Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: дітки, які погано набирають вагу - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

дітки, які погано набирають вагу Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 December 2009 - 19:23

Хотілося б почути думку батьків, діти яких погано набирають вагу - що їдять, скільки їдять. Справа в тому, що моя доця в 9 місяців важила 6300, а народилася з 2850. Я вже не знаю, що я маю робити, бо лікарі кажуть, що все добре, а я спочатку переживала, думала, може щось з нами не добре, але ж росте. Може в когось подібна ситуація, а то спостерігаючи за повненькими дітьми, моя мені видається ну така вже маленька...
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2009 - 19:56

mklym2, тут ще все залежить від зросту. Який у вашої доці ріст? Ми тоже погано набираєм, зараз важить 9.880 кг при зрості 75 см. Дуже рухливий, а їсть так собі - мало. Дільнична каже що малий важить мало, а у Львові педіатр сказала що нормально. Їсть наш синок майже все, але дуже любить фрукти, то звідки може взятись вага :( ?
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DIKAJA@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 December 2009 - 20:27

мій малюк народився 2500, а в 8 місяців важив 8200, вроді все в нормі, коли ми питалися педіатра на рахунок манної каші, шкідливо чи ні,вона сказала, що не бажано, але якщо малюк погано набирає вагу,то можна почуть давати....
А ще порадила Мультитабс бебі, там комплекс вітамінів, вони теж сприяють набиранню ваги
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nadeжда 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2009 - 20:37

Моя донька також погано набирала вагу,в рік важила не повних 9 кг ,їла вона не погано,правда на вечір досих пір відмовляється від вечері,від 7-8 місяців перед сном вечірнім не їсть.Крім того вона була трохи неспокійна,мало спала,і дуже активний живчик.Тепер їй 3,8 рочків,з яких 2 роки вже ходить в садочок,вона помітно набрала вагу,напевно тому що в садку режим і зараз важить 16 кг,що є золотою серединкою ваги для діток її віку.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2009 - 20:44

DIKAJA@, а що ті вітамііни можна просто піти і купити? я ж незнаю які :(....... Чи то лікар має приписати? Бо коли я питала нашу дільничну, то вона сказала що нічого не треба!
nadeжда, дякую! Ви вселили в мене оптимізм :)!
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nadeжда 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2009 - 21:02

Ой,ще забула сказати,на мій погляд ще все залежить від тілобудови самих батьків дитини.Ось наприклад мій чоловік є худощавим,і я не товстенька,тому і дитина в нас пішла.І взагалі не правильно усіх діток ставити під один щабель:в пів року-сидіти,в рік важити 10 кг,і ріст 75 см.Всі ми є індивідуальними.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2009 - 21:07

та наш синуля в свого тата пішов, він худощавий і невисокий, бо я то трохи поправилася і капцю вища за мужа :) :blush:
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2009 - 11:05

Дівчатка, дуже вам дякую, а то всі тільки говорять, яка маленька, яка маленька. А ріст в доці 73 см в 11 міс (самі міряли, бо в поліклініку через грип не ходили, підемо в 1 рік). Ніби не мало, але через низьку вагу здається, що вона маленька. Чоловік в мене високий, а я маленька (десь 1,55), свекруха казала, що він в дитинстві був дуже худий (хоча зараз десь під 100), а я завжди була маленька і худенька, до першої вагітності важила 46 кг. Хочеться вірити, що просто доця пішла в мене, а то знайомі розказують, що в когось там теж дитина не росла, зробили аналізи, виявили, що бракує гормону росту, коротше втішають, хто як може...
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2009 - 11:27

моя Настуня теж дрібна, має дрібну кістку, як і я і впринципі погано набирала вагу, бо в рік часу мала 9 кг і зріст 75 см....
але є але: треба дивитися не на те якими ви є зараз, а якими були у віці вашої дитини і з того робити висновок, що дитина вдалася у вас чи в чоловіка. я, для прикладу, в рік часу важила 11 кг, як і мій чоловік, тобто були пухкенькими (відносно) малюками, а от наша мала не зовсім, хоча наша педітр сказала, що вона і не важитиме багато, хіба з мусу пхатимем і чи то піде тоді для користі.
і погоджуся з nadeжда, що режим грає велику роль! розумію, що часто малих неєдяк важко до режиму привчити, але якщо то вдасться, то результат, як кажуть, "на лицо" :blush:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2009 - 11:27

mklym2, у мене теж дитина менше 9 кг важить (ріст 74 см), але і їсть дуже погано, майже нічого не запхаєш. Може, якби любив кашки, то була би прибавка у вазі, а їх в нього не запхаєш, досі майже повністю на ГВ.
Зате живчик ще той, не сидить на місці ні секунди. Свекор так і каже - як він може поправлятись, якщо всі калорії ідуть на рух.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2009 - 13:08

Перегляд повідомленняВишенька (8.12.2009, 11:27) писав:

mklym2, у мене теж дитина менше 9 кг важить (ріст 74 см), але і їсть дуже погано, майже нічого не запхаєш. Може, якби любив кашки, то була би прибавка у вазі, а їх в нього не запхаєш, досі майже повністю на ГВ.

моя в принципі теж їсть не дуже, але був період, як тільки почала підгодовувати, що їла просто супер, за день з"їдала десь 150г каші, 150г супчика, яблучко або пів банана і, крім того, цицю. А коли зважилися, то поправилася на 300г, як і раніше, до прикорму, хоча на вигляд поправилася. А як виліз перший зуб, то взагалі перестала їсти, їла хіба що печиво
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Премудрість 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2009 - 18:19

А в мене доця в 9 міс важила 7 кг, ріст 68см,при народженні 3 кг.Через те,що погано на одному грудному набирала вагу почала рано підгодовувати,десь з 4міс,але так як по загальному розвитку дитина іде нормально,то я мало хвилююся.І педіатр сказала що зараз дітей таких достатньо,що мало набирають,а по всьому іншому нормально.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:

Перегляд повідомленняВишенька (8.12.2009, 11:27) писав:

mklym2, у мене теж дитина менше 9 кг важить (ріст 74 см), але і їсть дуже погано, майже нічого не запхаєш. Може, якби любив кашки, то була би прибавка у вазі,

В мене дитина їсть все,що даю,за деяким виключенням,і я б не сказала,що вона дуже поправляється,звісно краще ніж на одному ГВ, і теж непосидюча,вже скоро сама ходити буде
My Signature
Ісус Христос дарує спасіння кожному, хто увірує у Нього і прийме Його своїм Господом і Спасителем!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2009 - 18:52

Ех, наш знов з режиму вибився :give_rose: . Я як годую то чуть не плачу! І чим він живе? За два місяці набрали 200 грам. До 9.900 чуть бракує і ніяк не набере. Незнаю як то далі буде. Доречі я як сама міряю ріст то в мене на 1-2 см більше виходить ніж в поліклініці.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2009 - 19:56

Ми теж "погано" набираємо. Перші два місяці набрали добре, потім до 6 міс ми набирали по мінімуму (були повністю на ГВ). Я з цього проблеми не робила, бо бачила, що Сонічка здорова, активна, розвивається нормально. А педіатр моя радила догодовувати, а я була проти, тому і не робила цього. А прикорм почала вводити десь з 7 - 7,5 місяів. Вона далі не добирала, педіатр моя радила давати каші двічі на день, я цього теж не робила, бо знову ж таки не хотіла перевантажувати шлуночок донечки. педіатр моя причепилась, що ми і в рості не дотягуємо ... Зараз ми маємо 81 см в рості і 10 кг ваги, при цьому ми вже літаємо по хаті, як гелікоптер і кричимо, і робимо збитки ... ))) Я аж сама замучуюсь біля неї! А їсть вона дуже багато, як на мене: вранці 175 г. каші, двічі на день ми їмо зупку, десь по 200, а то і 250г, навечір їмо сирочок, або фруктове пюре. Гамаємо ше інколи печенько. Ну, і, звичайно, улюблена "ті-тя" вночі ))), а коли мама вдома, то і запиваємо таку їжу.
А всі ці педатрівські норми явно завищені! Був місяць, що ми практично нічого не набрали (народились 3900 і 55 см). Я звісно трохи переживала, та і порадників збоку багато було ... Але я нікого не слухала, а довірилась собі. І все у нас добре! І мама моя розказувала, що я була дуже худенька в дитинстві, та і татко наш високий і худий. Так що це все відносно. А щодо Мультитабсу - ми його теж приймали, за порадою педіатра, але він нам в наборі ваги не допоміг. А купити ви його можете в аптеці без рецепта.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галюсінька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2009 - 12:54

Ось бачити не усі діти можуть бути "бубликами", дійсно багато залежить від батьків я і мій чоловік є не високими і не повними а особливо чоловік їсть Слава богу за 2, але дуже худий і мала теж худенька дрібненька у своїх 7 місяців вона важить 7 кг, а сусідки малі 6 важить 9 кг.
Якщо дитина здоровенька то непотрібно даремно бентежитись, адже буває що батьки повні а діти худенькі. :36_19_1:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Квітка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2010 - 18:13

І моя крихітка худенька і їсть не багато, але досить висока на свій вік. Спочатку я страшенно переживала, але коли заглянула до своєї дитячої карточки, то побачила, що моя доня до року ледь не так само набирала вагу, як і я в дитинстві! І що від неї тепер хотіти? це ж все гени!!! І чоловік у мене худенький, і в дитинстві теж погано їв.... Висновки напрошуються самі по собі.
Та хвилюватися нема чого, адже доня жвава, активна, розумниця (вже знає майже весь алфавіт, кольори, розповідає казочки...)

А недавно доня трохи хворала і зоооовсім втратила апетит, то педіатр порадила вітаміни купити ( я купила Піковіт), то апетит, ттттттт, значно покращився!!!!!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asta la vista 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2010 - 18:34

Наша дитина народилась з вагою 1520,а зараз важить 12,5 кг і майже не відрізняється від однолітків,навіть вища за деяких.
У книзі фітотерапевта,професора Мамчура вичитала,що:

"Особливо корисний виноград для дітей як дієтичний продукт,що має лікувальні властивості. Діти добре ростуть,стають врівноваженими,менш подразливими. Спостереження показали,що при щоденному вживанні близько 1 кг свіжого винограду маса тіла у дітей за місяць збільшується на 1,5 - 4 кг. Адже поживні речовини,що містяться в 1 кг винограду (в основному цукри),дають енергію,що відповідає близько 25-33 % добової потреби людини в ній. 1 кг винограду за енергетичною цінністю дорівнює 227 г хліба,387 г мяса, 1,1 кг картоплі, 1,1 л молока"

Ми малій даємо сок виноградний розведений,а також настій ізюму і самі ягідки вона з задоволенням їсть. До того ж ізюм корисно впливає на нирки.

:96:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ясна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 January 2010 - 19:05

Старша донька в рік мала 7,5 кг. Не скажу що вона погано їла. Були дні - крім циці нічого до рота не брала, а то доводилося й обмежувати, щоб не переїла.
Менша в 11 місяців має 9 кг. Рот у неї не закривається. Цілий день щось жує. Іноді з"їдає за раз більше, ніж старша сестричка.
Я вважаю, що дитина має нагадувати коника - стрибунця, бути зграбною, рухливою, м"язистою, а не ведмежатко - неповоротке та незграбне.
У подружки донька до двох років майже не набирала вагу, ребра світилися. Тепер у свої 10 років вона носить спіднички більші в талії за мамині. Загодували дитину. Тепер і раді б щось змінити, та природні процеси вже збиті.
Діти, особливо маленькі, мають ще природнє чуття того, що для них корисно. Як тварини, що по ньюху знайдуть траву, яка їх вилікує.
Головне - дати їм можливість розвиватися так, як закладено природою.
Мені дуже важко було боротися з панікою, коли дитина не їсть. Мабуть це діють старі забобони, що дитинка, яка гарненько їсть - здорова дитинка. Життя вже не один раз довело що це не так. І повненькі дітки мають багато проблем і зі здоров"ям і психологічних.
Якщо ваш малюк веселий, рухливий, життєрадісний - то не має причин турбуватися за його здоров"я. Значить все йде так, як треба.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мілашка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 April 2010 - 20:37

Дитині 8 місяців важить 7500г при рості 67см, за останній місяць нічого ненабрала дуже переживаю. А тут прочитала що не ми одні так і стало набагато легши на душі. :15_2_129:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Манька 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 April 2010 - 21:42

Моя донечка також погано набирає вагу,ось вчора були з нею на дні народженя у її однолітки там була дівчинка що в 1 рік і 3 місяці важить 15 кг,а моя в 2роки і 3місяці не повних 12,лікарі кажуть нормальний розвиток,говорить реченнями, скоро вчиться новому,справа в тому мабуть що дужк активна і мало їсть.Та мені порадили купити вітамінний сироп швейцарської фірми, вже даю 2 тижні і результат замітно,сьогодні і вчора сама просить їсти причому часто,надіюсь на краще...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 13 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 September 18 )

• З днем народження
    медузка 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    nadeжда 
    - Вік: 34

Реклама