Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: скільки коштує генетичне обстеження на генотип + hla комплекс - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Запрошуємо взяти участь в обмінному проекті до Дня Матері!

Тема:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

скільки коштує генетичне обстеження на генотип + hla комплекс Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Kris230384 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 24 September 2013 - 21:25

В нас знайшли подібність 50 % по HLA, розказують про біовен про коригування імунної системи, словом я читаю дописи і бачу що вона наврядчи допоможе. Коштує дорого, може згубно вплинути на імунну систему та в анотації написано,що не можна вливати вагітним. Стає страшно, бо пані на Лисенка переконувала мене , що 50 % то багато але з коригуванням все вирішується.Хтось вагітнів з біовеном чи без з таким відсотком. Завагітніти в мене получається легко, але вагітність завмирає на ранніх термінах.
Буду вдячна за поради
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata 30 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 September 2013 - 15:52

ангели34, ми цей а-з здавали перед першим невдалим протоколом. Показник ДНК-фр на той час був 22%, хоча спермограма так собі , більш менш. З 13ЯК в нас запліднились всі і ділились всі до 3-го дня, а потім різко перестали. До 5-го дня в нас було 2 бластоцисти, одна з яких фрагментована і не придатна і + 4 морули фрагментовані. Мені підсадили бластоцисту і фр. морулу і три морули не ахті заморозили . Спроба була невдала, через пів року я готувалась до кріо і вже їхала на підсадку , коли мені лікарка подзвонила і сказала що морули не пережили розморозку.
В мене почали закрадатись сумніви що ми несумісні, я задумувалась про HLA, але лікарка нас відмовила.
Перед наступним протоколом ми перездавали лише звичайну спермограму, вона була набагато гірша. Ми почали інтенсивно лікувати чоловіка, змінили харчування. Так було три місяці. спермограму ми більше не перездавали перед протоколом. З моїх 17ЯК запліднилось 14, з них до 5-го дня вийшло 8 більш менш нормальних бластоцист. 2 підсадили і 6 заморозили. Протокол виявився вдалим.
От тепер робіть висновки, два кардинально різних результати по ембріонах в одної і тієї самої жінки.
До речі , ми робили цей раз ПІКСІ, хоча в інтерсоно ця процедура якось по іншому називається і коштує 640 грн.
24% це не є такий великий показник фрагментації , тим більше що ви робитимете ПІКСІ, тому не зациклюйтесь на ньому.
І ще хочу сказати, що ця сумісність це дійсно поняття відносне. По цьому а-зу досліджують дуже мізерну к-сть генів, а велика частина їх залишається не дослідженою.
До речі, в обох протоколах мені капали біовен, тому ні підтвердити ні спростувати його дію не можу.
My Signature
nata Ангела просила
"ти розправ свої чарівні крила,
Бога помоли за мене,
за моє бажання сокровенне"
І почуто Ангелом благання-
скоротив він час чекання,
здійснив мрію заповітну-
вже nata восени вагітна
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 September 2013 - 19:25

Перегляд повідомленняnata 30 (25 September 2013 - 15:52) писав:

ангели34, ми цей а-з здавали перед першим невдалим протоколом. Показник ДНК-фр на той час був 22%, хоча спермограма так собі , більш менш. З 13ЯК в нас запліднились всі і ділились всі до 3-го дня, а потім різко перестали. До 5-го дня в нас було 2 бластоцисти, одна з яких фрагментована і не придатна і + 4 морули фрагментовані. Мені підсадили бластоцисту і фр. морулу і три морули не ахті заморозили . Спроба була невдала, через пів року я готувалась до кріо і вже їхала на підсадку , коли мені лікарка подзвонила і сказала що морули не пережили розморозку.
В мене почали закрадатись сумніви що ми несумісні, я задумувалась про HLA, але лікарка нас відмовила.
Перед наступним протоколом ми перездавали лише звичайну спермограму, вона була набагато гірша. Ми почали інтенсивно лікувати чоловіка, змінили харчування. Так було три місяці. спермограму ми більше не перездавали перед протоколом. З моїх 17ЯК запліднилось 14, з них до 5-го дня вийшло 8 більш менш нормальних бластоцист. 2 підсадили і 6 заморозили. Протокол виявився вдалим.
От тепер робіть висновки, два кардинально різних результати по ембріонах в одної і тієї самої жінки.
До речі , ми робили цей раз ПІКСІ, хоча в інтерсоно ця процедура якось по іншому називається і коштує 640 грн.
24% це не є такий великий показник фрагментації , тим більше що ви робитимете ПІКСІ, тому не зациклюйтесь на ньому.
І ще хочу сказати, що ця сумісність це дійсно поняття відносне. По цьому а-зу досліджують дуже мізерну к-сть генів, а велика частина їх залишається не дослідженою.
До речі, в обох протоколах мені капали біовен, тому ні підтвердити ні спростувати його дію не можу.

nata30
дуже дякую за відповідь.Мені чомусь здається що наші невдачі криються саме в тій чоловічій фрагментаціі.Бо до сьогодні я була настроєна на донорську яйцеклітину .з цим ііхала до професора Хміля.А тепер ще раз попробою ризикнути своіми ЯК.Використаю для цього метод PICSI+допоміжний хетчинг+ICSI.
Бо дійсно генетику ще повністю не вивчили.Надіюся на Бога що цього разу все получиться.
Бажаю вам легкоі вагітності і міцного здоров"я
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata 30 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 September 2013 - 13:51

ангели34, не зациклюйся на цих а-зах, на все Воля Господа. На цей раз в тебе все вийде, АПЧХИ !
My Signature
nata Ангела просила
"ти розправ свої чарівні крила,
Бога помоли за мене,
за моє бажання сокровенне"
І почуто Ангелом благання-
скоротив він час чекання,
здійснив мрію заповітну-
вже nata восени вагітна
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 September 2013 - 15:50

Перегляд повідомленняnata 30 (26 September 2013 - 13:51) писав:

ангели34, не зациклюйся на цих а-зах, на все Воля Господа. На цей раз в тебе все вийде, АПЧХИ !

Вдихнула твій апчих .Надіюся заразитися твоіми вагітними бацилками.Успіху тобі. легкоі вагітності і море позитиву.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MargOritka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 October 2013 - 10:45

Доброго дня! скажіть будь ласка хто знає, як називається правильно аналіз на сумісність, hla? бо я зайшла в лабораторію Сінево, сказала що хочу здати аналіз на сумісність з чоловіком hla, вони зробили круглі очі і сказали шо їх багато є, який саме мені потрібен має лікар написати. а лікар моя не знає....от і думаю шо робити...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лілія!!! 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2013 - 13:54

Дівчата,може когось цікавить.Ми здавали на каріотип з чоловіком у Тернополі всього за 100 грн. на двох
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   YAIRAM 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2013 - 18:43

Перегляд повідомленняMargOritka (01 October 2013 - 10:45) писав:

Доброго дня! скажіть будь ласка хто знає, як називається правильно аналіз на сумісність, hla? бо я зайшла в лабораторію Сінево, сказала що хочу здати аналіз на сумісність з чоловіком hla, вони зробили круглі очі і сказали шо їх багато є, який саме мені потрібен має лікар написати. а лікар моя не знає....от і думаю шо робити...

Система лейкоцитарних антигенів людини (human leukocyte antigen - це і є ( HLA), основний комплекс гістосумісності людини, локалізується в 6-й хромосомі.
Вам вірно відповіли,бо дійсно іх є дуже багато.
Проводять навіть дослідження на вивчення характеру розподілу HLA -антигенів, при хронічній нирковій недостатності.
А я так думаю,що вам потрібно було здати аналіз на
HLA – типування,що дозволяє визначити схожість або різницю подружжя по конкретним (найбільш значимим) антигенам.Деякі антигени тканинної сумісності у чоловіка та дружини можуть співпадати. Чим більше співпадаючих, тим більша вірогідність того, що при початку вагітності організм матері не розпізнає плід,який з’явився правильно – як вагітність.

Хоча при невиношуванні вагітності назначають аналіз на підвищений рівень гістосумісності між партнерами за HLA-антигенами, що знаходяться в класі I МНС (розвиток пізніх гестозів). Моя суб'єктивна думка,що вам потрібно змінити лікаря,який сам не знає про аналіз ,який назначає. Зверніться до кваліфікованого репродуктолога, або імуннолога.Це заощадить ваше здоров'я, час та гроші.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MargOritka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 October 2013 - 11:12

Дякую за відповідь, напевно прийдеться все таки шукати кваліфікованого по цьому питанні лікаря
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ulitochka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 December 2017 - 20:30

Привіт, маю невдалу спробу першого протоколу.
Хочу іти на кріо протокол бо маю одненьку сніжинку, але перед тим задумалась - можливо варто здати аналізи на HLA-тип з чоловіком і каріотип.
Лікар мені про це нічого не говорила,але після негативної спроби ЕКЗ вже різні думки виникають(дообстежитись, здати ті аналізи, які раніше не здавали і т.п.)
Порадьте чи варто їх робити, і скільки це зараз коштує?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2017 - 21:39

Ulitochka, я робила тиждень назад -за кариотип та HLA -заплатила 4000 грн. Тепер чекаю на результат - має бути в кінці січня.
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ulitochka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2017 - 22:31

Перегляд повідомленняФіломена (25 December 2017 - 21:39) писав:

Ulitochka, я робила тиждень назад -за кариотип та HLA -заплатила 4000 грн. Тепер чекаю на результат - має бути в кінці січня.

ого....так довго чекати на результати....а де ви їх робили? підкажіть.
з якої причини вас скерували на ці аналізи?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamylia 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 December 2018 - 09:51

Я робила в Альтернативі за пару заплатили 5000,чекали з 18 червня по 1 серпня .Цей аналіз робиться від 1,5 до 2 місяців.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OleksandraSh 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2019 - 14:24

Перегляд повідомленняMamylia (20 December 2018 - 09:51) писав:

Я робила в Альтернативі за пару заплатили 5000,чекали з 18 червня по 1 серпня .Цей аналіз робиться від 1,5 до 2 місяців.

Чи був цей аналіз ДЛЯ вас інформативним? Вплинув вам на подальші дії?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamylia 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2019 - 19:48

Результат позитивний,але не знаю що саме повпливало.Бо було дуже багато зроблено для 5 спроби .
Капали Біовен до підсадки ,після позитивного хгч.І на 8 неділі в перинатальному центрі.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 May 19 )

Реклама

Перекладач онлайн