Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: На кухні у vizany - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

На кухні у vizany Оцінка: ***** 4 Голосів

Користувач поза мережею   Frozen 

• Ferro et igni
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 May 2012 - 18:06

Королівство Норвегії- найпівнічніша країна Європи. Ще з часів середньовіччя Норвегія славиться своїм рибним промислом. Експортується як виловлена в морі, так і вирощена в численних штучних загородах риба. Норвезький лосось з таких штучно перекритих водойм зараз дуже відомий на світовому ринку. Норвежці, які вважають лосося делікатесом, подають його по-різному: смаженим (stekt laks), копченим (røkt laks), вареним (kokt laks), печеним на грилі (grillet laks), маринованим (gravet laks), як татар (laks tartar), у супі (fisze suple) чи з макаронами.  Як раз з лососем пов"язана наше страва

НОРВЕЖСЬКИЙ ЛОСОСЬ ЗАПЕЧЕНИЙ З ЗЕЛЕННЮ І ОВОЧЕВИМ РИСОМ
Ігредієнти:
Спойлер

350 г лосося (це може бути, як і філе так і шматочки)
зелень на власний смак (дуже люблю кріп, його ніколи багато не буває
1 лимон
сіль
перець
Рецепт приготування:
Рибу порізати на шматочки, поперчити, посолити. Викласти у форму застелену фольгою, зверху бризнути лимоном (2 ст.л.) і засипати зеленню. Закрити форму фольгою. Випікати при температурі 180 градусів протягом 35 хв
Спойлер

ОВОЧЕВИЙ РИС (час приготування 30 хв)
Інгредієнти:
склянки рису
овочі (морква, горошок, кукурудза)
олія
сіль
перець
Спойлер

Рецет приготування:
Я використовувала готові заморожені овочі, з ними простіше. Якщо використовуєте сирі овочі, то після нарізання їх треба на хв 30 покласти в морозилку, тоді вони будуть м"якіші. На пательню налити трохи олії, покласти овочі, смажити на середньому вогні поки вони не стануть м"якими. Додати на пательню рис і залити кропом (для того, щоб визначити скільки потрібно кропу, я рис промиваю у сотейнику, потім доливаю воду, так, щоб вода була на 1,5 см вище за рис. Зливаю у склянку і дивлюся скільки треба), посолити. Довести до кипіння і поставити на маленький вогник, коли вода майже википить вимкнути вогонь і накрити кришкою, залишити рис на хв 15.
Спойлер

Наша страва готова, пригощайтеся:
Зображення

СЛОЄЧКИ З ЗАВАРНИМ КРЕМОМ І ПОЛУНИЦЕЮ (час приготування 30 хв
Ігредієнти:
450 гр листкового тіста
заварний крем (в мене готовий)
полуниця (люба ягода, яка подобається
Спойлер

Рецепт приготування
Листкове тісто порізати на квадратики 9Х9 см, в середині зробити ножем віконечко 5Х5 см (прорізати не до кінця), викласти заварний крем і поставити у попередньо розігріту духовку на 15-20 хв при температурі 200 градусів.
Спойлер

Спойлер

Спойлер

Дістати з духовки, дати охолонути і прикрасити полуницею. Мені смакує з склянкою молока. Смачного
Зображення
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 15
  • Back To Top

• Ferro et igni
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2012 - 22:04

БРАУНІ - відомий усім американським дітям десерт. Тягуча шоколадна консистенція з меленими горіхами і неповторним ароматом шоколаду і ванілі.
Саме, на мій погляд, приємне в процесі приготування брауни це те, що потрібна всього одна ємність. Будь-яка господиня мене зрозуміє :) Ці гори мисок, тарілок і досточек, які необхідно мити після приготування якого-небудь складно страви можуть звести нанівець все задоволення від приготування того чи іншого бляюда.

Існує величезна безліч рецептів приготування брауни. Той, що я вам пропоную, дуже простий і дійсно перевірено-смачний.

ІНГРЕДІЄНТИ: (час приготування - 15 хв з вінчиком і 30 у духовці)

200 грам гіркого шоколаду
150 грам несолоного вершкового масла
1 столова ложка какао-порошку
200 грам цукру
1 чайна ложка ванільною есенції або пару-трійку пакетиків ваніліну
4 яйця
100 грам борошна
1/4 чайної ложки солі
1/2 склянки дрібно порубані горіхи (волоські, мигдаль, арахіс - на ваш смак)
Спойлер

ПРИГОТУВАННЯ:
розігрійте духовку до 180 градусів і помістіть квадратну форму для випічки в центр духовки. Форму заздалегідь потрібно змастити вершковим маслом.Розміри форми: 27x18 см. Можна і круглу, головне щоб висота була 3 см.

Тепер необхідно розплавити шоколад і масло у великій ємності . Поставте каструльку з шоколадом і маслом на водяну баню і, постійно помішуючи, доведіть шоколад до рідкої тягучою консистенції і знімаємо з бані.

Додаємо цукор і какао-порошок і ваніль. Ретельно перемішуємо. Додавайте яйця по одному і ретельно збиваємо й перемішуємо шоколадну масу.Додайте борошно, сіль і горіхи.
Спойлер

Отриману шоколадну суміш виливаємо у підготовлену форму і випікаємо близько 30 хвилин. Перевірте готовність зубочисткою. Для цього опустіть кінчик зубочистки в шоколадну масу і якщо зубочистка буде злегка волога і з шматочками шоколаду - брауни готовий.

Попереджаю, що можна перетримувати брауні в духовці - вони стануть занадто сухими.

Подавайте брауни кімнатної температури або охолодженими в холодильнику. Нашій родині дуже смакує зі склянкою молока. Смачного.
Зображення

Повідомлення відредаговано vizany: 16 November 2012 - 10:46

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Prominchyk 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 November 2012 - 20:06

Запечений лосось з рисом та овочами виглядає дуже апетитно! Дуже люблю запечену рибку, не порівняти зі смаженою.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Максимальна Надія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 November 2012 - 10:47

все таке смачне на вигляд!хочу спробувати слоєчки,от тільки полуниці прийдеться замінити.
My Signature
Зображення

Якось каже мати сину:
- Я молюсь за Україну,
Щоб народ щасливим був,
Про негоди позабув,
Із домівок, хат усіх,
Хай луна дитячий сміх

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мімі 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 November 2012 - 11:49

я щось не зрозуміла, це разом з кремом прхати в духовку??? З нього ж нічого не залишиться...
My Signature
Зображення

Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими.
  • 0
  • Back To Top

• Ferro et igni
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 November 2012 - 12:49

, виходить вот таке
Спойлер

Якщо правильно зроблений заварний крем, проблем не має

Повідомлення відредаговано vizany: 16 November 2012 - 12:48

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Prominchyk 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 16 November 2012 - 13:22

Треба йти по листкове тісто, бо і полуниці-вишні-чорниці-малину заморожені маю і на заварний крем всі інгредієнти під рукою. Немає лише листкового тіста.
vizany , дякую за рецепт! На фото виглядає дуже смачно!

А ось і фотозвіт. Є лише один відступ від рецепту: замість заварного крему я використала сир. Але теж дуже смачно! Начинка: малина, полуничка і чорниці.

Зображення
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Біла та пухнаста
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 November 2012 - 13:57

[ex] Максимальна Надія, Prominchyk, хочу нагадати, що це не балачкова тема, тому створюємо корисні повідомлення. Хочете подякувати - тисніть "плюсик", сподабався рецепт і хочете спробувати- пробуйте, але не треба тут коментувати яких вам інгредієнтів бракує. З радістю будемо чекати фото ваших готових страв з конструктивними коментарями по рецепту.[/ex]
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 19 October 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн