Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: чи шкодуєте ви грошей на себе кохану? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

чи шкодуєте ви грошей на себе кохану? Оцінка: ***-- 2 Голосів

Користувач поза мережею   Сонцесяйна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 July 2016 - 22:34

Розкажу, як я з такими приступами борюсь. Після покупки, коли починає мучити совість, я кажу собі, що чоловік на сигарети і пиво більше грошей витрачає, і то гроші на вітер і в туалет, а я хоч гарніша буду.
Мені допомагає, навіть ще побалувати себе хочеться.
My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Arine1983 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 August 2018 - 17:48

Ні, ніколи не жалію.Захотіла якусь річ-купила, але витрачати надаром гроші теж не люблю. Розумію, що халяви не буває, ну не купиш якісне взуття за 500 грвень,а сумочки і взуття- моя "манічка". До грошей ставлюся так: не приносять вони мені задоволення коли лежать на купці, а те що можеш за них купити може принести задоволення. вважаю якщо ти працюєш, заробляєш то чому маєш жаліти на себе тратити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SvitlanaLu 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 02 November 2018 - 16:57

ви себе дуже обмежуєте. ви також заслуговуєте на обновки як й всі інші члени вашої родини, іноді варто й собі щось дозволяти і головне радіти з того. я теж купую речі в секенді, але раз на півроку обов1язково купую щось новеньке в звичайному магазині, на манікюр ходжу теж раз на місяць. ну і з косметики люблю щось замовити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олянка 55 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 November 2018 - 00:01

Я вважаю, що не шкодую грошей для себе. Манікюр раз на місяць приблизно, на каву з подружкою і з малими ходимо майже щодня) То мій релакс) Так, звичайно, купувати для себе все,як це було до вагітностей не виходить, бо маю двоє чудових синчоків, для яких стараюсь придбати все найкраще. Щодо оягу,маю кілька класних якісних суконь на вихід. А на кожний день - звичайний повсякденний одяг,який, чесно кажучи, давно не оновлвала. от щодо косметики - то моя слабкість. Помади, юлиски, туші, тіні, інколи дозволяю собі лишнє.

Взагалі, вважаю, що все добре в міру. Себе теж потрібно балувати. Адже щаслива мама - головне для дітей,та й коли чоловік після роботи бачить гану, щасливу, усміхнену дружину, йому хочеться йти додому. Балуйте себе, ви того варті!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Goreeva 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 January 2019 - 15:57

дуже шкода, нажаль
  • 0
  • Back To Top

Гість_zarinka_*

• Група: Гості

Відправлено 24 February 2019 - 20:35

А я для себе нічого не шкодую, але так було не завжди. Раніше я теж більше викладалася для інших, але зрозуміла - того ніхто не цінує. Тепер тільки про себе кохану дбаю в першу чергу, а дітей взагалі не варто сильно балувати, не цінують нічого, все нищать. Мама має бути граною і щасливою.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MarunkaMeri 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2019 - 23:22

ні, бо я у себе одна!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аделаїда 79 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 March 2019 - 19:38

економлю на собі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ева11_06 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2019 - 15:26

Перегляд повідомленняЕвка (16 July 2016 - 13:48) писав:

чи шкода вам витрачати гроші на себе? на всілякі жіночі штучки, на одяг, на засоби догляду? от мені на себе шкода грошей. я спочатку дуже вагаюсь, купляти чи не купляти. виникають думки, що мені ця річ не дуже то і потрібна (хоча насправді потрібна). якщо все ж таки куплю, то потім борюсь зі своєю совістю.
купити щось дитині чи чоловікові - без проблем. допомогти мамі заплатити за комуналку - також. навіть приємно на душі стає. а от купити собі шампунь за 50-60 грн це дорого. дома ж вже стоїть шампунь, ну і що, що він мені не підходить. купити нову щітку для волосся - дорого, ще стара ніби нормальна. зробити манікюр - навіщо, я і так дома з дитиною, зроблю собі сама. одяг з секонду, і то не часто, бо старий ще нормальний. і так у всьому.
але, з іншої сторони, зараз і час такий, що треба поекономити. я в декреті, працює тільки чоловік. хоча, все ж має бути в міру, правда ж? інколи все таки збираюсь з думками і роблю якусь покупку, але радості від неї 0, тільки приходить совість разом з жабою. цікаво, чи у когось ще є така "болячка". як ви з нею справляєтесь?

така болячка,як на мене, в більшості жінок. А потім самі думаємо чого чоловіки нас не люблять. себе любити треба. і чоловік і дитина переживе що не купите того чи іншого смаколика - проте купіть собі нові трусики чи кросівки а ще краще - сходіть у перукарню. Життя не таке вже й довге. Ніхто не знає що чекає на нього за рогом. Треба жити вже і зараз. Так шкода, що я теж на собі економлю. Все в сім'ю. Треба обов'язково виділяти собі коханій кошти. Хай там як, а себе не запускати до такого...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 March 2019 - 19:24

Я розумію автора теми, бо теж маю таку болячку)) Заробляю нормально, на рідних витрачаю гроші із задоволенням, а на себе часто шкода. Але зараз потроху борюсь із цією звичкою у свій спосіб. Зайвого намагаюся не купувати, але якщо вже якась річ дійсно потрібна, то купую якісну незалежно від ціни. Скоро збираюся виходити на роботу, потрібні нові туфлі, купила собі класні туфлі від ecco на невисоких і дуже зручних підборах. За якість довелося заплатити свою ціну, але це те, що точно в шафі пилом не припадатиме, довго носитиметься і матиме пристойний вигляд. Креми теж купую дорогі. А от косметикою рідко користуюся, в арсеналі на щодень лише туш.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 June 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн