Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Іграшки, одяг, простір сестричок (братиків) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Іграшки, одяг, простір сестричок (братиків) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 30 October 2016 - 11:34

Думала-думала, як назвати тему - нічого розумнішого не придумала =)

Цікавить мене ось що.
Маю двох донечок із різницею у віці 2р.2міс. Але, в принципі, суть не у різниці, суть у тому, що їх ДВОЄ.
Як у такому випадку (коли дитина не одна) ви організовуєте їх простір, купуєте речі та іграшки?

У нас переважна більшість іграшок - спільна. Є лише ляльки - суто Зорянина і суто Даринина (і відповідно колясочки для них), та ще кілька м’яких іграшок. Фломастери, альбоми, дощечки для ліпки, розмальовки, блокноти - у кожної свої. Книжечки спільні. Точніше, купувалися (і купуються) вони окремо кожній, але читаються разом і стають частиною однієї спільної бібліотечки,а з часом і забувається, кому що купувалося.

У одязі Дарина охоче копіює Зоряну, а Зоряні теж подобається, коли вдягаю обох у щось схоже. Тому намагаюся підбирати схожі речі (хоча б за кольором=)) ) Якщо купую Дарині нову куртку (шапку, штанці,светрик... ), а Зоряні пояснюю, що її курточка з минулого року на неї ще підходить (або що в неї є схожі штанці чи светрик) - вона не протестує, не вимагає, щоб і їй щось подібне купили.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hadegda 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 October 2016 - 15:18

В нас ситуація трохи інша, бо дівчинка і хлопчик.
Ліжко двоповерхове. Аня спить на верхньому ярусі, бо старша і спить спокійно. товчуться разом по обох ярусах. Стіл спільний з 2 кріслами, зроблений таткомвласноруч. Поки вони не школярі, то вистачає.
Іграшки, книжечки переважно спільні. Також в кожного є свої машинки-ляльки, але граються разом, інколи в них так фантазія далеко заходить... Купувати завжди стараюсь обдвом. Зараз то дуже рідко, бо мають іграшок дуже багато.
Одяг. Ну тут сварок в них нема ніколи. Стараюсь одягати в одному стилі. Щодо покупок - по потребі. Єдине, що завжди купую разом - колготи, шкарпетки, трусики.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна Зірочка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 October 2016 - 16:38

А в нас, як у попередньому дописі.
Старша дівчинка, менший хлопчик.
В дітей своя дитяча кімната. Двоповерхове ліжко (доня зверху, син внизу). Двомісна парта з двома стільцями ( така, як в діток в школі в молодших класах, Основа йде одна під парту та крісла, тож нічого не рухається).
Для одягу стоїть комод, в кожного по дві шухляди. Одяг купую за потребою. Ніхто ніколи не ображався.
Іграшки в основному спільні. Ну звичайно в доці є лише її ляльки чи поні. В сина машинки.
Але граються, хто чим хоче. Теж без образ.
Книжки купую конкретно комусь з дітей, бо різниця у віці все таки 3 роки. Ну і звичайно ж син не любить книжки про принцес!
Також в кожного своя канцелярія. І лежать в різних шухлядах.

Їх простір, це їх кімната! Спільна, але вони не протестують! Навпаки, їм подобається проводити час разом, хоч часом і сваряться.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 02 February 2017 - 22:06

скопіюю сюди із теревень.

заявила мені сьогодні Зоряна, щоб я зробила дві кімнати: одну для Дарини, іншу для неї....отак-от.

змусило мене ще раз задуматися над одним питанням. дітлахам (одноліткам чи майже) варто купляти окремо іграшки, кожній свої, чи привчати до спільних іграшок?
звичайно, є речі, суто індивідуальні: улюблені персонажі-іграшки, свій альбом для малювання, своя сумочка (рюкзачок), парасолька, тощо.... а решта?

от наприклад, почала кілька тижнів робити ляльковий будиночок. зараз трохи "будівництво" призупинилося, але я не про це. моя мама говорить, що краще зробити 2 маленькі будиночки, що принцеси не сварилися, у кожної був свій. а з чоловіком поговорили і прийшли до висновку, що краще-таки один, щоб вони вчилися спільно гратися, не розділялися ще з малечку....

таке ж питання і з планшетом. Дарина вже теж "зазирає", тицяє пальчиком, любить поспостерігати за "Нямом" (Ам-Нямом) або помалювати у спеціальному додатку. Зоряна погодилася ділитися, тим більше, що інтерес у Дарини до планшета триває хвилин 5-7, далі вона переключається на щось інше. а от тато в цій ситуації думає відмінно від попередньої. все нагадує мені, що планшет купувався Зоряні (як лежала в лікарні), отже, це її....
але з таким успіхом ще рік-два і доведеться замість одного компа мати вдома 4 - кожному свій=))) і щоб в кожного стояв у окремій кімнаті - теж кожному своя=))

що ви думаєте з цього приводу?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Martlet 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 22 October 19 )