Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: ЕКЗ після 40 років - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

ЕКЗ після 40 років Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 May 2019 - 13:49

Поділіться досвідом ЕКЗ після 40 років.
З якої спроби вийшло завагітніти і як проходила вагітність.
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ефіра 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 May 2019 - 00:59

Мені зараз 41, по аналізам і я і чоловік здорові, було купу аналізів, дві пункції, чотири підсадки, поки що нічого. Змінила клініку і лікаря, сподіваюсь, на цей раз все буде добре
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 May 2019 - 07:50

Ефіра, дякую що відгукнулась.
Бажаю удачі у новій кліниці
А які додатково аналізи здавала?
У мене після невдалого свіжого протоколу не було імплантації.
Наразі готуюсь до гістери.
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 June 2019 - 22:25

Перегляд повідомленняФіломена (27 May 2019 - 07:50) писав:

Ефіра, дякую що відгукнулась.
Бажаю удачі у новій кліниці
А які додатково аналізи здавала?
Наразі готуюсь до гістери.

Добрий вечір! Вибачте, що відповідаю з таким запізненням, рідко захожу сюди.
Аналізи я здавала різні, зараз всі і пригадати не можу, але в мене все добре.
Коли перейшла в іншу клініку, то попросили чоловіка здати аналізи на каріотип і делецію У хромосоми. Так як ми зараз за кордоном, юто тут і здали. В нього все добре, ніяких паталогій не виявлено.
В мене вийшло так, що було 2 пункції, і 4 рази підсажували, всі рази не було імплантації.
Робили гістероскопію, два рази пайпер біопсію, думали, що є ендометрит ,приймала антибіотки, від яких була алергія. І все одно не було результату. Тому змінила клініку і на якійсь час вирішили відпочити від лікування (загалом, 2 роки лише і робила, що лікувалась, аналізи, пункції, підсадки...) Саме цікаво, що по всім аналізам і я і чоловік здорові, з ембріонами все добре, але не імплантуються. Чому - ніхто сказати не може. Я так думаю, що могли забагато гормонів прописит ( в тому числі і діві гель), або невірно визначили імплатаційне вікно.
Трохи відпочину і знову почнемо все спочатку.
П.С. зараз приймаю другий місяць Новосіфол і Фертіловіт 35+
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2019 - 10:12

Ефіра, у мене перша гістера результат хронічний ендометрит. Пролікувала через 1.5 року після прольоту знову гістера чекаю на результат.
Я пила Фертиловит для щитовидки.
Ну якось мені вони не допомогли.
У тебе по результату гістери все добре?
My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 June 2019 - 15:55

Перегляд повідомленняФіломена (25 June 2019 - 10:12) писав:

Ефіра, у мене перша гістера результат хронічний ендометрит. Пролікувала через 1.5 року після прольоту знову гістера чекаю на результат.
Мені здається, що так само ставили ендометрит, бо якісь антибіотики я пила, в мене на них алергія була. Потім робили пайпер-біопсію, здається, все добре.
Після другої пункції і четвертої підсадки змінила клініку, бо в мене враження, що в попередній всіх гонять по шаблону, а в моєму випадку, потрібен індивідуальний, бо, через вік, в мене немає часу гратись.
Планую в серпні пріїхати і знову починати все з початку в новій клініці. В мене враження, що там лікар також зацікавлена визначити, чому немає результату
Я пила Фертиловит для щитовидки.
Ну якось мені вони не допомогли.
У тебе по результату гістери все добре?

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irynka Oleksandrova 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2019 - 11:12

Перегляд повідомленняЕфіра (24 June 2019 - 22:25) писав:

В мене вийшло так, що було 2 пункції, і 4 рази підсажували, всі рази не було імплантації.
Робили гістероскопію.... Саме цікаво, що по всім аналізам і я і чоловік здорові, з ембріонами все добре, але не імплантуються. Чому - ніхто сказати не може. Я так думаю, що могли забагато гормонів прописит ( в тому числі і діві гель), або невірно визначили імплатаційне вікно.

Так,імплантаційне вікно відіграє важливу роль. Читала,що роблять спеціальні тести,щоб його визначити. Логічно,що якщо коротші цикли , імплантаційне вікно швидше традиційного 5дня,а довгі -пізніше.
А вам на який день робили і які у вас цикл?

Процент імплантації підвищують різні процедури перед ембріотрансфером.
Рецептивність ендометрію зростає, якщо перед переносом подразнити ендометрій,чи то зішкріб,чи гістероскопію,чи то PRP.В останньому випадку плюс щей лікувальний ефект.

На іншому форумі знайшла інфо,що в Польщі призначають ношпу після ембріотрансферу в тих,хто схильний до частих спазмів.Думаю,можна і магне В6.
А деяких клініках призначають нокшу вдень переносу зранку,бо спазми теж мають великий вплив на імплантацію.

Надіюся ті три вищезгадані пункти допоможуть Вам і не тільки Вам для успішної імплантації і вагітності на 9 міс!

Повідомлення відредаговано Irynka Oleksandrova: 28 August 2019 - 11:14

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2019 - 13:34

Перегляд повідомленняIrynka Oleksandrova (28 August 2019 - 11:12) писав:

Так,імплантаційне вікно відіграє важливу роль. Читала,що роблять спеціальні тести,щоб його визначити. Логічно,що якщо коротші цикли , імплантаційне вікно швидше традиційного 5дня,а довгі -пізніше.
А вам на який день робили і які у вас цикл?

Процент імплантації підвищують різні процедури перед ембріотрансфером.
Рецептивність ендометрію зростає, якщо перед переносом подразнити ендометрій,чи то зішкріб,чи гістероскопію,чи то PRP.В останньому випадку плюс щей лікувальний ефект.

На іншому форумі знайшла інфо,що в Польщі призначають ношпу після ембріотрансферу в тих,хто схильний до частих спазмів.Думаю,можна і магне В6.
А деяких клініках призначають нокшу вдень переносу зранку,бо спазми теж мають великий вплив на імплантацію.

Надіюся ті три вищезгадані пункти допоможуть Вам і не тільки Вам для успішної імплантації і вагітності на 9 міс!

Даже дякую вам за змістовні поради, обов'язкову врахую їх в цей раз.
Я змінила лікаря, і, як на мене, вона працює зі мною біль індивідуально, щоб визначити, чому саме не відбувається імплантація.
Робили аналізи на пеноподії, результат буде пізніше. Має приїхати чоловік, будемо робити аналіз крові на ашеля сумісність(наскільки пам'ятаю, так називається), ще в мене густа кров, так само мушу здати аналізи з цього приводу. Чоловік робив аналізи на хромосоми і делецвю у хромосоми, в нього все добре.в мене, крім того, що густа кров, також все добре. Хвилююсь через овіральний резерв, але, яйцеклітини ще є.
В вересні здамо всі аналізи і з жовтня знову почнеться весь процес спочатку.
Стараюсь не думати, бо для мене це досить тяжко.За літо трохи відпочила, в вересні всі аналізи, з жовтня все спочатку. Вірю, що в цей раз все вийде.
Ще раз дякую за пораду! Вірю, що все має бути добре

На рахунок ліків, зрозуміла, що в мене досить чутливий організм, мені часто достатньо половини дози, а на половину ліків є побічний ефект. Вітаміни групи В лише в уколах, інакше проблеми зі шлунком, після кардіоаспіріну так само, проблеми.
Зараз перерва в лікуванні, приймаю Новосіфол і Фертіловіт. Поки що цього достатньо.
На рахунок ношпи і стимуляції ендометрію, пораджусь з лікарем. Сподіваюсь, все буде добре.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irynka Oleksandrova 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2019 - 15:43

Перегляд повідомленняФіломена (27 May 2019 - 07:50) писав:

Є жінки,яким не підходить свіжий протокол,коли після стимуляції"повзуть" за норми всі гормони, а в кріо - вагітність успішно відбувається.

Перегляд повідомленняЕфіра (01 September 2019 - 13:34) писав:

Я змінила лікаря, і, як на мене, вона працює зі мною біль індивідуально, щоб визначити, чому саме не відбувається імплантація.
Робили аналізи на пеноподії, результат буде пізніше. Має приїхати чоловік, будемо робити аналіз крові на ашеля сумісність(наскільки пам'ятаю, так називається), ще в мене густа кров, так само мушу здати аналізи з цього приводу.

В якого лікаря Ви були раніше і в кого тепер? Так виглядає,що лікарка серйозно взялася за Вас)
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 September 2019 - 09:57

Перегляд повідомленняIrynka Oleksandrova (01 September 2019 - 15:43) писав:

Є жінки,яким не підходить свіжий протокол,коли після стимуляції"повзуть" за норми всі гормони, а в кріо - вагітність успішно відбувається.

В якого лікаря Ви були раніше і в кого тепер? Так виглядає,що лікарка серйозно взялася за Вас)

Була в Дамії,у Коцабин.
Зараз я пішла в Екстрамед до Шедловської.
Як на мене, з Шедловською Світланою Володимирівною, ми якось думаємо однаково, вона розказує те, що мені потрібно знати на доступному для мене рівні. Мені подобається. Сподіваюсь, на добрий результат

Перегляд повідомленняФіломена (20 May 2019 - 13:49) писав:

Поділіться досвідом ЕКЗ після 40 років.
З якої спроби вийшло завагітніти і як проходила вагітність.

Зайшла до вас в профіль, подивилась, що ми однолітки.
Як я розумію, ви робите все у Львові, а я в Франківську.
Як на мене, в Прикарпатський центр репродукції, нам не варто йти,як на мене вони більш спеціалізуються на молодих.
В Дамії в Франківську в мене теж не було ніякого результату.Зараз я перейшла в Екстрамед. Доробляю всі аналізи, 11.09 буду йхати у Львів , здавати ще аналізи крові, і з жовтня почнемо знову все заново.
Я сподіваюсь, що його разу все буде добре.
Бажаю і вам, щоб у вас все вийшло добре!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка