Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Робота вдома, - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 54 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Робота вдома, Допоможіть знайти роботу вдома Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Чайка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 April 2008 - 05:54

Порадьте будь-ласка може хтось знає як знайти роботу вдома. Може якісь ручки складати чи ще щось. Конче потрібні гроші, а на основну роботу вийти не годен.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 April 2008 - 09:12

гарної роботи вдома в інтернеті немає, ручки то все лохотрон. раджу шукати через знайомих, може якісь переклади може дзвінки приймати, та по собі знаю що багато не заробиш, а дитині буде менше уваги.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mary 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2008 - 10:47

Я займалась компютерним набором вдома. Таку роботу через інтернет знайти не важко. Друкую всліпу. Тож за рахунок сну, або з допомогою мами, кілька (2-5 годин на добу, а часом й більше) годин на добу могла попрацювати. Особливого статку це не приносить, проте є можливість трохи заробити. Я почала працювати, коли доці ще не виповнилося двох місяців. На щастя тоді я мешкала з мамою і мені вистачало і часу і сили на все.
Якщо Ви не достатньо добре друкуєте, це не проблема, оскільки швидкий друк приходить з досвідом - чим більше друкуєте, тим швидше виходить.
Бажаю успіху у вашому пошуку
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2008 - 11:30

Перегляд повідомленняmary (30.4.2008, 10:47) писав:

Я займалась компютерним набором вдома. Таку роботу через інтернет знайти не важко. Друкую всліпу. Тож за рахунок сну, або з допомогою мами, кілька (2-5 годин на добу, а часом й більше) годин на добу могла попрацювати. Особливого статку це не приносить, проте є можливість трохи заробити. Я почала працювати, коли доці ще не виповнилося двох місяців. На щастя тоді я мешкала з мамою і мені вистачало і часу і сили на все.
Якщо Ви не достатньо добре друкуєте, це не проблема, оскільки швидкий друк приходить з досвідом - чим більше друкуєте, тим швидше виходить.
Бажаю успіху у вашому пошуку

Так то воно так, але 10 пальцями всліпу не навчишся друкувати! Треба пройти Соло! Але двома двома чи 4 пальцями таки можна швидко навчитися друкувати!
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2008 - 14:13

Ой, і для мене це болюче питання. Я також довгий час шукаю, щоб таке робити дома, щоб приносило прибуток. Вже писала по багатьом оголошенням і дійша висновку, що це все лохотрон. Нічого конкретного ніхто не пропонує, лише кажуть, що пришліть гроші (5-30) грн. і тоді ми вам вишлемо подробну інструкцію роботи. Я бала навіть раз висилала 5 грн. і після того від тих роботодавців ні слуху, ні духу.
Особисто я вирішила , поки я у декреті, то вирощую фіалки і продаю. У нас один вазонок коштує 10 грн. Це правда маленький заробіток, але мені він підходить. Ще я вже кільком людям підшивала тюль.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2008 - 14:39

Я колись ще у універі підробляла на наборі. Взагалі терпимо. Але якщо руки не ліві, то вишиті весільні рушники, сорочки і все таке дуже дорого коштує. Знайома казала, що продавала стільки скільки вишила, булоби більше, то продалаби більше.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анюта 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2008 - 14:50

Зараз є попит на вишиті картини (приніймні у Львові). Я вишиваю на замовлення картини на чорному полотні. От зараз є замовлення на Японку )))) така картина (30х60 см) коштуватиме 300 Євро.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонце 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 May 2008 - 20:10

Скажіть, може хтось займався роботою в інеті, на зразок - "Реферал на просмотр рекламы в интернете" або "Кликер"? Чи це рельна мулька? там можна щось заробити?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 May 2008 - 22:25

Перегляд повідомленняСонце (2.5.2008, 21:10) писав:

Скажіть, може хтось займався роботою в інеті, на зразок - "Реферал на просмотр рекламы в интернете" або "Кликер"? Чи це рельна мулька? там можна щось заробити?

думаю що ні. знаючи скільки ваші кліки приносять доходів то навряд чи. це щось на зразок пришліть 5 грн, ви ж будете клікати з певного ай пі, тобто ви скоріш за все зможете принести дохід їм раз чи два
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 May 2008 - 23:03

А я збираюся підробляти перекладами, поки що не можу організуватись бо дитина вчиться ходити і я так вимотуюсь але через місяців 2 буду щось пробувати. В мене є знайомий який оформився приватним підприємцем і живе тільки за рахунок перекладів і написання статей в інтернеті і це все дома.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маргаритка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 May 2008 - 14:10

Оленка, ух-ты, ваша работка натолкнула и меня на идею. Спасибо.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 May 2008 - 15:27

Перегляд повідомленняСонце (2.5.2008, 21:10) писав:

Так там же ж фігню платять... 0,02 цента за клік. :girl_angel: 100 кліків за 2 цента...по-моєму дурня якась..
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ольг@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2008 - 12:53

Привіт усім! У мене власне така проблема: катострофічно не вистачає грошей :dance2:
Тому я дуже хотіла б якось підробляти. Моїй доні 1,1 рік. Вийти на основну не можу - бо немає на кого її залишити. Може в когось є досвід підробітку? Поділіться! Я напиклад моглаб працювати вдома, пів-ночі якщо треба, але що робити не знаю :child_ 06:
Душа просто кричить!!!Доню до нашого садочку можна віддати тільки через 11 місяців а до цього часу якось треба дожити.
Чоловік працюе позмінно тай не дуже переймається підробітком. Тому розумію що треба якось ворушитись мені.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viktoriya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2008 - 13:07

Ольг@, а що ти вмієш? чим займалась до декрету?
My Signature
Здоров'я вам та вашим малюкам!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2008 - 13:14

Перегляд повідомленняОльг@ (2.7.2008, 13:53) писав:

Привіт усім! У мене власне така проблема: катострофічно не вистачає грошей :dance2:
Тому я дуже хотіла б якось підробляти. Моїй доні 1,1 рік. Вийти на основну не можу - бо немає на кого її залишити. Може в когось є досвід підробітку? Поділіться! Я напиклад моглаб працювати вдома, пів-ночі якщо треба, але що робити не знаю :child_ 06:
Душа просто кричить!!!Доню до нашого садочку можна віддати тільки через 11 місяців а до цього часу якось треба дожити.
Чоловік працюе позмінно тай не дуже переймається підробітком. Тому розумію що треба якось ворушитись мені.

"Пощастило" вам із чоловіком!
Моя дружина журналіст, тож зараз хоче дописувати до одного ведання. Але наразі питання у відсутності грошей гостро не стоїть, то все залишається так як є. Натомість я працюю на основній роботі і трошки дописую до іншого видання.
My Signature
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2008 - 13:20

Щасливий татусь, людина поради просила, а ви і тут вирішили похвалитись, як вашій дружині "пощастило" :girl_angel: :mocking:
My Signature
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ольг@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2008 - 13:22

Взагалі я прцювала помічником юриста (секретар). До цього працівала в торгівлі.Кур*єром, продавцем, менеджером в інтернет магазині. В багатьох місцях - потрошку. Зараз ще й навчаюся на юридичному заочно. Але вважаю що це - не моє.Я людина творча. Можливо після декрету піду прцювати до салону краси, подобається ця справа. Але це все потім, а от що робити зараз? Я не мрію заробляти "мільони" та на памперси не відмовилась би.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2008 - 13:24

Ольг@, декрет - це чудовий час зайнятись улюбленою справою, а можна про салон краси докладніше?
Якщо майстром манікюру чи перукарем мрієте стати, то як раз час піти на курси і спробувати практику "на дому" ;)
My Signature
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2008 - 13:30

Перегляд повідомленняViktoriya (2.7.2008, 14:20) писав:

Щасливий татусь, людина поради просила, а ви і тут вирішили похвалитись, як вашій дружині "пощастило" :girl_angel: :mocking:

Дуже перепрошую, якщо так читаються мої рядочки. Чесне слово, нічого такого навіть на думці не мав!
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2008 - 13:39

Ольго, я власне ще до того, як ти про бажання творчості написала хотіла порадити розивнути творчі нахили. ;) Спробуй освоїти, наприклад, виготовлення біжутерії з пластику, у інеті є купа інфи на цю тему, а у Києві нескладно буде знайти матеріал (це спеціальний пластик). Робота схожа на ліпку з пластиліну, але дуже цінується. Твої вироби радо скуповуватимуть магазини біжутерії і сувенірів. Якщо дружиш зі швейною машинкою, то можеш спробувати освоїти пошиття штор, також досить прибуткова справа. Ще можна виготовляти папір у домашніх умовах із вкрапленням всіляких травичок, пелюсток і т.д. і з нього робити листівки святкові, які також на "ура" підуть у подарункових магазинах.
Але, думаю, що порада Вікторії також актуальна. Робота манікюрниці, візажиста - це супер. Щоправда можуть виникнути проблеми, коли приходить клієнтка, а дитя капризує на весь голос. Але поки ти освоїш техніку манікюру, нарощування нігтів, педікюру і т.д. і клієнти почнуть приходити, лялька трошки підросте.
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 54 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 March 19 )

• З днем народження
    vishka 
    - Вік: 32

Перекладач онлайн