Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Володимиру Бричу потрібна ВАША допомога - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Володимиру Бричу потрібна ВАША допомога Чудового хлопця спіткала страшна хвороба Оцінка: -----

Користувач поза мережею   бузок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 February 2009 - 17:06

https://one.lviv.ua/

Володимиру потрібна ВАША допомога!
Volodymyr need your help! (in English)
Привіт, Всім!
У моїх близьких друзів біда!

Їхній єдиний син тяжко хворий, діагноз - мієлодиспластичний синдром (мієлоїдний лейкоз), вік дитини 19 років.
Потребує операції по пересадці кісткового мозку, котру можливо зробити за кордоном. Перед тим потрібен інтенсивний курс хіміотерапії, та в подальшому пошуки донора.

Таке лікування вимагає значного фінансування, суми називаються до 200 000 євро (Німеччина).
Це єдине чим можу їм допомогти, просячи Всіх не байдужих про допомогу.

Зараз інтенсивно ведуться пошуки клініки куди можна направити дитину на лікування, хто може надати якусь інформацію, будемо вдячні.

Якщо хтось має можливість переслати цього листа на організації, котрі можуть надати фінансову допомогу, ПРОШУ, зробіть це!!! Інформацію можна надати по телефону до батька хворого Брича Андрія Івановича +380677764173 та на email:Rostyslav.Dumynets@incom.ua та RostyslavDum@i.ua

Реквізити для здійснення переказів у гривні №1
Реквізити банку отримувача:
МФО банку – 325019;
Код ЗКПО – 09325011
Назва банку – ЛОФ АКБ «Укрсоцбанк»
Транзитний рахунок – 29241600088861
В призначенні платежу вказувати: для поповнення СКР №26257600072864 БРИЧ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

Реквізити для здійснення переказів у гривні №2
на Рахунок Брич А.І.
для лікування хворої дитини:
МФО банку – 325019;
Код ЗКПО – 09325011
Рахунок – 29099600120001
Призначення платежу: зарахування коштів для лікування дитини на рахунок 1011017333 Брич Андрій Іванович

Реквізити для здійснення переказів у долларах США по Україні
МФО банку – 325019
Код ЗКПО – 09325011
Рахунок – 29241600088861
Призначення платежу: для поповнення СКР №26253600072772 Брич Андрій Іванович

>Реквізити для здійснення переказів у долларах США з-за кордону
Correspondent Bank:
DEUTSCHE BANK TRUST COMPANY
AMERICAS, NEW YORK
SWIFT: BKTRU33
Beneficiary’s Bank:
UKRSOTSBANK, KIEV
SWIFT: UKRSUAUX
Beneficiary: BRYCH ANDRIY
Account №: 26253600072772

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
Цей хлопець - колишній однокласник мого брата(львівська школа №32). Зараз студент медуніверситету - 2 курс. Хто може - допоможіть. Всі рідні, знайомі допомогають чим можуть, але,на жаль, цих коштів не достатньо.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 February 2009 - 18:33

Слышала инфо про центр в Белоруссии. Просто запомнилась передача про мальчика, которому тоже нужно было лечение (разновидность лейкоза). Так за границей были тоже сумашедшие суммы, а в Белоруссии было доступно и вся новейшая аппаратура. Там какой-то центр новый, очень крутой открыли.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 February 2009 - 18:34

Перегляд повідомленнябузок (1.2.2009, 16:06) писав:

https://one.lviv.ua/

Володимиру потрібна ВАША допомога!
Volodymyr need your help! (in English)
Привіт, Всім!
У моїх близьких друзів біда!

Їхній єдиний син тяжко хворий, діагноз - мієлодиспластичний синдром (мієлоїдний лейкоз), вік дитини 19 років.
Потребує операції по пересадці кісткового мозку, котру можливо зробити за кордоном. Перед тим потрібен інтенсивний курс хіміотерапії, та в подальшому пошуки донора.

Таке лікування вимагає значного фінансування, суми називаються до 200 000 євро (Німеччина).
Це єдине чим можу їм допомогти, просячи Всіх не байдужих про допомогу.

Зараз інтенсивно ведуться пошуки клініки куди можна направити дитину на лікування, хто може надати якусь інформацію, будемо вдячні.

Якщо хтось має можливість переслати цього листа на організації, котрі можуть надати фінансову допомогу, ПРОШУ, зробіть це!!! Інформацію можна надати по телефону до батька хворого Брича Андрія Івановича +380677764173 та на email:Rostyslav.Dumynets@incom.ua та RostyslavDum@i.ua
Реквізити для здійснення переказів у гривні №1
Реквізити банку отримувача:
МФО банку – 325019;
Код ЗКПО – 09325011
Транзитний рахунок – 29241600088861
В призначенні платежу вказувати: для поповнення СКР №26257600072864 БРИЧ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ

Реквізити для здійснення переказів у гривні №2
на Рахунок Брич А.І.
для лікування хворої дитини:
МФО банку – 325019;
Код ЗКПО – 09325011
Рахунок – 29099600120001
Призначення платежу: зарахування коштів для лікування дитини на рахунок 1011017333 Брич Андрій Іванович

Реквізити для здійснення переказів у долларах США по Україні
МФО банку – 325019
Код ЗКПО – 09325011
Рахунок – 29241600088861
Призначення платежу: для поповнення СКР №26253600072772 Брич Андрій Іванович

>Реквізити для здійснення переказів у долларах США з-за кордону
Correspondent Bank:
AMERICAS, NEW YORK
Beneficiary’s Bank:
UKRSOTSBANK, KIEV
Користувач подумав і додав через 4 хв.:
Цей хлопець - колишній однокласник мого брата(львівська школа №32). Зараз студент медуніверситету - 2 курс. Хто може - допоможіть. Всі рідні, знайомі допомогають чим можуть, але,на жаль, цих коштів не достатньо.

а чому саме в Німеччиніхочуть, там знайшли відповідного донора? Бо в нас тут в Польщі знайомі знайомих думали робити пересадку (аллогенічну), але донора знайшли в Петербурзі (бо в дівчинки немає братів чи сестер від яких можна булоб взяти кістковий мозок) і там робили пересадку, кажуть вони дуже задоволені і вийшло дешевше ніж було б в Польщі чи особливо в Німеччині.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 February 2009 - 18:53

Перегляд повідомленняНаталюсик (1.2.2009, 19:34) писав:

а чому саме в Німеччиніхочуть, там знайшли відповідного донора? Бо в нас тут в Польщі знайомі знайомих думали робити пересадку (аллогенічну), але донора знайшли в Петербурзі (бо в дівчинки немає братів чи сестер від яких можна булоб взяти кістковий мозок) і там робили пересадку, кажуть вони дуже задоволені і вийшло дешевше ніж було б в Польщі чи особливо в Німеччині.

Бо в Німеччині знайшли донора, а всіх цих медичних тонкощів я не знаю, напевне Німеччина - найкращий варіант. Думаю, батьки перебрали всі варіанти, тато хлопця лікар.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 February 2009 - 21:04

Перегляд повідомленнябузок (3.2.2009, 17:53) писав:

Бо в Німеччині знайшли донора, а всіх цих медичних тонкощів я не знаю, напевне Німеччина - найкращий варіант. Думаю, батьки перебрали всі варіанти, тато хлопця лікар.

а, бо в тексті було, що пошуки донора в планах лише.

При Санкт-Петербурзькому держ. мед. Університеті імені академіка І.П. Павлова є реєстр донорів і там діє німецько-російська клініка по пересадці м. ін. кісткового мозку. Кажуть, вони мають дуже гарні досягнення, техніку сучасну і фахівців з Німеччини. Але я адреси не маю, а жаль.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 February 2009 - 21:25

Перегляд повідомленняНаталюсик (3.2.2009, 22:04) писав:

а, бо в тексті було, що пошуки донора в планах лише.

При Санкт-Петербурзькому держ. мед. Університеті імені академіка І.П. Павлова є реєстр донорів і там діє німецько-російська клініка по пересадці м. ін. кісткового мозку. Кажуть, вони мають дуже гарні досягнення, техніку сучасну і фахівців з Німеччини. Але я адреси не маю, а жаль.

дякую, обовязково передам інформацію
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іннуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 08 April 2009 - 12:54

Брич Володя
Брич Володя

29.09.1989 г.р.

миелодиспластичный синдром

Документы

ЗображенняВолоде 19 лет, у него миелодиспластичный синдром и ему нужна ТКМ от неродственного донора, которая будет проводиться в Польше.
Володя студент Львовского национального медицинского университета, будущий стоматолог. До недавнего времени парень был самым обычным студентом со своими студенческими радостями и проблемами, но в начале зимы всё изменилось. Однажды в декабре парню стало плохо на занятиях, он чуть не потерял сознание, одногрупники помогли ему выйти из аудитории. После того, как сделали анализ крови, Володя с родителями тут же поехал в Киевскую областную больницу, где и поставили страшный диагноз… Родители об этом всегда говорят - «как гром среди ясного неба». Володя долго не знал своего диагноза, мама с папой пытались уберечь единственного сына от такой новости, но поскольку парень всё-таки студент-медик, он сам понял, что у него за болезнь….
В декабре парень успешно прошел первый блок интенсивной химии, сейчас проходит второй и ждет ответ из польской клиники, что донор для трансплантации найден.
Всё это время Володю поддерживают родители и друзья. Ребята, которые учатся с Володей активно ищут возможности вытянуть друга, они договорились про сбор денег для Володи в церквях, они являются инициаторами благотворительного концерта, который должен пройти во Львове 19 марта и собраные средства с которого тоже пойдут Володе.
А средства нужны, конечно, не малые… сама ТКМ будет стоить 70 тисяч евро, 6 с половиной тысяч будет стоить обследование неродственных доноров и 112 евро – каждый дополнительный день госпитализации в случае осложнений без стоимости лекарств. Ещё нужны деньги на дорогу, проживание и питание в Польше для мамы, в клинике нет гостевого дома, квартиру прийдётся снимать. На сегодняшний день собраных денег едва хватает на саму ТКМ, а так как Володя проходит химию, то каждый день ещё и по чуть-чуть «съедает» собранные деньги.
Володя весёлый парень, как и большинство молодых людей он любит слушать музыку, любит активный отдых, любит водить машину, у него много друзей, есть любимая девушка и огромное жилание жить. Ещё Вова очень любит грызть бублики. В Володиной жизни много небезразличных людей, которые хотят видеть его здоровым и счастливым, значит, так и будет.

Деньги для Брич Володи можно переводить на реквизиты папы, а если кто-то во Львове готов пожертвовать денежку, можно звонить непосредственно папе.

Контактные телефоны: 8 067 776 41 73 папа, Андрей Иванович
8 050 370 90 02 Марина Анисимова БФ «Крылья надежды»
8 093 054 08 35 Сергей, друг и одногрупник Володи

Реквизиты для совершения переводов в гривне
МФО банку – 325019;
Код ЗКПО – 09325011
Рахунок – 29099600120001
Призначення платежу: зарахування коштів для лікування дитини
на рахунок 1011017333 Брич Андрій Іванович

Реквизиты для совершения переводов в долларах США по Украине
МФО банку – 325019
Код ЗКПО – 09325011
Рахунок – 29241600088861
Призначення платежу: для поповнення СКР №26253600072772 Брич Андрій Іванович, на лечение сына.

Реквизиты для совершения переводов в долларах США из других стран
Correspondent Bank:
AMERICAS, NEW YORK
Beneficiary’s Bank:
UKRSOTSBANK, KIEV

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2009 - 13:44

Іннуся, я вже створювала сос-повідомлення для допомоги цьому хлопцю. Це однокласник мого брата. Його батько майже щонеділі дякує парафіянам в нашій церкві за збір коштів. Хто може - допоможіть. Він прекрасна людина і дуже хоче жити!Володимиру Бричу потрібна ваша допомога
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2009 - 14:52

Дівчата, я колись думала, що там пожертва якихсь пару грн - користі ніякої. Аж зайшла до одного хлопчика на сайт, якому збирали кошти ( 106 тис євро), а там звіт про кожну людину, яка гроші перечисляла: і по 10, 20 грн і по 30, по 100, по 200, коротше, хто скільки може і зібрали! Дитинка вже на лікуванні за кордоном. Я до того, що насправді кожні пару грн мають значення. Не знаю тієї людини, але маю знайомих, які лікують своїх рідних, це дійсно біда і допомога маленькою не буває.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галинка_я 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 15:02

Дівчата, якщо хтось може - уточніть рахунки по Україні в гривнях. В ощадкасі мені сказали, що Укрсоцбанк поміняв усі рахунки в минулому місяці.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн