Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: форма голови малюка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

форма голови малюка Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Панночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 August 2009 - 18:58

В мене запитання про голівку, але не про різкі рухи, а про її форму. Такої теми не знайшла, тому вирішила запитати тут, але якщо адміністрація вирішить кудись це перемістити ,буду вдячна.
Наразі ми помітили, що форма голови в малюка (1,5 місяці) не одинакова - наче трохи приплюснуто -стесана з лівого боку обличчя і з протилежного боку ззаду, ніби навпроти по діагоналі голови...
Завтра до нас має зайти медсестра, поперденьо вона сказала, що це може не вистачати кальцію в молоці ( ми на суцільному ГВ)... Мені так неспокійно... Може хтось вже з таким явищем мав справу? Поділіться!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2009 - 19:33

Мені здаєця, що форма голови, ше буде мінятись. Правда не знаю як на рах. діагоналі...В нас були важкуваті роди, то форма голови мене теж лякала ніс десь між очима, якийсь випуклий лоб, а потилиця плоска, але поступово все вирівнялось, стало на місце. Але якщо несеметрично, то може справді тре порадитись з лікарем.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2009 - 20:57

Перегляд повідомленняПанночка (30.8.2009, 19:58) писав:

В мене запитання про голівку, але не про різкі рухи, а про її форму. Такої теми не знайшла, тому вирішила запитати тут, але якщо адміністрація вирішить кудись це перемістити ,буду вдячна.
Наразі ми помітили, що форма голови в малюка (1,5 місяці) не одинакова - наче трохи приплюснуто -стесана з лівого боку обличчя і з протилежного боку ззаду, ніби навпроти по діагоналі голови...
Завтра до нас має зайти медсестра, поперденьо вона сказала, що це може не вистачати кальцію в молоці ( ми на суцільному ГВ)... Мені так неспокійно... Може хтось вже з таким явищем мав справу? Поділіться!!!

В нас малий поки не пройшов курс масажу тримав голову більше повернуту вправо - і голова почала теж якась не зовсім кругла ставати, а якась стесана з однієї сторони, але після того, як все виправили (масажами) - голова з часом стала рівномірною з обох боків, а ще масажистка радила з тої сторони де більша випуклість частіше погладжувати по голові.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2009 - 21:08

Панночка, а яка форма була одразу після пологів? Ніхто не звернув уваги на це, чи все було в нормі?

Питаю, тому що у моєї дитини теж була ніби приплюснута з одного боку, педіатр в пологовому порадила викладати дитину спати на іншу сторону. Сказала, що видно мама (тобто я) дуже любила лежати на одному боці і так у дитинки голівка трохи приплюснулась.
Зараз череп гарної форми ттт
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ostap 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2009 - 21:14

Для вирывнювання голывки природным способом в разы її витягування ззаду мої знайомі використовували два мякі валіка з лняної тканини, зєднаних між собою. Дитинка лежала голівкою між цими валіками і не крутила вправо вліво. щось таке: 0__0
інший знайомий своїй дочці формував голову руками, розминаючи в тому напрямку де треба... бачив я ту дитинку після того.. симпатична дівчина виросла..
Радьтеся з лікарем.
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2009 - 22:29

Перегляд повідомленняВишенька (30.8.2009, 21:08) писав:

Панночка, а яка форма була одразу після пологів? Ніхто не звернув уваги на це, чи все було в нормі?

Написали, що все нормально. А може дійсно не дуже уважно подивилися?
Як була вагітною, то звичайно більше спала на лівому боці, як радили лікарі, але все одно переверталася і на правий бік, та й на спину трохи... Сподіваюсь, що все це поправимо, адже дитя росте... Одні переживання ... спокій нам тільки сниться... :angel:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2009 - 23:32

Не думаю, що то пов,язано з тим, як спала мама під час вагітності. Як у воді голова дитинки може приплющитися?
Панночко, а ви слідкуєте за тим, щоб дитинка спала на обох боках в одинаковій кількості? Може я вас не правильно зрозуміла, але коли маля довго (це може бути 1 міс) спить на одному боці, голівка з того боку в результаті приплюснута, тому треба кожного разу класти на інший бочок? А взагалі десь читала, що нерівності черепа з часом самі виправляються (десь до року, двох), тому, думаю, не варто так перейматися)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 August 2009 - 12:04

turquoise, ну, якби дитина в воді плавала як на перших місяцях, то мабуть малоймовірна легка деформаця черепа, але ж на останніх місяцях дитині дуже тісно... як на мене пояснення педіатра про те, що мама більше лежала на одному боці цілком логічні.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 August 2009 - 22:54

Сьогодні приходила лікарка - порадила мені пити кальцій Д3 Нікомед і малого, як засне, викладати на бочок. Бо він дійсно полюбляє спати на спині, але голову повертає весь час наліво. Нехай це пояснює приплюснутість збоку ззаду голови, а от чому збоку лоба трохи "стесано"? :girl_angel:
Вона каже, що наче малюк не засвоює кальцій через ГВ, тому його треба поповнити в іншій формі, повинно бути все добре... Побачимо...
Можливо, ще їстиму терту яєчну шкарлупу, але потрібні якісні домашні яйця, а на базарі теж невідомо що продають і де та курочка паслася...
Ось такі проблеми...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Украся Поділля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2009 - 22:29

Ну лоб і у нас був стесаний, ще донедавна. А вже десь зо вчора помічаю що вже й не такий він і стесаний - випрамляється. :D У вас напевне також так буде - нам 2 міс.

У діток може бути дещо деформована форма голови через стрімке чи затяжне проходження родовими каналами жінки. Так голівка пристосовується до тиску при пологах. Вже пізніше це може бути неправильне викладання дитини.

А взагалі голова складається з кісточок-пластинок, які між собою до кінця не сходяться, а місця де кісточки немає - "роднічок". До кінця 1 року життя роднічки мають затягнутись.

А ви не переймайтесь занадто, давайте дитинці вітамін D і піднажміть на кальцій. :good:
My Signature
Зображення
Навчайтесь у всіх але не повторюйте нікого!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   львів_янкаІра 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 September 2009 - 09:12

у нас десь добрих 2 міс. після народження голова була схожа на яйце (малюк важко ліз через мій завужений таз), потім голова різко поччала збільшуватися в ширину, невролог налякалася і направила на нейросомо до д-ра Жельова, там показало, що все гаразд. Після 2 місяців все почало по-маленьку налагоджуватися, голова почала набирати звичної форми
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 September 2009 - 09:39

Ми взагалі-то кесарські і проходження "вузькими місцями" в нас не було ...
Але до мене дійшло, що весь час, коли ми носимо малюка і кладемо його собі на плече, то він лягяє одним і тим самим боком голови - от напевно тому і вим"яв собі "полянку" на голові. Та й спати він теж любить , повертаючи голову саме на той бік.
А от чому лобик трошки скошений, не розумію... Але тепер будемо слідкувати, щоб лежати поперемінно на іншоій щоці... Ну і кальцій я вже теж приймаю...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 06 September 2009 - 09:15

У нас гарненька кругленька головка ще з народження.
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RoksanaVW 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 September 2009 - 14:37

Панночка, та сама ситуація....постійно голову косить на один бік...так вона з тгоо боку приплюснута...мабуть треба лікувати кривошию масажами...хоча попробую просто викладати його на інший бік спати і годувати його теж на ту сторону...
Дитинуці вітаміни давати не буду..прочитала що буває шкідливий вплив особливо від віт Д. може бути гіперавітаміноз ...вона ж не барала аналіз на показник вітаміну де в організмі і наскільки засвоюється кальцій..от у нас спраді з каліцієм не лади..робили аналіз...то ж тепер я просто приймаю вітаміни Вітрум пренатал Форте...і йому з грудним молочком надходитиме....

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
до реч з вітамінами для матері теж реба обережніше ...бо може бути в дитини алергійка...нам на курсах казали приймати ті вітаміни що примали вагітною..так я навіть кальцемін можу пити...адже майже всю вагітнісь його приймала суміжно з пренаталом форте
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся0703 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 07 September 2009 - 17:18

І мій синочок постійно повертає голову в одну сторону на якій вже вмятинка є. То зараз я стараюсь щоб він поперемінно спав на обох сторонах, підкладаю валічки, кладу на бочок.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Украся Поділля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 September 2009 - 23:26

Перегляд повідомленняRoksanaVW (7.9.2009, 14:37) писав:

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
до реч з вітамінами для матері теж реба обережніше ...бо може бути в дитини алергійка...нам на курсах казали приймати ті вітаміни що примали вагітною..так я навіть кальцемін можу пити...адже майже всю вагітнісь його приймала суміжно з пренаталом форте

Взагалі то я мала на увазі кальцій у природнішому вигляді - як, наприклад, молочні продукти. Адже таблетка, то ж як не як але хімія зроблена людиною(хоча і корисна). Те ж стосується і вітамінів - краще мамі зїсти цвітної капусти, випити компоту з сухофруктів і т. д.
My Signature
Зображення
Навчайтесь у всіх але не повторюйте нікого!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvato4ek 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 September 2009 - 22:17

Усім привіт! :hi:
Після народження синочка, у нас була така ж проблема. :lol: Та й проблемою її можна не вважати - усе виправляється. На огляді ортопед нам сказала, що просто наш малюк залежаний на одну сторону, от і череп приплющується. Ще в роддомі після кожного годування малюка ложили тільки на правий бік, щоб не захлиснувся, якщо зригне. От після того синочок і звик спати і лежати, повернувши голівку вправо. Нам порадили перекидати його голівку в ліву сторону. Ми це робили, коли він міцно засинав. Та й валик можна скрутити з пеленки і підкладати під голову, щоб не повертав на право.
Також слідкуйте (ми в свій час не зауважили) :fool: , щоб дитинка повертала голівку на однаковий кут повороту як вправо, так і вліво, коли лежить на животику - "пасе коні".
Зараз нашому карапузику майже 6,5 міс. і голівка в нього симетрична. :lol: Я теж боялась, що так і залишиться одна сторона приплюснутою, але - УРА!!! - все нормально. :lol: :lol: :lol: :bye:
Успіхів вам! ;)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 11 September 2009 - 22:25

я колись теж зіштовхнулася з таким питанням. зараз нам більше року і можу зробити певні висновки.

перш за все питання форми голови надзвичайно турбує лише слов"янських матусь та педіатрів. рекомендації щодо перевертання дитини з боку на бік для вирівнювання форми голови я прочитала на наших форумах і страшно цим перейнялася. навіть знайшла нерівність у своєї дитини.
наш американський педіатр лише посміявся з мене, коли я йому розповідала як це важко заставити дитину почерзі спати на різних боках щоб була рівна форма голови.
він сказав. що це фізіологічно, нормально і з часом пройде й без цих всіх маніпуляцій. так і сталося.

п.с. а ще трапилася мені рекомендація тримати дитя постійно в шапочці, щоб вушка рівні були. :lol:

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cvato4ek 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 September 2009 - 22:44

Перегляд повідомленнягра з вогнем (11.9.2009, 22:25) писав:

наш американський педіатр лише посміявся з мене, коли я йому розповідала як це важко заставити дитину почерзі спати на різних боках щоб була рівна форма голови.
він сказав. що це фізіологічно, нормально і з часом пройде й без цих всіх маніпуляцій. так і сталося.

п.с. а ще трапилася мені рекомендація тримати дитя постійно в шапочці, щоб вушка рівні були. :lol:

Нам, наприклад, рекомендували спати не на різних боках, а лише голівку повертати в іншу сторону (спати малюк міг і на спинці). Моя думка така, що з часом не пройде - потрібно цим займатися, а то поставлять діагноз "кривошия" і прийдеться ходити на електроферез (в 4-міс. віці ми вже пройшли 2-тижневий курс гріття).
Коли лежить, повертати голівку в різні сторони. Коли носите на руках, старайтеся міняти положення (раз голівкою на правій руці, раз - на лівій). Коли "пасе коні", намагайтеся іграшкою, світлом бра чи лампи привернути увагу малечі в ту сторону, в яку вона гірше повертає голівку.
Не переживайте. Все виправляється. Потрібно лише займатися. :lol:

На рахунок вушок. Шапочки не обовязково, зате варто слідкувати, щоб вушка не закручувались, коли дитинка крутить голівкою. Справді, можуть трішки деформуватися. Але якщо генетично закладено, що дитина має бути з відтопиреними вушками - так і буде. І ніякі шапочки не допоможуть.Так сталося у моєї братової. Вона постійно одягала шапочки, щоб вушка "були при голівці", проте це не допомогло.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олександра_1981 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 April 2010 - 11:04

Кістки черепа у таких діток дуже м"які. Нам лікар радив постійно міняти положення голівки під час сну, все буде добре. А на рахунок яєчної шкарлупи, не робіть дурниць, вона може бути заражена. Пийте звичайний наш глюконат кальція. Це слова не мої (хоча я цілковито згідна), а відомого нам доктора Комаровського.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн