Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Англійська для дітей - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Англійська для дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ms_Julia 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 November 2016 - 16:30

Всім привіт!
Мене цікавить одне питання!допоможіть будь ласка з думкою.
На курсах підвищення кваліфікації ми з колегами будемо спілкуватись на тему приватні викладачі (репетитори).
Тому дуже цікавить думка різних батьків, яким репетитор для дітей дошкільного чи шкільного віку повинен бути в сучасних умовах життя? Можливо характер впливає на вибір репетитора для дитини, чи певні очікування від нього. Чи можливо головним чином є вартість уроків? буду дуже вдячна за кожну думку.

Узгоджено, з адміністрацією
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 November 2016 - 17:36

привіт , для мене б був цікавий репетитор , який б проводив заняття в формі гри . обігрування книжок англійських дитячих (навіть тих що в нас в наявності) . свята на англійській . пікніки - а не скучне стандартне вивчення

вартість я думаю залежить від якості занять , кількість діток (індивідуальне чи групове заняття)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2016 - 18:53

дякую за відповідь. Ви маєте на увазі дошкільнят чи дітей шкільного віку?І що для вас стандартне навчання?
До речі, для дошкільняток є дуже цікаві навчально-методичні комплекси. Вони дуже кльові і прості навіть в домашньому використанні. Якщо цікавить, можу розповісти.
Адже результат чудовий буде на регулярній основі.

так,

Перегляд повідомленняRyzyk (06 November 2016 - 17:36) писав:

привіт , для мене б був цікавий репетитор , який б проводив заняття в формі гри . обігрування книжок англійських дитячих (навіть тих що в нас в наявності) . свята на англійській . пікніки - а не скучне стандартне вивчення

вартість я думаю залежить від якості занять , кількість діток (індивідуальне чи групове заняття)

Англійська для найнайменших. Чи варто малюків навчати іноземній мові? історія з досвіду.

На початку своєї кар"єри я почала викладати англійську мову в дитячому садку після пар. Ну як викладати, це голосно сказано, коли перший раз побачила ті очі, які чекали чогоьс це була більше гра з малятами, танці, пісні, картки та новий світ іноземної мови. Це був простий садочок в місті Києві на Дарниці. Батьки захотіли різноманіття для своєї дітей. Директор на моє прохання дали килим, прибрали стільці та столи, та займалися у колі. Я знала методику навчання англійської мови в державній школі Монтесорі, тому я міксувала Монтесорі та звичайну методику. Скажу, що найрезультативніша була Монтесорі методика.
В мене було 3 групи. Молодша, середня та старша. В молодша була одна дівчинка блондинка, Єва. Не казала ні одного слова. Їй було 3,2.
Через 2 місяці приходить її до мене. Єва вдома почала називати слова англійською мовою (чомусь почала з верблюда))) Щастю мамі не було меж. Згодом їй було цікаво казати на рідній мові слова.

Чи є сенс в навчанні найнаймолодших?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2016 - 18:54

Ms_Julia, я про дошкільнят (в нас англ з пелюшок). Стандартні типу всі сідають і вчителька розповідає про часи , вправи в зошитах , 10 слів до наступного разу на память ....
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2016 - 19:36

зрозуміло. так, це нереально сумно з таким викладанням.

Перегляд повідомленняRyzyk (06 November 2016 - 18:54) писав:

Ms_Julia, я про дошкільнят (в нас англ з пелюшок). Стандартні типу всі сідають і вчителька розповідає про часи , вправи в зошитах , 10 слів до наступного разу на память ....

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Морквиночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 November 2016 - 19:48

Я теж хотіла б віддати дітей на курси англ мови, але мені чомусь здається що вона з часом забудеться, якщо її не практикувати скажімо за кордоном чи в іншій сфері, тому поки вагаюсь...
Ну і гроші за курси просять немалі - в нас це 450 грн за місяць (по 2 заняття в тиждень)+ ціна за зошити, книжки і тд
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олександра77 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2016 - 11:54

Перегляд повідомленняМорквиночка (06 November 2016 - 19:48) писав:

Я теж хотіла б віддати дітей на курси англ мови, але мені чомусь здається що вона з часом забудеться, якщо її не практикувати скажімо за кордоном чи в іншій сфері, тому поки вагаюсь...
Ну і гроші за курси просять немалі - в нас це 450 грн за місяць (по 2 заняття в тиждень)+ ціна за зошити, книжки і тд

Маленькі діти дуже все схвачують і запам*ятовують. Навіть якщо з часом щось призабудиться, то з підсвідомості в потрібний момент воно згадається! Я розпочала вчити свого синочка з 2роки і 8 міс. Просто скачали мультфільми де рахують англійською, абетка-слова англійською, то дитина у захваті і повторяє всі слова які чує. Обов*язково дам дитину на англійську з 3 років. Хочу дізнатись які хороші курси для дітей з 3 років у Львові, може хтось водив своїх діток?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2016 - 13:40

Олександра77, ми займаємось вдома , правда у нас велика бібліотека. та й інколи позичаємо книги , знаємо багато однодумців . Теж думала над розвивайкою англійською для малої , але є або з 3 р , або Хелен Дорон - чула ніби хороші відгуки , але ми часто хворіємо , а платити гроші за заняття , коли не прийдемо трошки я шкодую. Тому поки вдома займаємось . ПОцікавтець Хелен Дорон і Пташеня нове відкрилось , теж англійський садок мав бути .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasolomka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2016 - 23:22

Ms_Julia,на жаль, в наш час найбільш вагомою причиною вибору репетитора є ціна (особливо в провінції), за принципом все одно хоч чомусь та навчиться...
Дуже прикро, що багато вчителів занижують ціну занять, створюючи цілий конвеєр, при цьому не відповідаючи за якість((((Так, часто репетитори лише виконують домашні завдання, майже без участі учня))).Іноді вчителі репетирують своїх учнів при цьому безпідставно піднімаючи їм оцінки. Прикро, що це ще більше зменшує повагу до вчителів... :36_1_4:
Також у виборі репетитора допомагають поради інших зацікавлених осіб, спрацьовує, так зване "сарафанне радіо" ...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   весняна квіточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2016 - 23:40

Доця ходить на англійську з 2 рочків, вже майже 3 місяці.
Для 99% батьків вартість заняття зараз стоїть на першому місці, тому всі просять відгуки по співвідношенню ціна - якість. На жаль, батьки не завжди можуть оплатити хорошого результативного репетитора, погоджуючись хоч на якогось, бо ж то модно мати репетитора, всі кудись ходять і т.д. Ну але й не завжди висока ціна показник якості, якщо висока ціна у репетитора без відгуків і досвіду у репетиторстві, то напевно у нього шансів отримати нових учнів майже нема.

У моєму випадку, я вибирала вчителя, який має підхід до маленької дитини, доця просить відвести на заняття, вдома повторяє те, що на занятті вчили. Ще один момент - у нас є домашні завдання, то здається дивне для малечі, але я за двома руками. Викладачка розробляє завдання на домашнє відповідно до пройденого матеріалу, вдома розмальовуємо тваринок чи поняття, що вивчались, бавимось у логічні ігри чи вчимо віршик з жестами, це дуже сприяє засвоєнню матеріалу.
Звісно доця забуде з часом, якщо не повторювати це все щоденно, однак десь на підсвідомості щось залишиться і можна пізніше швидше пригадати чи вивчити.

У школі я репетитора з англійської (індивідуальне навчання) буду вибирати строгого, вік далеко не пенсійний (не в обіду старшим вчителям, просто молоді більш обізнані з сучасними методиками викладання, плюс зараз більше можливостей стажуватись закордоном студентам, а отже вправляти свою вимову і тд.), заняття має бути структуроване - письмо, читання, аудіювання, граматика, а ще репетитор має мати підтвердження свого рівня знань - сертифікати, дипломи, кваліфікації.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bossy 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 08 November 2016 - 14:59

Ms_Julia, скажіть, будь ласка, по якому НМК ви займаєтесь з дошкільнятами?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 November 2016 - 00:30

В своїй роботі я комбіную різні НМК.
Для самостійної роботи батькам (хто хоче зайняти дитину англійською мовою, але важливо щоб ви мали ті початкові знання з англійської) я би радила НМК Pingu English. Це просто дивовижний набір. З Англії. По ним займаються на Печерську в Києві Монтесорі школа.
Там є все, зошити, картки, аудіо, і багато всього. Мої племянники та хрещеники по ньому займаються за своїми мамами. Також я люблю My First English Adventure (дошкільнятам) та English Adventure (для початкової школи). Люблю цей НМК, бо він теж з якісної бумаги (з Британії, тому є автентичний), з аудіодисками, зошит та підручник. Обожнюю його як і діти за основу його - там Діснеївські герої.

Але є один ресурс - який дешевий та дуже якісний. Я його використовую в роботі та раджу батькам та племінникам купувати. Це словник Мої перші англійські слова. Коштує недорого. Але по ньому вчити слова та пісні (він кольровий, якісний, і що важливо з аудіодиском, де записані слова та пісні), та в кінці словника є переклад пісень української мовою. Є багато роботи завдяки цьому словнику. Мої учні його обожнюють.Це українське видання видавництва Collins, якщо чули про таке.
завжи рада щось цікаве порадити з досвіду (як для малечі, так і для дорослих).:)

Перегляд повідомленняBossy (08 November 2016 - 14:59) писав:

Ms_Julia, скажіть, будь ласка, по якому НМК ви займаєтесь з дошкільнятами?

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MickyGB 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 January 2017 - 12:46

У нас в садку є англійська. 25грн за заняття з дитини. Вважаю, що це теж саме, що взяти ті гроші і просто викінути. Те що я сама вчила з дитиною - вона знає, а те що вона вчить в садку (кольора) - ні!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oltofit 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 January 2017 - 15:45

Перегляд повідомленняMickyGB (14 January 2017 - 12:46) писав:

У нас в садку є англійська. 25грн за заняття з дитини. Вважаю, що це теж саме, що взяти ті гроші і просто викінути. Те що я сама вчила з дитиною - вона знає, а те що вона вчить в садку (кольора) - ні!

Це все від вихователя залежить, наш ходить в *реклама* і там англійська з носієм мови, так діти так базікають англійською, як і рідною - українською чи російською, залежно від того, якою мовою батьки розмовляють. В садку українською.

Повідомлення відредаговано Ukrajinochka: 17 January 2017 - 00:41
Причина редагування мова форуму- українська

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Буковиночка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 January 2017 - 12:13

Ми з вересня ходимо раз в тиждень на анг.мову в приватну школу на групові заняття з 5-річними дітками, синочку тепер у січні було 4 рочки він ще погано говорить і українською, але нам слова пішли добре, бачу він запам"ятовує гарно. Ми у вересні просто походили на пробу, і якось воно нам пішло нормально, ще вдома він показує мені предмет і каже "скажи англійською" ( а я ж вчила то німецьку))), і не часто можу одразу відповісти. Ще практикую таке як він запитує і я знаю що він це слово вчив, то спеціально кажу неправильно а, він мене виправляє і каже "сьо забува?")))
Я від початку поставила за мету що ми зараз ходимо просто на запам"ятовування слів, і дивлячись на старших діток він старається. З вересня почнемо більш серйозніше, нехай почне більш-менш виразно говорити.
Заняття у нас групове 2-3 дитини, що мені подобається,вони там і танцюють і співають, і розмальовують...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanesita 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2017 - 11:24

Ми ходимо 2 рази на тиждень в садочку на англійську.Скажу одразу,що діти в такому віці краще запам ятовують ніж в шкільному.Хоча багато чого від педагога залежить.Вони їх навчають в ігровій формі.Дтям цікаво і водночас вони запам ятовують.Хоча в нашій групі є батьки ,які не задоволені заняттями.це від дитини ще багато що залежить.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліхтарик 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 October 2019 - 18:23

я вважаю що репетитор повинен бути фаховим спеціалістом, це дуже важливо для того щоб діти добре знали іноземну мову
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка