Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пустушка, дурник - чи варто давати дитині? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 34 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пустушка, дурник - чи варто давати дитині? Оцінка: -----

Опитування: Ваш досвід користування пустушками? (661 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи давали (даєте) ви своїй дитині пустушку?

1. ні, моя дитина виключно на ГВ (241 голосів [40.92%])

Відсоток голосів: 40.92%

2. ні, моя дитина виключно на штучному вигодовуванні (3 голосів [0.51%])

Відсоток голосів: 0.51%

3. ні, моя дитина на змішаному вигодовуванні (20 голосів [3.40%])

Відсоток голосів: 3.40%

4. так, моя дитина виключно на ГВ (230 голосів [39.05%])

Відсоток голосів: 39.05%

5. так, моя дитина виключно на штучному вигодовуванні (47 голосів [7.98%])

Відсоток голосів: 7.98%

6. так, моя дитина на змішаному вигодовуванні (48 голосів [8.15%])

Відсоток голосів: 8.15%

Чи вважаєте ви, що пустушка шкодить дитині? (можна обрати кілька варіантів відповіді)

1. так, шкодить ГВ (178 голосів [23.77%])

Відсоток голосів: 23.77%

2. так, псує прикус (162 голосів [21.63%])

Відсоток голосів: 21.63%

3. так, шкодить системі травлення (58 голосів [7.74%])

Відсоток голосів: 7.74%

4. так, шкодить загальному психоемоційному стану дитини (104 голосів [13.89%])

Відсоток голосів: 13.89%

5. ні, жодної шкоди дитині (247 голосів [32.98%])

Відсоток голосів: 32.98%

Що вас наштовхнуло на використання пустушки? (можна обрати кілька варіантів)

1. наполягання старшого покоління (46 голосів [7.47%])

Відсоток голосів: 7.47%

2. досвід друзів, знайомих (31 голосів [5.03%])

Відсоток голосів: 5.03%

3. поради медпрацівників (23 голосів [3.73%])

Відсоток голосів: 3.73%

4. реклама в ЗМІ тощо (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

5. власне рішення (272 голосів [44.16%])

Відсоток голосів: 44.16%

6. ми не використовували пустушку (244 голосів [39.61%])

Відсоток голосів: 39.61%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 24 March 2009 - 12:38

Мене наштовхнула на це опитування наша дискусія в темі "Клуб ГВ-мам". Тож запрошую всіх висловити свою думку.
Особисто я катерично проти, а ви?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 March 2009 - 12:52

Я не категорично, я просто проти. Якщо є можливість обійтися, то не варто. Особливо, коли дитина на ГВ, то свій смоктальний рефлекс вона може задовільнити мамою, а не резиною. Складніше діткам-штучникам, котрим не можна давати пляшечку на першу вимогу. Ми були 3,5 місяці на змішаному вигодовуванні, а потім - на штучному, проте, обійшлися без пустушки. Засипала дитина без неї, звикла одразу і засипала. Я надавала перевагу можливості поносити зайвий раз дитину, погратися з нею, а не пустушкою заспокоювати, хоча мала була дуже неспокійна, мучилась коліками до 4 місяців щоденно і вимагала постійної моєї присутності, моїх рук-грудей. Але (це моє особисте переконання і позиція щодо власної дитини) краще нехай я буду носити і притискати до себе дитятко, ніж дам пустушку.
Я сама пустушку смоктала 4 місяці, поки не прорізався перший зубчик і я її не прокусила, а іншої просто не захотіла. У мене все гаразд з прикусом, наприклад. А от сестра смоктала десь до 2,5 років, потім довго прикус виправляли, і з шлунком мала проблеми з раннього дитинства. Не впевнена, що це виключно пустушка була причиною, проте зі своєю дитиною ризикувати і провокувати зайві проблеми не хотіла.
До інших дітей, котрі смокчуть дурника ставлюсь спокійно, кожна мама вправі обирати сама.
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 12:57

ми в перший місяць давали, але тоді я догодовувала сумішшю, тому і давала,щоб заснула. Правда потім розум прийшов до мене і я відмовилась від суміші і соски.
Незнаю чи шкодить вона дитині, але не люблю дітей з сосками.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 13:00

I я проти, але все залежить від дитини. Якшо вона дуже неспокійна і пустушка її заспокоює, то чому б і ні? Погоджуся, шо циця - найліпше заспокоєння, але якшо мама не годує... та й не завжди носити дитину на грудях ;) Тай більшість теперішніх пустушкок гарантують нормальний розвиток прикусу.
Загалом завжди не розуміла лише одного - чому дуже часто наші мамочки, як тільки дитина народиться, вже тулять їй ту пустушку? :7_2_102: Та ясно, шо дитинка чи треба чи ні, а привчиться. А, може, якраз би все було ок і без пустушки! :)

Користувач подумав і додав через 9 хв.:

Перегляд повідомленняІрина Ігнатова (24.3.2009, 12:57) писав:

Незнаю чи шкодить вона дитині, але не люблю дітей з сосками.

Ірина Ігнатова, так шось я собі нагадала - за кордоном, принаймні там, де ми жили, дуже рідко побачиш діток з пустушками :yahoo: Чи то я така неспостережлива, чи то дійсно так? Бо в нас - на кожному кроці! ...Вже знайшла і переглядаю знимки нашого малого з англійськими дітками - та ні в кого нема пустушки! А знимок багацько різних... Ги-ги, ото прикол - бачу на знимці одного малого болгарина з пустушкою! Радянський Союз?? ;) ;)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   River 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 13:41

Я категорично проти пустушок на ГВ. Зрозуміло, що для дитини на штучному вигодовуванні немає іншого вибору, бо смоктати дитині треба і відсутність смоктання може мати негативні наслідки. А для ГВ пустушки є зло! Не хочу сперечатись більше на цю тему - всі консультанти по ГВ мають саме таку думку і ніхто мене не переконає в протилежному. Хай кожен залашиться при своїй думці і вирішує сам для себе, ІМНО.
My Signature
Гаряча лінія підтримки ГВ: 096 68 288 40, 063 28 100 45
Працює щодня з 9.00 до 21.00

Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 13:43

Я тоже против,но без особой категоричности, дети бывают разные и у кого деть спокойный никогда не поймет мам у которых крики стоят 20 часов в сутки. Старшему пришлось дать в 4 месяца, о чем писала в соответствующей теме, младшему не даю и надеюсь уже не буду. Вреда для старшего не вижу, пользовались пока болел и иногда на сон сосали до года если не засыпал с грудью.Но вообще считаю ее вредом для ГВ и для ЖКТ.
еще: старший до 6 месяцев,пока не смог кататься сидя на улице орал постоянно и не в груди дело...но и соска ее помощник была
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 13:45

А я не проти.
Наші діти були на гв. Малій давала соску перед сном. Допомагало заснути, заспокоїтись. Користувались десь до 1року 5 місяців.
Малому не давала соски. Засипав дуже важко, тому привчили засинати біля грудей. Можливо, якби мав соску було б трохи легше...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 13:46

Дівчатка , тільки без образ ! зря ви то затіяли ! Скажу вам так : напевно ні одна мама не проголосує ЗА ПУСТУШКИ,але не все так виходить як хотілось би.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 24 March 2009 - 13:51

alusik, ну чого ви, вже є ті, хто проголосував за. Кожен має право на свою думку, але ж нащо так категорично розписуватися за всіх. Просто нам цікаво. А вам?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зорянка 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 March 2009 - 13:57

Дівчата, головне, це ГВ! Давати чи ні пустушку це вибір,який рано чи пізно постає перед кожною із нас - головне, щоб ГВ непостраждало:) . Є такі дітки, що взягалі ті соски випльовують або просто граються як іграшкою.
Ми ж самі завжди і всім кажемо, що МАМА КРАЩЕ ЗНАЄ, ЩО ДОБРЕ ДЛЯ ЇЇ ДИТИНИ. А тут самі критикуємо тих мам, що дають пустушку. Нехай кожна з нас сама вирішує:) Ми ж усі начитані, питаємо інших форумчанок та консультанта з ГВ порад і аж тоді робимо вибір. ;) :) :wacko: :yahoo:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 14:05

І мені цікаво ! От знайшла журнал книжку який видають всім вагітним зараз в жіночій консультації- Мир Семьи- Свідоме батьківство- так ось що пишуть педіатри,доценти і т.д-: неправильний прикус зумовлений генетичною,уродженною схильністю.І якщо ця схильність є,то не врятує навіть повна відсутність соски.Соска може нашкодити взагальному маляті якщо смоктати її тривалий час.Соска може бути шкідлива в тому випадку,якщо в мами проблеми з ГВ,мало молока,тугі чи плоскі соски.Якщо ж все гаразд то пустушка ситуацію не зіпсує. сторінки 104-105.Джерел багато,і всі можуть по інакшому писати,і тому хай кожна мама обирає сама. :yahoo:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 24 March 2009 - 14:11

постараюся якосб оформити словами свою думкую може вийде трохи криво, звиняйте.
1) перед пологами, начитавшись, я була впевнена, що дурник - це вселенське зло.
2) лялі вже рік і я розумію, що вселенським злом пустушку назначили консультанти з ГВ, оскільки це найлегший і водночас найскладніший спосіб вирішувати проблеми з лактацією.
багато жінок дають пустушку і, якщо вони звернуться з тих чи інших причин до консультанта перша і основна рекомендація буде відомою. у мене склалося враження, що дурником інколи приховують некомпетентність тих самих консультантів або їх небажання працювати. значно легше сказати - дурник зло, значно важче розбиратися у проблемі кожної окремої жінки.
дуже легко сказати - не хочете викидати дурника, ніц не вийде, важко ввійти у розуміння і шукати інший вихід.

терміново тре йти. потім допишу.

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 14:11

і ще одне згадала - це так для розрядки : розказували старші люди,що колись не було ж пустушок,то виходили з положення брали хліб,розмочували ,ліпили соску як з пластеліну,завертали в тканину і от таку пустушку давали діткам смоктати.І таке було :yahoo:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 14:29

Я не проти пустушки і моя дитина також була не проти в свій час :D
Ми були до 3 міс. на змішаному вигодовуванні. Соска в ротику була частенько, а пустушку лиш смоктали перед сном. Моя дитина була набагато спокійніша, ніж дітки подруг, швидше засинала, а дурник відразу забирала з ротика, ось і все. А вночі навіть не користувалися ним. Проблем з відучуванням від пустушки також не було, на руках не носилися цілими днями, колік не було і привкус нормальний. :)
А брат мого чоловіка не йшов в садочок ( 6 років!!!) без бутилочки з молоком і печивом українським :D . Дурником також довго "бавився" і нічого страшного, з травленням і привкусом було все ОК.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 14:41

Пустушка нас частенько виручає. В мене дуже вимоглива і нетерпляча дитина.Буває на прогулянці захочеться йому нями і кричатиме, допоки не вдовільниш бажання :yahoo: .А не завжди є можливість тут і одразу погамцяти, тож сося трішки "відволікає увагу". В часі, коли ріжуться зубки, маля посеред ночі плаче (вночі ми вже не їмо)і знову на допомогу приходить пустушка. Вдень ми нею не зловживаємо, але категорично відмовлятись від сосі і казати, що це зло ми не будемо. Старший син теж цмоктав дурачка - з прикусом все гаразд.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 14:48

Я - проти. Як прийшли з пологового, у нас нічого не було, ні пустушки, ні пляшечок, бо я хотіла годувати дитину виключно грудьми!!! А наші мами - як в дитини навіть соски нема! і пляшечки нема! :yahoo: :wacko: :wacko: Так ніби це невід"ємний дитячий атрибут! От і купили. Але сама пустушку дитинчаті не давала, тільки бабки затикали нею малій рота, щоб не плакала, і щоб руки в рот не пхала. Але за порадою нашого консультанта з ГВ позбулася усіх пустушок, і нічого страшного! І малеча прегарненько обходиться і без неї, і руки в ро не пхає, і пальці не смокче ... Пережили ... А з бабулями до останнього боролась, просила : не давайте! А потім набридло і заховала, правда не викинула, бо шкода грошей :shok: Можу комусь подаурвати :D
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 14:49

наша бабця запропонувала дати, бо дитина ніби стане спокійніша.моя мала не знала, що з дурником робити і випльовувала. більше ми і не наполягали
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 16:30

Я не вважаю, що пустушка це однозначно вселенське зло і їх треба взагалі заборонити. Але з іншого боку і не розумію, коли її постійно і регулярно пхають дитині в рот (бо це найлегший спосіб заспокоїти дитину, щоб не морочити собі голову - дитина сидить тихо, не треба колихати, пригортати, давати зайвий раз цицю).

Думаю, є випадки, коли пустушка допоможе і не завдасть жодної шкоди.

Згадала одну свою знайому, яка радила мені в пологовий взяти пустушку і соску для дитини, бо без них не обійтись... оце як на мене крайність.

Якось пробувала і я дати дитині пустушку (це був той випадок, який, як я вважаю, є виправданий), але моє сонечко виплюнуло її дуже далеко. А коли дідусі/бабусі переконували мене, що дитині конче треба та гума (і коли не діяли жодні мої заперечення), я просто показувала фокус з випльовуванням пустушки :D Більше не чіплялись.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 19:06

Та ніхто і не сперечається що може і відмовитись,і на КЖТ тоже вплив може давати- якщо не в міру,всі за ГВ,а суперечка йде.в мене брат на грудному був 1,5 роки,мама до нього в яслі бігала годувати,а от від соски відівчали дедовськими методами,не відмовився ж від грудей.Все чисто індивідуально.Соски існують і ніким ще не заборонені,і продають їх в аптеках- значить вони комусь потрібні ?Хай мамочки годують чим по довше,і дітки ростуть здоровенькі !!!! :unknw: :lol: :lol: :yahoo:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 19:22

Я думаю що суперечка виникла тому що от вашій дитині пустушка не зашкодила, а прочитає це недосвідчена матуся, тикне ту пипку, а дитина від груді відмовиться. Все таки це лотерея, результати якої будуть мабуть у юності. Я б наприклад не бавилась з своєю дитиною в таку лотерею.
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 4
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 34 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →