Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: БАДи - всі за і проти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

БАДи - всі за і проти Ділимось досвідом щодо біоактивних добавок Оцінка: -----

Користувач поза мережею   STAR 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 13 February 2009 - 16:56

Перегляд повідомленняСеструлька (13.2.2009, 16:46) писав:

STAR, прочитала и первое что пришло на ум - это фраза из анекдота "не смеши людей,балерина",а второе - выключи Caps Lok.
Ваши бады - это химия,которая не только не помогает,но и калечит людей. Я уже молчу про пенсионеров,которые по-наивности всю пенсию отдают за это, а потом и голодают не не лечатся. Представьте себе я уде больше х лет кормлю и ка это я без бадов самой не понятно...

дорогенька сестричко ви це говорите з чужого досвіду, а я зі свого, і взагалі людина вправі сама вибирати як вона хоче покращити здоровя, тому не треба вплутувати тут пенсіонерів!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 February 2009 - 16:58

Перегляд повідомленняSTAR (13.2.2009, 16:53) писав:

По-перше бади - це не реклама і не хімія, подруге я їх вживаю вже 2,5 роки, прекрасно себе почуваю і моя малеча! а ви самі пробували? от коли попробуєте тоді скажете! а те що вашій бабульці стало гірше це ще нічого не пояснює, бади повинні підбиратися кваліфіковано!!! як і будь-які трави!!!

Умный учится на чужих ошибках, мне хватает примеров родственников и друзей,которые их принимали, зачем пробовать всякую дрянь на себе?

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 16:59

Перегляд повідомленняnatysya (30.12.2008, 14:12) писав:

:unknown: я теж думаю,що це просто добрий заробіток!!скільки вже передач будо і про бади,і про тайські таблетки і різні фінансові піраміди,і навіть як я називаю"укрекспор""""!!!!а люди далі ведуться!!!!так було е і буде!!!! :rofl:

Взагалі до чого тут фінансові піраміди? ПОДУМАЙТЕ: те що рекламують-ви завжди на це ведетися і чи воно настільки якісне? тоді як констатувати антирекламу??? хороші речі реклами не потребують, просто бади витісняють фармацію, тому і антиреклама!!!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняСеструлька (13.2.2009, 16:58) писав:

Умный учится на чужих ошибках, мне хватает примеров родственников и друзей,которые их принимали, зачем пробовать всякую дрянь на себе?

якщо не пробували, то і нічого пояснювати!!! А всі фірми під одну мірку ставити не можна!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:01

між двома думками. Є дешеві бади, якими переповнені наші аптеки, безконтрольно люди їх вживаютть і результату або нема, або ще гірше-шкода для здоров'я.
Але від лікарств призначених лікарями також бувають побічні дії.
Є хороші бади, назву треба подивитись. Їхнє представництво є у всіх вел. містах, склад в Києві, але моїй мамі привозили з Москви-бо там свіжі і не протерміновані.
Моя мама очищувала ними організм. Результат чудовий. Тут головне попасти до фахівця, який не тільки зацікавлений продати вам найдорожчу серію і заробити купу грошей, а порадити препарат який потрібно.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Перегляд повідомленняSTAR (13.2.2009, 16:53) писав:

По-перше бади - це не реклама і не хімія, подруге я їх вживаю вже 2,5 роки, прекрасно себе почуваю і моя малеча! а ви самі пробували? от коли попробуєте тоді скажете! а те що вашій бабульці стало гірше це ще нічого не пояснює, бади повинні підбиратися кваліфіковано!!! як і будь-які трави!!!

бабці і підбирав спеціаліст, консультант по тій фірмі, і 100% мало помогти, а в результаті ледве відкачали.так що в мене навіть немає бажання пробувати, я себе і без них добре почуваю. а звучить як реклама від вас, і в темі про роди майже через речення БАДи, Бади....

My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

STAR! Ну ви ж самі пишете, що травами лікувалися. Але вагітність, годування груддю чи вік дитячий не є хворобою, навіщо лікувати?
Лише на цьому форумі ви зустрінете ну дуже багато мам, у котрих і вагітність, і пологи, і лактація протікають безпроблемно без вживання БАДів.
Про вагітність завдяки БАДам. Ну вибачайте, але це зовсім ніким не доведено. Що значить з власного досвіду? Звідки у вас дані про те, що вагітність наступила завдяки вживанню БАДів. Зрозумійте, для певних сімей є важкою проблемою те, що протягом певного часу не вдається завагітніти, а ви в рекламних цілях пишете те, що може принести прибуток (і не малий) якійсь фірмі, подарувати людям марну надію і не дати жодних позитивних результатів. Чи ви таки гарантуєте результат?
Вибачте, але після фрази

Цитата

Я І МОЯ СІМ"Я ВЖИВАЄ БАДИ NSP! І Я ЩАСЛИВА ЩО Є ТАКА МОЖЛИВІСТЬ ОЗДОРОВИТИСЯ І МАТИ ДОДАТКОВИЙ ПРИБУТОК!
іншого враження окрім РЕКЛАМА не залишається.

Про БАДи. Якось до батька у інфекційний відділ привезли 6-місячну дитину без свідомості з судомами. Всі симптоми свідчили про тяжке отруєння якоюсь хімічною речовиною. (Про харчове мова не йшла, дитина була повністю на ГВ, ніяких порушень дієти у мами не було та й симптоматика була специфічна). Почали допитуватись, чи не робилися ремонти, чи не надихалась дитина якоїсь гидоти, чи не ковтнула випадково ліки і т.п. Врешті решт вияснили, що мама за порадою педіатра дає дитині "вітаміни". Ці чудодійні "вітаміни" сама ж лікар і продала по ціні о-го-го, зичайно, продала без анотації і навіть упаковки. Дитину відкачали, а пігулки здали на аналіз. Це була власне БАД для покращення апетиту, правда фірму не знаю. Ось так.

My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:02

STAR, не треба бути такою категоричною! Якщо, на вашу думку від БАДів одна користь- то просто притримуйтесь вашої думки і надалі, а з ваших дописів випливає, що БАДи - єдино правильний варіант і ніяких заперечень бути не може :unknown:!

My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Перегляд повідомленняSTAR (13.2.2009, 16:56) писав:

дорогенька сестричко ви це говорите з чужого досвіду, а я зі свого, і взагалі людина вправі сама вибирати як вона хоче покращити здоровя, тому не треба вплутувати тут пенсіонерів!!!

Я никого не приплетаю,а пишу реальные вещи,с которыми сталкивалась как медик во-первых и которые видела когда применяли их моя мама и мои покойные бабушки. И то,что ваши конкретно бады - средство наживы и вас лично и многих медиков,которые получают проценты с продаж - это факт. Например моя гинеколог прописывает "кошачий коготь" при миоме этому подтверждение. Ни в его аннотации нет указаний на миому, ни ваши реализаторы не знают что и ответить на такое назначение.

• Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

та почитала уже вікі, зовсім то не трави :(, хоча частина складається з натуральних речовин.
гадаю так, якби то були звичайні трави, то так і називалися б, а якщо це щось інше, то й називається інакше.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:03

Перегляд повідомленняSTAR (13.2.2009, 16:56) писав:

а пенсіонери що не люди???? вони самі хворі, і чомусь їм нічого з тих бадів не допомагає

My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:06

Перегляд повідомленнягра з вогнем (13.2.2009, 16:39) писав:

STAR, Ознайомтеся з правилами форуму щодо публікування дописів (великі букви заборонено), а також щодо рекламних повідомлень!

Перепрошую я рекламою не займаюсь!!! дали сюди ссилку писати про бади, тому й пишу з власного досвіду, і поясніть мені де тут реклама???

Перегляд повідомленнягра з вогнем (13.2.2009, 17:02) писав:

та почитала уже вікі, зовсім то не трави :(, хоча частина складається з натуральних речовин.
гадаю так, якби то були звичайні трави, то так і називалися б, а якщо це щось інше, то й називається інакше.

зайдіть в аптеку і подивіться всі трави називаються бадами!!!

• Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:08

Повідомлення від модератора гра з вогнем
STAR, будь ласка прочитайте правила форуму! усе що стосується публікування повідомлень і того, що розцінюється як реклама і того, у яких темах обговорювати дії модераторів.

заходила, дивилася, трави бадами не називаються.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:08

У своєму пості ви написали, що вживаєте БАДи NSP і маєте з цього прибуток. Що це, як не реклама????

My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:11

Перегляд повідомленняСеструлька (13.2.2009, 17:02) писав:

Я никого не приплетаю,а пишу реальные вещи,с которыми сталкивалась как медик во-первых и которые видела когда применяли их моя мама и мои покойные бабушки. И то,что ваши конкретно бады - средство наживы и вас лично и многих медиков,которые получают проценты с продаж - это факт. Например моя гинеколог прописывает "кошачий коготь" при миоме этому подтверждение. Ни в его аннотации нет указаний на миому, ни ваши реализаторы не знают что и ответить на такое назначение.

в мене чоловік медик і досвід з бадами має великий, а тому своїй родині всяку "дрянь" не давав би. А результати то видно на очах

Перегляд повідомленняLara! (13.2.2009, 17:08) писав:

У своєму пості ви написали, що вживаєте БАДи NSP і маєте з цього прибуток. Що це, як не реклама????

причому тут реклама, я ділюсь досвідом.

• Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:14

Дозволю собі процитувати правила форуму, аби уникнути надалі подібних суперечок.

Цитата

1.1. Незнання або "непрочитання" правил форуму не звільняє вас від відповідальності.

3. На форумі категорично забороняється

3.1. Створювати теми, які нещодавно вже обговорювалися на форумі й дублювати теми (розміщувати однакові повідомлення в різних розділах форуму).
3.7. Створювати теми, які містять будь-яку рекламну, антирекламну або комерційну інформацію, а також посилання на сайти з метою підвищення їхньої відвідуваності.
Заборонено розміщення реклами й рекламних посилань у підписах профілів користувачів. Адміністратори й модератори вправі видаляти як саморекламу, так і банити ай-пі адреси особливо наполегливих «рекламістів». Визначають що реклама, а що не реклама модератори й адміністратори на свій розсуд.
3.8. Не допускається відкрите обговорення дій модеpатоpів. Якщо вам щось не подобається в діях модератора - напишіть кому-небудь із vip-модераторів форуму або створіть тему в «Питання до адміністрації форуму».

Дякуємо за увагу! І Ласкаво Просимо На Наш Форум
Приємного спілкування й відпочинку на форумі!

З Повагою Адміністрація форуму !

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
STAR, вам останнє попередження за порушення правил форуму!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:15

Перегляд повідомленнягра з вогнем (13.2.2009, 17:08) писав:

STAR, будь ласка прочитайте правила форуму! усе що стосується публікування повідомлень і того, що розцінюється як реклама і того, у яких темах обговорювати дії модераторів.

заходила, дивилася, трави бадами не називаються.

значить погано дивилися, почитайте наукову літературу і тоді говоріть!!!

• Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:17

STAR, та чому ж, я добре в аптеці полиці розглядала. шукала деякі трави, про те, що це БАД - не було написано. Прошу вас дати посилання на наукову літературу, якщо ваша ласка. тільки оформіть правильно.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:17

Перегляд повідомленняSTAR (13.2.2009, 17:15) писав:

значить погано дивилися, почитайте наукову літературу і тоді говоріть!!!

знаєте я ввійшла на форум не сперечатися і когось обговорювати а просто ділитися знаннями!!!

• Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:18

мені здається, у запалі ви уже говорите самі з собою :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осіння симфонія 

• Дівчина з мітлою
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 February 2009 - 17:19

В мене тривалий час, та і зараз теж, БАДи асоціювалися з костилем для здорової людини.
Просто треба задуматися над тим наскільки швидко у наш час змінюється екологія і наскільки багато хімії в повітрі яким мидихаємо, я вже не кажу про воду і їжу... Я особисто категорично проти приймання будь чого крім т.зв. "натуральних"(хто знає наскільки там натури, а скільки хімії, але будемо сподіватися, що останнього все-таки менше) овочів і фруктів...
Приклад з мого життя...
Батько не так давно їздив до сестри в Польщу в гості.. привіз звідти якийсь - цитую"Продукт для спеціального дієтичного споживання, напій безалкогольний "Гармонізуючий рослинний тонік"ALVEO" виготовлений з рослинних екстрактів з додаванням фруктових соків чи мяти".... Одна назва чого варта!!! Пробував заставити мене пити "це дуже тобі корисно, особливо його рекомендують вагітним"... Я відмовилася... Тоді він почав приймати це сам і давати мамі-щодня перед їдою БЕЗ ПЕРЕРВИ (бо як перервешся то вже все - ефект спадає миттю - ха-ха-ха!!!)... Перша думка на це-наркотик. Так, не сперечаюся у нього пропала нервова екзема на руках. Але то ще питання чи пропала від дії цього "чудо-тоніка" чи від "самовнушенія", що тонік поміг... Мама... Покращився колір обличчя на 2 місяці, зате зараз почалися болі і проблеми з печінкою (вона в мене лежача хвора в т.зв. "психологічно-медикаментозній комі" вже бл.5 років)...
Коштує 1 ця пляшечка близько 250 грн, мінімальне замовлення-4 пляшки, що разом з пересилкою становить 1200-1300грн.. Татова пенсія - 1050грн, мамина по 1 групі інвалідності-600грн. Питання-навіщо? І якби ми жили не батьками, а окремо, то чи дозволив би мій татко собі цю розкіш...
А про позитив для вагіних скажу так - мій організм зараз КАТЕГОРИЧНО не сприймає будь-які медикаментозні вітаміни. За всю вагітність я не випила жодної вітамінки крім 2 таблеток Магне-В6 і то після них мене відкачували! Це по-перше. По-друге, якщо ти при вагітності починєш РІЗКО змінювати стиль харчування-чи призведе це до добра, осбливо коли це РІЗКО заключається в прийомі чогось з папну "піди туди-не знаю куди, принеси то, не знаю що"?
Краще я вже на дієту сяду!!!

My Signature
Всі жінки - ангели, але коли їм ламають крила, вони пересідають на мітлу.
P.S. А моя мітла - завше зі мною. ;)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина

07natali  Люблю свою роботу

07 Dec 2020 15:24

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

02 Dec 2020 14:23

Айра світлина

Айра  Усім привіт. Давно не була на форумі. Підкажіть будь ласка, як знайти адміністратора форуму?

14 Nov 2020 16:02

Показати коментарі (1)

Lilut світлина
Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 15 June 21 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн