Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Я починаю бути впертим - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Я починаю бути впертим або криза одного року Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Alesya 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 December 2008 - 19:16

Мій малюк теж став дуже вередливим. Зараз нам рік і ми вже вміємо ходити. І коли йдемо на вулицю гуляти він в колясці сидіти не хоче, а в теплій одежі ходити важко тому починає вередувати. Тепер на вулиці спимо.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Красунечка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 December 2008 - 10:56

Ми страшенно зиінилися як нам стукнув рік - став дуже впертим, цілеспрямованим, хитреньким, кмітливим!
Якщо він щось хоче, спинити майде неможливо. Він намічає ціль і думає, як її дістатися. Все бачить і все чує, якщо щось не так, як йому хочеться - істерика, іноді награна, а іноді - аж сьози котяться. Вміє пробивати на жалість бабусь :dance2: де він такого навчився я не знаю. Намагаюся не реагувати або спокійним тоном казати Ні. Часом виходить, а часом він просто горланить....головне залишатися спокійною!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 December 2008 - 12:48

моя також кричить,та ще так,що напевно на весь будинок чути. І на жалість пробиває мою маму і чоловіка. Трохи ними маніпулює.
А останнім часом бере когось за руку і тягне щоб їй помогли дістати те,що вона хоче. А як не виконують її забаганки,то починається топання ногами і крик.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наташа Лєбєдєва 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 December 2008 - 13:48

Я не знаю що робити - мій синочок взагалі нічого не їсть з того, що я йому готую! Тільки мамине молочко :angry: . Нам зараз 1 рік. Хоча раніше їв нормально.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   saniaw 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2009 - 14:54

Мами- "мужайтесь"! Ці кризи будуть повторюватись з кожним роком. У нас і в рік було, і в два. Терпіння всім побажати хочу, бо це найголовніше. Пам"ятайте, що дитині під час істерик також страшно, вона не розуміє, що відбувається (бо часто дитя не може вам пояснити, чому плаче-і саме не знає). Якщо будете терплячі і не піддаватиметесь на провокацію, усе мине швидко. Перевірено! :praising:
My Signature
Спойлер
Зображення
Якщо Вам здається, що у мене опустилися руки - ви помиляєтеся. Я нахилилась за битою!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2009 - 19:43

От щойно в журналі цікавинку прочитала. Якщо дитина слухається усіх, окрім мами - це все пояснюється з точки зору психології. Бо дитина відчуває себе і маму як єдине ціле, а отже чому не робити те що забороняє одна частина мене (мама), але дуууже хоче зробити друга частина мене (дитина).
Не знаю, наскільки це відповідає дійсності, але капець як логічно=) в принципі як і всі поради професійних психологів=)
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ангеліна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 22 March 2009 - 12:53

Перегляд повідомленняНаташа Лєбєдєва (29.12.2008, 13:48) писав:

Я не знаю що робити - мій синочок взагалі нічого не їсть з того, що я йому готую! Тільки мамине молочко :acute: . Нам зараз 1 рік. Хоча раніше їв нормально.

В нас таке саме! Що робити я не знаю. Но думаю, що силувати до їди не варто.
My Signature
ЗображенняЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kamila 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 April 2009 - 15:21

читаю і таке враження що описано про мою малявку :) істерики, крики, відмова від їжі, ми боремося звичайно..але більше чекаю поки пройде цей період,..не маю бажання щось "ламати" в дитині :)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   noil_noil 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 April 2009 - 14:48

Чи зі штовхувалися ви з проявами кризи 1 року у ваших малюків? Як це було?
Як відрізнити кризові прояви від звичайного поганого настрою?
Поділіться досвідом!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 10:34

Треба почати з того,що вважати цією кризою.
Власне,якщо не шукати проявів чогось у своєї дитини,то і помітити якісь зміни-відхилення важко. Особисто не пам"ятаю якихось особливих труднощів у віці 1 року зі своєю донечкою...
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 21 April 2009 - 14:45

мабуть всіх минає ця напасть :)
а в нас, як мені здається, майорить цвітом криза одного року. здуріти можна %( ніколи б не подумала, що криза, яка зазвичай протікає гладко і непомітно може з вредної дитину зробити якогось монстра.

якщо хтосьзіштовхувався розкажіть як у вас проявлялося. у нас це пов"язано з становленням самостійності та відділенням від мами.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Джаді 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 15:07

ми наразі переживаємо цей період, дитина дуже вредна, від мами взагалі не відходить, всюди його повно мусить все попробувати на смак, запхати руки порозкидати, катає істерики якщо щось не так, як він хоче одним, словом важко.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 15:17

Андрійко сьогодні вранці перекинув все що міг перекинути, порозкидав бумажки по всій хаті, порвав журнали, на будь яке зауваження крик, плач, мало не істерика. я намагаюся не звертати уваги на ці крики, але дуже важко, оскільки живемо не самі.

вчора подер чекову книжку, бере все, що брати не можна. сподіваюся ці явища швидко минуть.

та навіть ходить вже всюди сам. не боїться, не вертається до мене. навіть на двір сам виходить і стоїть там, розглядає щось.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Джаді 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 15:27

а ми взагалі на вулиці не хочемо ходити, тільки на руки з рук не злазить, я вже немаю сили його носити.
а 5хвилин тому розбив стакан і пішов з татом гуляти. :D
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 16:15

Перегляд повідомленнягра з вогнем (21.4.2009, 15:17) писав:

Андрійко сьогодні вранці перекинув все що міг перекинути, порозкидав бумажки по всій хаті, порвав журнали, на будь яке зауваження крик, плач, мало не істерика. я намагаюся не звертати уваги на ці крики, але дуже важко, оскільки живемо не самі.

вчора подер чекову книжку, бере все, що брати не можна. сподіваюся ці явища швидко минуть.

та навіть ходить вже всюди сам. не боїться, не вертається до мене. навіть на двір сам виходить і стоїть там, розглядає щось.

Читаю і дивуюсь... Так всі діти роблять! Кричать,рвуть все,розкидають! Це ж нормально! І навіщо з цим якось боротися? Це все мине,як"как с белых яблонь дым." Насолоджуватись треба навіть таким періодом... Повір,потім все погане забудеться...Я вже й не пригадаю,чи так робила моя дитина 12 років тому...
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 16:17

Тетянко, я умію відрізнити норму від проявів кризи. повір.
нормально рвав, розкидав та вередував він раніше і сподіваюся повернеться до цього через деякий час. тим паче, що ніхто не казав про "боротися", я говорю про пристосування і про стратегії поведінки батьків під час інтенсивного росту дитини.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
Іннуся, швидш за все це не кризові явища. хоча у кожного все відбувається індивідуально.
за ваш нічнй сон я вже читала, можливо зубки. зараз у вас (і у нас) такий період нічного неспання, оскільки зубки найбільш турбують саме вночі.

але саме з появи такої самостійності у нас все починалося. а от на істерики, якщо це дійсно істерики треба звернути увагу.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 16:27

гра з вогнем, а де грань між нормою і відхиленням? Ми всі різні,і дітки наші різні...Вони такі,які є...І щоб ти не робила річній дитині, вона буде проходити свій шлях сама:через істерики(чи те,що ми ними вважаємо),через непослух,через власні шишки на лобі... Бо це їх шлях...Ми можемо тільки пильнувати(якщо вдасться ;) ),щоб менше гуль набивали...
My Signature
Зображення

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 16:34

У нас теж зараз такий період, але я його кризою не називаю. Скоріше це випробовування меж дозволенного. Так рве бумагу й розкидає її по квартирі, так, розтягує скрізь кастрюлі й сковорідки. Викидає з шафи одяг. По сто раз на день вимикає комп"ютер, тоді як я на ньому працюю. Але то все пройде й зациклюватись на цьому на варто, бо результат один лише попсую собі нерви. й все.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 16:40

Тетянка, якщо знати, що таке норма можна з"ясувати, де знаходися межа. для кожноїдитини ця межа своя, алеяк і всюди є загальні закони, закономірності розвитку, які в свому роді є індикаторами.

яж не проти того, щоб дитина пройшла сама свій шлях. в цій темі можна обговорити як допомогти дитині пройти роздоріжжя одного року. багатьох батьків ця проблема навіть не турбуватиме, якщо ж хтось відчуває бажання поговорити, бачить, що щось не так- це можна обговорити у цій темі.

по великому рахунку "розслабся і насолоджуйся" можна сказати у будь-якій ситуації, чи то криза, чи розлучення, звільнення з роботи чи важка хвороба. але всі ці ситуації треба пережити і знайти спосіб оволодіння ними. в цій темі я шукаю спосіб оволодіння з проявами кризи 1 року в моєї дитини. якби я могла насолоджуватися цими миттями, я б не відписувала у темі.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2009 - 17:38

ця інформація про кризу 1 року видалася мені адекватною
Текст, що розкривається
Кризис - это необходимый и закономерный этап в жизни ребенка, когда накапливаются изменения в поведении и развитии и происходит переход на качественно новый этап.
Каждый кризис сопровождается появлением упрямства, непослушания, капризов, которые малыш чрезвычайно ярко проявляет. Таким образом, этих кризисов также три: кризис одного года, кризис трех лет и кризис семи лет. Обойти их не возможно - через это проходят практически все дети. Но для одних этот переход происходит проще, для других сопровождается более серьезными, значительными поведенческими проявлениями. Родители удивляются, ища причины таких внезапных изменений в поведении дочки или сына. Но эти изменения закономерны, свойственны всем детям в определенном возрасте, поэтому их назвали "кризисами развития".

Кризис первого года - переходный период от младенчества к раннему детству. Этот возрастной кризис называют также кризисом становления ходьбы, речи и воли. Протест может выражаться в бурных проявлениях эмоций: громком крике, ребенок может упасть на пол, бить по нему руками и ногами. Такие действия направлены против запретов и отказов и если стиль воспитания в данной семье далек от идеала, то обстановка может накалиться. Задача взрослых - не допускать излишнего давления на ребенка и быть последовательными в требованиях, т.е. если что-то запрещаете, то без поблажек.

Вместе с тем маленькому ребенку нужны "кирпичные стены" - абсолютные запреты, при которых не может быть места для дискуссий. Абсолютные запреты создаются родителями и строго соблюдаются всеми членами семьи (не включать плиту, утюг, телевизор, не брать спички, зажигалки, не выходить за пределы двора и т.д.). Лучше просто убрать бьющиеся и опасные предметы так, чтобы ребенок не мог дотянуться, пока не подрастет настолько, что сможет обращаться с ними достаточно осторожно. Мальчикам и девочкам с рождения (и до 4-5 лет) именно "кирпичные стены" могут обеспечить физическую и эмоциональную безопасность.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →