Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Еко 2018/2019 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Еко 2018/2019 Свіжа інформація про клініки, лікарів та ціни. Оцінка: *---- 1 Голосів

Користувач поза мережею   nadiia_vir 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 21 May 2019 - 14:42

Дівчатка, може хтось може порадити до кого з урологів-андрологів звертатись краще в клініці Хміля у Львові?

Повідомлення відредаговано nadiia_vir: 21 May 2019 - 14:42

• Back To Top

Користувач поза мережею   Tamarа 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 31 May 2019 - 17:46

Хто проходив державну програму ЕКЗ? Наскільки це дешевше, ніж у приватній клініці? Скільки чекати рішення МОЗ після поданя документів?

Хто проходив державну програму ЕКЗ? Наскільки це дешевше, ніж у приватній клініці? Скільки чекати рішення МОЗ після поданя документів?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Галія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 June 2019 - 14:59

Перегляд повідомленняNatgorob30031980 (09 April 2019 - 12:37) писав:

Дівчатка я тут новенька,відгукніться хто проходив програму Еко в клініці Юзька,я зараз на програмі,хотілось почути ваші поради,враження,відгуки..

Я не проходила. Але одна дівчина писала на форумі (вона з Чернівців, але живе в Америці), що їй сам лікар із цієї клініки не рекомендував їй робити ШЗ у них.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Natgorob30031980 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 July 2019 - 18:44

Перегляд повідомленняГалія (03 June 2019 - 14:59) писав:

Я не проходила. Але одна дівчина писала на форумі (вона з Чернівців, але живе в Америці), що їй сам лікар із цієї клініки не рекомендував їй робити ШЗ у них.

В мене тиждень назад була невдала спроба , тепер не знаю кому вже довіритись..

• Back To Top

Користувач поза мережею   Таткс 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2019 - 16:07

Дівчатка хто робив ЕКО з донорською яйцеклітиною???як це відбувається?

My Signature
Татка
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yarina_85 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 August 2019 - 23:21

я взагалі скільки цікавлюся темою ЕКО ще ні разу не чула за позитивний результат в Чернівцях в клініці Юзька- сплошна викачка грошей, а результати 0, тому радила б вам обрати іншу клініку

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ромашкова11 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 23 October 2019 - 17:36

Перегляд повідомленняnadiia_vir (21 May 2019 - 14:42) писав:

Дівчатка, може хтось може порадити до кого з урологів-андрологів звертатись краще в клініці Хміля у Львові?

Доброго дня! чи знайшли хорошого уролога та можливо робили пунцію? нас якраз це чекає. Буду вдячна за будь яку інформацію

• Back To Top

Користувач поза мережею   Chelsea 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 2

Відправлено 08 November 2019 - 12:06

Перегляд повідомленняРомашкова11 (23 October 2019 - 17:36) писав:

Доброго дня! чи знайшли хорошого уролога та можливо робили пунцію? нас якраз це чекає. Буду вдячна за будь яку інформацію

Привіт, пункцію не робили, але чоловік проходив лікування у Черепаніна, він приймає у Львові в "Інтерсоно" та на Короленка. Ми задоволені ним)

• Back To Top

Користувач поза мережею   vagitna_mama_zaika 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 November 2019 - 00:55

Доброго вечора! Дівчата дайте пораду! Ми з червня ніяк не можемо вступити в протокол. В чоловіка дуже погана спермограма, постійно лейкоцити високі і погана морфологія. Вже підтягнули морфологію, но лейкоцити всеодно є. Все лікуємо і лікуємо. Вже здали всі аналізи, хоть зараз в протокол. Але знову після місяця лікування (були високі лейкоцити - все поле зору в соку простати, так і високі лейкоцити в спермограмі), сьогодні чоловік здав аналіз "сік простати", то лейкоцити стали менше, але все одно вище норми, то наш андролог призначив чоловіку знову антибіотик Юнідокс на 15 днів, плюс вже давно чоловік п'є різні вітаміни. Питання в тому! В мене з дня на день мають початися місячні, з 2-3 дня вступати в протокол, про що чоловік сказав свому лікарю, а він сказав, що можемо починати, що це дитячий антибіотик, а я от думаю хіба можна, це ж всеодно антибіотик. Він тільки закінчить пити антибіотик і в мене буде пункція, йому ж треба відразу здати сперму? Може хтось так стикався? Не хочу лишній раз турбувати такими питаннями репродуктолога, я їй сказала, що вже зізвонимось коли будемо точно знати чи починаємо. І не хочеться спішити, ну і не хочемо втратити те що підтягнули. Вже обоє на нервах, в грудні вже закінчуються термін всіх аналізів, а ми все топчемось на місці.
Дівчата вибачте, що може задаю такі тупі питання і що так багато написала, але може вы щось підкажите!
Дякую за любі відповіді!

Повідомлення відредаговано vagitna_mama_zaika: 09 November 2019 - 01:08

• Back To Top

Користувач поза мережею   Chelsea 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 2

Відправлено 09 November 2019 - 10:57

@vagitna_mama_zaika,
Привіт. Дуже шкода що стільки часу не можете розпочати протокол, але все ж краще все обдумати. На вашому місці я б порадилася з репродуктологом, все ж таки вона ваш лікар і повинна знати усе. Я десь читала що після антибіотиків має пройти хоча б місяць до зачаття, це є дуже сильні ліки, хоча коли моя сестра була вагітна їй при ангіні виписали а-ля дитячі антибіотики. Поговоріть з репродуктологом, вже стільки чекали, то може почекайте ще трошки?

Повідомлення відредаговано Chelsea: 09 November 2019 - 10:58

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 November 2019 - 12:11

Перегляд повідомленняChelsea (09 November 2019 - 10:57) писав:

@vagitna_mama_zaika,
Привіт. Дуже шкода що стільки часу не можете розпочати протокол, але все ж краще все обдумати. На вашому місці я б порадилася з репродуктологом, все ж таки вона ваш лікар і повинна знати усе. Я десь читала що після антибіотиків має пройти хоча б місяць до зачаття, це є дуже сильні ліки, хоча коли моя сестра була вагітна їй при ангіні виписали а-ля дитячі антибіотики. Поговоріть з репродуктологом, вже стільки чекали, то може почекайте ще трошки?

От і все в роздумах і більше схиляюсь місяць почекати. Но не більше, в нас довге чекання, як показу практика, граж не на нашу користь, по відношенню до чоловіка, то лікування, то операція ваєрікоцелє, то знову лікування, і все короткочасне і знову повертається, тому як чогось досягли, то потрібно робити. Але і спішити не хочу, бо це і здоров'я, не маленькі гроші, і на авось не хочу. Але як бачу всім лікарям якось всеодно, особливо лікарю мого чоловіка. Ми просто Еко будемо робити в клініці Хміля в Тернополі, а чоловік лікується в свого, вже енного лікаря (в нашому місті один з найкращих), але якось так...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Irynka Oleksandrova 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2019 - 23:28

Перегляд повідомленняvagitna_mama_zaika (09 November 2019 - 12:11) писав:

От і все в роздумах і більше схиляюсь місяць почекати. Но не більше, в нас довге чекання, як показу практика, граж не на нашу користь, по відношенню до чоловіка, то лікування, то операція ваєрікоцелє, то знову лікування, і все короткочасне і знову повертається, тому як чогось досягли, то потрібно робити. Але і спішити не хочу, бо це і здоров'я, не маленькі гроші, і на авось не хочу. Але як бачу всім лікарям якось всеодно, особливо лікарю мого чоловіка. Ми просто Еко будемо робити в клініці Хміля в Тернополі, а чоловік лікується в свого, вже енного лікаря (в нашому місті один з найкращих), але якось так...

Антибіотики можуть спровокувати генетичні поломки і не бажано їх приймати перед зачаттям. Чи так важливо позбутися лейкоцитів? Хіба сперму не оброблять,не очистять від лейкоцитів? А от якщо генетична буде поломка,тут вже нічого не зробиш. Можливо треба спробувати інший спосіб лікування,якщо антибіотики не помагають. Читала на сайті уросвіт Львів вул Огієнка, різні фізіо-процедури для лікування запалення

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2019 - 21:55

Перегляд повідомленняIrynka Oleksandrova (10 November 2019 - 23:28) писав:

Антибіотики можуть спровокувати генетичні поломки і не бажано їх приймати перед зачаттям. Чи так важливо позбутися лейкоцитів? Хіба сперму не оброблять,не очистять від лейкоцитів? А от якщо генетична буде поломка,тут вже нічого не зробиш. Можливо треба спробувати інший спосіб лікування,якщо антибіотики не помагають. Читала на сайті уросвіт Львів вул Огієнка, різні фізіо-процедури для лікування запалення

Дякую за пораду! Вже пробували різні способи лікування: ліки, масажі, травки.
Вже вирішили, що переносим все на місяць, наш репродуктолог сказала, що краще зачекати ще, не спішити.
А лейкоцитів потрібно позбутись, вони теж дуже впливають на якість майбутніх ембріонів.

Повідомлення відредаговано vagitna_mama_zaika: 11 November 2019 - 21:58

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшенька 2018 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2019 - 17:58

Привіт , дівчата ,не знаю в яку тему писати ,пишу сюди . Отже :
Завагітніли ми самі в кінці вересня , такого не було 5 років , в минулому еко,2 роки назад ,але також була чистка ,хто знає мою історію .
Раз в тиждень я здавала хгл ,воно росло до 7 тижня - далі вирок - утворення тяжів хоріону ...далі чистка і ми здали ембріон на каріотипування в сінево. Ось отримала результати - моносомія по Х хромосомі
Тобто не дівчинка не хлопчик ,скоріше синдром Шершевського- Тернера .
Буде консультація генетика , обов'язково .
Але можливо хтось з таким стикався, чи щось порадить ....
Наші каріотипи ідеальні .
Всім буду вдячна

Повідомлення відредаговано Ксюшенька 2018: 06 December 2019 - 17:59

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 December 2019 - 22:16

Дівчата підкажіть і кого на який день була пункція? Дякую!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Nadiya86 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2019 - 08:41

Перегляд повідомленняvagitna_mama_zaika (06 December 2019 - 22:16) писав:

Дівчата підкажіть і кого на який день була пункція? Дякую!

На 13 день циклу.

• Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 09 December 19 )

• З днем народження
    Унюня 
    - Вік: 27

Перекладач онлайн