що таке є і що його варто відвідувати :blush:

тож розкажіть може хтось ходив дихати киснем кріз настоянку кураги, родзинок і шипшини ? як враження?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 September 2007 - 12:10

Перегляд повідомленняLuna (24.9.2007, 12:41) писав:

Були ми сьогодні знов в ЖК і відвідали терапевта для вагітних, жіночка прискіпливо перечитала всю історію і запитала мене, чому ж це я не відвідувала кисневу терапію, якщо вже анемію лікувала ін*єкціями :36_1_66:

отаке цікаве питання, справді чому ж це я не відвідувала :huh: бо ніхто і пари з вуст що таке є і що його варто відвідувати :blush:

тож розкажіть може хтось ходив дихати киснем кріз настоянку кураги, родзинок і шипшини ? як враження?

Я з цим не стикалась. В свій час тільки коктейлі кисневі пила. Дуже мені вони подобались. :)

Ось трошки інформації про кисневу терапію.
Оксигенотерапія

Оксигенотерапія є одним із головних методів лікування гіпоксичних станів і відноситься до засобів патогенетичної терапії, відновлюючи дефіцит кисню. Для того, щоб оксигенотерапія виправдала очікуваний ефект, необхідно визначити тип гіпоксії, розпочинати її рано і проводити правильно, поєднуючи з іншими лікувальними заходами.
Оксигенотерапія на етапах медичної евакуації є невідкладним заходом за життєвими показниками і проводиться інгаляційним шляхом.
Інгаляційний метод кисневої терапії є найбільш фізіологічний. Під час інгаляції кисню підвищується парціальний тиск в альвеолярному повітрі, покращуються умови дифузії, усувається його недостатність у крові і тканинах, збільшується насичення гемоглобіну киснем, збільшується його розчинність в крові, покращується активність окислювальних процесів в тканинах, активізується функція дихальних ферментних систем, відновлюється корекція між системами кровообігу і дихання. Кисень здійснює сильну рефлекторну дію при гіпоксичних станах в організмі. Оксигенотерапія призводить до суттєвого зменшення необхідності організму в кисні за рахунок сповільнення дихання і серцевих скорочень, зменшення серцевого викиду, нормалізації АТ. При багатьох інтоксикаціях і отруєннях кисень покращує обмін речовин, посилює детоксикаційні можливості організму і усуває деякі патогенетичні причини розриву клініки отруєння, наприклад, сприяє усуненню набряку легень тощо.
Таким чином, механізм дії кисню при інгаляційному способі є комплексним, який складається із замісної, нервово-рефлекторної і місцевої дії.
Киснева терапія проводиться шляхом інгаляції:
1. Чистого кисню (не більш 3-х год.)
2. Суміші кисню з повітрям до 40%.
3. Суміші кисню з вуглекислотою — карбоген (СО2 — 5-7%)
4. Суміші кисню з гелієм (50-70%).
5. Суміші кисню з піногасниками (парами спирту).
6. Суміші з антибіотиками.

Вибір газової суміші для інгаляції, концентрація кисню та інших газів в ній, тривалість інгаляцій повинні визначатись індивідуально, виходячи із потреб ураженого організму.
Киснева терапія повинна починатися як можна раніше, при перших ознаках кисневої недостатності.
Чистий кисень містить 99,8% О2, інші – нешкідливі гази. Призначається при гострих формах кисневої недостатності високого ступеня, не супроводжується нестачею СО2 в організмі і порушенням дихального центру. Інгаляція чистого кисню з лікувальними цілями носить короткочасний характер, коли потрібна швидка і ефективна дія на дихальні органи з метою відновлення порушеного газообміну. Існують різні схеми оксигенотерапії. Рекомендується користуватися двома методами терапії киснем в залежності від важкості прояву гіпоксії.
1. Тривала подача — кисень подається по 40-50 хв. з 10-15 хвилинними перервами між сеансами. Інколи проявляються побічні явища в момент закінчення подачі у вигляді різкої слабкості і задухи. З метою усунення цих явищ рекомендується за 10-15 хв. до закінчення подачі кисню, зменшити його концентрацію в газовій суміші, яка вдихається.
2. Короткочасна подача — сеанси інгаляції кисню тривають по 10 хв. з 5 хв. перервами.
Інгаляцію 100% кисню необхідно проводити при гіпоксіях короткочасно і не більше 2-3 год. за описаними методами. Швидкість подачі 5-10 — 15-20 л/хв. Протипоказань для призначення кисню при ураженнях ОР немає. Багато виражених гіпоксичних станів не завжди вдається усунути звичайними методами оксигенотерапії.
За деякими даними оксигенотерапія при нормальному барометричному тиску є неефективною в 20% випадків гострої дихальної недостатності. В таких випадках необхідно застосовувати гіпербаричну оксигенацію (ГБО).
Відомо, що утилізація кисню тканинами здійснюється тільки з плазми. В міру використання кисню плазми в неї переходить кисень, зв‘язаний з гемоглобіном. Плазма, насичена киснем під тиском 2кгс/см2, може компенсувати нестачу більшої частини гемоглобіну, а дихання киснем, який подається під тиском 3 кгс/см2 дозволяє повністю замінити функцію гемоглобіну пов’язану з переносом кисню до тканин. На цьому висока ефективність ГБО при гемічних формах гіпоксій, особливо при важкому отруєнні СО і метгемоглобінутворювачами.
Інгаляція «чистого» кисню може викликати ряд побічних змін в організмі:
- сухий кисень при тривалій інгаляції викликає подразнення і припікання слизових дихальних шляхів аж до виникнення набряку легень. Можуть виникати крововиливи, запальні реакції. В зв‘язку з цим кисень потрібно зволожувати, пропускаючи його через спеціальний зволожувач, який передбачений у всіх сучасних приладах.
- загальнотонічна дія, пов‘язана з ураженням киснем ЦНС, аж до виникнення судом.
- кисень, як сильний окислювач, пригнічує активність окислювальних ферментних систем;
- окислення жирних кислот і вуглеводів йде без участі ферментів та тканинного дихання і без вироблення АТФ. Це призводить до порушення процесів обміну в тканинах, розвитку ацидозу;
- перехід на дихання високими концентраціями кисню призводить до зниження збудливості дихального центру, гіповентиляції із збільшенням концентрації вуглекислоти в організмі до токсичних величин і розвитку гіперкапнічної коми.
При додержанні методик кисневої інгаляції, практично дуже рідко виникають ускладнення, пов‘язані з інтоксикацією киснем. В тяжких випадках, коли киснева недостатність ліквідовується повільно кисень подається безперервно і тривалий час.
Найбільш дієвою і безпечною при тривалому застосуванні вважається киснево-повітряна суміш з концентрацією кисню 40-60%. Киснево-повітряна суміш застосовується з самого початку при кисневій недостатності високого ступеня, а також проводиться тривалий час із зміною оптимальної концентрації кисню в суміші, в залежності від зміни важкості гіпоксії. Сеанси проводяться за відомими методиками.
Лікувальний ефект кисневої терапії оцінюється за такими даними як покращання загального стану ураженого, відновлення свідомості, підвищення його наповнення, підвищення тиску, поглиблення дихання, уповільнення пульсу і зменшення ціанозу, зникненню суб‘єктивних відчуттів нестачі повітря, задишки.
При покращанні дихання, зменшенні ознак гіпоксії і її ліквідації оксигенотерапія може бути припинена на більш або менш тривалий час в залежності від стійкості і лікувального ефекту.
Суміш кисню з вуглекислотою (карбоген) містить 3-7% вуглекислого газу.
Роль вуглекислоти при кисневому голодуванні зумовлена його виключним впливом на ЦНС, особливо на дихальний і судинно-руховий центри. При вдиханні вуглекислоти збільшується об‘єм легеневої вентиляції, дихання стає більш глибоким, підвищується дисоціація оксигеноглобіна, що полегшує перехід кисню до життєвоважливих органів — головного мозку і серця, завдяки вибірковому розширенню кровоносних судин. Показання до терапії карбогеном такі: сіра форма гіпоксії; отруєння оксидом вуглецю (інгаляції карбогену прискорюють дисоціацію карбоксигемоглобіну в 2 рази, ніж вдихання одного кисню, тому що вуглекислота в цьому випадку фізіологічним антидотом) отруєння синільною кислотою і ціанідами; ослаблення або зупинка дихання, які зумовлені пригніченням дихального центру; гострі судинні розлади, які супроводжуються зниженням АТ, колапс, шок.
Терапія карбогеном повинна проводитись обережно. Починати необхідно з невеликих концентрацій СО2 (3-4%), поступово підвищуючи її до 5-7%. Вміст вуглекислоти у суміші, яка вдихається, не повинен перевищувати 7%. Продовження сеансу не більше 5-10 хв., (інколи при показаннях і суворому контролі час можна збільшити до 15-20 хв.). Інтервал між інгаляціями 30-40 хв. і більше. В інтервалі рекомендується вдихувати кисень. При перших ознаках інтоксикації вуглекислим газом (задишка, головний біль, серцебиття, в подальшому загальмованість і наркотичний ефект), необхідно припинити вдихання СО2 і перейти на інгаляцію чистого кисню.
Протипоказаннями до карбогенотерапії є гострі пневмонії, збудження (перезбудження) дихального і судинорухового центрів, гостра лівошлуночкова недостатність, набряк легень з розвитком «синьої форми» гіпоксії і високим вмістом СО2 в крові, коронарна недостатність (стенокардія), хронічний нефрит.

В залежності від важкості гіпоксії і можливості ураженого самостійно дихати оксигенотерапія може проводитись двома способами:
1-й спосіб — оксигенотерапія виконується шляхом інгаляції кисню або його суміші, або гіпербаричної оксигенації. Цей спосіб використовується у випадку коли самостійне дихання збережене і досить ефективно забезпечується потрібний мінімальний об‘єм легеневої вентиляції при гіпоксіях легкого та середнього ступеня.
2-й спосіб — якщо дихання різко ослаблене, або відмічається патологічний ритм дихання, то оксигенотерапія здійснюється шляхом проведення ШВЛ або штучного дихання з використанням кисню або його сумішей.
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 September 2007 - 12:58

Капітошка,

ооооо... дякую! перечитала, здається корисна процедура, чому ж всі лікарі так дружно мовчали з цього приводу...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2007 - 06:56

а мені щось не дуже сподобалась процедура судячи з опису, не для вагітної жінки мені здається і побічні ефекти... :unsure:
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2007 - 08:00

Перегляд повідомленняЯблучко (25.9.2007, 7:56) писав:

а мені щось не дуже сподобалась процедура судячи з опису, не для вагітної жінки мені здається і побічні ефекти... :unsure:

тут все розписане з точку зору лікування і досить агресивного, мені призначили для профілактики в значно менших об*ємах - дихати не чистим киснем, всього лише раз на день, протягом 7 хвилин...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2007 - 08:17

Я взагалі прибічник якнайменшого втручання лікарів у перебіг вагітності, зараз стільки всіляких процедур, аби тільки гроші видурити. А вагітну жінку найлегше залякати проблемами. Моїй подрузі стільки всього прописали- для профілактики, навіщо я так і не зрозуміла, аби було, хоча в неї і усе гаразд. :unsure:
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2007 - 08:23

Перегляд повідомленняЯблучко (25.9.2007, 9:17) писав:

Я взагалі прибічник якнайменшого втручання лікарів у перебіг вагітності, зараз стільки всіляких процедур, аби тільки гроші видурити. А вагітну жінку найлегше залякати проблемами. Моїй подрузі стільки всього прописали- для профілактики, навіщо я так і не зрозуміла, аби було, хоча в неї і усе гаразд. :unsure:

В даному випадку, мені здається, як раз це оптимальний варіант. Це ж не ліки. А от те що раніше не запропонували і кололи залізо, це як раз погано. Шкода що раніше не сказали про такий метод. Тм паче, що наслідки анемії всім відомі.
My Signature
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2007 - 15:17

що треба робити для профілактики анемії? Краще запобігати, аніж потім мучитися. Порадьте!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lynx 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 October 2007 - 09:41

Щоб запобігти залізодефіцитній анемії треба вживати залізо - м"ясо, яблука, гранати, ...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 October 2007 - 20:35

Перегляд повідомленняLuna (8.8.2007, 15:07) писав:

Дивно, в мене все життя гемоглобін був на рівні 80, зараз 90... дискомфорту не відчуваю... лікарі нічого не призначають, окрім звичайних вітамінів...
А гранати ніколи не завадять, ще добре піднімає гемоглобін телятина, правда зараз я м"яса органічно не сприймаю.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 October 2007 - 20:38

Перегляд повідомленняAntic (8.10.2007, 16:17) писав:

що треба робити для профілактики анемії? Краще запобігати, аніж потім мучитися. Порадьте!

Нормально харчуватись. :)
І поменше заглядати в теми, які пов"язані з хворобами під час вагітності. Дуже вже Ви все близько до серця сприймаєте.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2007 - 16:04

Перегляд повідомленняЮлія (21.10.2007, 21:35) писав:

Дивно, в мене все життя гемоглобін був на рівні 80, зараз 90... дискомфорту не відчуваю... лікарі нічого не призначають, окрім звичайних вітамінів...
А гранати ніколи не завадять, ще добре піднімає гемоглобін телятина, правда зараз я м"яса органічно не сприймаю.

А я навпаки тепер стала страшним м*ясоїдом, аж страшно. До вагітності я була майже вегетаріанкою. Смаки кардинально змінилися. Заспокоюю себе тим, що так хоче малюк.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2007 - 16:07

Перегляд повідомленняAntic (22.10.2007, 17:04) писав:

А я навпаки тепер стала страшним м*ясоїдом, аж страшно. До вагітності я була майже вегетаріанкою. Смаки кардинально змінилися. Заспокоюю себе тим, що так хоче малюк.

Це нормально. Певно, хлопчик... а на солоденьке не тягне?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка