Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Материнські почуття після кесарського - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Материнські почуття після кесарського Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 2

Відправлено 03 January 2014 - 15:06

Коли отямилася після наркозу в операційній все питала про маля, а коли вже привезли в палату, то дивилася на чоловіка і перші миті не могла збагнути, що я вже мама і що доня це вже не розмите зображення на моніторі УЗД, а реальна людинка, яка повністю залежить від мене.
А материнські почуття... вони мінливі як на мене. Спершу попри любов і почуття відповідальності поруч існувало відчуття, що я не можу дати дитинці все, адже сама народити не змогла. Мабуть підливав масла в вогонь той факт, що молочка в мене бракувало і вона в мене на руках дуже плакала, певно їжою пахло, а їсти нічого. Я боялася залишатися з нею сама вдома.
Але з часом все налагодилося і ота заковика неповноцінності зникла, а почуття любові здається ні збільшилося ні зменшилося. Моя доня це саме дороге що в мене є і так було з першого дня її появи на світ.

My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inn 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 06 February 2014 - 21:43

Тільки би маля і мама були здоровенькі після пологів, а яким чином природнім чи кесарів розтин на мою думку неважливо. Особисто пережила кесарів розтин,тяжко виходити після наркозу і потім важко ходити і брати маля на руки. Але все з часом минається і забувається, така природа. :give_heart:

• Back To Top

Користувач поза мережею   spettacolo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2014 - 22:20

Мене наприклад виводить коли на мене дивляться і зі співчуттям говорять, а ви ж кесерські,що значить ми кесерські?мені всеодно яким чином появилась моя дитина, вона моя, вона найкраща і найрідніша в світі і поза ним,і я не вважаю що я чимось гірша від тих хто народив природнім шляхом я пережила свої муки народження донечки і жодної депресії в мене не було а почуття переповнювали з перших секунд коли я пригорнула мою дівчинку!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rominochka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 February 2014 - 13:43

Я теж пережила КР,і коли вперше побачила своє чудо була на сьомому небі від щастя!!!
Мамою себе відчула,зразу після того як побачила дві смушки на тесті,і неуявляю як може бути іначе,будучи вагітною я спілкувалась із своїм пузомешканцем,оберігала його,завжди думала про нього -це ж і є ті самі перші прояви Материнства!!!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bee89 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 February 2014 - 17:11

Зі мною на КР був чоловік, то він себе напевно швидше відчув батьком, так як взяв малюка перший. Ну не в цьому суть. Я себе після операції чомусь винуватила, що не сама родила і можливо через не пройдені муки мені здавалося, що якось не такі відчуття материнства повинні були бути тоді коли я взяла малого перший раз.

• Back To Top

Користувач поза мережею   bodnar 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2014 - 21:17

Перегляд повідомленняBee89 (13 February 2014 - 17:11) писав:

Зі мною на КР був чоловік, то він себе напевно швидше відчув батьком, так як взяв малюка перший. Ну не в цьому суть. Я себе після операції чомусь винуватила, що не сама родила і можливо через не пройдені муки мені здавалося, що якось не такі відчуття материнства повинні були бути тоді коли я взяла малого перший раз.

В нас також татові дали донечку на руки. Як проснулася від наркозу, то мені її зразу показали. Потім саме чоловік подбав про те, щоб донечку мені принесли на другий день після операції. Я якась була затуплена і навіть не попросила сама, щоб мені її принесли, тепер мене гризе сумління, чому я сама не просила про це... не думала про неї, а СПАЛА :36_1_4: Хоча мене вирішили кисерити вже коли йшли потуги 5 год без результату, я всеодно картаю себе, що сама не могла народити її... Але зараз я не можу натішитися нею, віддаю їй себе повністю, загладжую свою вину)))))

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nanita 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 November 2014 - 12:32

Мені після КР принесли доні буквально за 10хв після того як мене перевели з операційної в палату. Чоловік хворів, тому на груди йому не виставляли, але побачив він дитинку швидше за мене. Але мої материнські почуття проснулись відразі. Я дуже люблю свою донечку!!! від першої секунди зустрічі!!!

My Signature
Зображення

До мене на "ти"!!!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маматуся 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 03 December 2014 - 14:40

Я вже не уявляю собі життя без мого маленького комочка. Це питання точно не до мене. Я синульку обожнюю.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 February 2015 - 19:49

Перегляд повідомленняМамуся Діанки (02 December 2009 - 14:01) писав:

Мені говорили, що після кесарського материнські почуття приходять пізніше, ніби через операцію вони притуплені, тому що жінка не відчула процесу народження. Я в це не вірю!!!!!!!! Коли мені принесли моє янголятко, притуливши його до грудей я відразу відчула - що вже МАМА. :sorry:

Та дурня повна,хто таке говорить,той забагато на себе бере. Коли побачиш дві полоски -ти вже мама! Як заворушиться перший раз-ти розумієш,що ось воно-щастя. А коли принесуть медсестри малятко -знаєш ,що світ існує тільки для вас.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамине щастя 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 February 2015 - 19:24

Материнські почуття не залежать від способу народження дитини. Вважаю цю тему взагалі не доцільною.

• Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2015 - 12:01

Мій чоловік найперше побачив доцю,то вже від неї не відходив все переживав щоб з дитинкою все було добре.
А коли я відійшла від наркозу і мені принесли моє дитя то я спершу боялася іі коли вона заплакала бо не знала що я маю робити підвестися ще не могла та потім попри біль старалася ходити щоб швидше забрати свою мацьопу з тієї кімнати де тримають тільки народжених дітей
Ще досі мене бере жаль що моя доця два дні була без мене,я ішла тим коридором і бачила як мамочки сплять зі своїми дітками і серед ночі не витерпіла і забрала іі до себе,якраз прийшла а вона плакала маленька,а тільки Но я іі взяла на руки як вона слолодко заснула.
Коли притулила іі до себе то ще такого щастя ніколи не відчувала-отаке то сильне материнське почуття.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dobbi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 April 2015 - 01:11

Так як я була в свідомості під час операції, то дитя побачила перша за чоловіка)) Аж злякалась коли мені його різко піднесли до лиця з криками "цілуй"))) Ну і спосіб народження ніяк не вплинув на материнські почуття)

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   леді2015 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 May 2015 - 20:14

Я більше за життя люблю свою дитинку і не уявляю як то можна любити чи менше любити.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Molly 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 May 2015 - 20:17

Коли я побачила свою донечку після наркозу, я не могла повірити, що це моя донечка і я стала мамою, я розхвилювалася, що з нею робити, як її пригорнути... Потім усе нормалізувалось, особливо коли приїхала додому.... Та у мене не відразу появилися материнські почуття к дитині, і я за це дуже хвилювалась, та згодом все прийшло, дуже кохана і найцінніша моя донечка! :36_3_15:

• Back To Top

Користувач поза мережею   RinaTe 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2015 - 13:46

Перша дитина в мене з'явилася при природніх пологах, друга - в результаті КР. Різниці в материнських почуттях я не відчула. Діти - це головне в моєму житті. Все що я роблю - це для них, і тільки завдяки їм я змогла зібратися і жити далі.

My Signature
...Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2015 - 22:40

Ой дитину свою вперше побачила на телефоні... чоловік записав відео і нафоткав, як синок лежав у нього на грудях. Потом відразу приніс мені телефон, щоб подивилась. Я старалась роздивитись, але свідомість ще була сплутана, бо дуже довго відходила від наркозу, але як лиш отямилася попросила принести і сльози радості полилися річкою... я ДУЖЕ довго чекала на своє дитятко, тому не уявляю як можна його любити. Це найцінніше що є в житті!!!! Я теж вважаю, що материнські почуття проявляються задовго до пологів і тому абсолютно не залежать від їх способу.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катьониш 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2016 - 14:46

Мене дуже сильно дратує коли балакають,що якщо КР,то зв'язку немає між мамою і дитинкою що діти якісь не такі,що відстають у розвитку від тих хто сам родився....дурня повна,моя доця таку фору дає по розвитку,що огого(маю з чим порівняти 2 сусідки самі родили )тому маячня то все кроху свою обожнюю і не жалію абсолютно,що вона народилась через КР

My Signature
Маляфка
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gnomi 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2017 - 14:49

В мене був спинний наркоз, тому дитинку тільки вийняли, відразу мені показали і дали поцілувати! а далі вже повезли татові, щоб відігрівав. І на рахунок того, що в розвитку не відстає, то точно!!!

• Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн