Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Шафи-купе - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Шафи-купе "фирма веников не вяжет" Оцінка: -----

Користувач поза мережею   denysko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 September 2008 - 23:33

Ото вже находилась сьогодні! Вибирали шафу-купе! Варіанти, ціни різні. Котрий раз впевнююсь , що краще заплатити більше, аніж потім думати, хто ж поремонтує, що ж робити. Зупинились на Командор. Що скажете?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krizia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2008 - 09:07

Перегляд повідомленняdenysko (28.9.2008, 23:33) писав:

Ото вже находилась сьогодні! Вибирали шафу-купе! Варіанти, ціни різні. Котрий раз впевнююсь , що краще заплатити більше, аніж потім думати, хто ж поремонтує, що ж робити. Зупинились на Командор. Що скажете?

Користуюсь шафою цієї марки вже близько 10 років, претензій нема,можна затрамбувати все,що треба,зручна в користуванні,гарний зовнішній вигляд,ще не ламалась(ттт :D
My Signature
Головне це СІМ'Я. . . Адже кар'єра не чекає вдома, слава не втре сльози, і свобода не обійме вночі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2008 - 10:42

У нас також Командор, правда недуже довго (десь 8 місяців), фасади повністю дзеркальні, висота 2,75 м. Я одного разу дуже сильно по них стукнула гладильною дошкою - вистояли :D Та й загалом шафа виглядає на свої гроші (немаленькі).

Щодо "слухів": чула, що зараз Командор усі металеві елементи (профілі) виготовляє в Китаї, і якість там недуже. А ще - що дверне полотно просто заставляють в металеве кріплення профіля (чи як воно називається) не даючи ніякого ущільнювача.
Тобто просто вставляють дзеркало в паз системи (малюнок внизу) і затискають.
Зображення
А ще колесика дверей дуже погано кріплять.

Але все це просто чуло з розповіді, тому не можу сказати чи так воно насправді (коли складали шафу я якось не звернула уваги на те, як дзеркало дверей кріпиться до направляючих і які там колесики).

З власного досвіду: це, мабуть, просто нам так не пощастило, і мали повно мороки з доставкою тієї шафи (бо доставка і якість обслуговування клієнтів швидше залежиться від місцевого магазину, а не від марки загалом) - то матеріалів не вистачило на складання самої шафи, то вже потім з фурнітурою проблеми (замість дорожчого і фірмового привезли куплене у нас на базарі з цінниками :D)... епопея тривала кілька тижнів, при чому з повним набором хамства зі сторони місцевого Командора. Аж поки я не зв"язалась з польським представництвом - усе залагодилось за кілька годин :D

Зараз ми замовили розсувні двері в кімнату від Браун (уже з Командором зв"язуватись не хочеться), правда вони будуть за кілька тижнів, тому поділитись поки нІчим.

І ще одне - я не знаю, чи це тільки у нас така практика - малювати ескіз шафи і не вказувати яка саме фурнітура буде використовуватись, але пораджу (також з власного досвіду): обов"язково попросіть, щоб вам склали список що якої фірми буде використовуватись (щоб потім не було спорів, що привезли корзини на білизну з базару, а ви думали, що то будуть фірмові), наприклад:
- ручки до шухляд, 5 шт., виробництво Командор
- направляючі до шухляд, 5 пар, виробництво Командор і т.д.

До речі, про направляючі - нам поставили "наші" направляючі, а потім ми якось в магазині побачили як ковзають шухляди з Командорівськими, то різниця дуже відчутна.
Ось як виглядають їхні направляючі:
Зображення
Вони металеві, сіренького кольору (а наші білі) і не дають шухляді йорзати зі сторони в сторону.

Ой, щось я захопилась з розповідями - так багато накатала :cray:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2008 - 11:12

Дівчата, дякую за поради та інформацію. Незважаючи на всі вищеописані недоліки, все ще прихильник цієї фірми.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krizia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2008 - 11:27

Перегляд повідомленняdenysko (29.9.2008, 11:12) писав:

Дівчата, дякую за поради та інформацію. Незважаючи на всі вищеописані недоліки, все ще прихильник цієї фірми.

denysko,думок і вражень може бути багато, просто будьте уважні, коли майстри будуть монтувати шафу, контролюйте і перевіряйте все поки вони з хати не вийшли :D , крім цього фірма має давати гарантію,а вона і на це дається, щоб виявити можливі недоліки на протязі якогось часу і усунути їх.
My Signature
Головне це СІМ'Я. . . Адже кар'єра не чекає вдома, слава не втре сльози, і свобода не обійме вночі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2008 - 14:04

Перегляд повідомленняKrizia (29.9.2008, 12:27) писав:

denysko,думок і вражень може бути багато, просто будьте уважні, коли майстри будуть монтувати шафу, контролюйте і перевіряйте все поки вони з хати не вийшли :D , крім цього фірма має давати гарантію,а вона і на це дається, щоб виявити можливі недоліки на протязі якогось часу і усунути їх.

Я вже писала вище, що в моєму випадку замість фірмового вішака Командор привезли якусь спицю за 45 грн (незрозуміло, як вона може витримати вагу одягу?). Ми потім довго доказували, що замовляли саме Командорівський вішак, а не щось інше аналогічне. Тримачки для праски взагалі не привезли, бо на малюнку її не видно (вона "заховалась" за стінку шафи на схемі). А все тому, що головним аргументом був малюнок, а не перелік усього, що ми замовили.
Тому коли ішли в Браун замовляти розсувні двері, я вимагала, щоб чітко підписали абсолютно всі деталі і їх розміри :acute:

denysko, я зовсім не маю на меті відмовити від покупки шафи Командор, просто хочу застерегти, щоб не наступили на ті ж граблі, що і ми, коли будете робити замовлення.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 September 2008 - 23:04

Перегляд повідомленняВишенька (29.9.2008, 15:04) писав:

denysko, я зовсім не маю на меті відмовити від покупки шафи Командор, просто хочу застерегти, щоб не наступили на ті ж граблі, що і ми, коли будете робити замовлення.

Буду уважна,а щодо опису усіх деталей, що замовляю, то це зроблю найперше.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 13 December 2008 - 13:06

denysko, як там служить ваш Командор? Якщо не секрет - де ви замовляли? На Княгині Ольги?

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Хто може ще які фірми якісні порадити?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2008 - 16:21

і я собі хочу дві шафки,але незнаю де замовляти,бо знайомі поставили і незадоволені,інші також. Порадьте
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котяра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2008 - 16:28

Добра відома фірма з хорошою репутацією. Вона не є дешевою, але і не є аж страшно дорогою.
Вітаю вас з вибором.

Користувач подумав і додав через 13 хв.:
Ми маємо свою шафу з 2005 року теж від Командора. Проблем не було жодних з доставкою і з монтуванням теж.
Все було на вищому рівні, приїхало двоє спіробітників, все привезли всі частини, самі занесли на поверх, чоловік мій по українській звичці кинувся помагати носити, то його відсторонили сказали "Нехай Пан займається своїми справами, це наша робота, яку Пан вже оплатив".
Потім вони почали монтувати, було літо нам не хотілося товктися з ними в хаті.
Я задзвонила менеджеру і запитала чи можемо відлучитися і залишити їх в хаті.
Вона була дуже привітна і сказала, що можу їм повністю довіряти. Коли ми приїхали назад все було зроблено добре, окрім того, менеджер сама приїхала і подарувала нам вішаки до шафи. Через рік ми там же замовили інші шафи до інших кімнат, та ще й замовили там же шафу для батьків чоловікових. Вони теж залишилися задоволені.

Чесно кажучи, я дуже задоволена польським сервісом. Хоча теж бувають випадки, але це винятки. На Україні мені цього дуже бракує.
My Signature
На світі міста кращого немає –
Мій Львів – моя ти гордість і любов!
Якщо кудись поїду – твердо знаю,
Що неодмінно повернуся знов!
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2008 - 17:17

в нас у Львові маркою Командор користується,всі хто хоче. Приватні підприємці поставлять собі стенд в магазині чи на базарі,вивіску Командор і альбомчик з фотографіями. Це означає,що вони використовують хіба самі сисистеми командорівські,а ніякого стосунку з фірмою немають.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котяра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2008 - 17:26

Перегляд повідомленняІрина Ігнатова (13.12.2008, 16:17) писав:

в нас у Львові маркою Командор користується,всі хто хоче. Приватні підприємці поставлять собі стенд в магазині чи на базарі,вивіску Командор і альбомчик з фотографіями. Це означає,що вони використовують хіба самі сисистеми командорівські,а ніякого стосунку з фірмою немають.

Думаю ви маєте рацію. Але на щастя є інтернет, а там багато чого можна вияснити. По крайній мірі можна написати безпосередьно в оригіналтну фірму і запитати де у Львові справжній командор.
My Signature
На світі міста кращого немає –
Мій Львів – моя ти гордість і любов!
Якщо кудись поїду – твердо знаю,
Що неодмінно повернуся знов!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руденька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 December 2008 - 00:01

А я замовляла шафу-купе в приватного майстра, в нього ж робила і кухню, і зараз буду замовляти передпокій. На разі все добре працює - жодних зауважень немаю. Чи може то мені так пощастило?))) А коли була проблема із зняттям поверхні столу - ремонтувала пральну машину і треба було дістати її , то зателефонувала майстру - прийшов і без проблем все розкрутив.
My Signature
Зображення

Щоб освітлювати світлом інших, треба носити сонце в собі:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katerinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 December 2008 - 15:50

Підкажу економний варіант шафи-купе.
ви можете поставити фірмові лише двері. а всередині полички замовити у звичайного майстра або зробити самі (якщо вмієте). так робили знайомі. виходить дешево і гарно.
всередину можна навіть вставити стару шафу (з відкрученими дверцятами). я так планую у коридорі шафу переробити згодом. вона в мене до стелі, дуже зручна але зовні не євро....поставлю потім дзеркальні двері і все.
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 December 2008 - 16:10

Перегляд повідомленняKaterinka (24.12.2008, 15:50) писав:

Підкажу економний варіант шафи-купе.
ви можете поставити фірмові лише двері. а всередині полички замовити у звичайного майстра або зробити самі (якщо вмієте). так робили знайомі. виходить дешево і гарно.
всередину можна навіть вставити стару шафу (з відкрученими дверцятами). я так планую у коридорі шафу переробити згодом. вона в мене до стелі, дуже зручна але зовні не євро....поставлю потім дзеркальні двері і все.

Коли ми купляли спальний гарнітур то шафа від нього нам була завелика,тож ми так само заказували в іншій фірмі просто шафу без дверей та докупляли дзеркальні двері під розмір.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksyuta_m 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 December 2008 - 13:23

А я хочу сама шафу зробити. Кухня - своїми руками, дитяча також. Я планую, все розраховую, чоловік збирає.
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2008 - 13:38

ksyuta_m, мій чоловік також би міг сам зробити,але часу постійно не вистарчає
Руденька, в того майстра є фотографії його робіт?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2008 - 13:58

Ми свою шафу-купе також замовляли в приватного майстра. Я задоволена і дизайном і комплектацією і ціною, бо порівняно із магазинною, це було десь на 400$ дешевше. Зараз дуже потрібна прихожа, але він не бере більше замовлень.
Може хтось може порадити де можна замовити меблі в коридор?
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pazunika 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 December 2008 - 14:13

Перегляд повідомленняРуденька (24.12.2008, 0:01) писав:

А я замовляла шафу-купе в приватного майстра, в нього ж робила і кухню, і зараз буду замовляти передпокій. На разі все добре працює - жодних зауважень немаю. Чи може то мені так пощастило?))) А коли була проблема із зняттям поверхні столу - ремонтувала пральну машину і треба було дістати її , то зателефонувала майстру - прийшов і без проблем все розкрутив.

Руденька будьласочка дайте телефон майстра - у нас дуууже актуальне питання з шафою у коридор і меблями до ванної, а хорошо майстра знайти рпоблема! :8_2_64v:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лаберіна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 16 January 2009 - 01:33

Якщо у вас в місті є фірма "Stanley" то ви не пожалкуете. В мене такі меблі вже 3 рік. Поличка витримує навантаження 60 кг, ізза щільності спресованого матеріалу. Діти спочатку влаштовували собі там схованки. Але ці меблі дорогуваті. Тоді обійшлось мені у 800 доларів. Щоправда до самої стелі і в ширину на 3.5 метри. Поцікавьтесь. :unknown:
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →