Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Так важко пережити втрачене щастя! і знову все спочатку.... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Так важко пережити втрачене щастя! і знову все спочатку.... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   svetiiik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 23 April 2012 - 15:21

Привіт всім,я тут новенька.Просто нема з ким навіть поговорити і вилити душу....Ось моя історія: Три місяці назад я могла бути щасливою але моє щастя було не довге.Ми з чоловіком вже 5 років у шлюбі і так хотіли дитинку,що ми вже тільки не робили та все чомусь не виходило:( вже всіх лікарів обходили і все,що треба було поздавали...і ось минулого року в травні це нарешті здійснилося - я завагітніла!!! Все спочатку було добре, та на 22 тижні на УЗД мені лікар сказав що мало води довкола плоду-Маловіддя...потім пішло поїхало почали ставити різні діагнози на кожному УЗД.Я вже з вересня місяця ходила сама не своя,залякана сама і всі мої рідні.Короче родити мені поставили 07.02.2012 а я родила 21.01.2012., а мій хлопчик, мій синочок помер 22.01.2012........Дівчата, може хтось тут теж пережив таке, бо мені так важко...... так хочу знайти людину ,яка б мене по-справжньому розуміла .....Нашому сонечку вже після скриття поставили діагноз- синдром Поттера:(:(:(

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 April 2012 - 16:06

А про той синдром поттера вже стільки начиталася,що вже нічого не розумію ,а так боюся щоб не повторилося... підскажіть ,якщо щось оптимістичніше

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ірма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 April 2012 - 16:15

важко пережити, я тебе розумію, але треба пережити...
треба жити...
вірити, любити і надіятися...надіятися...НАДІЯТИСЯ !!!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 April 2012 - 16:24

Я тільки однією надією і живу,та все шукаю причину і ЧОМУ???????? Напевно заслужила......

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ірма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 April 2012 - 16:27

такі думки нас всіх переслідують...я вде 2 роки вважаю, що заслужила

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рінна Shadoi 

• Форумчанин року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 April 2012 - 17:26

svetiiik, як таке можна заслужити? Чому? Не варто так думати. Це не заслуга, сталася просто біда. І ви у цьому не винні. Ніхто не винен. Так сталось і все. Змінити вже, щось неможливо, але треба жити, треба вірити у краще. Сподіватись.І знати, що пройде час, біль стане меншим. Лишиться лише пам'ять. Щиро вам бажаю щастя і віри та надії. Тільки не картайте себе, бо руйнування самої ж себе не призводить ні до чого хорошого, а тільки загострює все погане.

My Signature
ЗображенняСлова - це лише бліді тіні, наших думок і почуттів (с)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зорік 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 23 April 2012 - 18:59

Згодна з Рінна Shadoi
Просто треба жити і не зациклюватися. Все треба пережити і перетерпіти.
svetiiik Ваш ангелик на небесах. А у вашому житті все ще обов*язково буде. Віра, надія і любов допоможуть вам. А ще треба софії (мудрості), а це здоровий оптимізм - все буде добре :air_kiss:

Повідомлення відредаговано Зорік: 23 April 2012 - 19:00

My Signature
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...і віртуального теж)))Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамулічка Ірулічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 April 2012 - 23:51

Не виніть себе...Не питайте за що?..для чогось Господь дає нам таке пережити,ми не завжди маємо змогу зрозуміти...я би тебе зараз обняла(якби була поряд)і просто з тобою поплакала ...якийсь час тобі буде дуже боляче,але біль поступово зменшуватиметься,я це точно знаю,..постарайся не віддалятись від чоловіка,йому також боляче,а разом все легше.І все у вас буде добре,я в це вірю!Тримайся!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 April 2012 - 00:10

svetiiik, ти не одна така. Саме головне пережити. Рана не загоїться повністю, та вона пригоїться і стане легше. Я продовжую жити, співати, сміятися, радіти життю. Але як приходимо на кладовище, то плачу над її могилкою, у червні Маринці булоб 4, це Даринкина близнючка. А двох 500 гр діток, я втратила у серпні 2011р (22тижні). Мороз по шкірі і досі...
Але життя продовжується. І треба жити майбутнім, а не минулим. І ці пів року, які мені сказали чекати, я думала ніколи не закінчаться. Але вже два місяці я живу ще заради однієї дитинки, і я ЩАСЛИВА. Вірю що так було потрібно Богу.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 April 2012 - 12:00

Дякую дівчата за підтримку,так важливо мати підтримку людей які по-справжньому тебе розуміють,а не таких ,які в очі так жаліють тебе, а поза очі кажуть так їй і треба,,,,,,,,,,,,нажаль буває і таке я вже в цьому переконалася.Ви знаєте, я ніколи на таких форумах не бувала і навіть не думала,що тут хоч ніхто нікого не знає а в спільній біді всі такі дружні і як рідні.Я дякую Богу,що дав мені вас, не скажу,що мені так вже легше,але якось по-іншому....Тому дякую Вам всім щиро!!!!!!!!!!

Дівчатка,ще хотіла спитати,хто вже здавав торчі і на каріотип,ми з чоловіком здали вже торчі і слава Богу нічого не виявили, тепер чекаємо на каріотип.Ми здали на Лисенка у Львові в генетичному центрі,тепер так переживаю,що місця собі не знаходжу.......

• Back To Top

Користувач поза мережею   ЛяО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 April 2012 - 12:03

Все в Божих руках і все в тебе буде добре, треба тільки вірити і не жити минулим, перегорни цю сторінку свого життя.Чомусь випадають такі випробування може треба в когось перепросити, чи комусь образу пробачити .

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 April 2012 - 12:10

Kykla,я хотіла спитати, бо мені теж казали ,що треба чекати рік потім півроку,я так і зрозуміти не можу скільки чекати,хоча я вже не можу і не хочу чекати,якби можна було б то би вже вагітніла , та страшно, що той ужас знову не повторився.

ЛяО, дякую за підтримку,я знаю ,що все в Божих руках і я нічого не зміню,та все-одно так важко чекати,один день вірю,надіюсь і настрій ніби піднімається,а на інший день вже сумніваюся,накручую себе і ще більше боюся.........

• Back To Top

Користувач поза мережею   Natali012009 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 24 April 2012 - 12:23

Перегляд повідомленняsvetiiik (24 April 2012 - 12:10) писав:

Kykla,я хотіла спитати, бо мені теж казали ,що треба чекати рік потім півроку,я так і зрозуміти не можу скільки чекати,хоча я вже не можу і не хочу чекати,якби можна було б то би вже вагітніла , та страшно, що той ужас знову не повторився.

svetiiik, Ви основне тримайтесь. Хочеться плакати, плачте. Моліться Богу і просіть його підтримки. Я також пережила втрату дитинки, але меньший строк. Зараз першій дитинці в квітні було б 5 рочків. Моя коліжанка також втратила дитинку - дівчинку, яка народилася більше 500 гр. і не змогли нажаль виходити. Зараз в неї вже росте синулька, якому минуло 2 рочки.
svetiiik, моліться, просіть Бога і він обов"язкове допоможе.

My Signature
Спойлер

[url="https://www.malecha.org.ua"]

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 April 2012 - 12:50

Щиро дякую за пітримку і за розуміння, я так і роблю молюся і прошу Бога,щоб моєму ангелочку там було добре,а нам щоб подарував здоровеньких діточок!!!!! Я й не думала ,що так багато дівчат теж таке пережило,бо на вулиці дивишся всі з калясками і думаєш,що ти одна така..............нещаслива

• Back To Top

Користувач поза мережею   Іларія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 April 2012 - 12:59

Тримайтесь.Я розумію це важко,майже не можливо,але потрібно.я в неділю втратила дитинку,нам було вже 13тижнів,це мало я знаю,але я так раділа,що завагітніла,ми чекали на цю радість два роки,довгих 2роки.І ось-щастя,здавалось що я сама щаслива людина на землі,я їла заради дитинки,відпочивала заради дитинки,сміялась,дивувалась світові,усе заради цього щастя.Ще в неділю зранку я фотографувалась,щоб показати потім дитинці-дивись тут нам 13тижнів...а після обіду кровотеча,в лікарні сказали що дитинки вде не має.А де?Де моє щастя?Я тільки приїхала з лікарні і зразу сюди,тому що тут є ті,які зрозуміють і підтримають...
Мені в лікарні сказали,що вагітніти можна вже чераз 2 місяці, а в інтернеті натрапила на статтю де сказано не відкладати вагітність на 6 місяців.Прочитайте самі.Вирішувати тільки нам,а мені і два місяці це вічність...
[ex]Посилання на сторонні ресурси потрібно приховувати!!![/ex]

Повідомлення відредаговано nata1205: 24 April 2012 - 18:51

My Signature
Зображення
Хурделиця несеться гоміном
Ліса біліють, стоять воіном
Усе пухнасте, полем летаргія
В Іларіі під серденьком надія!

Сніжок під ніжками скрипучий
Промінчик на щічці ніжно-пекучий
Любов і радість серце спопеляє
Бажанне зернятко іі надихає !
YAIRAM
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 April 2012 - 13:11

Перегляд повідомленняІларія (24 April 2012 - 12:59) писав:

Вирішувати тільки нам,а мені і два місяці це вічність...

Я так вас розумію,мені як сказали рік,потім півроку,хоча від цього не легше,я кожен день рахую,вже слава Богу,що 3 місяці позаду,ще трошки,та ще б ті аналізи були в нормі то може й повних півроку чекати й не будемо,як Бог дасть так і буде,ми не в силах щось змінити і поправити, мусимо чекати і надіятись...........

• Back To Top

Користувач поза мережею   liluprobe 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 April 2012 - 20:29

svetiiik, я щиро співчуваю Вам, втрата дитини - це страшенно боляче! Тримайтеся, все що Бог посилає є випробуванням....Вірте, надійтеся, моліться!!! Все у Вас буде добре!

• Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 April 2012 - 21:18

svetiiik, мені сказали чекати пів року. За цей час я поздавала торчі і пролікувала цитомегаловірус. 14 серпня я мала пологи, а у лютому знову вагітна. Зараз в мене майже 10 тижнів. Молюся Богу, прошу щоб оберігав нас.
Та нажаль ямаю проблеми не тільки з виношуванням, я ще неможу завагітніти. Я вагітнію тільки з допомогою ШЗ. Тому получаю массу медикаментів по підтримці, і у 15 тижнів мені ставитимуть шов на шийку. Але вірю, що усе буде добре. Бажаю удачі.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 April 2012 - 22:15

На жаль і я пережила подібну трагедію -втратила дитину на 21 т-(досі плачу по ночах) мені сказали чекати як мінімум 6міс а в ідеалі рік але я була зациклена на вагітності напевне як і всі хто пережив таку трагедію і ми почали планувти з 3 міс та в нас нічого не виходило і тільки через 10 міс я завагітніла видно організмові потрібен був час щоб відновитися( до речі я народила близняток )Теж здавала аналізи на Лисенка(в дитинки яку втратила були ВВР) Тримайтеся і вірте і тоді все буде добре Моя бабця каже що гріх плакати і побиватися за померлу дитинку бо вона відразу стала ангеликом і молиться на небі за своїх батьків І якщо лікарі кажуть чекати то краще зачекати

• Back To Top

Користувач поза мережею   Іра11 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 May 2012 - 14:36

Дівчатка тримайнесь, я втратила двійню на 21 тиж. вагітностні. відійшли води, почався природні процес пологів. на мучилась дві сутки (від схваток). Час рани лікує. Змирилясь, прийняла Божу волю! І чекаю поповнення!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 09 December 19 )

• З днем народження
    Унюня 
    - Вік: 27

Перекладач онлайн